Norsk Orientering

Startliste for Nammo-cup 4

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Nammo-cup 4
Arrangørorganisasjoner: OL Vallset/Stange / Ringsaker OK
Dato: onsdag 24 august 2016

D 11-12

1 970 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
51Emma Visted-HansenGjø-Vard OL18.15
52Anne FrøislandVang OL18.15
53Live Raknes SogstadGjø-Vard OL18.15
54Serine JørgensenLillehammer OK18.15
55Marie KravdalGjø-Vard OL18.15
56Henriette BergLøten o-lag18.15
57Emma DåsnesVang OL18.15
58Mari Ovidia RanestadHamar OK18.15

D 13-14

3 720 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
87Kristine KravdalGjø-Vard OL18.20
88Oline HyttebakkLøten o-lag18.20
89Martine SkjelsvikLillehammer OK18.20
90Astrid RognstadHadeland OL18.20
91Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK18.20
92Emma Bangstad BergersenHamar OK18.20

D 15-16

4 910 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
112Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL18.05
113Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL18.05
114Kamilla LomeHamar OK18.05
115Ingeborg RognstadHadeland OL18.05

D 17-20

5 600 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
117Jasmin SchwammbergerGjø-Vard OL18.10
118Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering18.10
120Ane Holm GrønengLillehammer OK18.10
121Marit SveenHamar OK18.10
122Heidi Therese WiestVang OL18.10
123Dorte NarumHamar OK18.10

H 11-12

1 970 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
61Thomas KalgraffRingsaker OK18.25
62Even LienGjø-Vard OL18.25
63Aksel HolmenSnertingdal IF Orientering18.25
64Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL18.25
65Anders TaraldsenLillehammer OK18.25
66Harald Haanes StrandlieGjø-Vard OL18.25
67Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL18.25
68Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK18.25
69Lars LienGjø-Vard OL18.25
71Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL18.25

H 13-14

3 720 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
74Axel Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK18.20
75Lars WallinSnertingdal IF Orientering18.20
76Mats LindaasElverum OK18.20
77Sjur Holm GrønengLillehammer OK18.20
78Grunde IsaksætreGrue IL18.20
79Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL18.20
80Vegard RanestadHamar OK18.20
81Sander Tonjer FingarsenElverum OK18.20
82Sigurd KvammeOL Toten-Troll18.20
83Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering18.20
84Even BordalRingsaker OK18.20

H 15-16

5 600 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
96Petter Stensli ForsethLøten o-lag18.00
97Håvard GjestvangOL Toten-Troll18.00
98Ole Johan BråtenVang OL18.00
100Iver HyttebakkLøten o-lag18.00
101Fredrik SveenVang OL18.00
102Elias ØhmanGjø-Vard OL18.00
103Eskil FrøislandVang OL18.00
104Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange18.00
105Halvor KlashaugenLillehammer OK18.00
106Njaal Ellegaard MelbyVang OL18.00
108Frikk DukefossLillehammer OK18.00
109Morten Aleksander HarkinnRingsaker OK18.00
110Even LindaasVang OL18.00

H 17-20

7 440 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
125Per Ivar ReinemoHamar OK18.10
126Johannes BordalRingsaker OK18.10
127Simen BallangrudRaufoss IL Orientering18.10

N-Åpen

2 320 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10Selma BekkelundGjø-Vard OL17.39
11Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL17.40
12Jacob LillejordetOL Vallset/Stange17.41
14Iben Nilsen HjemsæterHamar OK17.43
15Helene Sønsteby BrekkenGjø-Vard OL17.44
16Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL17.45
17Mathias Engen BodaySnertingdal IF Orientering17.46
18Mina Bleken RudVang OL17.47
19Mathilde OustadLøten o-lag17.48
20Erik WallinSnertingdal IF Orientering17.49
21Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK17.50
22Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL17.51
23Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK17.52
24Eirik Olsen KirkevikHamar OK17.53
25Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL17.54
26Peder MoOL Toten-Troll17.55
27Johanne BergLøten o-lag17.56
28Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange17.57
29Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OL17.58
30Maren Bleken RudVang OL17.59
32Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering18.01
33Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL18.02
34Therese HolmenSnertingdal IF Orientering18.03
35Sivert DåsnesVang OL18.04
36Eira Eveline SolbergLøten o-lag18.05
38Mina HolmenSnertingdal IF Orientering18.07
39June Rogstad BekkevoldLøten o-lag18.08
40Helene KokslienSnertingdal IF Orientering18.09

C-Åpen

1 970 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
42Martin ReinemoHamar OK18.15
43Ola DåsnesVang OL18.15
44Emil Tonjer FingarsenElverum OK18.15
45Jørgen Holm GrønengLillehammer OK18.15
46Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL18.15
47Gaute LindaasElverum OK18.15
48Emil HagaveiLøten o-lag18.15

Annonser

IOF Eventor