Norsk Orientering

Startliste for Nammo-cup 2

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Nammo-cup 2
Arrangørorganisasjoner: Lillehammer OK / Ringsaker OK
Dato: onsdag 25 mai 2016

D 11-12

1 430 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
70Marie KravdalGjø-Vard OL18.22
72Live Raknes SogstadGjø-Vard OL18.24
73Serine JørgensenLillehammer OK18.25

D 13-14

1 690 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
87Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK18.04
88Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL18.05
89Martine SkjelsvikLillehammer OK18.06
90Oline HyttebakkLøten o-lag18.07
91Astrid RognstadHadeland OL18.08
92Kristine KravdalGjø-Vard OL18.09
93Berthe TesloHadeland OL18.10
94Janne SeierstadRaufoss IL Orientering18.11

D 15-16

1 830 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
134Ingvild SnuggerudGjø-Vard OL18.25
135Kamilla LomeHamar OK18.26
136Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL18.27
137Ingeborg RognstadHadeland OL18.28
138Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL18.29

D 17-20

1 910 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
141Janne CumminsRaufoss IL Orientering18.03
142Evine Westli AndersenLøten o-lag18.04
143Stine Frogner TømmervoldHamar OK18.05
144Guro KarlsenLillehammer OK18.06
145Marit SveenHamar OK18.07
146Ane Holm GrønengLillehammer OK18.08
147Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering18.09
148Anine LomeHamar OK18.10
149Heidi Therese WiestVang OL18.11
150Dorthe B. SeierstadRaufoss IL Orientering18.12
151Lise Hveem KrogstiRingsaker OK18.13

H 11-12

1 430 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
53Anders TaraldsenLillehammer OK18.04
54Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL18.05
55Patrick JemtlandRingsaker OK18.06
56Lars LienGjø-Vard OL18.07
57Aksel HolmenSnertingdal IF Orientering18.08
58Harald Haanes StrandlieGjø-Vard OL18.09
59Jonas Høglien NesLillehammer OK18.10
60Thomas KalgraffRingsaker OK18.11
61Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL18.12
62Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL18.13
63Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK18.14
64Even LienGjø-Vard OL18.15

H 13-14

1 690 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
97Sigurd KvammeOL Toten-Troll18.16
98Axel Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK18.17
99Anton ØyvindssonRingsaker OK18.18
100Andre BrobakkenSnertingdal IF Orientering18.19
101Sander Tonjer FingarsenElverum OK18.20
102Vegard RanestadHamar OK18.21
103Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering18.22
105Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL18.24
106Grunde IsaksætreGrue IL18.25
107Gaute Radmann EspesethGjø-Vard OL18.26
108Mats LindaasElverum OK18.27
109Lars WallinSnertingdal IF Orientering18.28
110Sjur Holm GrønengLillehammer OK18.29

H 15-16

1 830 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
112Johan StorebakkenHamar OK18.02
113Ole Johan BråtenVang OL18.03
115Martin AlfeiLøten o-lag18.05
116Fredrik SveenVang OL18.06
117Iver HyttebakkLøten o-lag18.07
118Jostein KarlsenLillehammer OK18.08
119Njaal Ellegaard MelbyVang OL18.09
120Even KarlsenLillehammer OK18.10
121Petter Stensli ForsethLøten o-lag18.11
122Frikk DukefossLillehammer OK18.12
123Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange18.13
124Jakob MoOL Toten-Troll18.14
125Morten Aleksander HarkinnRingsaker OK18.15
126Even LindaasVang OL18.16
127Halvor KlashaugenLillehammer OK18.17
128Eskil FrøislandVang OL18.18
129Elias ØhmanGjø-Vard OL18.19

H 17-20

1 910 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
156Simon Wich-HeiterGjø-Vard OL18.21
157Simen BallangrudRaufoss IL Orientering18.22
158Johannes BordalRingsaker OK18.23
159Per Ivar ReinemoHamar OK18.24
160Sverre NarumOL Vallset/Stange18.25
161Sverre Bang StøengHamar OK18.26
162Håvard HovdeRingsaker OK18.27

N-Åpen

1 100 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
15Even SeegårdSnertingdal IF Orientering17.59
16Jeppe August GrundtvigLillehammer OK18.00
17Andrea Storlien UlenLillehammer OK18.01
18Eline VenstadLillehammer OK18.02
19Sofie TaraldsenLillehammer OK18.03
20Johan SkjåkLillehammer OK18.04
21Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK18.05
23Maren Bleken RudVang OL18.07
24Peder MoOL Toten-Troll18.08
25Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK18.09
26Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL18.10
27Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering18.11
28Selma BekkelundGjø-Vard OL18.12
29Aksel Tonjer FingarsenElverum OK18.13
30Ida Øverli StøenLillehammer OK18.14
31Mathias Engen BodaySnertingdal IF Orientering18.15
33Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL18.17
34Sigve TorsethLillehammer OK18.18
35Helene BrekkenGjø-Vard OL18.19
36Audun TorsethLillehammer OK18.20
37Therese HolmenSnertingdal IF Orientering18.21
38Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OL18.22
39Helene KokslienSnertingdal IF Orientering18.23
40Ingrid JørgensenLillehammer OK18.24
41Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL18.25
42Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange18.26
43Nikolai TesloHadeland OL18.27
44Linus BekkelundGjø-Vard OL18.28
45Erik WallinSnertingdal IF Orientering18.29
46Erik BeitdokkenLillehammer OK18.30
49Eskil BrobakkenSnertingdal IF Orientering18.33

C-Åpen

1 430 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
75Roy Anders HolmRaufoss IL Orientering18.27
76Herman KarterudVang OL18.28
77Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OL18.29
78Emil Tonjer FingarsenElverum OK18.30
79Mina Bleken RudVang OL18.31
48Ane BeitdokkenLillehammer OK18.32
80Håkon WedumLillehammer OK18.32
81Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL18.33
83Gaute LindaasElverum OK18.35

Annonser

IOF Eventor