Norsk Orientering

Startliste for Nammo-cup 1

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Nammo-cup 1
Arrangørorganisasjoner: Ringsaker OK / Vang OL
Dato: onsdag 27 april 2016

D 11-12

1 950 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
106Selma Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK18.20
107Emma DåsnesVang OL18.21
108Marie KravdalGjø-Vard OL18.22
109Guro LillebyVang OL18.23
111Guro Fejerskov MolstadRingsaker OK18.25
112Serine JørgensenLillehammer OK18.26
113Emma Visted-HansenGjø-Vard OL18.27
114Mari Ovidia RanestadHamar OK18.28
115Anne FrøislandVang OL18.29

D 13-14

2 120 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
63Berthe TesloHadeland OL18.04
64Martine SkjelsvikLillehammer OK18.05
65Kristine KravdalGjø-Vard OL18.06
66Emma Bangstad BergersenHamar OK18.07
67Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK18.08
68Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL18.09
69Astrid RognstadHadeland OL18.10
70Oline HyttebakkLøten o-lag18.11

D 15-16

2 430 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL18.29
51Kamilla LomeHamar OK18.30
52Ingvild SnuggerudGjø-Vard OL18.31
54Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL18.33
55Emma RyenHamar OK18.34
56Tuva Fossheim AsplinGjø-Vard OL18.35
57Ingeborg RognstadHadeland OL18.36

D 17-20

2 770 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5Anine LomeHamar OK18.04
6Ane Holm GrønengLillehammer OK18.05
7Heidi Therese WiestVang OL18.06
8Evine Westli AndersenLøten o-lag18.07
9Guro KarlsenLillehammer OK18.08
10Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering18.09
11Guro Skari BergerLillehammer OK18.10
12Marit SveenHamar OK18.11
13Lise Hveem KrogstiRingsaker OK18.12

H 11-12

1 950 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
93Even LienGjø-Vard OL18.05
94Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK18.06
95Lars LienGjø-Vard OL18.07
96Vetle Søndmør MartinsenHamar OK18.08
97Anders TaraldsenLillehammer OK18.09
98Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL18.10
99Aksel HolmenSnertingdal IF Orientering18.11
100Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL18.12

H 13-14

2 120 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
75Sigurd KvammeOL Toten-Troll18.20
76Jon StrandSnertingdal IF Orientering18.21
77Vegard RanestadHamar OK18.22
78Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering18.23
79Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL18.24
80Andre BrobakkenSnertingdal IF Orientering18.25
81Grunde IsaksætreGrue IL18.26
82Lars WallinSnertingdal IF Orientering18.27
83Axel Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK18.28
84Sander Tonjer FingarsenElverum OK18.29
85Even BordalRingsaker OK18.30
86Mats LindaasElverum OK18.31
87Sjur Holm GrønengLillehammer OK18.32

H 15-16

2 430 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
26Fredrik SveenVang OL18.04
27Andreas BjørgenOL Vallset/Stange18.05
28Frikk DukefossLillehammer OK18.06
29Simen Gran BlystadLøten o-lag18.07
31Even KarlsenLillehammer OK18.09
32Håvard GjestvangOL Toten-Troll18.10
34Halvor KlashaugenLillehammer OK18.12
35Elias ØhmanGjø-Vard OL18.13
36Iver HyttebakkLøten o-lag18.14
37Morten HarkinnRingsaker OK18.15
38Even LindaasVang OL18.16
40Johan StorebakkenHamar OK18.18
42Jostein KarlsenLillehammer OK18.20
44Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange18.22
45Njaal Ellegaard MelbyVang OL18.23
46Martin AlfeiLøten o-lag18.24

H 17-20

2 770 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
16Ivar Jevne ArnesenHamar OK18.23
17Simon Wich-HeiterGjø-Vard OL18.24
18Johannes BordalRingsaker OK18.25
19Simen BallangrudRaufoss IL Orientering18.26
20Håvard HovdeRingsaker OK18.27
21Per Ivar ReinemoHamar OK18.28

N-Åpen

1 240 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
142Sine BratheimVang OL17.45
143Elly BratheimVang OL17.45
144Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL17.45
145Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL17.45
147Emil HagaveiLøten o-lag17.45
148Hannah Hveem KrogstiRingsaker OK17.45
149Helene BrekkenGjø-Vard OL17.45
150Johanne Hovland BirkelidHamar OK17.45
151Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK17.45
152Erik WallinSnertingdal IF Orientering17.45
153Selma BekkelundGjø-Vard OL17.45
154Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK17.45
155Martine EngebakkenVang OL17.45
156Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL17.45
157Emma Pedersen ElverhøiVang OL17.45
158Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL17.45
159Johanne BergLøten o-lag17.45
160Hannah BørdahlVang OL17.45
162Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange17.45
163Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OL17.45
164Therese HolmenSnertingdal IF Orientering17.45
165Nikolai TesloHadeland OL17.45
166Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering17.45
167Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OL17.45
168Sivert DåsnesVang OL17.45
169Henriette BergLøten o-lag17.45
170Mina Bleken RudVang OL17.45
171Eline KravdalGjø-Vard OL17.45
172Iben Nilsen HjemsæterHamar OK17.45
173Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL17.45
174Julie Gjessing SkjesetVang OL17.45
175Eskil BrobakkenSnertingdal IF Orientering17.45
176June Rogstad BekkevoldLøten o-lag17.45
177Linus BekkelundGjø-Vard OL17.45
178Maren Bleken RudVang OL17.45

C-Åpen

1 950 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
119Herman KarterudVang OL18.33
121Martin ReinemoHamar OK18.35
122Jørgen Holm GrønengLillehammer OK18.36
123Emil Tonjer FingarsenElverum OK18.37

Annonser

IOF Eventor