Norsk Orientering

Startliste for Tour of Lillomarka vår 2016 – løp 2

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka vår 2016 – løp 2
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 11 april 2016

Herrer A-løype

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
214917Brian Aagaard NilsenLillomarka OL18.05.35
175868Tore SannesLillomarka OL18.08.57
197963Claes-H. UngerLillomarka OL18.10.08
80512Johan MattssonLillomarka OL18.12.19
201894Joar OldernesLillomarka OL18.14.12
199496Stryk KamsvågFossum IF18.14.27
168286Simen MasdalLillomarka OL18.15.02
401161Nils Ragnar LiholtLillomarka OL18.15.43
206303Svein NygårdLillomarka OL18.16.51
181270Martin GranlyLillomarka OL18.21.11
203418Gard LindsethNydalens SK18.23.14
191287Steinar EastwoodLillomarka OL18.26.20
195814Richard Zeiner-GundersenFossum IF18.29.02
487949Hallvard FjærLillomarka OL18.29.52
149754Arne DybdahlLillomarka OL18.37.42
181043Truls AngellLillomarka OL18.41.39
197509Per OsenVestre Akers SK18.57.11

Damer A-løype

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
168298Trine OldernesLillomarka OL18.22.15
487970Ida TangenNydalens SK18.24.43
205440Oda Marie ColquhounLillomarka OL18.25.35
197786Kristin BrekkeLillomarka OL18.28.02
183300Ingvild C. FleisjeLillomarka OL18.29.29
86521Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL18.30.08
190628Trude FixdalIL Koll18.36.48
180923Toril HallanLillomarka OL18.52.44

Herrer B-løype

21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
146519Hans Anton EklundLillomarka OL18.02.39
184542John Thomas PetersenLillomarka OL18.08.05
200718Egil HusethKamp/Vestheim IF18.10.46
87024Hans Henrik FlemmingHEMING Orientering18.11.03
93532Harald SørensenLillomarka OL18.12.45
199499Frode KamsvågIL Tyrving18.13.52
198659Knut EngenRaumar Orientering18.16.15
91343Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL18.18.17
201696William WoodhouseLillomarka OL18.19.40
212863Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL18.20.00
86520Tore SundtjønnÅrvoll IL18.25.43
186276Knut FossgardLillomarka OL18.26.50
411763Johnny JohansenLillomarka OL18.27.42
205586Fredrik SteiwerLillomarka OL18.28.40
177531Andreas FløLillomarka OL18.34.19
187120Lars Audun VoldLillomarka OL18.36.28
192393Jon Ivar JuvikLillomarka OL18.38.15
210120Kai Halvorsen AarekolSiemens18.40.07
181702Kjetil JacobsenHamar OK18.42.18
181295Ove HildrumLillomarka OL18.51.08
186884Mathias BenjaminsenLillomarka OL

Damer B-løype

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
156923Linda EngenRaumar Orientering18.11.40
222089Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL18.29.06
177513Elin FløLillomarka OL18.30.39
175937Kristin FleisjeNittedal OL

Herrer C-løype

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
198793Stian LillegårdLillomarka OL18.08.49
186273Rasmus D. EastwoodLillomarka OL18.17.03
186264Tor E HenriksenLillomarka OL18.33.00

Damer C-løype

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
179998Hege Farnes HildrumLillomarka OL18.07.31
202092Bettina GamreLillomarka OL18.16.56
205926Lene ColquhounNittedal OL18.21.07

Annonser

IOF Eventor