Norsk Orientering

Startliste for Klubbkarusell løp 3 - Øksnevadskogen Nord

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkarusell løp 3 - Øksnevadskogen Nord
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 6 juni 2016

Damer - mellom løype

2 900 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Elin DymbeStavanger Orienteringsklubb18.30
0Frøydis Line FurlandSandnes IL (Rogaland)18.30
0Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb18.30
0Pernille HovstadGanddal IL18.30
0Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL18.30
0Silje Lea SlettenGanddal IL18.30
0Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb18.30
0Hilde OhrGanddal IL18.30
0Grete Stokke SeljeskogGanddal IL18.30
0Anna TaksdalGanddal IL18.30
0Gro Mariero TotlandStavanger Orienteringsklubb18.30
0Anna Alexandra WirowskiGanddal IL18.30

Damer - lang løype

4 100 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Trine BolstadGanddal IL18.30
0Ingrid LamarkGanddal IL18.30
0Vibeke LamarkGanddal IL18.30
0Siri Cecilie LøkenGanddal IL18.30
0Barbro SandalGanddal IL18.30
0Kristin SkadsemGanddal IL18.30
0Aud Hognestad TaksdalGanddal IL18.30

Herrer - mellom løype

2 900 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Markus Andreas BreivoldGanddal IL18.30
0Erlend BremnesGanddal IL18.30
0Aksel DommersnesGanddal IL18.30
0Elias EidsvågGanddal IL18.30
0Bjarne GimreGanddal IL18.30
0Fredrik HovstadGanddal IL18.30
0Øyvind LamarkGanddal IL18.30
0Anders Jess LinjordGanddal IL18.30
0David Jess LinjordGanddal IL18.30
0Jan Inge LundeGanddal IL18.30
0Thomas Barvik MælandGanddal IL18.30
0Daniel de Jong NjaaGanddal IL18.30
0Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb18.30
0Eivind RothGanddal IL18.30
0Jonas Årvik SandalGanddal IL18.30
0Kristian Steinsbø SeljebotnGanddal IL18.30
0Knut SkjævelandGanddal IL18.30
0Tore SvensenGanddal IL18.30
0Arild SvihusGanddal IL18.30
0Ole Kristian TaksdalGanddal IL18.30
0Andreas Nybak UrdalGanddal IL18.30
0Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL18.30
0Jakob Hovland WadelGanddal IL18.30

Herrer - lang løype

4 100 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jørgen BreivoldGanddal IL18.30
0Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)18.30
0Odd Marius H... 192583Stavanger Orienteringsklubb18.30
0Per Olav HaarrGanddal IL18.30
0Per Ingar HadlandGanddal IL18.30
0Øivind HansenGanddal IL18.30
0Trond LamarkGanddal IL18.30
0Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb18.30
0Fredrik OmdalGanddal IL18.30
0Tobias RøddeGanddal IL18.30
0Per Ivar StoklandGanddal IL18.30
0Per Martin StoklandGanddal IL18.30
0Morten Bjerga SundliGanddal IL18.30
0Kjell SvihusGanddal IL18.30
0Kjetil SvihusGanddal IL18.30
0Oddvar TaksdalGanddal IL18.30
0Aart Joakim int VeldGanddal IL18.30
0Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL18.30
0Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering18.30

Nybegynnerløype

1 600 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Norah BreivoldGanddal IL18.30
0Pernille BreivoldGanddal IL18.30
0Øivind FagerlundGanddal IL18.30
0Anne LangmyrGanddal IL18.30
0Maria LangmyrGanddal IL18.30
0Tallak LangmyrGanddal IL18.30
0Daniel LøiningGanddal IL18.30
0Lukas de Jong NjaaGanddal IL18.30
0Trym Løken NødlandGanddal IL18.30
0Inger RothGanddal IL18.30
0Olav RothGanddal IL18.30
0Marius RøddeGanddal IL18.30
0Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL18.30
0Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL18.30
0Alfred SvihusGanddal IL18.30
0Kristoffer TveitGanddal IL18.30
0Lars Joshua VigesdalGanddal IL18.30

Annonser

IOF Eventor