Norsk Orientering

Startliste for OSI/GeoForm Rankingløp 11

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 11
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 8 juni 2016

Lang

6 000 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Halvor AurmoHeming Orientering16.17.17
Johan SvedbergHeming Orientering16.19.49
Erik StordalAsker Skiklubb16.30.03
Mariken HomleidIL GeoForm16.47.25
Vidar ElvekrokEiker OL16.51.16
Are EriksenOSI17.06.13
Arnfinn KringlenIndre Østfold OK17.13.04
Daniel FløtreKongsberg OL17.25.02
Anders HammerAker Solutions17.26.09
Stefan KernstockDNV17.27.46
Svenja KernstockDNV17.27.49
Niklas NormanHeming Orientering17.29.39
Peder NatvigNorges Bank BIL17.30.17
Lars Ivar AarsethFBI17.32.00
Mari Aarseth- -17.32.03
Erling SommerfeldtTume17.34.18
Ivar SeierstadIL GeoForm17.36.01
Elina ItkonenOSI17.38.46
Vegard LineOSI17.43.53
Knut OnsagerIL GeoForm17.47.18
Peer StiansenNydalens SK17.49.37
Bjørn Erik ReinsethHSK-RIFF18.01.33
Håkon BuggePrivat18.02.58
Per Øyvind SteneNydalens SK18.04.41
Vendula horcickovaluhacovice18.06.20
Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL18.18.50
Knut BårtveitBø OL18.21.22
Tore KjølsethLundin18.22.25
Lars GrandeFBI18.24.21
Christian GrotnesTyrving18.25.39
Harald Østgaard LundIL GeoForm18.28.47
Audrun UtskarpenOSI18.34.05
Jarle RotiFossum IF18.37.54
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL18.40.53
Guttorm L EggeOSI18.41.47
Johan LundeIL Koll18.42.52

Mellom

4 000 m, 53 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
 Tor OmmundsenDNV16.09.54
Egil Reidar OsnesPrivat16.11.59
Richard Zeiner-GundersenFossum IF16.13.37
Lenny EnstrømOslostudentenes IK16.15.30
Kåre KnudsenIL GeoForm16.18.25
Sigurd HaugerudIL GeoForm16.19.42
Sturle HånesIL GeoForm16.21.20
Hallvard FøllesdalOSI16.40.48
Rune HultgreenOpsahl16.42.07
Esben BachOSI16.44.12
Ole VignesIL GeoForm16.52.10
Kjetil JacobsenHamar OK16.52.54
Helge RevhaugRingerike OL16.54.51
Egil HusethKamp/Vestheim IF16.55.33
Tormod HegdalHeming Orientering17.04.23
Gaute LangaasNydalens SK17.09.54
Knut HangeraasIL GeoForm17.15.25
Tom EdvardsenKoll17.16.07
Eilen Arctander VikKoll17.16.29
Øivind GylverAsker SK17.22.23
Margrete EngzeliusAsker SK17.23.03
Jarle NilsenSiemens Oslo17.23.29
Anne DanielsenNydalens SK17.24.13
Kristin Dale SelvigNydalens SK17.25.30
Finn GangePrivat17.31.06
Jakob HaldorsenIL GeoForm17.34.22
Richard BlomFBI17.34.43
Belinda JørandliOSI17.35.22
Even Angell-PetersenNydalens SK17.36.50
Terje SundbergIL GeoForm17.38.14
Nina  SjueDNV17.38.37
Knut Anders LøkenFossum IF17.42.39
Thorbjørn BreistrandNydalens SK17.42.49
Karen BjergaardNydalens SK17.43.07
Ellen TurterNydalens SK17.45.08
Kristin GoaMeteorologen17.46.36
Anne Marit BjergaardNydalens SK17.47.56
Lars BenestadIK Grane17.52.19
Morten SørliAimit17.57.19
Harald WibyeMoss17.59.19
Marie ArnebergKjelsås IL18.03.52
Torstein SchjelleArmada18.04.06
Per-Arne RøstadsandNydalens SK18.06.01
Jesper GraffIndre Østfold OK18.06.50
Tormod ØvergaardVestre Akers SK18.13.46
Maren NorderudTyrving18.16.51
Anne Kristine NorderudTyrving18.16.54
Morten Tandberg EriksenKongsberg OL18.23.13
Paul SolheimPrivat18.27.15
Toril NesÅS UMB Orientering18.31.09
Håkon SagbergPrivat18.32.53
Ida TangenNydalens SK18.35.00
Torunn Drage RotiFossum IF18.41.56

Kort

2 000 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Jan  HenriksenNILU15.48.27
Anne Cathrine VossGeoForm16.06.44
Tor E. HenriksenLillomarka OL16.30.53
Tom IbsenLommedalens IL16.38.05
Sissel PlejdrupOppsal IF16.41.36
Øyvind FidjePrivat16.49.51
Anne SjønnesenNittedal OL16.51.29
Magne GrandeFBI16.57.20
Alexandra DevikOSI17.00.32
Lars ArnesenPrivat17.04.50
Alfred FidjePrivat17.08.48
Odd FidjePrivat17.08.50
Vorin BottenOSI17.30.33
Morten Rambech DahlKamp/Vestheim IF17.32.29
Anne Lise OpsahlORKH17.33.24
Rita BolstadGeoForm17.52.50
Torbjørn DalløkkenGeoForm17.56.18
Inger Johanne  EikelandNydalens SK18.08.58
Jan Pel- -18.11.57
Yngve Antonsen- -18.13.59
Jo Ulltveit-MoeIL Koll18.33.23
Gerd Berit RekveFossum IF18.39.29

Nybegynner

2 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Lena EndresenKoll18.32.41
Aksel SanchisPrivat19.32.49

Annonser

IOF Eventor