Norsk Orientering

Startliste for OSI/GeoForm Rankingløp 7

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 7
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 11 mai 2016

Lang

6 200 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Halvor AurmoHeming Orientering16.15.39
Ivar RefslandUiO16.29.31
Ola Peter GjessingHeming Orientering16.37.33
Per Øyvind SteffensenSporveien T-banen16.43.10
John Bjørnar BremnesIL GeoForm16.44.23
Vidar ElvekrokEiker OL16.51.37
Sirkku JuntunenOSI17.06.14
Nils Petter FremmingHeming Orientering17.06.52
Tore KjølsethLundin17.10.20
Jan Fredrik HelgakerDNV17.20.24
Knut OnsagerIL GeoForm17.30.53
Per OsenStatoil Oslo BIL17.34.49
Erik HolterPrivat17.44.36
Trond LundIL Tyrving17.48.56
Harald Østgaard LundIL GeoForm17.51.26
Anton PlaianAsker SK17.52.41
Hallvard KorenOK Moss17.57.25
Audun WeltzienEMAS18.00.51
Knut BårtveitBø OL18.03.54
Håkon BuggePrivat18.05.20
Skage GrønnebergHeming Orientering18.11.15
Bjørn GrindeOslostudentenes IK18.12.08
Ulf BrennaDNB18.33.09
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering18.33.46
Harald Astrup ArnesenHeming Orientering18.34.30
Niklas NormanHeming Orientering18.40.20
Guttorm L EggeOSI18.50.13
Audrun UtskarpenOSI18.51.32

Mellom

4 200 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Einar HemLillomarka OL16.27.26
Tormod HegdalHeming Orientering16.30.05
Stig Hultgreen KarlsenOppsal IF16.31.19
Per AagaardHeming Orientering16.32.48
Hallvard FøllesdalOSI16.33.08
Tor TrøanHadeland OL16.54.51
Petter ChristensenDNV16.55.42
Lars ChristensenDNV16.56.02
Kåre KnudsenIL GeoForm16.58.22
Trude FixdalIL Koll17.11.55
Esben BachOSI17.12.47
Per Kristian EkebergIL Tyrving17.15.09
Britta FismenFossum IF17.19.35
Justinas MiseikisOSI17.24.03
Pål TherkelsenPrivat17.24.45
Svenja KernstockDNV17.25.20
Knud Bjørne-LarsenRiksteatret17.36.41
Nina  SjueDNV17.38.35
Finn GangePrivat17.39.53
Per FosserIndre Østfold OK17.41.00
Andre RøGeoForm17.41.29
Petter NæssOppsal IF17.42.42
Kjell MarksetKoll17.44.15
Stein MellaYara Praxair17.45.30
Wenche HultgreenTyrving17.50.10
Halvard BjørgumDNV17.53.20
Erik SolheimPrivat17.59.24
Hans Kristian Alveberg- -18.02.07
Paul SolheimPrivat18.04.29
Marianne ReuschHeming Orientering18.08.06
Even Angell-PetersenNydalens SK18.11.47
Sigbjørn ModalsliFossum IF18.13.11
Fredrik SaugestadNydalens SK18.20.27
Håkon og Jonas AmundsenOSSL18.27.15
Per Jogeir KarlsbakkDNV18.32.56
Eirik W. MoeLierbygda18.37.01

Kort

3 100 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Morten Rambech DahlKamp/Vestheim IF16.13.41
Fredrik KaltenbornKamp/Vestheim IF16.31.50
Eyvind AasIL GeoForm16.32.10
Sigurd HaugerudIL GeoForm16.33.22
Knut HangeraasIL GeoForm16.34.13
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering16.37.28
Axel Boix EscolanOslostudentenes IK16.38.30
Arne KongsnesKolbotn & Skimt OL17.12.26
Tor OmmundsenDNV17.13.34
Egil HusethKamp/Vestheim IF17.18.44
Kirsti HolmboeIL GeoForm17.31.14
Kristine AmlieTyrving17.41.37
Dagfinn FøllesdalOSI17.49.25
Bjørn EgnerHeming Orientering18.00.43
Yngve Antonsen- -18.35.20
Toril EineEsso Sport18.35.44

Nybegynner

2 900 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Anne Cathrine VossGeoForm16.42.01
Harald AulieIL Koll17.12.41
Jon FanavollKamp Vestheim17.32.12
Marie SaugestadNydalens SK18.20.42
Anil DardaganOSI20.09.07

Annonser

IOF Eventor