Norsk Orientering

Startliste for OSI/GeoForm Rankingløp 5

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 5
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 27 april 2016

Lang

6 300 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Halvor AurmoHeming Orientering16.39.24
Johan SvedbergHeming Orientering16.41.49
Erik StordalAsker Skiklubb16.46.46
sirkku juntunenprivar16.55.23
Richard Zeiner-GundersenFossum IF16.55.44
Marius BurmoPrivat16.59.03
Belinda JørandliOSI17.00.09
Svenja KernstockDNV17.09.31
Stefan KernstockDNV17.09.41
Jens HetlandNydalens SK17.11.53
Daniel FløtreKongsberg OL17.22.19
Ivar SeierstadIL GeoForm17.23.51
Andre RøGeoForm17.24.08
Eskil ÅsmulOL Trollelg17.25.09
Knut OnsagerIL GeoForm17.36.59
Jacob DybwadHeming Orientering17.38.03
Atle FossestølPrivat17.40.14
Stefan RingStatnett17.41.01
Bjørn GrindeOslostudentenes IK17.50.28
Olav EideBekkelaget SK17.55.18
Niklas NormanHeming Orientering17.56.13
Sindre LangaasNydalens SK17.58.27
Gard LindsethNydalens SK17.59.03
Erik HolterPrivat17.59.55
Magnus GodakerSeltor bolig18.00.53
Erlend GjestrudNotodden OL18.01.33
Håkon BuggePrivat18.03.37
Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL18.09.29
Ina VesterlundNydalens SK18.10.24
Espen WigaardOppsal IF18.12.33
Vigdis HobølOppsal IF18.18.02
Svein NygårdNorges Bank BIL18.31.54
Skage GrønnebergHeming Orientering18.32.30
Johs HjelmstadBækkelagets SK18.33.33
Ulf BrennaDNB18.33.50
Mikael OlaussonOslostudentenes IK18.37.02
Hanne Maria VisterOslostudentenes IK18.37.05
Peter WesterbergVanersborg sk18.37.56
Espen MesselKoll18.40.34
Erik PaulsrudKoll IL18.45.47
Guttorm L EggeOSI18.49.35

Mellom

4 400 m, 54 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Hans O AugedalAsker SK16.43.12
Per FosserIndre Østfold OK16.47.54
Jon FossFriskis&Svettis16.50.26
Lars OnstadOslostudentenes IK16.52.42
Villiam OnstadKjelsås IL16.52.43
Tormod HegdalHeming Orientering16.53.06
Einar HemLillomarka OL16.53.21
Tom EdvardsenKoll16.54.20
Roar SigurdsenRingnes16.56.01
Knut Erik ØstengenATN17.00.25
Jarle NilsenSiemens Oslo17.01.27
Kåre KnudsenIL GeoForm17.01.48
Tov Arne BondalNotodden OL17.05.29
Knut Anders LøkenFossum IF17.06.57
Tor Olav HystadOSI17.08.36
Håvard ChristiansenForsvarsbygg17.13.24
Stig Hultgreen KarlsenOppsal IF17.15.35
Justinas MiseikisOSI17.16.21
Tommaso QueriniPrivat17.17.13
Øivind GylverAsker SK17.19.35
Margrete EngzeliusAsker SK17.21.20
Yngve AntonsenPrivat17.21.39
Anne DanielsenNydalens SK17.23.12
Finn GangePrivat17.29.36
Halvard BjørgumDNV17.31.24
Thorbjørn BreistrandNydalens SK17.33.19
Mariken HomleidIL GeoForm17.35.04
Vemund KongsnesØstmarka OK17.36.23
Pål TherkelsenPrivat17.41.20
Petter NæssOppsal IF17.45.37
Christina HeiestadPrivat17.47.18
Stein MellaYara Praxair17.47.31
Alexander GaardendahlFearnsport17.48.48
Bjørn Are  CarlssonFossum IF17.51.15
Arnt Ove TakvamFearnsport17.52.13
Claus Frimann ClasenLyberg & Partnere17.53.06
Knud Bjørne LarsenRiksteateret17.57.33
Kjetil JacobsenHamar OK18.02.47
Per-Arne RøstadsandNydalens SK18.04.04
Fredrik SaugestadNydalens SK18.04.58
Anne Marit BjergaardNydalens SK18.07.27
Maiken ForsagerKoll IL18.09.07
Morten FismenFossum IF18.10.54
Martin GranlySiemens Oslo18.13.01
Anne Berit EidNydalens SK18.20.04
Eivind SelvigNydalens SK18.21.18
Roar NydalAsker18.22.55
Kristin Dale SelvigNydalens SK18.23.36
Jo Ulltveit-MoeIL Koll18.30.58
Kristin GoaMeteorologen18.33.20
Jon FixdalIL Koll18.34.05
Kjell MarksetKoll18.34.27
Andreas ErichsenNydalens SK18.48.38
Mons Chr. LøvfaldNydalens SK18.51.42

Kort

2 500 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Knut HangeraasIL GeoForm16.49.30
Jan  HenriksenNILU16.49.38
Lenny EnstrømOslostudentenes IK16.52.51
Odd KletteliBækkelagets SK16.53.35
Inger FinstadRaumar OL16.54.10
Frank FinstadRaumar OL16.54.15
Sturle HånesIL GeoForm16.54.54
Eyvind AasIL GeoForm16.56.14
Knut Tore SolheimNydalens SK16.56.42
Axel Boix EscolanOslostudentenes IK17.02.52
Sigurd HaugerudIL GeoForm17.05.44
Eva FixdalHeming Orientering17.05.52
Aage MellaØstmarka OK17.11.41
Fredrik KaltenbornKamp/Vestheim IF17.20.56
Øyvind FidjePrivat17.22.29
Alfred FidjePrivat17.22.44
Dagfinn FøllesdalOSI17.31.35
Lena HatlingÅrvoll IL17.33.46
Helde WanneikÅrvoll IL17.33.50
Elena GrandNydalens SK17.34.12
Lene Anett KillingmoPrivat17.43.35
Merete SchauTrollo17.44.24
Maren Vik VedvartsenKoll17.46.56
Eilen Arctander VikKoll17.46.59
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF18.14.04
Anne NydalAsker18.25.39
Toril EineEsso Sport18.27.02
Christine ParnemoOSI18.49.00

Nybegynner

2 500 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Lisbeth SimonsdenGeoForm17.04.57
Kerstin BaetzSiemens Oslo17.20.08
Nicolas BarthelemyPrivat17.40.32
sjoerd fra FjelletOSI17.45.46
Vorind BottenOSI17.45.53
Lena EndresenKoll18.31.11
Odin Gammelli-MesselIL Koll18.40.31
Balder Gammelli-MesselIL Koll18.41.08

Annonser

IOF Eventor