Norsk Orientering

Startliste for Publikumsløp NM sprint

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Publikumsløp NM sprint
Arrangørorganisasjoner: Samnanger IL / Varegg Fleridrett
Dato: lørdag 7 mai 2016

D13-16

2 690 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
90Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular11.30
91Ingunn Torød BusetGneist, IL11.31
92Hedda Raadal BjørloHalden SK11.32
93Marte Madslien BakkenNydalens SK11.33
94Ida Marie FlågenHeming Orientering11.34
95Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)11.35
96Marie Roll-TørnqvistFana IL11.36
97Ingrid MadslienNydalens SK11.37
98Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering11.38
99Lotte MyklemyrEiker OL11.39
100Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular11.40
101Hanne VassendPorsgrunn OL11.41
102Svanhild BåtnesVaregg Fleridrett11.42
103Ragnhild BohneVaregg Fleridrett11.43

H13-16

3 050 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
44Herman BrunborgNittedal OL11.30
45Scott JuvikIL Gular11.31
46Johan EikangerIL Gular11.32
47Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering11.33
48Arthur BrunborgNittedal OL11.34
49Marius AurebekkKristiansand OK11.35
51Birk ThorstensenOppsal Orientering11.37
52Ulrik HellenTIF Viking11.38
53Sondre BataldenFana IL11.39
55Gustav Andresen SkotteFossum IF11.41
56Mathias RosenlundVaregg Fleridrett11.42
57Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett11.43
58Tage RosenlundVaregg Fleridrett11.44
59Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett11.45
60Erik BohneVaregg Fleridrett11.46
61Kristian RykkjeVaregg Fleridrett11.47
62Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett11.48
63Aune DørmænenVaregg Fleridrett11.49

D17

2 810 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
22Tone Karina IngesenSarpsborg OL11.31
23Kristin Sæthre SørensenSturla, IF11.32
24Tone Sølie LysnesHedrum OL11.33
25Ingrid EggenHaugesund IL Orientering11.34
26Kari Jussie LønningSturla, IF11.35
27Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK11.36
28Antonette HesselbergLarvik OK11.37
29Heidi MyklemyrEiker OL11.38
31Hilde VassendPorsgrunn OL11.40
33Marian KjellevoldIL Gular11.42
34Vibeke ØyeIL Gular11.43
35Hanne Lerche RaadalHalden SK11.44
36Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)11.45
37Marlene BergerOs Orienteringsklubb11.46
38Tora Aasheim NymarkTIF Viking11.47
39Heidi ØstliRaumar Orientering11.48
40Isa HeggedalKonnerud11.49

H17

3 530 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Bruno NazárioKristiansand OK11.30
2Ole MyklemyrEiker OL11.31
3Per Olav GulbrandsenLarvik OK11.32
4Marcel NiederhauserAskøy OL11.33
5Frank LøwengreenFredrikstad SK11.34
6Ross JuvikIL Gular11.35
9Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)11.38
10Jon Iver BakkenNydalens SK11.39
11Marius ØieLøten o-lag11.40
12Knut UtneFana IL11.41
13Odin LingaIL Gular11.42
14Tom JohannessenGneist, IL11.43
15Sturle NordeideGneist, IL11.44
16Anders FlågenHeming Orientering11.45
0Håkon GimseHeming Orientering11.46
18Sverre Johan NærheimIL Gular11.47

D50

2 810 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
107Ingrid SandvollGneist, IL11.30
108Anne MadslienNydalens SK11.31
109Ingrid RollFana IL11.32
110Lise ChristensenTIF Viking11.33
111Turid ArnesenByåsen IL11.34
112Karin ProforsKöping-Kolsva OK11.35
113Mai Helen LingaIL Gular11.36
114Hege FjellbirkelandIL Gular11.37
115Torun DyrkornEiker OL11.38
116Hilde Tvedt RyenHamar OK11.39
117Eli VerstoIL Gular11.40
118Anne Gro StyrvoldLarvik OK11.41

H50

3 130 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
68Lars FremstadLarvik OK11.30
69Haakon ArnesenByåsen IL11.31
70Jon Terje EkelandOddersjaa SSK11.32
71Arild AndresenFossum IF11.33
72Bjørn BataldenFana IL11.34
73Svein LingaIL Gular11.35
74Tom Eirik EikangerIL Gular11.36
75Magne RaadalFana IL11.37
76Nils Inge BrurbergSturla, IF11.38
77Erling StrandBergens TF11.39
78Helge RyenHamar OK11.40
79Tommy SævareidOs Orienteringsklubb11.41
80Vidar BenjaminsenLillomarka OL11.42
81Ole IngesenSarpsborg OL11.43
82Roger LysnesHedrum OL11.44
83Ole Petter HaugenNydalens SK11.45
84Erlend RåheimOK Øst11.46
85Rune ErdalSamnanger IL11.47
0Frode RobertsenOTO Tønsberg11.48

Åpen

2 830 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
122Ella Sofie AmundsenVaregg Fleridrett11.30
125Isak AmundsenVaregg Fleridrett11.33
126Terje AmundsenVaregg Fleridrett11.34
127Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering11.35
128Lauritz BrunborgNittedal OL11.36
131Emil Øye KragsethIL Gular11.39
135Idun HeklandIL Gular11.43
136Olve HeklandIL Gular11.44
137Bård HeklandIL Gular11.45
138Rune StadsnesIL Gular11.46
139Johannes Berge StadsnesIL Gular11.47
140Mari StadsnesIL Gular11.48
142Finn de HoogVaregg Fleridrett11.50
143Judith van der LaanVaregg Fleridrett11.51

Annonser

IOF Eventor