Norsk Orientering

Startliste for Oslo City Cup - finale

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup - finale
Arrangørorganisasjon: Heming Orientering
Dato: tirsdag 3 mai 2016

D 13-16

25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
193Tonje Rognerud BøeFossum IF18.30.15
197Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK18.31.15
199Mina Espolin JohnsonBækkelagets SK18.31.45
200Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orientering18.32.00
205Åsne HoloFossum IF18.33.15
207Mari BrendeFossum IF18.33.45
211Emma Meyer LarssonIL Tyrving18.34.45
212Hanna AndersenHeming Orientering18.35.00
217Frida SolsrudNydalens SK18.36.15
219Astrid RognstadHadeland OL18.36.45
220Janna Sofie TellesbøØstmarka OK18.37.00
223Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK18.37.45
224Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK18.38.00
225Elise Wærp HaugeNydalens SK18.38.15
226Johanne Rognerud BøeFossum IF18.38.30
235Hannah MansNydalens SK18.40.45
239Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering18.41.45
240Ragnhild Mathea HelmersenFet OL18.42.00
247Live ØstvoldHeming Orientering18.43.45
254Eira Wessel LineØstmarka OK18.45.30
258Oda SørlieNydalens SK18.46.30
260Ingrid Lund HovdenIL Tyrving18.47.00
266Hilde Sogn HaugFossum IF18.48.30
269Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK18.49.15
270Karoline Egner GranerudAsker Skiklubb18.49.30

H 13-16

20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5Anders Håvard LarsenNydalens SK18.31.00
6Eivind LahnsteinFossum IF18.31.15
11Peter GisholtFossum IF18.32.30
14Magnus JystadØstmarka OK18.33.15
29Lars Øderud VatneBækkelagets SK18.37.00
37Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering18.39.00
43Henrik KnudsenOppsal Orientering18.40.30
49Gustav Andresen SkotteFossum IF18.42.00
53Elias StubberudNydalens SK18.43.00
54Simen HøyerFossum IF18.43.15
55Birk ThorstensenOppsal Orientering18.43.30
56Sivert Sande KvermeFossum IF18.43.45
57Anders HorveiRaumar Orientering18.44.00
58Sølve Nordahl RolfsenHeming Orientering18.44.15
61Erlend BørliFossum IF18.45.00
70Birk Felland SætnanFossum IF18.47.15
72Mikkel KatlaFossum IF18.47.45
74Felix FinsrudAsker Skiklubb18.48.15
75Rolf Andreas BergNydalens SK18.48.30
76Simen VågeAsker Skiklubb18.48.45

D bedrift

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
71Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering18.47.30

H bedrift

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
237Leon KnudsenOppsal Orientering18.41.15

D rekrutt

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
295Astrid ReuschHeming Orientering18.30.15
296Marie Bjordal VegganOppsal Orientering18.30.30
297Maja Kalleson RøedOppsal Orientering18.30.45
300Linea Kalleson RøedOppsal Orientering18.31.30
305Eira Skaarer WiklundNydalens SK18.32.45
310Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering18.34.00
311Tuva Wilkens JernbergNydalens SK18.34.15
312Åse LuråsOppsal Orientering18.34.30
315Ane HustvedtOppsal Orientering18.35.15
316Line Hetle WasbergOppsal Orientering18.35.30
317Hanne Wærp HaugeNydalens SK18.35.45
318Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering18.36.00

H rekrutt

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
294Christoffer ÅnensenOppsal Orientering18.30.00
298Birk Eidelbrekt WoldOppsal Orientering18.31.00
299Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK18.31.15
302Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering18.32.00
303Einar ØstvoldHeming Orientering18.32.15
306Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK18.33.00
307Vilhelm Skaug Gilhuus-MoeOppsal Orientering18.33.15
308Jakob A. GjedeboOppsal Orientering18.33.30
309Markus HirschBækkelagets SK18.33.45
314Håkon Fenne IngjerdBækkelagets SK18.35.00
319Aksel EideBækkelagets SK18.36.15

D 11-12

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10Juni Espolin JohnsonBækkelagets SK18.32.15
12Ingrid LuråsOppsal Orientering18.32.45
23Inga Skaarer WiklundNydalens SK18.35.30
26Aurora Wilkens JernbergNydalens SK18.36.15
31Martha WisløffAsker Skiklubb18.37.30
36Anna Tysse NakkimBækkelagets SK18.38.45
42Malin SveenBækkelagets SK18.40.15
52Tiril Ebon EspedalNydalens SK18.42.45
62Hannah Syrdal ØenHeming Orientering18.45.15
64Marie SaugestadNydalens SK18.45.45

H 11-12

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
112Simen Gløgård StensrudNittedal OL18.31.45
114Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering18.32.15
124Marius E. AamodtOppsal Orientering18.34.45
144Felix R. HyllesethSentrum OK18.39.45
153Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK18.42.00
167Jonas KroghOppsal Orientering18.45.30

D 17-

25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
107Lisbeth VollNydalens SK18.30.30
111Kristin JægerOppsal Orientering18.31.30
115Anne Johanne LindNydalens SK18.32.30
116Stine NjåsteinIL Tyrving18.32.45
117Hanne Maria VisterOslostudentenes IK18.33.00
119Ingrid Eck JoreStokke IL18.33.30
120Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering18.33.45
128Anine HallénNydalens SK18.35.45
129Synne SkjærsteinIL Tyrving18.36.00
130Elin BjervaLarvik OK18.36.15
132Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK18.36.45
140Helene Lund-JohansenIL Tyrving18.38.45
141Stefani PopovaHadeland OL18.39.00
143Ronja HellerBækkelagets SK18.39.30
147Ingrid UrsethVingelen IL18.40.30
148Cristina LuisNydalens SK18.40.45
150Ingrid Landmark TandrevoldFossum IF18.41.15
151Hanne NøvikNydalens SK18.41.30
155Marthe GløersenBækkelagets SK18.42.30
162Ingrid Bjørshol HolmOppsal Orientering18.44.15
166Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK18.45.15
170Hedvig VollsetHeming Orientering18.46.15
174Ingunn Hultgreen WeltzienIL Tyrving18.47.15
175Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb18.47.30
176Johanne Øderud VatneBækkelagets SK18.47.45

H 17-

27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
194Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK18.30.30
195Tobias R. HyllesethSentrum OK18.30.45
196Per Magnus DahlElverum OK18.31.00
198Martin Kjäll-OhlssonABB BIL18.31.30
202Are WigaardOppsal Orientering18.32.30
215Aksel MadslienNydalens SK18.35.45
216Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb18.36.00
221Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF18.37.15
227Stian BergersenIL Tyrving18.38.45
228Torbjørn DalløkkenIL GeoForm18.39.00
229Erik TrøenModum OL18.39.15
233Mathias OlsenLarvik OK18.40.15
234Sigurd FandangoOppsal Orientering18.40.30
236Mikael OlaussonOslostudentenes IK18.41.00
242Halvor SaunesNydalens SK18.42.30
245Thomas SchiveBækkelagets SK18.43.15
246Espen CowardOK Sør18.43.30
249Styrk Hundseid KamsvågFossum IF18.44.15
251Jan Fredrik HelgakerFossum IF18.44.45
252Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SK18.45.00
253Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb18.45.15
255Olai Stensland LillevoldFossum IF18.45.45
257Mathias NipenIL Tyrving18.46.15
262Audun Rognerud BøeFossum IF18.47.30
263Joar OldernesLillomarka OL18.47.45
264Gunnar Nerijus JacobsenStokke IL18.48.00
273Stian LillegårdLillomarka OL18.50.15

D 40-

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4Cecilie Christin KvermeFossum IF18.30.45
13Linda FredhMåren OK18.33.00
15Marianne ReuschHeming Orientering18.33.30
18Heidi BjordalOppsal Orientering18.34.15
24Solveig BerganNydalens SK18.35.45
39Marit EgnerAsker Skiklubb18.39.30
59Ingrid SkaarerNydalens SK18.44.30
60Signe Astrup ArnesenHeming Orientering18.44.45
65Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering18.46.00
78Ida Margrethe UllernIL Tyrving18.49.15

H 40-

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Ove HildrumLillomarka OL18.30.00
2Dag Espolin JohnsonBækkelagets SK18.30.15
8Henrik VaageBækkelagets SK18.31.45
16Fredrik HøyerFossum IF18.33.45
17Svein GranerudAsker Skiklubb18.34.00
20Christian HolmboeIL Tyrving18.34.45
21Trond MyhreFossum IF18.35.00
30Knut Johan WinsvoldØstmarka OK18.37.15
41Gjermund GravirAsker Skiklubb18.40.00
47Sven Arne GylterudFossum IF18.41.30
48Svein NygårdLillomarka OL18.41.45
69Yngve RøeNydalens SK18.47.00
73Knut Harald HyllesethSentrum OK18.48.00

D 50-

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203Kirsti Grundnes BergIL Tyrving18.32.45
210Ingrid T. Rolfsen HaugmoHeming Orientering18.34.30
214Ingrid NermoenØstmarka OK18.35.30
218Bente LandmarkFossum IF18.36.30
231Berit DanielsenIL Tyrving18.39.45
238Anne MadslienNydalens SK18.41.30
250Anne DanielsenNydalens SK18.44.30
261Randi NicolaisenAsker Skiklubb18.47.15
265Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering18.48.15

H 50-

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
108Øystein ØstermannHeming Orientering18.30.45
110Ole Petter HaugenNydalens SK18.31.15
113Helge StubberudNydalens SK18.32.00
118Kim Farnes HansenLierbygda OL18.33.15
122Lasse ArnesenHeming Orientering18.34.15
123Bjørn HøllelandFana IL18.34.30
125Morten EngebretsenRaumar Orientering18.35.00
131Kjetil KarlsenOK Moss18.36.30
137Pål Kogstad NæssRaumar Orientering18.38.00
138Frode KamsvågIL Tyrving18.38.15
142Arild AndresenFossum IF18.39.15
145Terje BråtenRaumar Orientering18.40.00
156Johan MattssonLillomarka OL18.42.45
158Eirik TandrevoldFossum IF18.43.15
159Donald SkantzeIL Tyrving18.43.30
168Arne TorgersenBækkelagets SK18.45.45
169Einar LunøeNydalens SK18.46.00

H 60-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
134Eldar BørsumBækkelagets SK18.37.15
146Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering18.40.15

D 70-

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
67Inger Lise BjordalOppsal Orientering18.46.30

H 70-

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3Sturle HånesIL GeoForm18.30.30
25Knut Kristen HangeraasIL GeoForm18.36.00
27Roar BjordalOppsal Orientering18.36.30
33Jon C. FougnerHeming Orientering18.38.00
79Tor DrageHaugerud IF18.49.30

Annonser

IOF Eventor