Norsk Orientering

Startliste for Pinseløpet dag 2

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet dag 2
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 15 mai 2016

N-åpen

1 820 m, 67 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
762Siri LienSandefjord TIF10.00
763Marte LienSandefjord TIF10.00
764Pernille LienSandefjord TIF10.00
765Marie ThomassenVaregg Fleridrett10.00
766Inez NelsonLardal OL10.00
767Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb10.00
768Mariann JahrsengeneNOTEAM10.00
769Johannes Salvesen-LundeIL Koll10.00
770Hilde SalvesenIL Koll10.00
771Jonas FismenFossum IF10.00
772Synne Stigen BygglandHøydalsmo IL10.00
773Ludvik BalchenIL Koll10.00
774Celia T. DaviesAsker Skiklubb10.00
775Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb10.00
776Selma WeslienKongsberg OL10.00
777Rebecca Grace HommeSturla, IF10.00
779Una NastadAsker Skiklubb10.00
780Elise NelsonBerger og Svelvik OL10.00
781Jakob EidAsker Skiklubb10.00
782Mathias EidAsker Skiklubb10.00
783Erik BerganKongsberg OL10.00
784Mia RoaasNOTEAM10.00
785Hans Matias HågardKonnerud IL10.00
786Mathea Land AnthonsenKongsberg OL10.00
809Matis RenardKongsberg OL10.00
812Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL10.00
813Frida HopeModum OL10.00
814Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK10.00
815Eline Maudal PettersenKongsberg OL10.00
816Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orientering10.00
817Marie FinkenhavnNittedal OL10.00
818Eimund Øverli BergKongsberg OL10.00
821Mathias AxelsonEiker OL10.00
822Jan Olav BerganKongsberg OL10.00
823Oskar HopeModum OL10.00
824Eirik LestebergKongsberg OL10.00
825Aurora Ness GundersveenRøyken OL10.00
826Arne BisethKongsberg OL10.00
827Alise Lindløv SandFossum IF10.00
828Håkon ØverbyKongsberg OL10.00
829Odin Vie StrislandFossum IF10.00
830Sigrid Fugleneb AamandIL Dyrevaa10.00
831Jarand GustafssonKongsberg OL10.00
832Guro BrændenLillomarka OL10.00
833Tuva BredholtKongsberg OL10.00
835Synne KjernsmoRøyken OL10.00
836Marte EgerKongsberg OL10.00
837Charlotte HopsnesFossum IF10.00
839Daniella GjoneSandefjord OK10.00
840Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL10.00
842Randi Fugleneb AamandIL Dyrevaa10.00
843Abelone Josefine AxelsonEiker OL10.00
844Henrik RingheimOL Trollo10.00
845Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering10.00
846Kristine RingheimOL Trollo10.00
847Ingvild RingheimLarvik OK10.00
848Hildegunn GrønsethFossum IF10.00
849Vanessa Seed MelbyeRaumar10.00
850Anna Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett10.00
851Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn10.00
852Ville Emil WingstedtHalden SK10.00
853Mikkel RastadAsker Skiklubb10.00
855Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett10.00
856Fredrik GrønsethFossum IF10.00
857Helene Stenvik MoenKongsberg OL10.00
858Amanda AxelsonEiker OL10.00
859Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL10.00

D -10

1 820 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
723Elise RenardKongsberg OL11.20
726Elise Nilsen BergFossum IF11.26
727Anita LangeggenKongsberg OL11.28
728Ragne KlavenesSandefjord OK11.30
729Hanne Wærp HaugeNydalens SK11.32
730Sofia ØhlckersIL Tyrving11.34
731Iselin HøivoldKongsberg OL11.36
732Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering11.38
733Annika van RaaijHedrum OL11.40
734Ingrid LestebergKongsberg OL11.42
735Minna Sofie WingstedtHalden SK11.44

D 11-12

2 140 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
698Helene Brandal SøftingKongsberg OL12.17
699Martha WisløffAsker Skiklubb12.19
700Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb12.21
701Ingvild GustafssonKongsberg OL12.23
702Ingeborg EikåsSandefjord OK12.25
703Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb12.27
704Ingvild Øverli BergKongsberg OL12.29
705Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb12.31
706Martine Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL12.33
707Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL12.35
708Lene HaugeHisøy OK12.37
711Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL12.43
712Iril RingheimLarvik OK12.45

D 11-12N

2 150 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
751Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL10.00
753Line Borgejordet SimonesNotodden OL10.00
754Tomine Ness GundersveenRøyken OL10.00
755Karoline FjæreHedrum OL10.00
756Anne ØstvoldHeming Orientering10.00
757Nora Arentz HagenSandefjord OK10.00
758Ane Kristine EidAsker Skiklubb10.00

D 13-14

3 270 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
405Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL11.00
408Eline SchjervenLardal OL11.06
410Mina SchjervenLardal OL11.10
411Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK11.12
412Selma HøivoldKongsberg OL11.14
413Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering11.16
414Emma EngehultNotodden OL11.18
415Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL11.20
416Malene InstanesSturla, IF11.22
417Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering11.24
418Marie Roll-TørnqvistFana IL11.26
420Ine InstanesSturla, IF11.30
421Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular11.32

D 13-16C

2 900 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
626Mina Borgejordet SimonesNotodden OL10.00
627Sigrid SteinmoenNotodden OL10.00
629Emilie JohansenSandefjord OK10.00
739Sigrid SkjelbredKongsberg OL10.00

D 13-16N

2 810 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
736Åsta Firing SimonsenAndebu IL10.00
738Ingvild JohnsenHedrum OL10.00

D 15-16

3 880 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
224Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular11.37
226Sanna FinstadKongsberg OL11.41
227Malin HaugeHisøy OK11.43

D 17-A kort

3 680 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
499Bente Kristin HopsnesFossum IF10.00
500Thea KleivenRingerike OL10.00
501Anikken Gjein DybvikStokke IL10.00
502Silje Borge HoviSkien OK10.00
503Kari Rød AakreAndebu IL10.00
504Sigrid Melander VieFossum IF10.00
505Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK10.00
506Victoria Myklebust StrømHedrum OL10.00
507Anita HillerenEiker OL10.00
508Pernille NaufHedrum OL10.00
509Ingvild Løver ThonModum OL10.00

D 17-B

3 220 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
330Anne Gro ReppesgårdLarvik OK10.00
331Oddbjørg MoeKristiansand OK10.00
332Tone Sølie LysnesHedrum OL10.00
333Silje Jacobsen MyklatunIL Tyrving10.00
334Ingrid TronshaugStokke IL10.00
335Inger BjergaVaregg Fleridrett10.00
336Monica Tveit TjentlandLardal OL10.00
337Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett10.00
338Cecilie Wærp HaugeNydalens SK10.00
339Gro MadslienVaregg Fleridrett10.00

D 17-C

2 980 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
552Sara Roberg GhabeliOL Trollo10.00
553Susanne StrømHedrum OL10.00
554Solveig SchouOK Sør10.00
555June Helen MyklebustHedrum OL10.00
556Lene ColquhounNittedal OL10.00
557Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo10.00
558May NordkveldeHedrum OL10.00
559Gunn Kristin RosoLardal OL10.00

D 17-N

2 810 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
746Elin BordøyHedrum OL10.00
747Rita SantschiModum OL10.00

D 17-20

5 140 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
175Silje HaugeHisøy OK11.29
176Linn Hege RosoLardal OL11.31
177Julie Roll TørnqvistFana IL11.33
178Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular11.35
179Elin UlsakerHemsedal IL11.37

D 21-

6 110 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
64Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering12.14
65Belinda Jørandli RudsengenOslostudentenes IK12.16
66Heidi StoksethHalden SK12.18
67Sunniva Nergaard BergStokke IL12.20
68Ida HopeOslostudentenes IK12.22
69Anne Marthe PeveriEiker OL12.24
70Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK12.26
71Hanne Maria VisterOslostudentenes IK12.28

D 35-

5 140 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
171Torill Hynne FjæreHedrum OL11.21
172Kristin Nergaard BergFossum IF11.23

D 40-

5 140 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
163Milda ØhlckersIL Tyrving11.05
164Anette FiringAndebu IL11.07
165Tanja InstanesSturla, IF11.09
166Merete LyseboLardal OL11.11
167Ingrid UndstadLarvik OK11.13
168Liv SchjervenLardal OL11.15

D 45-

3 880 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208Anne Mia OlsenModum OL11.05
209Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb11.07
210Hanne Løver ThonModum OL11.09
211Marianne HaugeHisøy OK11.11
212Arnhild U. BråtenVegårshei IL11.13
213Hilda ØfsthusAsker Skiklubb11.15
214Jorunn BlindheimLillomarka OL11.17
215Anne Guro NøklebyRingerike OL11.19
216Annette Cecilie ArentzSandefjord OK11.21
217Jorun RuudAsker Skiklubb11.23
218Mette Eline HeimstadRingerike OL11.25
219Silvia Schneider-SchiessLG Stettlen11.27
220Stine ArntzenSandefjord OK11.29
221May Ingela HopeModum OL11.31

D 50-

3 680 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
460Maria PerssonAsker Skiklubb11.35
461Hege FjellbirkelandIL Gular11.37
462Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb11.39
463Hilde KløvstadSandefjord OK11.41
464Heidi SchatvetNotodden OL11.43
465Tiri RebårdSandefjord OK11.45
466Randi NicolaisenAsker Skiklubb11.47
467Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL11.49
468Kari ChristiansenSandefjord OK11.51
469Torun DyrkornEiker OL11.53
470Marianne ArnesenAsker Skiklubb11.55
471Eva SyversenRøyken OL11.57

D 55-

3 680 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
445Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn11.05
447Enikø BertalanAsker Skiklubb11.09
448Eli Tufte HanssenEiker OL11.11
449Grete S B HoviSkien OK11.13
450Kirsti Grundnes BergIL Tyrving11.15
451May Jorunn RognlienModum OL11.17
452Berit BergeIL Tyrving11.19
453Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL11.21
454Kjersti SkantzeIL Tyrving11.23
455Anne Berit EidNydalens SK11.25
456Cathrine NorvikRøyken OL11.27
457Gunhild HennumLierbygda OL11.29

D 60-

3 270 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
542Inger NergaardStokke IL12.33
543Linda VerdeSturla, IF12.35
544Elisabeth RødAndebu IL12.37
545Aud KjemperudEiker OL12.39
546Live Joronn YtrehusRingerike OL12.41
547Helga PeveriEiker OL12.43
548Siren GreveBergens TF12.45
549Nina KolbergIL Tyrving12.47

D 65-

3 270 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
529Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL12.07
530Bjørg MostaulBø OL12.09
531Anne Elvsaas MoRøyken OL12.11
532Kari StrandeRingerike OL12.13
533Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø12.15
534Edel SlettemarkStord Orientering12.17
535Marta StangModum OL12.19
536Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL12.21
537Ingjerd SognnæsBergens TF12.23
538Aud I SpjelkavikIL Tyrving12.25
539Grethe Lill RyengSturla, IF12.27

D 70-

2 500 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
652Elin DahlenRingerike OL11.42
653Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL11.44
654Inger Elisabeth KvaaseBækkelagets SK11.46
655Synnøve DalvaBø OL11.48
656Birgitte BekkelundRøyken OL11.50
657Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL11.52
658Inger LindløvOK Moss11.54
659Sidsel SandelienHeming Orientering11.56
660Bjørg KocbachBergens TF11.58
661Astrid Reppesgård LieHedrum OL12.00
662May Helene HansenSandefjord OK12.02
663Inger Lise BjordalOppsal Orientering12.04
664Eli Jorid KlovningPorsgrunn OL12.06

D 75-

2 500 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
646Lisa SørenssenRøyken OL11.30
647Tirill Liby SeipBSI - Orientering11.32
648Unni DrageHaugerud IF11.34
649Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb11.36

D 80-

2 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
643Ingrid RollFana IL11.24

H -10

1 820 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
713Jon StrandKongsberg OL11.00
715Per Noah SommerheinNydalens SK11.04
716Theo Winsents SæterMåren OK11.06
717Martin TorøKongsberg OL11.08
718Mathias BirkelundAsker Skiklubb11.10
719Erlend UlsakerHemsedal IL11.12
720Rasmus EngehultNotodden OL11.14
721Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett11.16
722Tollef TjentlandLardal OL11.18

H 11-12

2 140 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
665Odin FismenFossum IF11.11
667Liam Viggo WingstedtHalden SK11.15
668Halvor LøkenKongsberg OL11.17
669Sindre Vie StrislandFossum IF11.19
670Kristoffer ØhlckersIL Tyrving11.21
671Eskil BrændenLillomarka OL11.23
672Gabriel GjoneSandefjord OK11.25
673Borgar SkjelbredKongsberg OL11.27
674Anders KlavenesSandefjord OK11.29
675Arne BerganKongsberg OL11.31
676Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb11.33
677Endre SandKongsberg OL11.35
678Eirik Vie StrislandFossum IF11.37
679Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL11.39
680Børge Nilsen BergFossum IF11.41
681Martin Nøkleby MellingRingerike OL11.43
682Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb11.45
684Mathias NyhaugAsker Skiklubb11.49
685Hallvard TjentlandLardal OL11.51
686Brage EikåsSandefjord OK11.53
687Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK11.55
688Mats Olsen ByeModum OL11.57
689Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn11.59
690Rasmus D. EastwoodLillomarka OL12.01
691Martin DybvikStokke IL12.03
692Mikael BirkelundAsker Skiklubb12.05
693Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL12.07
694Jakob RastadAsker Skiklubb12.09
695Benjamin GjoneSandefjord OK12.11
696Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL12.13
697Theodor BjørkSandefjord OK12.15

H 11-12N

2 150 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
761Einar ØstvoldHeming Orientering10.00

H 13-14

3 270 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
426Martin BirkelundAsker Skiklubb11.42
427Jonas EikåsSandefjord OK11.44
428Kristoffer FjæreHedrum OL11.46
429Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett11.48
430Vegard Tronstad AndersenKongsberg OL11.50
431Andreas DaleBergens TF11.52
432Henrik R HoltHedrum OL11.54
433Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett11.56
434Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn11.58
435Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering12.00
436Cornelius BjørkSandefjord OK12.02
437Viljan van RaaijHedrum OL12.04
438Kristian StrømNydalens SK12.06
439Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb12.08
440Sindre UlsakerHemsedal IL12.10

H 13-16C

2 900 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
624Markus EikåsSandefjord OK10.00
625Ulrik Andre StrømHedrum OL10.00

H 13-16N

2 810 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
742Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering10.00
743Sigurd Paulsen AskLierbygda OL10.00

H 15-16

5 140 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
183Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett11.45
184Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering11.47
185Johan EikangerIL Gular11.49
186Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett11.51
187Audun Melby JacobsenLardal OL11.53
188Scott JuvikIL Gular11.55
189Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OL11.57

H 17-A kort

5 140 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
193Kjetil KjernsmoRøyken OL10.00
194Jon DaleBergens TF10.00
195Håvard Sandvoll AskLierbygda OL10.00
196Trond FossSandefjord OK10.00
197Atle StrømHedrum OL10.00
198Inge HaugeHisøy OK10.00
199Asbjørn RoeLarvik OK10.00
200Stig InstanesSturla, IF10.00
201Eirik SkavhellenBotne SK10.00
202Atle BorgersenHedrum OL10.00
203Endre UlsakerHemsedal IL10.00
204Håkon Nergaard BergStokke IL10.00
205Eelco van RaaijHedrum OL10.00

H 17-B

3 220 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
342Yngve FinkenhavnNittedal OL10.00
343Fredrik AxelsonEiker OL10.00
345Kenneth DybvikStokke IL10.00
347Sverre MelbyeRaumar10.00
348Ludvig JohnsenHedrum OL10.00
349Arild NyhaugAsker Skiklubb10.00
350Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett10.00

H 17-C

2 980 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
562Glenn Ekholdt HillerenEiker OL10.00
563Jan LazorModum OL10.00
564Tore DeinbollSturla, IF10.00
565Ladislav KocbachBergens TF10.00
567Sten Øivind BjerkeLarvik OK10.00

H 17-20

6 110 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
74Jarle LysnesHedrum OL12.34

H 21-

8 310 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2Lok Hin MaVaregg Fleridrett11.36
3Vegard LineOslostudentenes IK11.38
4Øyvind StoksethHalden SK11.40
5Christian Faruga KarldénKvillebyns SK11.42
6Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb11.44
7Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering11.46
8Harald HoviSkien OK11.48
9Are Smeland NygårdseterVegårshei IL11.50
10Jan Richard EriksenAsker Skiklubb11.52
11Eirik LarsenSkien OK11.54
12Sturla StokkelandÅlgård Orientering11.56
13Kenneth SandvoldEiker OL11.58
14Magnus Barth GustavsenOslostudentenes IK12.00
15Erik Feyling HaareKonnerud IL12.02
16Mathias NipenBækkelagets SK12.04
17Jørgen FrøydLarvik OK12.06
18Sten Åge NygårdseterVegårshei IL12.08
19Mikael OlaussonOslostudentenes IK12.10
20Einar EkelandOddersjaa SSK12.12
21Thomas NipenNydalens SK12.14
22Andreas BreilandÅlgård Orientering12.16
23Stefan RingOK Löftan12.18
24Dag Steinar RagvinBø OL12.20

H 35-

7 170 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
28Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen11.06

H 40-

7 170 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
32Pål Martin EidAsker Skiklubb11.14
34Pål ThomassenVaregg Fleridrett11.18
35Steinar EastwoodLillomarka OL11.20
36Bjørn Lennart VorreLardal OL11.22
37Jan Tore LudvigsenIL Koll11.24
38Audun BjerknesMåren OK11.26
40Jarl HommeSturla, IF11.30
41Neil MarstonHemsedal IL11.32

H 45-

6 940 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
44Gjermund GravirAsker Skiklubb11.49
45Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett11.51
46Roar MathisenOL Tønsberg og omegn11.53
47Jo Børre EikåsSandefjord OK11.55
48Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL11.57
49Arne NåtedalOL Trollo11.59
50Knut Ivar JohansenSandefjord OK12.01
51Espen JohnsenHedrum OL12.03
52Pål WinsentsMåren OK12.05
53Tom KristensenLarvik OK12.07
54Rune EngehultNotodden OL12.09
55Anders Kristian HoltHedrum OL12.11
56Jon Terje EkelandOddersjaa SSK12.13
57Espen WigaardOppsal Orientering12.15
58Trond GjelstadSandefjord OK12.17
60Terje BlindheimLillomarka OL12.21
61Jens TjentlandLardal OL12.23

H 50-

5 340 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
130Gunnar HopeModum OL11.04
131Ole TørnqvistFana IL11.06
132Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb11.08
133Harald KvisliNotodden OL11.10
134Rune RøedStokke IL11.12
135Håkon MogstadFana IL11.14
136Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett11.16
137Oskar KaaløySandefjord OK11.18
139Jan Tore HenriksenNydalens SK11.22
140Jan Petter HansenIL Gular11.24
141Arne Håkon JørgensenSandefjord OK11.26
142Gjermund RørenEiker OL11.28
143Roar ByeModum OL11.30

H 55-

5 340 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
146Terje Wiig MathisenNydalens SK11.36
147Åge-Geir SkatterNotodden OL11.38
148Roy GjerdingOK Moss11.40
149Arne FossheimAsker Skiklubb11.42
150Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL11.44
151Ivar LindsethRingerike OL11.46
152Johan LundeIL Koll11.48
153Hallvard BergIL Tyrving11.50
154Anton PlaianAsker Skiklubb11.52
155Donald SkantzeIL Tyrving11.54
156Tov Arne BondalNotodden OL11.56
157Kjetil KløvstadSandefjord OK11.58
158Lars FremstadLarvik OK12.00
159Martin GranlyLillomarka OL12.02
160Arne JohannesenIL Gular12.04

H 60-

3 480 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
230Per Dag NordkveldeHedrum OL11.04
232Magne VollenOslostudentenes IK11.08
233Øivind FadumSande Sportsklubb11.10
234Hugo ChristensenNotodden OL11.12
235Olav NipenIL Tyrving11.14
236Even Tore SteinsholtLardal OL11.16
237Ola BroxOL Toten-Troll11.18
239Are EriksenOslostudentenes IK11.22
240Øystein AndersenEiker OL11.24
241Morten DåsnesRingerike OL11.26
242Dag MoeKristiansand OK11.28
243Rolf LundeEiker OL11.30
244Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn11.32
245Runar KirkerudEiker OL11.34

H 65-

3 480 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
248Elling AakreAndebu IL11.40
249Dag Rønning JensenOL Trollo11.42
251Hans Roar BakkenEiker OL11.46
252Martin NaufHedrum OL11.48
253Tor TrøanHadeland OL11.50
254Ove Gunnar JacobsenStokke IL11.52
256Hogne KjæråsAndebu IL11.56
257Bård StangModum OL11.58
258Arnulf RulnesNotodden OL12.00
259Jiri UrvalekPorsgrunn OL12.02
260Hans Lyder HaareKonnerud IL12.04
261Ragnar Niemi BergStokke IL12.06
262Atle RemmePorsgrunn OL12.08
263Sveinung RekaaNotodden OL12.10
264Øyvind HoveidAsker Skiklubb12.12
265Per ØhlckersIL Tyrving12.14
266Bernt TollefsenIL GeoForm12.16
267Kjell DolvaSkien OK12.18

H 70-

3 680 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
474Ragnar HillestadLardal OL12.03
475Frank EliassenSandefjord OK12.05
476Lars Martin GjeinStokke IL12.07
477Per VoldFana IL12.09
478Knut LindløvOK Moss12.11
479Steinar SlettemarkStord Orientering12.13
480Kjell GrønhovdModum OL12.15
482Thorolf TrolsrudBotne SK12.19
483Sigvald RobberstadHalsnøy OL12.21
484Bjørn Willy HansenSandefjord OK12.23
485Bjørn SpjelkavikIL Tyrving12.25
486Erik Johan GrorudHaslum IL12.27
487Helge FossheimHedrum OL12.29
488Helge RevhaugRingerike OL12.31
489Tore VaajeAsker Skiklubb12.33
490Jørgen KvilhaugBotne SK12.35
491Roar BjordalOppsal Orientering12.37
492Bjørn A. SchouOK Sør12.39
493John Ivar KjellevoldModum OL12.41
494Bjørn SandelienHeming Orientering12.43
495Olav MoRøyken OL12.45
496Bjørn W. LudvigsenSturla, IF12.47

H 75-

3 270 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
512Tormod DahlenRingerike OL11.33
513Per MeilandLommedalens IL11.35
514Magnar ReppesgårdHedrum OL11.37
515Harald LundhaugOK Moss11.39
516Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn11.41
517Erling TidemannLommedalens IL11.43
518Anton LommeHedrum OL11.45
519Lars Magne KlovningPorsgrunn OL11.47
521Per Øystein AndersenLarvik OK11.51
522Steinar RuudKonnerud IL11.53
523Ingolf DybvikStord Orientering11.55
524Thor EdvardsenLarvik OK11.57
525Oddvar GjelstadSandefjord OK11.59
526Bjørn GunnerødAsker Skiklubb12.01

H 80-

2 500 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
633Carl-Fred. KolderupStabæk IF11.04
634Helge KvaaseBækkelagets SK11.06
635Johan JanssonVäxjö OK11.08
636Egil RyghOL Tønsberg og omegn11.10
637Helge TvedtenLarvik OK11.12
638Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK11.14
639Tor DrageHaugerud IF11.16
640Kjell H. EriksenFossum IF11.18

Direkte A-Kort

3 480 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
268Anne LøverStord Orientering12.20
269Anja WingstedtHalden SK12.22
270Brage HovdenStord Orientering12.24
271Thomas OlsenAsker Skiklubb12.26
272Sirkku JuntunenOslostudentenes IK12.28
273Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb12.30
274Anne Kathrine LinneboAsker Skiklubb12.32
275Lill Kristin EngerModum OL12.34
276Jon Petter NielsenNydalens SK12.36
277Astrid Wangen SteenNydalens SK12.38
278Pål Tore SvendsenNydalens SK12.40
279Marit Melby JacobsenLardal OL12.42
280Mune Eriksen NastadNotodden OL12.44
281Geir BråtenVegårshei IL12.46
282Halvard FjærLillomarka OL12.48
283Ragnhild Haugli BråtenHeming Orientering12.50
284Geir Holm GundersenSturla, IF12.52
285Birgit Økern JensenKonnerud IL12.54
286Atgeir TakleNydalens SK12.56
93Jørgen LienSandefjord TIF13.12
318Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK14.00
319Øystein RastadAsker Skiklubb14.02
320Kristian Bernhard NilsenFossum IF14.04
321Sverre WisløffAsker Skiklubb14.06
322Einar KlavenesSandefjord OK14.08
323Nina BirkelundAsker Skiklubb14.10
324Mai Britt BjørkSandefjord OK14.12
325Kjell RønnebergRøyken OL14.14
326Hege MelbyLardal OL14.16
327Morten KongsbergIL Tyrving14.18

Direkte A-Lang

6 110 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
76Sven TonjerIL Tyrving12.38
77Marianne Bruun LienSandefjord TIF12.40
78Vendula SramkovaHemsedal IL12.42
79Sindre HovdenStord Orientering12.44
80Bjørnar OlsrødStokke IL12.46
81Øyvind BergetSarpsborg OL12.48
82Asbjørn BygglandHøydalsmo IL12.50
83Bertil HorvliKonnerud IL12.52
84Magne BrændenLillomarka OL12.54
85Mats Olav BergNOTEAM12.56
86Ingun Jahren HorvliKonnerud IL12.58
87Vetle ChristiansenBækkelagets SK13.00
88Yngvar ChristiansenBækkelagets SK13.02
89Trond EvensenOL Tønsberg og omegn13.04
90Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn13.06
91Bjørn SolhjemNOTEAM13.08
92Jarl Magnus BergeSøgne og Sogndal OK13.10
127Morten FismenFossum IF14.20

Direkte B

3 220 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
351Rolf JustadHellas10.46
352Salme ÅstenNOTEAM10.48
353Haakon DolvenAsker Skiklubb10.50
354Øydis JahrenKonnerud IL10.52
355Åsmund SlokvikNotodden OL10.54
356Elin SlokvikNotodden OL10.56
401Ronny NelsonLardal OL12.26
402Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering12.28
403Aagot HartmannRøyken OL12.30
404Roger ØstvoldHeming Orientering12.32

Direkte C

2 980 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
568Maria LinneboAsker Skiklubb10.36
569Hanna LinneboAsker Skiklubb10.38
571Vera HalsaaAsker Skiklubb10.42
572Tanja AppenzellerNOTEAM10.44
573Jørgen SpanneNOTEAM10.46
618Jan Magne GundersveenRøyken OL12.16
619Torleif GaltelandAsker Skiklubb12.18
620Ellen Sofie RuudEiker OL12.20
621Marianne NessRøyken OL12.22

Annonser

IOF Eventor