Norsk Orientering

Startliste for Odda 2-dagars / Vestlandsmeisterskap (DM) Individuelt (HOK-Ranking 5/2016)

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseSkriv ut

Arrangementets navn: Odda 2-dagars / Vestlandsmeisterskap (DM) Individuelt (HOK-Ranking 5/2016)
Arrangørorganisasjon: Odda OL
Dato: lørdag 20 august 2016

Askvoll og Holmedal IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
153Anders BjørkaasH 60- (9)4 580 m16.20

Askøy OL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
71Yngve NymarkH 50- (26)5 320 m16.06
36Andreas GrønbechH 17-18 (3)7 420 m16.09
141Tonje Aasheim NymarkD 17-18 (9)5 320 m16.23
53Tore NymarkH 40- (29)7 420 m16.48

Bergens TF

21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
510Christian DaleN Open Kort (29)1 670 m15.00
329Josefine BlomquistN Open Kort (29)1 670 m15.27
215Ingjerd SognnæsD 60- (9)3 370 m15.58
338Helene NysæterD/H 11-12N (7)1 670 m16.06
209Bjørg KocbachD 70- (2)3 370 m16.07
190Jesper BlomquistA-Open 4 (2)4 580 m16.19
212Astri Ese HoleD 60- (9)3 370 m16.19
201Dagfinn HoleH 70- (11)3 370 m16.21
213Nina SoligardD 60- (9)3 370 m16.22
129Hallvard AuglandH 17-A kort (10)5 320 m16.28
79Knut GjestemoenH 50- (26)5 320 m16.30
216Siren GreveD 60- (9)3 370 m16.31
218Berit HegdalD 60- (9)3 370 m16.37
245Andreas DaleH 13-14 (18)3 240 m16.37
104Sigve Rygg EikelandH 15-16 (15)5 320 m16.43
120Randi HoleD 40- (10)5 320 m16.44
106Kaspar AuglandH 15-16 (15)5 320 m16.55
20Helge NysæterH 21- (20)11 450 m16.57
90Pål AuglandH 50- (26)5 320 m17.03
61Jon DaleH 40- (29)7 420 m17.04
109Andreas NysæterH 15-16 (15)5 320 m17.13

Bø OL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
195Olav MostaulH 70- (11)3 370 m16.03
211Bjørg MostaulD 60- (9)3 370 m16.16
17Dag Steinar RagvinH 21- (20)11 450 m16.48
55Steinar LandeH 40- (29)7 420 m16.52

Egersund OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
169Inger Tone NygårdD 50- (7)4 580 m16.46

Fana IL

14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
155Ørjan Eirik ValestrandH 60- (9)4 580 m15.55
210Ingrid RollD 70- (2)3 370 m16.10
294Sondre BataldenC Open (14)1 960 m16.11
30Annemarie B. AarnesD 21- (7)7 420 m16.14
260Marie Roll-TørnqvistD 13-14 (6)3 240 m16.20
214Astrid OrmbergD 60- (9)3 370 m16.25
142Hanne DaltveitD 17-18 (9)5 320 m16.29
118Kirsti LysakerD 40- (10)5 320 m16.32
157Jan Olav OrmbergH 60- (9)4 580 m16.40
269Bjørn BataldenB-Open (9)3 240 m16.51
146Julie Roll TørnqvistD 17-18 (9)5 320 m16.53
251Birk Bell LysakerH 13-14 (18)3 240 m16.55
65Øivin AarnesH 40- (29)7 420 m17.12
97Ole TørnqvistH 50- (26)5 320 m17.24

Fitjar IL

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
317Anna Fitjar HjelleN Open Kort (29)1 670 m15.15
327Håkon Øien KlosterN Open Kort (29)1 670 m15.25
283Daniel RolfsnesC Open (14)1 960 m16.00
286Mathias K. TurøyC Open (14)1 960 m16.03
196Harald WesterheimH 70- (11)3 370 m16.06
289Eline Fitjar HjelleC Open (14)1 960 m16.06
292Kjetil HjelleC Open (14)1 960 m16.09
293Emilie Skram IsdahlC Open (14)1 960 m16.10
73Rolf Atle RolfsnesH 50- (26)5 320 m16.12
295Oda Volden de FineC Open (14)1 960 m16.12
237Jakob RolfsnesH 13-14 (18)3 240 m16.13
263Oddvar de FineB-Open (9)3 240 m16.15
301Mari Fitjar HjelleD 11-12 (4)1 960 m16.18
265Geir Arne IsdahlB-Open (9)3 240 m16.27
312Jørgen Skram IsdahlH 11-12 (5)1 960 m16.29
247Jens Øien KlosterH 13-14 (18)3 240 m16.43
270Frode KlosterB-Open (9)3 240 m16.57

Ganddal IL

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
27Marjo LiikanenD 21- (7)7 420 m16.08
72Arild AasheimH 50- (26)5 320 m16.09
29Trine BolstadD 21- (7)7 420 m16.12
181Janne Tjørhom AasheimD 15-16 (7)4 580 m16.13
165Ann Karin TjørhomD 50- (7)4 580 m16.26
12Morten Bjerga SundliH 21- (20)11 450 m16.33
58Oddvar TaksdalH 40- (29)7 420 m16.58

Gneist, IL

15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
285Kjell SkageC Open (14)1 960 m16.02
335Iris SkageD/H 11-12N (7)1 670 m16.03
25Mariell ArntzenD 21- (7)7 420 m16.04
287Anne Beate Smith RønningC Open (14)1 960 m16.04
162Ingrid SandvollD 50- (7)4 580 m16.11
7Andreas G. PoldenH 21- (20)11 450 m16.18
76Bjørn-Inge SkageH 50- (26)5 320 m16.21
32Sigrid SøvikD 17-A kort (8)4 580 m16.22
261Andrea SkageD 13-14 (6)3 240 m16.23
306Lasse SkageN Open Kort (29)1 670 m16.23
226Siren HoplandD 35-K (12)3 240 m16.30
166Anne-Kathrine TorvundD 50- (7)4 580 m16.31
266Helge SkageB-Open (9)3 240 m16.33
134Sturle NordeideH 17-A kort (10)5 320 m16.58
111Mads Jørgen SkageH 15-16 (15)5 320 m17.25

Halden SK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
19Morten Jarvis WestergårdH 21- (20)11 450 m16.54

Halsnøy OL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
228Anne Synnøve Irgens VassendenD 35-K (12)3 240 m16.42
91Leif Gunnar HovdenH 50- (26)5 320 m17.06
138Rune VassendenH 17-A kort (10)5 320 m17.22

Haugesund IL Orientering

26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
323Hanna Eline EngløkkN Open Kort (29)1 670 m15.21
34Johannes DjupeslandH 17-18 (3)7 420 m16.05
339Lars WikstrømD/H 11-12N (7)1 670 m16.07
291Linn WikstrømC Open (14)1 960 m16.08
238Magnus EngløkkH 13-14 (18)3 240 m16.16
299Selma SteinsvågD 11-12 (4)1 960 m16.16
140Kristina VollD 17-18 (9)5 320 m16.17
128Erik Utne VieH 17-A kort (10)5 320 m16.22
41Alf Inge LindtnerH 40- (29)7 420 m16.24
101Sigurd Paulsen VieH 15-16 (15)5 320 m16.25
43Erik EngløkkH 40- (29)7 420 m16.28
274Tiril OlaussenD 15-20B (3)3 240 m16.29
80Stein Jarle HelgelandH 50- (26)5 320 m16.33
119Randi EngløkkD 40- (10)5 320 m16.38
207Sigved GramstadH 70- (11)3 370 m16.39
131Per Bjarne MyhreH 17-A kort (10)5 320 m16.40
145Ingvild Paulsen VieD 17-18 (9)5 320 m16.47
54Sigleif SteinsvågH 40- (29)7 420 m16.50
250Aleksander JørgensenH 13-14 (18)3 240 m16.52
282Ruben KobbeltvedtH 15-20B (3)3 240 m16.53
122Anita SælevikD 40- (10)5 320 m16.56
253Eivind EngløkkH 13-14 (18)3 240 m17.01
271Helge JørgensenB-Open (9)3 240 m17.03
62John Arvid DjupeslandH 40- (29)7 420 m17.06
125Grethe Paulsen VieD 40- (10)5 320 m17.14
137Trygve VollH 17-A kort (10)5 320 m17.16

Heming orientering

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
219Toril RiddervoldD 60- (9)3 370 m16.28

Høydalsmo IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
48Asbjørn BygglandH 40- (29)7 420 m16.38

IFK Göteborg

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
10Johan HögstrandH 21- (20)11 450 m16.27

IL Gular

24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
315Sondre AksnesN Open Lang (1)2 890 m16.00
337Vegard AksnesD/H 11-12N (7)1 670 m16.05
256Oda Kjellevold MaldeD 13-14 (6)3 240 m16.08
342Mathias SkaugeD/H 13-16N (2)1 670 m16.10
223Mai Helen LingaD 35-K (12)3 240 m16.12
258Mari Fjellbirkeland JohannesenD 13-14 (6)3 240 m16.14
31Helen MartinsenD 21- (7)7 420 m16.16
127Dag AksnesH 17-A kort (10)5 320 m16.16
173Marian KjellevoldD 17-A kort (8)4 580 m16.17
75Tom Eirik EikangerH 50- (26)5 320 m16.18
100Johan EikangerH 15-16 (15)5 320 m16.19
303Idun HeklandD/H -10 (7)1 960 m16.20
183Eli Fjellbirkeland JohannesenD 15-16 (7)4 580 m16.23
307Lea SkaugeD/H -10 (7)1 960 m16.24
154Svein LingaH 60- (9)4 580 m16.25
310Olve HeklandH 11-12 (5)1 960 m16.27
51Bård HeklandH 40- (29)7 420 m16.44
279Heine LingaH 15-20B (3)3 240 m16.44
16Rune NygaardH 21- (20)11 450 m16.45
108Eyvind Kjellevold MaldeH 15-16 (15)5 320 m17.07
124Birgitte TorbjørnsenD 40- (10)5 320 m17.08
67Tormod SkaugeH 40- (29)7 420 m17.16
96Arne JohannesenH 50- (26)5 320 m17.21
113Scott JuvikH 15-16 (15)5 320 m17.37

Lierbygda OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
217Berit Oppedal TokheimD 60- (9)3 370 m16.34

Markbygdens OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
164Marie HögstrandD 50- (7)4 580 m16.21

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
288Jonas Lye ScheieC Open (14)1 960 m16.05

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
508Kornelia AarnesN Open Kort (29)1 670 m15.00

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
509Jakob AarnesN Open Kort (29)1 670 m15.00

NTNUI

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
22Magnus KyrkjebøH 21- (20)11 450 m17.03

Odda OL

28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
501Elinor ØygardN Open Kort (29)1 670 m15.00
502William ØygardN Open Kort (29)1 670 m15.00
520Espen Ølmhein StanaN Open Kort (29)1 670 m15.00
521Sondre Ølmheim StanaN Open Kort (29)1 670 m15.00
522Arlin Ølmheim StanaN Open Kort (29)1 670 m15.00
318Rannveig Oma LøyningN Open Kort (29)1 670 m15.16
322Torstein KristensenN Open Kort (29)1 670 m15.20
174Britt Kari LegårdD 17-A kort (8)4 580 m15.22
326Sigurd Oma LøyningN Open Kort (29)1 670 m15.24
328Harald Solheim EideN Open Kort (29)1 670 m15.26
332Karina Solheim ØyreN Open Kort (29)1 670 m15.30
284Johannes Solheim ØyreC Open (14)1 960 m16.01
333Sindre Solheim EideD/H 11-12N (7)1 670 m16.01
336Elias Nguyen HansenD/H 11-12N (7)1 670 m16.04
26Stine BjørkevollD 21- (7)7 420 m16.06
4Stian TokheimH 21- (20)11 450 m16.09
341Torbjørn Nguyen HansenD/H 13-16N (2)1 670 m16.09
77Øystein KambestadH 50- (26)5 320 m16.24
225Kjersti AndersenD 35-K (12)3 240 m16.24
276Ida Solheim EideD 15-20B (3)3 240 m16.35
14Eirik BjørkevollH 21- (20)11 450 m16.39
268Anders SeljestadB-Open (9)3 240 m16.45
121Hildegunn EspeD 40- (10)5 320 m16.50
49Ottar EideH 40- (29)7 420 m17.00
83Erling SkogaselH 50- (26)5 320 m17.00
231Åshild OmaD 35-K (12)3 240 m17.00
136Arve LøyningH 17-A kort (10)5 320 m17.10
94Kjetil RønhovdeH 50- (26)5 320 m17.15

Os Orienteringsklubb

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
167Turid RognsvågD 50- (7)4 580 m16.36
38Espen RognsvågH 19-A-kort (1)7 420 m16.39
229Anita Lindvik-SævareidD 35-K (12)3 240 m16.48
249Matias Døsen PontoppidanH 13-14 (18)3 240 m16.49
88Tommy SævareidH 50- (26)5 320 m16.57
233Marie PontoppidanD 35-K (12)3 240 m17.12

Samnanger IL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
6Per Arne AadlandH 21- (20)11 450 m16.15
143Ida Johanne AadlandD 17-18 (9)5 320 m16.35

Sandnes IL (Rogaland)

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
78Sturle OmdalH 50- (26)5 320 m16.27
45Tom FurlandH 40- (29)7 420 m16.32
82Morten AamodtH 50- (26)5 320 m16.39
144Marie Line FurlandD 17-18 (9)5 320 m16.41
84Kjell DaleH 50- (26)5 320 m16.45
87Njål F. VadlaH 50- (26)5 320 m16.54
147Marthe SvihusD 17-18 (9)5 320 m16.59
148Sunniva OmdalD 17-18 (9)5 320 m17.05
95Geir BjaanesH 50- (26)5 320 m17.18

Sauda Orienteringsklubb

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
264Vanessa VenemaB-Open (9)3 240 m16.21
309Eskil StielstraH 11-12 (5)1 960 m16.26
313Järvi StielstraH 11-12 (5)1 960 m16.30
132Sander StielstraH 17-A kort (10)5 320 m16.46
248Sven StielstraH 13-14 (18)3 240 m16.46
85Peter DirksenH 50- (26)5 320 m16.48
56Jarle SolbakkenH 40- (29)7 420 m16.54

Stavanger Orienteringsklubb

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
330Peter SæbbøN Open Kort (29)1 670 m15.28
259Vilde Margrethe SæbbøD 13-14 (6)3 240 m16.17
40Espen Fyhn NilsenH 40- (29)7 420 m16.22
158Bjørn AlsakerH 60- (9)4 580 m16.45
123Wenche Margrethe SæbbøD 40- (10)5 320 m17.02
64Jone SæbbøH 40- (29)7 420 m17.10

Stord Orientering

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
506Erika JægerN Open Kort (29)1 670 m15.00
507Live SkjønnbergN Open Kort (29)1 670 m15.00
5Kenneth WesterheimH 21- (20)11 450 m16.12
152Åge HovdenH 60- (9)4 580 m16.15
200Ingolf DybvikH 70- (11)3 370 m16.18
305Tonje RykkjeD/H -10 (7)1 960 m16.22
9Bjarthe WesterheimH 21- (20)11 450 m16.24
42Sveinung RykkjeH 40- (29)7 420 m16.26
102Stian RykkjeH 15-16 (15)5 320 m16.31
243Jørgen WesterheimH 13-14 (18)3 240 m16.31
13Råmund Løver HovdenH 21- (20)11 450 m16.36
206Steinar SlettemarkH 70- (11)3 370 m16.36
177Linda RykkjeD 17-A kort (8)4 580 m16.37
170Anne LøverD 50- (7)4 580 m16.51
60Henrik OttesenH 40- (29)7 420 m17.02
135Sindre Løver HovdenH 21- (20)11 450 m17.06

Suldal Orienteringslag

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
331Øystein TveitN Open Kort (29)1 670 m15.29
198Magnar NerheimH 70- (11)3 370 m16.12
297Kjersti Eikemo TveitC Open (14)1 960 m16.14
203Albert NærheimH 70- (11)3 370 m16.27

TIF Viking

22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
319Andreas Strømme LidN Open Kort (29)1 670 m15.17
222Torild MyrliD 35-K (12)3 240 m16.06
340Johanna MjelstadD/H 11-12N (7)1 670 m16.08
197Jan Harald Helmich PedersenH 70- (11)3 370 m16.09
182Tora Aasheim NymarkD 15-16 (7)4 580 m16.18
224Nina Christin NæsheimD 35-K (12)3 240 m16.18
117Karianne StrømmeD 40- (10)5 320 m16.26
175May-lill DammD 17-A kort (8)4 580 m16.27
184Marie Oen-SivertsenD 15-16 (7)4 580 m16.28
244Ulrik HellenH 13-14 (18)3 240 m16.34
47Kjetil DammH 40- (29)7 420 m16.36
186Mari Strømme LidD 15-16 (7)4 580 m16.38
267Håkon OtteråB-Open (9)3 240 m16.39
246Magnus Strømme LidH 13-14 (18)3 240 m16.40
178Ylva Svanberg HelleD 17-A kort (8)4 580 m16.42
281Eirik Bjerke OtteråH 15-20B (3)3 240 m16.50
18Knut KyrkjebøH 21- (20)11 450 m16.51
59Stig MjelstadH 40- (29)7 420 m17.00
254Aksel MjelstadH 13-14 (18)3 240 m17.04
63Bjart Are HellenH 40- (29)7 420 m17.08
66Petter Oen-SivertsenH 40- (29)7 420 m17.14
156Jørn TorgersenH 60- (9)4 580 m17.15

Torvastad IL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
321Eivind Helgeland VikingstadN Open Kort (29)1 670 m15.19
202Roald TellnesH 70- (11)3 370 m16.24
179Anne Kari VikingstadD 17-A kort (8)4 580 m16.47
159Einar VikingstadH 60- (9)4 580 m16.50

UBIL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
46Harald SodemannH 40- (29)7 420 m16.34

Varegg Fleridrett

36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
320Marie ThomassenN Open Kort (29)1 670 m15.18
324Sverre Stuland TysværD/H -10 (7)1 960 m15.22
35Styrk Almeland BleieH 17-18 (3)7 420 m16.07
290Vibeke NymoC Open (14)1 960 m16.07
28Christiane TrösseD 21- (7)7 420 m16.10
236Magnus LehmannH 13-14 (18)3 240 m16.10
257Eirunn Husby NordstadD 13-14 (6)3 240 m16.11
99Mathias Kjærner-SembH 15-16 (15)5 320 m16.13
74Lars Stuland LarsenH 50- (26)5 320 m16.15
298Agnes LehmannD 11-12 (4)1 960 m16.15
300Guro FemsteinevikD 11-12 (4)1 960 m16.17
239Tage RosenlundH 13-14 (18)3 240 m16.19
302Ragna Oline Doppelhofer ErvikD/H -10 (7)1 960 m16.19
304Gitle FemsteinevikD/H -10 (7)1 960 m16.21
242Jon Erik Doppelhofer ErvikH 13-14 (18)3 240 m16.28
192Olena StrugalovaA-Open 5 (1)3 370 m16.29
176Gunhild Stuland TysværD 17-A kort (8)4 580 m16.32
185Ragnhild BohneD 15-16 (7)4 580 m16.33
227Tone RosenlundD 35-K (12)3 240 m16.36
103Kristian RykkjeH 15-16 (15)5 320 m16.37
15Vyacheslav MukhidinovH 21- (20)11 450 m16.42
50Pål ThomassenH 40- (29)7 420 m16.42
187Ragnhild Vrålstad LøvåsD 15-16 (7)4 580 m16.43
52Ronny RykkjeH 40- (29)7 420 m16.46
105Aune DørmænenH 15-16 (15)5 320 m16.49
86Arnt Ove FemsteinevikH 50- (26)5 320 m16.51
230Inger BjergaD 35-K (12)3 240 m16.54
57Helge RosenlundH 40- (29)7 420 m16.56
252Erik BohneH 13-14 (18)3 240 m16.58
21Markus Kjærner-SembH 21- (20)11 450 m17.00
107Mathias RosenlundH 15-16 (15)5 320 m17.01
232Astrid Oline ErvikD 35-K (12)3 240 m17.06
93Jan Kjærner-SembH 50- (26)5 320 m17.12
68Gernot DoppelhoferH 40- (29)7 420 m17.18
110Otto FemsteinevikH 15-16 (15)5 320 m17.19
112Kristian Fredrik ThomassenH 15-16 (15)5 320 m17.31

Vikebygd IL

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
116Kjersti Hausberg BjergaD 40- (10)5 320 m16.20
44Jon Magne SvendsbøeH 40- (29)7 420 m16.30
275Tonje Hausberg BjergaD 15-20B (3)3 240 m16.32
205Harald SteinslandH 70- (11)3 370 m16.33
133Einar Marius Hjellestad MartinsenH 17-A kort (10)5 320 m16.52
92Einar MartinsenH 50- (26)5 320 m17.09

Ålgård Orientering

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
503Trym UndheimN Open Kort (29)1 670 m15.00
504Sjur UndheimN Open Kort (29)1 670 m15.00
505Johs NordherimN Open Kort (29)1 670 m15.00
325Lea StokkelandN Open Kort (29)1 670 m15.23
3Njål Helge VølstadH 21- (20)11 450 m16.06
151Harry BreilandH 60- (9)4 580 m16.10
240Samuel KleppaH 13-14 (18)3 240 m16.22
308Ada C StokkelandD/H -10 (7)1 960 m16.25
11Sturla StokkelandH 21- (20)11 450 m16.30
314Samuel A StokkelandH 11-12 (5)1 960 m16.31
193Kurt KleppaA-Open 4 (2)4 580 m16.34

Årstad IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
89Jan HauglandH 50- (26)5 320 m17.00

Annonser

IOF Eventor