Norsk Orientering

Startliste for Odda 2-dagars / Vestlandsmeisterskap (DM) Individuelt (HOK-Ranking 5/2016)

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Odda 2-dagars / Vestlandsmeisterskap (DM) Individuelt (HOK-Ranking 5/2016)
Arrangørorganisasjon: Odda OL
Dato: lørdag 20 august 2016

D 11-12

1 960 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
298Agnes LehmannVaregg Fleridrett16.15
299Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering16.16
300Guro FemsteinevikVaregg Fleridrett16.17
301Mari Fitjar HjelleFitjar IL16.18

D 13-14

3 240 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
256Oda Kjellevold MaldeIL Gular16.08
257Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett16.11
258Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular16.14
259Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb16.17
260Marie Roll-TørnqvistFana IL16.20
261Andrea SkageGneist, IL16.23

D 15-16

4 580 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
181Janne Tjørhom AasheimGanddal IL16.13
182Tora Aasheim NymarkTIF Viking16.18
183Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular16.23
184Marie Oen-SivertsenTIF Viking16.28
185Ragnhild BohneVaregg Fleridrett16.33
186Mari Strømme LidTIF Viking16.38
187Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett16.43

D 17-A kort

4 580 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
174Britt Kari LegårdOdda OL15.22
173Marian KjellevoldIL Gular16.17
32Sigrid SøvikGneist, IL16.22
175May-lill DammTIF Viking16.27
176Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett16.32
177Linda RykkjeStord Orientering16.37
178Ylva Svanberg HelleTIF Viking16.42
179Anne Kari VikingstadTorvastad IL16.47

D 17-18

5 320 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
140Kristina VollHaugesund IL Orientering16.17
141Tonje Aasheim NymarkAskøy OL16.23
142Hanne DaltveitFana IL16.29
143Ida Johanne AadlandSamnanger IL16.35
144Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)16.41
145Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering16.47
146Julie Roll TørnqvistFana IL16.53
147Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)16.59
148Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)17.05

D 21-

7 420 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
25Mariell ArntzenGneist, IL16.04
26Stine BjørkevollOdda OL16.06
27Marjo LiikanenGanddal IL16.08
28Christiane TrösseVaregg Fleridrett16.10
29Trine BolstadGanddal IL16.12
30Annemarie B. AarnesFana IL16.14
31Helen MartinsenIL Gular16.16

D 40-

5 320 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
116Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL16.20
117Karianne StrømmeTIF Viking16.26
118Kirsti LysakerFana IL16.32
119Randi EngløkkHaugesund IL Orientering16.38
120Randi HoleBergens TF16.44
121Hildegunn EspeOdda OL16.50
122Anita SælevikHaugesund IL Orientering16.56
123Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb17.02
124Birgitte TorbjørnsenIL Gular17.08
125Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering17.14

D 50-

4 580 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
162Ingrid SandvollGneist, IL16.11
164Marie HögstrandMarkbygdens OK16.21
165Ann Karin TjørhomGanddal IL16.26
166Anne-Kathrine TorvundGneist, IL16.31
167Turid RognsvågOs Orienteringsklubb16.36
169Inger Tone NygårdEgersund OK16.46
170Anne LøverStord Orientering16.51

D 60-

3 370 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
215Ingjerd SognnæsBergens TF15.58
211Bjørg MostaulBø OL16.16
212Astri Ese HoleBergens TF16.19
213Nina SoligardBergens TF16.22
214Astrid OrmbergFana IL16.25
219Toril RiddervoldHeming orientering16.28
216Siren GreveBergens TF16.31
217Berit Oppedal TokheimLierbygda OL16.34
218Berit HegdalBergens TF16.37

D 70-

3 370 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
209Bjørg KocbachBergens TF16.07
210Ingrid RollFana IL16.10

H 11-12

1 960 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
309Eskil StielstraSauda Orienteringsklubb16.26
310Olve HeklandIL Gular16.27
312Jørgen Skram IsdahlFitjar IL16.29
313Järvi StielstraSauda Orienteringsklubb16.30
314Samuel A StokkelandÅlgård Orientering16.31

H 13-14

3 240 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
236Magnus LehmannVaregg Fleridrett16.10
237Jakob RolfsnesFitjar IL16.13
238Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering16.16
239Tage RosenlundVaregg Fleridrett16.19
240Samuel KleppaÅlgård Orientering16.22
242Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett16.28
243Jørgen WesterheimStord Orientering16.31
244Ulrik HellenTIF Viking16.34
245Andreas DaleBergens TF16.37
246Magnus Strømme LidTIF Viking16.40
247Jens Øien KlosterFitjar IL16.43
248Sven StielstraSauda Orienteringsklubb16.46
249Matias Døsen PontoppidanOs Orienteringsklubb16.49
250Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering16.52
251Birk Bell LysakerFana IL16.55
252Erik BohneVaregg Fleridrett16.58
253Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering17.01
254Aksel MjelstadTIF Viking17.04

H 15-16

5 320 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
99Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett16.13
100Johan EikangerIL Gular16.19
101Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering16.25
102Stian RykkjeStord Orientering16.31
103Kristian RykkjeVaregg Fleridrett16.37
104Sigve Rygg EikelandBergens TF16.43
105Aune DørmænenVaregg Fleridrett16.49
106Kaspar AuglandBergens TF16.55
107Mathias RosenlundVaregg Fleridrett17.01
108Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular17.07
109Andreas NysæterBergens TF17.13
110Otto FemsteinevikVaregg Fleridrett17.19
111Mads Jørgen SkageGneist, IL17.25
112Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett17.31
113Scott JuvikIL Gular17.37

H 17-A kort

5 320 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
127Dag AksnesIL Gular16.16
128Erik Utne VieHaugesund IL Orientering16.22
129Hallvard AuglandBergens TF16.28
131Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering16.40
132Sander StielstraSauda Orienteringsklubb16.46
133Einar Marius Hjellestad MartinsenVikebygd IL16.52
134Sturle NordeideGneist, IL16.58
136Arve LøyningOdda OL17.10
137Trygve VollHaugesund IL Orientering17.16
138Rune VassendenHalsnøy OL17.22

H 17-18

7 420 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
34Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering16.05
35Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett16.07
36Andreas GrønbechAskøy OL16.09

H 21-

11 450 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3Njål Helge VølstadÅlgård Orientering16.06
4Stian TokheimOdda OL16.09
5Kenneth WesterheimStord Orientering16.12
6Per Arne AadlandSamnanger IL16.15
7Andreas G. PoldenGneist, IL16.18
9Bjarthe WesterheimStord Orientering16.24
10Johan HögstrandIFK Göteborg16.27
11Sturla StokkelandÅlgård Orientering16.30
12Morten Bjerga SundliGanddal IL16.33
13Råmund Løver HovdenStord Orientering16.36
14Eirik BjørkevollOdda OL16.39
15Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett16.42
16Rune NygaardIL Gular16.45
17Dag Steinar RagvinBø OL16.48
18Knut KyrkjebøTIF Viking16.51
19Morten Jarvis WestergårdHalden SK16.54
20Helge NysæterBergens TF16.57
21Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett17.00
22Magnus KyrkjebøNTNUI17.03
135Sindre Løver HovdenStord Orientering17.06

H 40-

7 420 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb16.22
41Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering16.24
42Sveinung RykkjeStord Orientering16.26
43Erik EngløkkHaugesund IL Orientering16.28
44Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL16.30
45Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)16.32
46Harald SodemannUBIL16.34
47Kjetil DammTIF Viking16.36
48Asbjørn BygglandHøydalsmo IL16.38
50Pål ThomassenVaregg Fleridrett16.42
51Bård HeklandIL Gular16.44
52Ronny RykkjeVaregg Fleridrett16.46
53Tore NymarkAskøy OL16.48
54Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering16.50
55Steinar LandeBø OL16.52
56Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb16.54
57Helge RosenlundVaregg Fleridrett16.56
58Oddvar TaksdalGanddal IL16.58
49Ottar EideOdda OL17.00
59Stig MjelstadTIF Viking17.00
60Henrik OttesenStord Orientering17.02
61Jon DaleBergens TF17.04
62John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering17.06
63Bjart Are HellenTIF Viking17.08
64Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb17.10
65Øivin AarnesFana IL17.12
66Petter Oen-SivertsenTIF Viking17.14
67Tormod SkaugeIL Gular17.16
68Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett17.18

H 50-

5 320 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
71Yngve NymarkAskøy OL16.06
72Arild AasheimGanddal IL16.09
73Rolf Atle RolfsnesFitjar IL16.12
74Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett16.15
75Tom Eirik EikangerIL Gular16.18
76Bjørn-Inge SkageGneist, IL16.21
77Øystein KambestadOdda OL16.24
78Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)16.27
79Knut GjestemoenBergens TF16.30
80Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orientering16.33
82Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)16.39
84Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)16.45
85Peter DirksenSauda Orienteringsklubb16.48
86Arnt Ove FemsteinevikVaregg Fleridrett16.51
87Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)16.54
88Tommy SævareidOs Orienteringsklubb16.57
83Erling SkogaselOdda OL17.00
89Jan HauglandÅrstad IL17.00
90Pål AuglandBergens TF17.03
91Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL17.06
92Einar MartinsenVikebygd IL17.09
93Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett17.12
94Kjetil RønhovdeOdda OL17.15
95Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)17.18
96Arne JohannesenIL Gular17.21
97Ole TørnqvistFana IL17.24

H 60-

4 580 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
155Ørjan Eirik ValestrandFana IL15.55
151Harry BreilandÅlgård Orientering16.10
152Åge HovdenStord Orientering16.15
153Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL16.20
154Svein LingaIL Gular16.25
157Jan Olav OrmbergFana IL16.40
158Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb16.45
159Einar VikingstadTorvastad IL16.50
156Jørn TorgersenTIF Viking17.15

H 70-

3 370 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
195Olav MostaulBø OL16.03
196Harald WesterheimFitjar IL16.06
197Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking16.09
198Magnar NerheimSuldal Orienteringslag16.12
200Ingolf DybvikStord Orientering16.18
201Dagfinn HoleBergens TF16.21
202Roald TellnesTorvastad IL16.24
203Albert NærheimSuldal Orienteringslag16.27
205Harald SteinslandVikebygd IL16.33
206Steinar SlettemarkStord Orientering16.36
207Sigved GramstadHaugesund IL Orientering16.39

H 19-A-kort

7 420 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
38Espen RognsvågOs Orienteringsklubb16.39

A-Open 4

4 580 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
190Jesper BlomquistBergens TF16.19
193Kurt KleppaÅlgård Orientering16.34

A-Open 5

3 370 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
192Olena StrugalovaVaregg Fleridrett16.29

D 35-K

3 240 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
222Torild MyrliTIF Viking16.06
223Mai Helen LingaIL Gular16.12
224Nina Christin NæsheimTIF Viking16.18
225Kjersti AndersenOdda OL16.24
226Siren HoplandGneist, IL16.30
227Tone RosenlundVaregg Fleridrett16.36
228Anne Synnøve Irgens VassendenHalsnøy OL16.42
229Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb16.48
230Inger BjergaVaregg Fleridrett16.54
231Åshild OmaOdda OL17.00
232Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett17.06
233Marie PontoppidanOs Orienteringsklubb17.12

B-Open

3 240 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
263Oddvar de FineFitjar IL16.15
264Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubb16.21
265Geir Arne IsdahlFitjar IL16.27
266Helge SkageGneist, IL16.33
267Håkon OtteråTIF Viking16.39
268Anders SeljestadOdda OL16.45
269Bjørn BataldenFana IL16.51
270Frode KlosterFitjar IL16.57
271Helge JørgensenHaugesund IL Orientering17.03

D 15-20B

3 240 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
274Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering16.29
275Tonje Hausberg BjergaVikebygd IL16.32
276Ida Solheim EideOdda OL16.35

H 15-20B

3 240 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
279Heine LingaIL Gular16.44
281Eirik Bjerke OtteråTIF Viking16.50
282Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering16.53

D/H -10

1 960 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
324Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett15.22
302Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett16.19
303Idun HeklandIL Gular16.20
304Gitle FemsteinevikVaregg Fleridrett16.21
305Tonje RykkjeStord Orientering16.22
307Lea SkaugeIL Gular16.24
308Ada C StokkelandÅlgård Orientering16.25

C Open

1 960 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
283Daniel RolfsnesFitjar IL16.00
284Johannes Solheim ØyreOdda OL16.01
285Kjell SkageGneist, IL16.02
286Mathias K. TurøyFitjar IL16.03
287Anne Beate Smith RønningGneist, IL16.04
288Jonas Lye ScheieNOTEAM16.05
289Eline Fitjar HjelleFitjar IL16.06
290Vibeke NymoVaregg Fleridrett16.07
291Linn WikstrømHaugesund IL Orientering16.08
292Kjetil HjelleFitjar IL16.09
293Emilie Skram IsdahlFitjar IL16.10
294Sondre BataldenFana IL16.11
295Oda Volden de FineFitjar IL16.12
297Kjersti Eikemo TveitSuldal Orienteringslag16.14

N Open Lang

2 890 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
315Sondre AksnesIL Gular16.00

D/H 11-12N

1 670 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
333Sindre Solheim EideOdda OL16.01
335Iris SkageGneist, IL16.03
336Elias Nguyen HansenOdda OL16.04
337Vegard AksnesIL Gular16.05
338Helene NysæterBergens TF16.06
339Lars WikstrømHaugesund IL Orientering16.07
340Johanna MjelstadTIF Viking16.08

D/H 13-16N

1 670 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
341Torbjørn Nguyen HansenOdda OL16.09
342Mathias SkaugeIL Gular16.10

N Open Kort

1 670 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501Elinor ØygardOdda OL15.00
502William ØygardOdda OL15.00
503Trym UndheimÅlgård Orientering15.00
504Sjur UndheimÅlgård Orientering15.00
505Johs NordherimÅlgård Orientering15.00
506Erika JægerStord Orientering15.00
507Live SkjønnbergStord Orientering15.00
508Kornelia AarnesNOTEAM15.00
509Jakob AarnesNOTEAM15.00
510Christian DaleBergens TF15.00
520Espen Ølmhein StanaOdda OL15.00
521Sondre Ølmheim StanaOdda OL15.00
522Arlin Ølmheim StanaOdda OL15.00
317Anna Fitjar HjelleFitjar IL15.15
318Rannveig Oma LøyningOdda OL15.16
319Andreas Strømme LidTIF Viking15.17
320Marie ThomassenVaregg Fleridrett15.18
321Eivind Helgeland VikingstadTorvastad IL15.19
322Torstein KristensenOdda OL15.20
323Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering15.21
325Lea StokkelandÅlgård Orientering15.23
326Sigurd Oma LøyningOdda OL15.24
327Håkon Øien KlosterFitjar IL15.25
328Harald Solheim EideOdda OL15.26
329Josefine BlomquistBergens TF15.27
330Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb15.28
331Øystein TveitSuldal Orienteringslag15.29
332Karina Solheim ØyreOdda OL15.30
306Lasse SkageGneist, IL16.23

Annonser

IOF Eventor