Norsk Orientering

Startliste for Østmarka-karusellen løp 2 vår

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka-karusellen løp 2 vår
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 24 mai 2016

N-Åpen

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
223617Kristoffer NomelandØstmarka18.19.02
212422Nene DialloØstmarka18.21.32

D10

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
214718Dominika LeszczynskaØstmarka18.22.21
212372Martine HaugØstmarka18.22.25
212213Pernille Nor-WollØstmarka18.25.09
186839Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka18.28.14

H10

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208390Mathias LinløkkenØstmarka17.58.47
203228Erlend OtterleiØstmarka18.01.58
212482Marius EsvallØstmarka18.15.42
212645Samuel Aarebrot HeistadØstmarka

D11-12N

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
155531Line Hetle WassbergOppsal18.31.29

D11-12

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
221471Ada von SimsonØstmarka18.21.28
214708Regine RøislandØstmarka18.21.30
212046Gina BrevikØstmarka18.25.11

H11-12

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212171Emil HuuseØstmarka18.21.46
212536Andreas SandernesØstmarka18.32.04
500506Simen Gløgård StensrudNittedal O-lag18.58.49

H13-16C

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212620Henrik GudimØstmarka17.58.44
224414Ole Martin NomelandØstmarka18.17.42

D13-14

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212463Jenny Emilie HerredsvelaØstmarka18.10.53
179863Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka18.26.34
222126Eira Wessel Line Østmarka18.30.17
212419Sigrid NermoenØstmarka18.30.19
212068Inga Cathrin WinsvoldØstmarka18.32.35
187192Janna Sofie TellesbøØstmarka18.32.37

H13-14

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
179410John OtterleiØstmarka17.58.48
187062Henrik LinløkkenØstmarka18.17.16
188975Bendik MjøsterØstmarka18.17.19
193682Arthur BrunborgNittedal O-lag18.58.21

D15-20B

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212503Monica BrevikØstmarka18.27.07

H15-20B

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
223605Tor Magnus GrøstadØstmarka18.26.53

H15-20A

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
207518Andreas RambergØstmarka18.18.15

N-Mosjon

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
193883Stian LillegårdLillomarka17.34.58
214457Audun EriksenØstmarka18.22.59
214361Vegard EriksenØstmarka18.23.07

C-Åpen

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
79113Elise Katrin BergØstmarka17.07.08
212510Eldrid Odden OtterleiØstmarka18.02.02
187189Line MjøsterØstmarka18.16.16
224418Trine Nomeland Østmarka18.19.04
214437Sigrid RaunholmØstmarka18.23.00
186275Line Bar-NathanLillomarka18.25.20

B-Åpen

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
179932Karl GustavsenØstmarka17.04.11
191164Ellen Skjold KvåleSamlaget17.09.03
181702Kjetil JacobsenHamar OK17.49.02
214653Ping OuyangØstmarka OK18.10.25
221250Jartrud SteinsliØstmarka18.11.28
181295Ove HildrumLillomarka18.13.15
91343Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt18.27.23
224003Thomas GrøstadØstmarka18.27.26
220802Katrine HolenØstmarka18.30.49
212502 Knut WinsvoldØstmarka18.31.21

A-Åpen

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
184542John Thomas PetersenNittedal O-lag17.12.25
79106Per Kåre HerredsvelaØstmarka18.02.38
224500Dag HauglandØstmarka18.31.37
214332Tore MundalØstmarka18.53.18

A-Lang

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201974Marita HernandezTotentroll17.28.53
97847Per Arne KarlsenØstmarka OK17.46.37
221260Per StedjeØstmarka18.01.33
487816Svein OtterleiØstmarka18.04.20
189000Kai Halvorsen ÅrekolSiemens18.05.22
200634Jørn MjøsterØstmarka18.16.04
187155Andreas BarstadÅrvoll18.19.58
186841Hans Kristian Stubban HygenØstmarka18.23.14
500554Kristin WaageGjøvard OL18.24.30
206291Helge BakkehøiØstmarka18.26.06
211350Håvar BrevikØstmarka18.27.14
221269Bjørn ChristensenØstmarka18.30.45
184943Mats NorbrødenHalden18.31.54
97860Rune TeiglandØstmarka18.33.51
227720Erik NæssØstmarka18.35.37
216751Tommy DignesHelwet Packard Enterprise

A-Kort

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80003Hans RandenPrivat17.01.17
80824Erik HaugrosLØRENSKOG KOMMUNE17.01.44
208716Kjell TeiglandØstmarka17.12.03
195810Sigurd HaugerudGeoForm17.41.25
220857Ingrid NermoenØstmarka18.31.45

Annonser

IOF Eventor