Norsk Orientering

Startliste for Trondheim Open KM-mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Open KM-mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: søndag 22 mai 2016

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
158037Martin Syvertsen MyklandDirekte A (15)3 700 m11.37.37

Byåsen IL

36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
247225572Vebjørn Bergh-HansenH -10 (2)1 500 m11.25.38
3180202526Peder KjøsN-åpen (27)1 400 m11.34.33
3178202552Sondre StensetN-åpen (27)1 400 m11.34.35
3179202251Elias stensetN-åpen (27)1 400 m11.37.02
188737Amund StensetDirekte C (3)2 400 m11.51.02
468199600Ragnhild EideD 17-18 (9)3 500 m12.00.00
472221351Marte Lien JohnsenD 17-18 (9)3 500 m12.04.00
385199490Gøril EideD 45- (11)3 700 m12.05.00
474160340Emilie Liabakk EriksenD 17-18 (9)3 500 m12.06.00
476181017Andrine VikenD 17-18 (9)3 500 m12.08.00
30576076Arne SæterhaugH 75- (11)3 000 m12.09.00
282209976Einar EideH 13-14 (12)2 900 m12.12.59
397221188Kjell MaroniH 60- (2)3 700 m12.17.01
482199482Petter Liabakk EriksenH 15-16 (18)3 500 m12.19.59
317196923Guri BjørndalD 55- (4)3 000 m12.21.00
319199602Nina-Beate LiabakkD 50- (5)3 000 m12.23.00
32186413Turid ArnesenD 50- (5)3 000 m12.25.00
322208919Rine HanssenD 50- (5)3 000 m12.26.01
408188755Jørgen LongvaH 45- (10)3 700 m12.28.00
295192325Maren VikenD 13-14 (10)2 900 m12.29.00
411175991Otto Richard EideH 45- (10)3 700 m12.31.00
493216729Are LodgaardH 15-16 (18)3 500 m12.31.00
414500509Geir Arne LodgaardH 50- (10)3 700 m12.34.00
331145211Lene Berg HanssenD 15-16 (11)3 000 m12.35.00
418226114Øystein WiggenH 50- (10)3 700 m12.37.59
42286412Haakon ArnesenH 50- (10)3 700 m12.42.00
424500061Øyvind WiggenH 19-20 (8)4 900 m12.44.00
427181456Brage JørumH 19-20 (8)4 900 m12.47.00
347199727Ingeborg EideD 19-20 (6)4 000 m12.51.00
210051Svein HoveDirekte A (15)3 700 m12.52.40
349226226Ingvild, Ytterhus UtengenD 19-20 (6)4 000 m12.53.00
453188753Sigurd StenvikH 21- (37)4 900 m13.13.00
86424Anne StensetDirekte C (3)2 400 m13.13.45
238212458Torvin Bergh-HansenN-åpen (27)1 400 m
348195919Emma ArnesenD 19-20 (6)4 000 m
499211274Tom BuggeH 65- (8)3 500 m

Flyfemkamp

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
148043Frank SandbergDirekte A (15)3 700 m11.29.04

Freidig

99 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
201973Gunn Kari HygenDirekte B (3)2 900 m11.09.08
3150225365Wilhelm HatlemH 11-12N (1)1 500 m11.18.11
240225465Erlend GrønliN-åpen (27)1 400 m11.21.20
245186322Mathias LeroyerN-åpen (27)1 400 m11.27.29
410900Arild HeggesetDirekte A (15)3 700 m11.30.35
187009Rune M HoltDirekte B (3)2 900 m11.46.09
237186038Eystein AskeN-åpen (27)1 400 m11.57.00
3177160461Gro EidsmoD 45- (11)3 700 m11.59.01
380203492Mona J. MølnvikD 45- (11)3 700 m12.00.00
469180322Vera MelkildD 17-18 (9)3 500 m12.01.01
382182039Heidi ArnesenD 45- (11)3 700 m12.02.00
383211655Sigrid MelkildD 45- (11)3 700 m12.03.00
246186849Alf Petter LynumH -10 (2)1 500 m12.04.00
473159550Malin SandstadD 17-18 (9)3 500 m12.05.00
3175225361Erling AustrheimH 11-12 (13)2 400 m12.05.00
275159543Kasper Sæterhaug KnudsenH 13-14 (12)2 900 m12.06.00
253176201Tristan HalvorsenH 11-12 (13)2 400 m12.07.00
303181218Gunnar ØsterbøH 75- (11)3 000 m12.07.00
475203661Marie Bakken SørensenD 17-18 (9)3 500 m12.07.00
254224471Sverre HellevikH 11-12 (13)2 400 m12.08.00
388181956Torunn Spets StorhovD 45- (11)3 700 m12.08.00
279213305Vemund MølnvikH 13-14 (12)2 900 m12.09.59
233206044Nora HalvorsenN-åpen (27)1 400 m12.10.25
257211762Emil GrønliH 11-12 (13)2 400 m12.11.00
307181033Stig BergeH 70- (4)3 000 m12.11.00
283172232Antonius Herskedal AmundsenH 13-14 (12)2 900 m12.14.00
260179862Kristoffer Strømdal WikH 11-12 (13)2 400 m12.14.01
261192662Emil LeroyerH 11-12 (13)2 400 m12.15.00
284203648Jostein RøH 13-14 (12)2 900 m12.15.00
311181516Katharina Mo BergeD 70- (2)3 000 m12.15.00
477153660Vegard KittilsenH 15-16 (18)3 500 m12.15.00
262212820Vegard Lereim StorliH 11-12 (13)2 400 m12.15.59
285184323Mikkel HoltH 13-14 (12)2 900 m12.16.00
312401037Torid KvaalD 70- (2)3 000 m12.16.02
479203584Håkon HolstadH 15-16 (18)3 500 m12.17.00
39869051Mari Angell-PetersenD 35- (5)3 700 m12.18.00
480179917Jo Even KolstadH 15-16 (18)3 500 m12.18.00
314203585Reidun Fallan SmaavikD 60- (2)3 000 m12.18.01
31592362Anne MelkildD 55- (4)3 000 m12.19.00
481203586Simen Spets StorhovH 15-16 (18)3 500 m12.19.00
264182074Mathea Spets StorhovD 11-12 (9)2 400 m12.20.00
316176244Grete Berge OwrenD 55- (4)3 000 m12.20.00
400188746Mette Resell NolteD 35- (5)3 700 m12.20.01
72148Tina Strømdal WikDirekte A (15)3 700 m12.20.01
265213142Maria Strømdal WikD 11-12 (9)2 400 m12.21.00
483179813Mats EidsmoH 15-16 (18)3 500 m12.21.00
266207404Tora KittilsenD 11-12 (9)2 400 m12.22.00
402156936Margot Bolstad LynumD 35- (5)3 700 m12.22.00
267212777Marita AskeD 11-12 (9)2 400 m12.23.00
289142824Mari EidsmoD 13-14 (10)2 900 m12.23.01
290179918Vilde Lereim StorliD 13-14 (10)2 900 m12.24.00
486215144Jonas GrønliH 15-16 (18)3 500 m12.24.00
188736Anna Karine SvareDirekte A (15)3 700 m12.24.00
268212780Vilde Talgø-KristiansenD 11-12 (9)2 400 m12.24.01
269206519Una KittilsenD 11-12 (9)2 400 m12.24.59
291212787Silje Marie NissenD 13-14 (10)2 900 m12.25.01
487195937Kristian Fredrik LynumH 15-16 (18)3 500 m12.25.01
270181780Ella SandstadD 11-12 (9)2 400 m12.25.59
292221451Mabel Ovedie Herskedal AmundsenD 13-14 (10)2 900 m12.26.00
271224051Anna Aurora NolteD 11-12 (9)2 400 m12.27.00
323209988Elisabeth SæthreD 50- (5)3 000 m12.27.00
40797601Jon HolstadH 45- (10)3 700 m12.27.00
272211745Solveig Louise NissenD 11-12 (9)2 400 m12.28.00
294180130Ane Malene KolstadD 13-14 (10)2 900 m12.28.00
490142524Lars SandstadH 15-16 (18)3 500 m12.28.00
491214966Matias NissenH 15-16 (18)3 500 m12.29.00
410206040Pål KittilsenH 45- (10)3 700 m12.30.00
412185929Bjørnar LynumH 45- (10)3 700 m12.32.00
413210013Øyvind SchjelderupH 50- (10)3 700 m12.32.59
3173201390Anders WaageH 65- (8)3 500 m12.33.59
415182078Jens Even StorhovH 50- (10)3 700 m12.35.00
333206043Dina ReitanD 15-16 (11)3 000 m12.37.00
496497403Nils Olav VennevikH 65- (8)3 500 m12.37.01
497175896Tore Angell-PetersenH 65- (8)3 500 m12.38.00
335203527Mathias VindalH 17-18 (7)4 000 m12.39.00
420154398Svein Terje KolstadH 50- (10)3 700 m12.40.02
337159540Mathias HermstadH 17-18 (7)4 000 m12.41.00
500217002Knut LillealternH 65- (8)3 500 m12.41.00
338165123Ole Wanvik HaugenH 17-18 (7)4 000 m12.42.00
339215145Oskar Spets StorhovH 17-18 (7)4 000 m12.42.59
340211357Kjetil MølnvikH 17-18 (7)4 000 m12.44.00
341186037Håvard EidsmoH 17-18 (7)4 000 m12.45.00
342173137Tomas EidsmoH 35- (5)4 000 m12.45.59
34469067Vegard GrønliH 35- (5)4 000 m12.47.59
445206055Øystein Jaren SamuelsenH 21- (37)4 900 m13.04.59
364212749Karen Oline KolstadD 21- (26)4 000 m13.08.00
36584884Vibeke Falck HolteD 21- (26)4 000 m13.09.01
192302Liv GystadDirekte C (3)2 400 m13.22.33
232206049Ole Ulseth SylteN-åpen (27)1 400 m
234206048Emil Aleksander NolteN-åpen (27)1 400 m
277220833Vegard Ulseth SylteH 13-14 (12)2 900 m
329221145Mona Ulseth SylteD 15-16 (11)3 000 m
363206030Hanne SandstadD 21- (26)4 000 m
384180719Kari UlsethD 45- (11)3 700 m
40363830Johan IvarssonH 45- (10)3 700 m
409182033Andreas SylteH 45- (10)3 700 m
430176240Nils Ola KvamH 19-20 (8)4 900 m
455173109Terje Magnus Bakken SørensenH 21- (37)4 900 m
470211561Maria Ulseth SylteD 17-18 (9)3 500 m

Frol IL

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
216867Arne GrevskottDirekte A (15)3 700 m11.56.54
235206018Jonas AlstadN-åpen (27)1 400 m12.08.01
3188200Mathilde MunkebyN-åpen (27)1 400 m12.08.02
258208684Magnus AlstadH 11-12 (13)2 400 m12.12.00
281195842Tobias AlstadH 13-14 (12)2 900 m12.12.00
287171472June MunkebyD 13-14 (10)2 900 m12.21.00
324186921Mari Kilskar GrevskottD 15-16 (11)3 000 m12.28.41
327187117Ane Marte VatnD 15-16 (11)3 000 m12.31.00
330226175Ragne MunkebyD 15-16 (11)3 000 m12.34.00
425180793Stian SundsvikH 19-20 (8)4 900 m12.44.59
431500292Martin VisterH 21- (37)4 900 m12.50.59
442187167Jørgen FiskumH 21- (37)4 900 m13.02.00
366206562Eirin Svanøe-HafstadD 21- (26)4 000 m13.09.59
450179806Øystein HaugH 21- (37)4 900 m13.09.59
368192448Sara ProforsD 21- (26)4 000 m13.11.59
460211470Paul SirumH 21- (37)4 900 m13.19.59
464190906Ulf Forseth IndgaardH 21- (37)4 900 m13.23.59

Hamar OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
204279Simen OskalDirekte A (15)3 700 m12.32.00

Hemsedal IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
372188402Marte MestvedthagenD 21- (26)4 000 m13.16.00

IL Leik

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
381205505Mai Iren AlmåsD 45- (11)3 700 m12.01.01
387226140Tone AlmåsD 45- (11)3 700 m12.07.00
462160506Ola KeiseråsH 21- (37)4 900 m13.22.01

Krokstadøra IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
313128550Gerd BjørsethD 60- (2)3 000 m12.17.01

Lillehammer OK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
98032Guri Stenset KjøsDirekte A (15)3 700 m12.19.01
145457Hans Olav KjøsDirekte A (15)3 700 m

Luftkrigsskolen

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
184074Daniel KnutsenDirekte A (15)3 700 m12.22.00

Luftkrigsskolen

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
206212Glenn MüllerDirekte A (15)3 700 m12.23.00

Malvik IL

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
251213633Thea WalsethD 13-16C (2)2 400 m12.04
280211889William P WalsethH 13-14 (12)2 900 m12.11.00
405180207Lars Erik StrømsnesH 45- (10)3 700 m12.25.01
406207646Ingebrigt FuglemH 45- (10)3 700 m12.26.00
48996318Ludvig Williams StrømsnesH 15-16 (18)3 500 m12.27.00
32072257Hilde ForbordD 50- (5)3 000 m

Nidarøst OK

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
302180706Leif EngenH 75- (11)3 000 m12.06.00
304159521Finn BjørgumH 75- (11)3 000 m12.08.00
256213734Tord RomundstadH 11-12 (13)2 400 m12.10.00
393412983Dag StenersenH 55- (6)3 700 m12.13.00
310186019Tore KisteH 70- (4)3 000 m12.13.59
288213563Stine AuneD 13-14 (10)2 900 m12.22.00
325213515Hanne Helmine RogstadD 15-16 (11)3 000 m12.29.00
300182084Tore BrurokH 75- (11)3 000 m
308501255Pål SkybergH 70- (4)3 000 m

NTNUI

46 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
248202499Johanne de PresnoD 17-C (2)2 400 m12.11
429194879Håkon Fruseth ChristiansenH 19-20 (8)4 900 m12.49.00
43291151Bjørn Johannessen FieldH 21- (37)4 900 m12.52.01
433157150Jørgen MadslienH 21- (37)4 900 m12.53.00
350222695Marte Hoff HagenD 19-20 (6)4 000 m12.54.00
434155776Gustav FiskumH 21- (37)4 900 m12.54.00
435181989Jonas Madslien BakkenH 21- (37)4 900 m12.55.00
35298004Synne FossøyD 19-20 (6)4 000 m12.56.01
353181664Audhild Bakken RognstadD 21- (26)4 000 m12.57.00
437202357Harald UndheimH 21- (37)4 900 m12.57.00
354181961Hedvig ÅstebølD 21- (26)4 000 m12.58.00
438176276Anders Opsahl BredesenH 21- (37)4 900 m12.58.00
35562220Aurora FossøyD 21- (26)4 000 m12.59.00
439211434Jonas Klausen EspedalH 21- (37)4 900 m12.59.00
356195711Norunn Kvistad DengerudD 21- (26)4 000 m13.00.00
440160751Arne Johannes LøkkenH 21- (37)4 900 m13.00.00
357199489Ingeborg Ellegaard MelbyD 21- (26)4 000 m13.00.59
35897984Solveig BlandkjennD 21- (26)4 000 m13.02.00
35962357Solveig BlindheimD 21- (26)4 000 m13.03.00
443171971Fredrik SteinsvikH 21- (37)4 900 m13.03.00
444221404Magne JutulstadH 21- (37)4 900 m13.03.59
36139428Gry GranstedtD 21- (26)4 000 m13.05.00
362208108Martine ÅstebølD 21- (26)4 000 m13.05.59
446192522Espen StornesH 21- (37)4 900 m13.06.01
447159017Pierre Husebø ChambenoitH 21- (37)4 900 m13.07.00
448205770Rasmus Rørholt TheisenH 21- (37)4 900 m13.08.00
449216922Kristoffer NeslandH 21- (37)4 900 m13.09.00
452186224Sindre Østgulen DeiszH 21- (37)4 900 m13.12.00
369154050Ingrid BergeD 21- (26)4 000 m13.13.00
454204552Niklas ProforsH 21- (37)4 900 m13.13.59
371212578Kajsa Stina SandstadD 21- (26)4 000 m13.14.59
456500597Wolfgang KampelH 21- (37)4 900 m13.15.59
373214742Katharina RogstadD 21- (26)4 000 m13.16.59
374209912Ingrid OkkenhaugD 21- (26)4 000 m13.18.00
458221426Eivind Schjelderup SkarpsnoH 21- (37)4 900 m13.18.00
376177964Marie StyrvoldD 21- (26)4 000 m13.20.00
37780446Kristin AntonsenD 21- (26)4 000 m13.21.00
461172717Simen Eid NielsenH 21- (37)4 900 m13.21.00
378191197Johanne RaknerD 21- (26)4 000 m13.22.00
379500166Kristine FjellangerD 21- (26)4 000 m13.23.00
463194465Truls HestengenH 21- (37)4 900 m13.23.00
465174659Vegard RuttenborgH 21- (37)4 900 m13.25.00
466187133Erik Olsvik DengerudH 21- (37)4 900 m13.26.00
467207007Sindre NordhagenH 21- (37)4 900 m13.27.00
370204714Heidi JensenD 21- (26)4 000 m
457221214Anders BjergaardH 21- (37)4 900 m

Nydalens SK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
351127102Anine AhlsandD 19-20 (6)4 000 m12.55.01

OL Gaula

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
395182046Hans Boye SkogstadH 55- (6)3 700 m

OL Trollelg

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
296179385Henry SundsetvikH 75- (11)3 000 m12.00.01
297179416Anders LaugloH 75- (11)3 000 m12.01.00
299209987Per LøvaasH 75- (11)3 000 m12.03.01
301188762Stig Arild HaugskottH 75- (11)3 000 m12.04.59
39092377Dag Ove TinmannsvikH 55- (6)3 700 m12.10.00
30980763Øistein ÅsmulH 70- (4)3 000 m12.13.01
399216726Kristin HaugskottD 35- (5)3 700 m12.19.00
286216794Frida HaugskottD 13-14 (10)2 900 m12.20.00
416216715Frode HaugskottH 50- (10)3 700 m12.35.59
417179415Kjell BaardsgaardH 50- (10)3 700 m12.37.00
336217107Anders HaugskottH 17-18 (7)4 000 m12.40.00
426176026Hallvard Seim GrøvlenH 19-20 (8)4 900 m12.45.59
343191299Vegard HansenH 35- (5)4 000 m12.47.00
428191301Olav Andreas RemmenH 19-20 (8)4 900 m12.48.00
37566733Marit SchmidD 21- (26)4 000 m13.19.01
436181922Ove BaardsgaardH 21- (37)4 900 m
451211537Tommy SchmidH 21- (37)4 900 m

Orkanger IF

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
49891660Rolf WærnesH 65- (8)3 500 m12.39.01

Røros IL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
391483391Terje SchjølbergH 55- (6)3 700 m12.11.00
392483728Petter GullikstadH 55- (6)3 700 m12.12.00
419178029Frode SjøvoldH 50- (10)3 700 m12.38.59

Selbu OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
306412150Jardar SandstadH 75- (11)3 000 m12.10.01

Sintef BIL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
167002Even HolteDirekte A (15)3 700 m11.31.42

Steinkjer OK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
394204800Trond Svanøe-HafstadH 55- (6)3 700 m12.13.59
334203266Vibeke Kvistad DengerudD 15-16 (11)3 000 m12.38.00

Stjørdals-Blink Orientering

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
241223952Gustav StandalN-åpen (27)1 400 m11.49.11
3187224966Lovise KjesbuN-åpen (27)1 400 m11.49.16
318672003Ida KjesbuN-åpen (27)1 400 m11.53.02
230203344Emilie StandalN-åpen (27)1 400 m11.53.16
243224090Sigurd SævikN-åpen (27)1 400 m11.53.40
203657Berit KjesbuDirekte B (3)2 900 m11.53.57
386173366Monica HægstadD 45- (11)3 700 m12.06.00
255165318Andreas KorstadH 11-12 (13)2 400 m12.09.00
389145621Mette WanvikD 45- (11)3 700 m12.09.01
3176165295Henrik KraftH 15-16 (18)3 500 m12.13.59
119599Bård KjesbuDirekte A (15)3 700 m12.21.01
485165297Øystein Vidarsson HaukaasH 15-16 (18)3 500 m12.23.00
404173400Jakob HaugenH 45- (10)3 700 m12.24.00
492222632Audun Wanvik HaugenH 15-16 (18)3 500 m12.30.00
345203343Håvard KjesbuH 35- (5)4 000 m12.49.00
231224961Idun AaenN-åpen (27)1 400 m13.10.09
478211347Yngve AaenH 15-16 (18)3 500 m

Stokke IL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
494197800Ragnar Niemi BergH 65- (8)3 500 m12.35.00
459203615Håkon Nergaard BergH 21- (37)4 900 m13.18.59

Strindheim

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
318480518Christiane HolteN-åpen (27)1 400 m11.55.56

Strindheim

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
318572099Christoffer HolteN-åpen (27)1 400 m11.56.46

Tynset IF

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
31871309Eldbjørg G. KalbækkenD 55- (4)3 000 m12.22.01
32871311Ane Ingeborg KalbækkenD 15-16 (11)3 000 m12.32.00

Verdal OK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
326203553Sofie HallemD 15-16 (11)3 000 m12.30.00
421207753Tor Ove HallemH 50- (10)3 700 m12.41.00

Wing OK

30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
242223812Ingeborg KolstadN-åpen (27)1 400 m11.18.06
244203542Maia Ruano StrandN-åpen (27)1 400 m11.20.59
236213348Sofus H LindN-åpen (27)1 400 m11.29.42
3181202216SIndre MohusN-åpen (27)1 400 m11.30.07
3182160999Erik HybertsenN-åpen (27)1 400 m11.30.13
3183223593Jonas Fuglem KorsvoldN-åpen (27)1 400 m11.31.44
239223587Kristine BraathenN-åpen (27)1 400 m11.35.03
273180068Mona Eggen KongsbakD 15-16B (1)2 900 m12.01.01
298188838Robert StrømH 75- (11)3 000 m12.02.00
250212522Ingvild Lauvstad SundeD 13-16C (2)2 400 m12.03
471184438Ella Eriksen KongsvikD 17-18 (9)3 500 m12.03.00
274212595Petter Andreas LonaH 13-14 (12)2 900 m12.04.59
252213289Magne GuttvikH 11-12 (13)2 400 m12.06.01
276172166Nikolai RenolenH 13-14 (12)2 900 m12.07.00
278203524Henrik BraathenH 13-14 (12)2 900 m12.08.59
249199281Liv TennesD 17-C (2)2 400 m12.10
259212149Jakob Lundgren MelandH 11-12 (13)2 400 m12.13.00
396188759Frank BjarkøH 60- (2)3 700 m12.16.00
263213155Sigurd BraathenH 11-12 (13)2 400 m12.17.00
98788Morten KorsvoldDirekte A (15)3 700 m12.18.00
401228085Randi Marie MohusD 35- (5)3 700 m12.21.00
484161002Jonas VindalH 15-16 (18)3 500 m12.22.01
488184596Martin Grøntvedt PedersenH 15-16 (18)3 500 m12.25.59
293212440Tuva GrøtteD 13-14 (10)2 900 m12.27.00
49571687Steinar AasvangH 65- (8)3 500 m12.36.00
423180173Arvid LyngstadH 19-20 (8)4 900 m12.42.59
34688633Øystein BraathenH 35- (5)4 000 m12.50.00
441197586Joakim Blix PrestmoH 21- (37)4 900 m13.01.00
360184544Kjersti Elisabeth MidtbøD 21- (26)4 000 m13.04.00
332221441Anna RenolenD 15-16 (11)3 000 m

Annonser

IOF Eventor