Norsk Orientering

Startliste for Trondheim Open KM-mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Open KM-mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: søndag 22 mai 2016

N-åpen

1 400 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
242223812Ingeborg KolstadWing OK11.18.06
244203542Maia Ruano StrandWing OK11.20.59
240225465Erlend GrønliFreidig11.21.20
245186322Mathias LeroyerFreidig11.27.29
236213348Sofus H LindWing OK11.29.42
3181202216SIndre MohusWing OK11.30.07
3182160999Erik HybertsenWing OK11.30.13
3183223593Jonas Fuglem KorsvoldWing OK11.31.44
3180202526Peder KjøsByåsen IL11.34.33
3178202552Sondre StensetByåsen IL11.34.35
239223587Kristine BraathenWing OK11.35.03
3179202251Elias stensetByåsen IL11.37.02
241223952Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering11.49.11
3187224966Lovise KjesbuStjørdals-Blink Orientering11.49.16
318672003Ida KjesbuStjørdals-Blink Orientering11.53.02
230203344Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering11.53.16
243224090Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering11.53.40
318480518Christiane HolteStrindheim11.55.56
318572099Christoffer HolteStrindheim11.56.46
237186038Eystein AskeFreidig11.57.00
235206018Jonas AlstadFrol IL12.08.01
3188200Mathilde MunkebyFrol IL12.08.02
233206044Nora HalvorsenFreidig12.10.25
231224961Idun AaenStjørdals-Blink Orientering13.10.09
232206049Ole Ulseth SylteFreidig
234206048Emil Aleksander NolteFreidig
238212458Torvin Bergh-HansenByåsen IL

D 11-12

2 400 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
264182074Mathea Spets StorhovFreidig12.20.00
265213142Maria Strømdal WikFreidig12.21.00
266207404Tora KittilsenFreidig12.22.00
267212777Marita AskeFreidig12.23.00
268212780Vilde Talgø-KristiansenFreidig12.24.01
269206519Una KittilsenFreidig12.24.59
270181780Ella SandstadFreidig12.25.59
271224051Anna Aurora NolteFreidig12.27.00
272211745Solveig Louise NissenFreidig12.28.00

D 13-14

2 900 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
286216794Frida HaugskottOL Trollelg12.20.00
287171472June MunkebyFrol IL12.21.00
288213563Stine AuneNidarøst OK12.22.00
289142824Mari EidsmoFreidig12.23.01
290179918Vilde Lereim StorliFreidig12.24.00
291212787Silje Marie NissenFreidig12.25.01
292221451Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidig12.26.00
293212440Tuva GrøtteWing OK12.27.00
294180130Ane Malene KolstadFreidig12.28.00
295192325Maren VikenByåsen IL12.29.00

D 13-16C

2 400 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
250212522Ingvild Lauvstad SundeWing OK12.03
251213633Thea WalsethMalvik IL12.04

D 15-16

3 000 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
324186921Mari Kilskar GrevskottFrol IL12.28.41
325213515Hanne Helmine RogstadNidarøst OK12.29.00
326203553Sofie HallemVerdal OK12.30.00
327187117Ane Marte VatnFrol IL12.31.00
32871311Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF12.32.00
330226175Ragne MunkebyFrol IL12.34.00
331145211Lene Berg HanssenByåsen IL12.35.00
333206043Dina ReitanFreidig12.37.00
334203266Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK12.38.00
329221145Mona Ulseth SylteFreidig
332221441Anna RenolenWing OK

D 15-16B

2 900 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
273180068Mona Eggen KongsbakWing OK12.01.01

D 17-C

2 400 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
249199281Liv TennesWing OK12.10
248202499Johanne de PresnoNTNUI12.11

D 17-18

3 500 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
468199600Ragnhild EideByåsen IL12.00.00
469180322Vera MelkildFreidig12.01.01
471184438Ella Eriksen KongsvikWing OK12.03.00
472221351Marte Lien JohnsenByåsen IL12.04.00
473159550Malin SandstadFreidig12.05.00
474160340Emilie Liabakk EriksenByåsen IL12.06.00
475203661Marie Bakken SørensenFreidig12.07.00
476181017Andrine VikenByåsen IL12.08.00
470211561Maria Ulseth SylteFreidig

D 19-20

4 000 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
347199727Ingeborg EideByåsen IL12.51.00
349226226Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL12.53.00
350222695Marte Hoff HagenNTNUI12.54.00
351127102Anine AhlsandNydalens SK12.55.01
35298004Synne FossøyNTNUI12.56.01
348195919Emma ArnesenByåsen IL

D 21-

4 000 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
353181664Audhild Bakken RognstadNTNUI12.57.00
354181961Hedvig ÅstebølNTNUI12.58.00
35562220Aurora FossøyNTNUI12.59.00
356195711Norunn Kvistad DengerudNTNUI13.00.00
357199489Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI13.00.59
35897984Solveig BlandkjennNTNUI13.02.00
35962357Solveig BlindheimNTNUI13.03.00
360184544Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK13.04.00
36139428Gry GranstedtNTNUI13.05.00
362208108Martine ÅstebølNTNUI13.05.59
364212749Karen Oline KolstadFreidig13.08.00
36584884Vibeke Falck HolteFreidig13.09.01
366206562Eirin Svanøe-HafstadFrol IL13.09.59
368192448Sara ProforsFrol IL13.11.59
369154050Ingrid BergeNTNUI13.13.00
371212578Kajsa Stina SandstadNTNUI13.14.59
372188402Marte MestvedthagenHemsedal IL13.16.00
373214742Katharina RogstadNTNUI13.16.59
374209912Ingrid OkkenhaugNTNUI13.18.00
37566733Marit SchmidOL Trollelg13.19.01
376177964Marie StyrvoldNTNUI13.20.00
37780446Kristin AntonsenNTNUI13.21.00
378191197Johanne RaknerNTNUI13.22.00
379500166Kristine FjellangerNTNUI13.23.00
363206030Hanne SandstadFreidig
370204714Heidi JensenNTNUI

D 35-

3 700 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
39869051Mari Angell-PetersenFreidig12.18.00
399216726Kristin HaugskottOL Trollelg12.19.00
400188746Mette Resell NolteFreidig12.20.01
401228085Randi Marie MohusWing OK12.21.00
402156936Margot Bolstad LynumFreidig12.22.00

D 45-

3 700 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3177160461Gro EidsmoFreidig11.59.01
380203492Mona J. MølnvikFreidig12.00.00
381205505Mai Iren AlmåsIL Leik12.01.01
382182039Heidi ArnesenFreidig12.02.00
383211655Sigrid MelkildFreidig12.03.00
385199490Gøril EideByåsen IL12.05.00
386173366Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering12.06.00
387226140Tone AlmåsIL Leik12.07.00
388181956Torunn Spets StorhovFreidig12.08.00
389145621Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering12.09.01
384180719Kari UlsethFreidig

D 50-

3 000 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
319199602Nina-Beate LiabakkByåsen IL12.23.00
32186413Turid ArnesenByåsen IL12.25.00
322208919Rine HanssenByåsen IL12.26.01
323209988Elisabeth SæthreFreidig12.27.00
32072257Hilde ForbordMalvik IL

D 55-

3 000 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
31592362Anne MelkildFreidig12.19.00
316176244Grete Berge OwrenFreidig12.20.00
317196923Guri BjørndalByåsen IL12.21.00
31871309Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF12.22.01

D 60-

3 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
313128550Gerd BjørsethKrokstadøra IL12.17.01
314203585Reidun Fallan SmaavikFreidig12.18.01

D 70-

3 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
311181516Katharina Mo BergeFreidig12.15.00
312401037Torid KvaalFreidig12.16.02

H -10

1 500 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
247225572Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL11.25.38
246186849Alf Petter LynumFreidig12.04.00

H 11-12

2 400 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3175225361Erling AustrheimFreidig12.05.00
252213289Magne GuttvikWing OK12.06.01
253176201Tristan HalvorsenFreidig12.07.00
254224471Sverre HellevikFreidig12.08.00
255165318Andreas KorstadStjørdals-Blink Orientering12.09.00
256213734Tord RomundstadNidarøst OK12.10.00
257211762Emil GrønliFreidig12.11.00
258208684Magnus AlstadFrol IL12.12.00
259212149Jakob Lundgren MelandWing OK12.13.00
260179862Kristoffer Strømdal WikFreidig12.14.01
261192662Emil LeroyerFreidig12.15.00
262212820Vegard Lereim StorliFreidig12.15.59
263213155Sigurd BraathenWing OK12.17.00

H 11-12N

1 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3150225365Wilhelm HatlemFreidig11.18.11

H 13-14

2 900 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
274212595Petter Andreas LonaWing OK12.04.59
275159543Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig12.06.00
276172166Nikolai RenolenWing OK12.07.00
278203524Henrik BraathenWing OK12.08.59
279213305Vemund MølnvikFreidig12.09.59
280211889William P WalsethMalvik IL12.11.00
281195842Tobias AlstadFrol IL12.12.00
282209976Einar EideByåsen IL12.12.59
283172232Antonius Herskedal AmundsenFreidig12.14.00
284203648Jostein RøFreidig12.15.00
285184323Mikkel HoltFreidig12.16.00
277220833Vegard Ulseth SylteFreidig

H 15-16

3 500 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3176165295Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering12.13.59
477153660Vegard KittilsenFreidig12.15.00
479203584Håkon HolstadFreidig12.17.00
480179917Jo Even KolstadFreidig12.18.00
481203586Simen Spets StorhovFreidig12.19.00
482199482Petter Liabakk EriksenByåsen IL12.19.59
483179813Mats EidsmoFreidig12.21.00
484161002Jonas VindalWing OK12.22.01
485165297Øystein Vidarsson HaukaasStjørdals-Blink Orientering12.23.00
486215144Jonas GrønliFreidig12.24.00
487195937Kristian Fredrik LynumFreidig12.25.01
488184596Martin Grøntvedt PedersenWing OK12.25.59
48996318Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL12.27.00
490142524Lars SandstadFreidig12.28.00
491214966Matias NissenFreidig12.29.00
492222632Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering12.30.00
493216729Are LodgaardByåsen IL12.31.00
478211347Yngve AaenStjørdals-Blink Orientering

H 17-18

4 000 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
335203527Mathias VindalFreidig12.39.00
336217107Anders HaugskottOL Trollelg12.40.00
337159540Mathias HermstadFreidig12.41.00
338165123Ole Wanvik HaugenFreidig12.42.00
339215145Oskar Spets StorhovFreidig12.42.59
340211357Kjetil MølnvikFreidig12.44.00
341186037Håvard EidsmoFreidig12.45.00

H 19-20

4 900 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
423180173Arvid LyngstadWing OK12.42.59
424500061Øyvind WiggenByåsen IL12.44.00
425180793Stian SundsvikFrol IL12.44.59
426176026Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg12.45.59
427181456Brage JørumByåsen IL12.47.00
428191301Olav Andreas RemmenOL Trollelg12.48.00
429194879Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI12.49.00
430176240Nils Ola KvamFreidig

H 21-

4 900 m, 37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
431500292Martin VisterFrol IL12.50.59
43291151Bjørn Johannessen FieldNTNUI12.52.01
433157150Jørgen MadslienNTNUI12.53.00
434155776Gustav FiskumNTNUI12.54.00
435181989Jonas Madslien BakkenNTNUI12.55.00
437202357Harald UndheimNTNUI12.57.00
438176276Anders Opsahl BredesenNTNUI12.58.00
439211434Jonas Klausen EspedalNTNUI12.59.00
440160751Arne Johannes LøkkenNTNUI13.00.00
441197586Joakim Blix PrestmoWing OK13.01.00
442187167Jørgen FiskumFrol IL13.02.00
443171971Fredrik SteinsvikNTNUI13.03.00
444221404Magne JutulstadNTNUI13.03.59
445206055Øystein Jaren SamuelsenFreidig13.04.59
446192522Espen StornesNTNUI13.06.01
447159017Pierre Husebø ChambenoitNTNUI13.07.00
448205770Rasmus Rørholt TheisenNTNUI13.08.00
449216922Kristoffer NeslandNTNUI13.09.00
450179806Øystein HaugFrol IL13.09.59
452186224Sindre Østgulen DeiszNTNUI13.12.00
453188753Sigurd StenvikByåsen IL13.13.00
454204552Niklas ProforsNTNUI13.13.59
456500597Wolfgang KampelNTNUI13.15.59
458221426Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI13.18.00
459203615Håkon Nergaard BergStokke IL13.18.59
460211470Paul SirumFrol IL13.19.59
461172717Simen Eid NielsenNTNUI13.21.00
462160506Ola KeiseråsIL Leik13.22.01
463194465Truls HestengenNTNUI13.23.00
464190906Ulf Forseth IndgaardFrol IL13.23.59
465174659Vegard RuttenborgNTNUI13.25.00
466187133Erik Olsvik DengerudNTNUI13.26.00
467207007Sindre NordhagenNTNUI13.27.00
436181922Ove BaardsgaardOL Trollelg
451211537Tommy SchmidOL Trollelg
455173109Terje Magnus Bakken SørensenFreidig
457221214Anders BjergaardNTNUI

H 35-

4 000 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
342173137Tomas EidsmoFreidig12.45.59
343191299Vegard HansenOL Trollelg12.47.00
34469067Vegard GrønliFreidig12.47.59
345203343Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering12.49.00
34688633Øystein BraathenWing OK12.50.00

H 45-

3 700 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
404173400Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering12.24.00
405180207Lars Erik StrømsnesMalvik IL12.25.01
406207646Ingebrigt FuglemMalvik IL12.26.00
40797601Jon HolstadFreidig12.27.00
408188755Jørgen LongvaByåsen IL12.28.00
410206040Pål KittilsenFreidig12.30.00
411175991Otto Richard EideByåsen IL12.31.00
412185929Bjørnar LynumFreidig12.32.00
40363830Johan IvarssonFreidig
409182033Andreas SylteFreidig

H 50-

3 700 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
413210013Øyvind SchjelderupFreidig12.32.59
414500509Geir Arne LodgaardByåsen IL12.34.00
415182078Jens Even StorhovFreidig12.35.00
416216715Frode HaugskottOL Trollelg12.35.59
417179415Kjell BaardsgaardOL Trollelg12.37.00
418226114Øystein WiggenByåsen IL12.37.59
419178029Frode SjøvoldRøros IL12.38.59
420154398Svein Terje KolstadFreidig12.40.02
421207753Tor Ove HallemVerdal OK12.41.00
42286412Haakon ArnesenByåsen IL12.42.00

H 55-

3 700 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
39092377Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg12.10.00
391483391Terje SchjølbergRøros IL12.11.00
392483728Petter GullikstadRøros IL12.12.00
393412983Dag StenersenNidarøst OK12.13.00
394204800Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK12.13.59
395182046Hans Boye SkogstadOL Gaula

H 60-

3 700 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
396188759Frank BjarkøWing OK12.16.00
397221188Kjell MaroniByåsen IL12.17.01

H 65-

3 500 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3173201390Anders WaageFreidig12.33.59
494197800Ragnar Niemi BergStokke IL12.35.00
49571687Steinar AasvangWing OK12.36.00
496497403Nils Olav VennevikFreidig12.37.01
497175896Tore Angell-PetersenFreidig12.38.00
49891660Rolf WærnesOrkanger IF12.39.01
500217002Knut LillealternFreidig12.41.00
499211274Tom BuggeByåsen IL

H 70-

3 000 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
307181033Stig BergeFreidig12.11.00
30980763Øistein ÅsmulOL Trollelg12.13.01
310186019Tore KisteNidarøst OK12.13.59
308501255Pål SkybergNidarøst OK

H 75-

3 000 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
296179385Henry SundsetvikOL Trollelg12.00.01
297179416Anders LaugloOL Trollelg12.01.00
298188838Robert StrømWing OK12.02.00
299209987Per LøvaasOL Trollelg12.03.01
301188762Stig Arild HaugskottOL Trollelg12.04.59
302180706Leif EngenNidarøst OK12.06.00
303181218Gunnar ØsterbøFreidig12.07.00
304159521Finn BjørgumNidarøst OK12.08.00
30576076Arne SæterhaugByåsen IL12.09.00
306412150Jardar SandstadSelbu OK12.10.01
300182084Tore BrurokNidarøst OK

Direkte A

3 700 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
148043Frank SandbergFlyfemkamp11.29.04
410900Arild HeggesetFreidig11.30.35
167002Even HolteSintef BIL11.31.42
158037Martin Syvertsen Mykland 11.37.37
216867Arne GrevskottFrol IL11.56.54
98788Morten KorsvoldWing OK12.18.00
98032Guri Stenset KjøsLillehammer OK12.19.01
72148Tina Strømdal WikFreidig12.20.01
119599Bård KjesbuStjørdals-Blink Orientering12.21.01
184074Daniel KnutsenLuftkrigsskolen12.22.00
206212Glenn MüllerLuftkrigsskolen12.23.00
188736Anna Karine SvareFreidig12.24.00
204279Simen OskalHamar OK12.32.00
210051Svein HoveByåsen IL12.52.40
145457Hans Olav KjøsLillehammer OK

Direkte B

2 900 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201973Gunn Kari HygenFreidig11.09.08
187009Rune M HoltFreidig11.46.09
203657Berit KjesbuStjørdals-Blink Orientering11.53.57

Direkte C

2 400 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
188737Amund StensetByåsen IL11.51.02
86424Anne StensetByåsen IL13.13.45
192302Liv GystadFreidig13.22.33

Annonser

IOF Eventor