Norsk Orientering

Startliste for Huldertrampen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Huldertrampen
Arrangørorganisasjon: Løten o-lag
Dato: lørdag 29 oktober 2016

Hulder herrer

21 320 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Njaal Ellegaard MelbyVang OL12.00
2Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK12.00
3Marius WikstrømRingsaker OK12.00
5Magne DæhliHalden SK12.00
6Yngve VoldenLøten o-lag12.00
7Audun StrandlieGjø-Vard OL12.00
8Håkon Grønsveen OlsrudNOTEAM12.00
9Einar TommelstadNydalens SK12.00
10Ove Antvord HaugereidLøten o-lag12.00
11Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll12.00
12Simen SmestadBækkelagets SK12.00
13Sindre RønningNydalens SK12.00
14Jacob WesterbergFinspångs SOK12.00
15Dag NylundLøten o-lag12.00

Hulder damer

21 320 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
21Emilie Westli AndersenLøten o-lag12.00
22Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK12.00
23Anine LomeHamar OK12.00
24Ingvild GjessingVang OL12.00
25Evine Westli AndersenLøten o-lag12.00
26Heidi Therese WiestVang OL12.00
27Sofie JohanssonLøten o-lag12.00
29Helén WesterbergFinspångs SOK12.00

Pyse herrer

10 500 m, 64 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
31Ole Johan BråtenVang OL12.00
32Einar LienLøten o-lag12.00
33Terje GudbrandsenHamar OK12.00
34Are StrandlieGjø-Vard OL12.00
35Henning OlsenLøten o-lag12.00
36Hasse BergstrømIL Tyrving12.00
37Knut HaugOL Vallset/Stange12.00
39Knut EngenRaumar Orientering12.00
40Torstein BergLøten o-lag12.00
41Bjørn SolbergseterAustmarka IL12.00
42Erlend SlokvikOL Toten-Troll12.00
43Frode HjorthHamar OK12.00
44Kenneth BilstadVang OL12.00
45Pål StenbergVang OL12.00
46Henrik Drange RuudRøyken OL12.00
47Jarle BusterudElverum OK12.00
48Elias ØhmanGjø-Vard OL12.00
49Petter SkedsmoHadeland OL12.00
50Ivar Jevne ArnesenHamar OK12.00
51Tormod ØvergaardVestre Akers SK12.00
53Onno VerberneOL Toten-Troll12.00
54Geir Ola BlystadLøten o-lag12.00
55Fredrik SveenVang OL12.00
56Lars LodgaardRaufoss IL Orientering12.00
57Andreas MeyerNOTEAM12.00
58Henning WernøeHamar OK12.00
59Øystein Bjørke OlsenLøten o-lag12.00
60Morten TangenMåren OK12.00
61Sture OttesenIndre Østfold OK12.00
62Frode BergersenHamar OK12.00
65Odd Arne BlystadLøten o-lag12.00
66Anders SkjesetVang OL12.00
67Sverre NarumOL Vallset/Stange12.00
68Harald ØstbyeElverum OK12.00
69Trond OlsenLøten o-lag12.00
70Nils Harald StaffOL Toten-Troll12.00
71Tore Borchgrevink AluHamar OK12.00
72Sander H. RogndokkenNydalens SK12.00
73Stein NordviElverum OK12.00
74Terje WikstrømRingsaker OK12.00
76Tore JørgensenHamar OK12.00
77Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange12.00
78Stian OverskeidIndre Østfold OK12.00
79Per OsenVestre Akers SK12.00
80Martin ØhmanGjø-Vard OL12.00
81Lars Erik BakkeLøten o-lag12.00
82Jon LahlumFossum IF12.00
83Simen BallangrudRaufoss IL Orientering12.00
84Petter EllingsbøVang OL12.00
85Asgeir LiumFet OL12.00
86Simen Gran BlystadLøten o-lag12.00
87Tor LahlumKolbotn og Skimt OL12.00
88Marius StaffOL Toten-Troll12.00
89Eskil FrøislandVang OL12.00
91Tom BerganFet OL12.00
92Arve SmestadLøten o-lag12.00
93Håvard KvammeOL Toten-Troll12.00
94Stein Arne NegårdVang OL12.00
95Bjarte LindstadOL Toten-Troll12.00
96Helge RyenHamar OK12.00
99Øystein Kambo TangeråsNOTEAM12.00
102Tore Gustav TomterNOTEAM12.00
103John Anders BakkeLøten o-lag12.00
104Gløer WinsvoldSentrum OK12.00

Pyse damer

10 500 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
105Eirin LodgaardByåsen IL12.00
106Anna-Thekla TonjerElverum OK12.00
107Unni ØygardLøten o-lag12.00
108Belinda Jørandli RudsengenOslostudentenes IK12.00
109Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange12.00
110Mona LomeHamar OK12.00
111Margrethe NilsenHamar OK12.00
112Linda FredhMåren OK12.00
113Iren SkyltbekkLøten o-lag12.00
114Nina SmestadLøten o-lag12.00
115Wenche BjørnstadRingsaker OK12.00
116Margrete JørandliGjø-Vard OL12.00
117Mona HesselbergLøten o-lag12.00
118Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering12.00
119Emma Bangstad BergersenHamar OK12.00
120Eli StensliLøten o-lag12.00
121Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL12.00
122Kine Hallan SteiwerHalden SK12.00
123Kjersti RønningHamar OK12.00
124Lis DæhliLøten o-lag12.00
125Selma TonjerNydalens SK12.00
126Vanja StaffOL Toten-Troll12.00
129Marianne Rud SkjærstadLøten o-lag12.00
130Heidi TronbølFet OL12.00
131Anne-Guri JevneHamar OK12.00

Mini herrer

4 980 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
133Helge StorsveenLøten o-lag12.00
134Einar LundHamar OK12.00
135Halstein ØdegårdLøten o-lag12.00
136Ludvig Bjerke-NarudHamar OK12.00
137Harald HaugenRingsaker OK12.00
138Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange12.00
139Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering12.00
140Arnstein DaleOL Vallset/Stange12.00
141Odd RiseRingsaker OK12.00
142Tor SimonsenOK Øst12.00
143Sven MarkenLøten o-lag12.00
144Arne StrandlieGjø-Vard OL12.00
145Karl Petter OpsahlLøten o-lag12.00
146Per Ivar KvammenElverum OK12.00
147Ole Hans ØieLøten o-lag12.00
148Knut WikstrømRingsaker OK12.00
149Willy JohansenRingsaker OK12.00
150Lars SkramstadLøten o-lag12.00
151Jan SveenRaumar Orientering12.00
152Erik HaugenRingsaker OK12.00
153Oddvar GravingenGrue IL12.00
154Arne ArnesenHamar OK12.00
155Per VoldVang OL12.00
156Einar StensbyLøten o-lag12.00
157Kjetil LivenLøten o-lag12.00
158Øyvind FrøislandVang OL12.00

Mini damer

4 980 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
159Anne SørumRingsaker OK12.00
160Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll12.00
161Anne Kathrine FossumStatens Hus12.00
162Anne-Grete AustadRaumar Orientering12.00
163Liv SimonsenOK Øst12.00
164Hanne Marie LiumElverum OK12.00
165Inger SvalandOL Vallset/Stange12.00
166Sidsel StorihleRingsaker OK12.00
167Ane StorødegårdNOTEAM12.00
168Stine AustadRaumar Orientering12.00
169Elisabet Høgset RiseRingsaker OK12.00
171Gro EllegaardVang OL12.00
173Anita Østgård OlsenLøten o-lag12.00
175Karen TomterNOTEAM12.00

Mini gutt

4 980 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
177Sigurd KvammeOL Toten-Troll12.00
178Emil Tonjer FingarsenElverum OK12.00
179Sander Tonjer FingarsenElverum OK12.00
180Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange12.00
181Håvard GjestvangOL Toten-Troll12.00
182Petter Stensli ForsethLøten o-lag12.00
183Trym BjørkeLøten o-lag12.00

Mini jente

4 980 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
188Synne SolbergGjø-Vard OL12.00
189Eira Eveline SolbergLøten o-lag12.00
190June Rogstad BekkevoldLøten o-lag12.00
191Johanne BergLøten o-lag12.00
192Anne FrøislandVang OL12.00
193Henriette BergLøten o-lag12.00
194Maiken EllingsenHamar OK12.00

Annonser

IOF Eventor