Norsk Orientering

Startliste for KOK 2-dagers, søndag

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: KOK 2-dagers, søndag
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: søndag 20 mars 2016

D10-12N

2 180 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
159Selma WhiteSøgne og Songdalen OK11.04
164Astrid YtterbøAsker Skiklubb11.09

H10-12N

2 180 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Vetle Bretteig BergKristiansand OK11.00
0Aksel HottKristiansand OK11.00
0Kasper HottKristiansand OK11.00
0Lukas KarlsenNOTEAM11.00
0Johan SegbergKristiansand OK11.00
0Asbjørn SundeSøgne og Songdalen OK11.00
162Markus KniggeSolberg SK11.00
163Lukas KniggeSolberg SK11.00
156Eline DalandKristiansand OK11.01
166Lars KostølKristiansand OK11.11

D11-12

2 870 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
146Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK11.04
153Maria KostølKristiansand OK11.11

H11-12

2 870 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
151Fredrik SkovlyIL Vindbjart11.09

H13-14

3 420 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
123Trygve Børte NomelandKristiansand OK11.06
125Sondre YtterbøAsker Skiklubb11.08
127Oskar Salthaug MessenlienKristiansand OK11.10

D15-16

3 890 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
71Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL11.01
78Malin HaugeHisøy OK11.08
89Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)11.19
72Inga StødleKristiansand OK11.31

H15-16

4 460 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
41Kristian SkovlyIL Vindbjart11.00
44Alexander Repstad StoremyrIL Hauken11.03
45Jonas MyhreKristiansand OK11.04
48Odd-Anton HermansenKristiansand OK11.07
49Anders VestølVegårshei IL11.08
54David RundeKristiansand OK11.13
56Jens Johan BrekkeLillomarka OL11.15
63Jonas Sjursen RuudIL Vindbjart11.22
65Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb11.24

D13-16N

2 180 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
155Marta StødleKristiansand OK11.00

D13-16C

2 870 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
137Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSK11.02
144Sara StrayKristiansand OK11.02

H13-16C

2 870 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
139Haakon Smith EidetIL Vindbjart11.04

D17-20

4 460 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
46Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)11.05
50Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)11.09
57Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)11.16
59Silje HaugeHisøy OK11.18
61Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)11.20
67Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)11.26

H17-20

6 520 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Matias Hodne HanischKristiansand OK11.00
3Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK11.04
4Ole KostølKristiansand OK11.06
6Dag BlandkjennKristiansand OK11.10
8Per Ivar StoklandGanddal IL11.14
13Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)11.24
17Torkel ReinhartsenKristiansand OK11.32
19Johannes Bakke AashamarKristiansand OK11.36

D17B

3 420 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
120Linda G. OpheimKristiansand OK11.03
126Liv Bente H FriestadKristiansand OK11.09
129Gro BørteKristiansand OK11.12

H17B

3 420 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
132Bjørn A FriestadKristiansand OK10.59
122Per Anders YtterbøAsker Skiklubb11.05
128Steinar SundeSøgne og Songdalen OK11.11

D17C

2 870 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
141Kristin Smith ErkleivIL Vindbjart11.06

D17AK

3 890 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
75Susan BøbelIL Imås11.05
94Margrete Omdal HildebrandtIL Vindbjart11.24

H17AK

3 890 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
70Pål RundeKristiansand OK11.00
85Tor Sverre SkåraEgersund OK11.15
88Svein SundeSøgne og Songdalen OK11.18
99Svein EidetIL Vindbjart11.29

D21

5 500 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
35Trine BolstadGanddal IL11.12
39Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering11.16

H21

6 520 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
11Gaute FriestadKristiansand OK10.58
10Hans Gunnar OmdalKristiansand OK11.18
12Morten Bjerga SundliGanddal IL11.22
16Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett11.30
21Dovydas FreimontasKristiansand OK11.40

H35

6 520 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2Stig Erik ØrumSøgne og Songdalen OK11.02
5Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK11.08
7Kjell Arne HålandOK Sør11.12

D45

3 890 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80Kristin SkadsemGanddal IL11.10
81Marianne HaugeHisøy OK11.11
83Christina WhiteSøgne og Songdalen OK11.13
90Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb11.20
91Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)11.21

H45

5 500 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
23Bjørn Henning GrandalIL Tyrving11.00
24Rune MalmeiSandnes IL (Rogaland)11.01
25Bjørn Idar SætranIF Trauma11.02
27Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)11.04
29Øyvind MikkelsenKristiansand OK11.06
30Terje UrfjellIL Imås11.07
31Ole Petter VestølVegårshei IL11.08
32Fred-Arne SivertsenKristiansand OK11.09
36Oluf BøckmanKristiansand OK11.13
37Jon Terje EkelandOddersjaa SSK11.14
40Hans Martin SkovlyIL Vindbjart11.17

D55

3 890 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101Marita HernandezOL Toten-Troll11.02
76Siri BjorvandBirkenes IL11.06
79Siri ØkstadOddersjaa SSK11.09
108Åshild BergstølKongsberg OL11.38

H55

4 460 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
42Magne Reier JørgensenKristiansand OK11.01
47Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering11.06
51Per W. TorgersenOddersjaa SSK11.10
58Per Ingar HadlandGanddal IL11.17
69Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK11.28

D65

3 080 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
111Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK11.02
113Ingeborg BøbelIL Imås11.04

H65

3 890 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
109Harald WibyeOK Moss11.00
73Floke BredlandSøgne og Songdalen OK11.03
77Atle SolheimKristiansand OK11.07
87Frank Glad BalchenOddersjaa SSK11.17
95Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK11.25
96Øyvin SimonsenIL Imås11.26
102Knut SkjævelandGanddal IL11.32

Direkte B

3 420 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Johnny JohansenLillomarka OL11.00

Direkte C

2 870 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Elin BrekkeLillomarka OL11.00
0Ingeborg LandenKristiansand OK11.00

D15-16B

3 420 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
130Ingrid Elise VingerhagenKristiansand OK11.13

Direkte AK

3 890 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ingvild BrekkeNTNUI11.00
0Jesse WhiteSøgne og Songdalen OK11.00

Annonser

IOF Eventor