Norsk Orientering

Startliste for 7. rankingløp Sunnhordland

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: 7. rankingløp Sunnhordland
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: tirsdag 14 juni 2016

D11-12N

1 600 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Selma AndresenStord Orientering17.30

D15-16

2 800 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Annie MyhreStord Orientering17.30

D17

4 500 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Tove Vikanes AgdesteinStord Orientering17.30
0Irinja AlmåsStord Orientering17.30
0Arnfrid SkjævelandStord Orientering17.30
0Edel SlettemarkStord Orientering17.30

D17C

1 700 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Turid HellandStord Orientering17.30
0Randi Agnete NysæterStord Orientering17.30

D40

2 800 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Linda RykkjeStord Orientering17.30
0Gunn Kjersti RøgenesStord Orientering17.30

H13-14

2 800 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jens KlosterFitjar IL17.30
0Ivan KrutikovStord Orientering17.30
0Jørgen WesterheimStord Orientering17.30

H13-16C

1 700 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Johannes AndersenStord Orientering17.30

H15-16

4 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Stian RykkjeStord Orientering17.30

H17

4 500 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Sindre Løver HovdenStord Orientering17.30
0Ingvar RafdalStord Orientering17.30
0Kenneth WesterheimStord Orientering17.30

H40

4 500 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Øyvind Gaute BergStord Orientering17.30
0Jarle HauglandStord Orientering17.30
0Henrik OttesenStord Orientering17.30
0Sveinung RykkjeStord Orientering17.30
0Ove VedøyStord Orientering17.30

H50

4 500 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jarle HallandStord Orientering17.30
0Arne Henrik HovdenStord Orientering17.30
0Leif G. HovdenHalsnøy OL17.30
0Rolf Atle RolfsnesFitjar IL17.30

H60

2 800 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Wilhelm EngelsenStord Orientering17.30
0Åge HovdenStord Orientering17.30
0Atle IrgensStord Orientering17.30
0Per Audun KlosterFitjar IL17.30
0Sigmund SætreFitjar IL17.30

H70

2 800 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ingolf DybvikStord Orientering17.30
0Harald HaugenStord Orientering17.30
0Jonny HuseStord Orientering17.30
0Gunnar NysæterStord Orientering17.30
0Sigvald RobberstadHalsnøy OL17.30
0Steinar SlettemarkStord Orientering17.30
0Harald WesterheimFitjar IL17.30

H-Open

2 800 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Øyvind SkålevikFitjar IL17.30
0Anders SætreFitjar IL17.30
0Geir TorsnesStord Orientering17.30

Annonser

IOF Eventor