Norsk Orientering

Startliste for Kretsløp mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsløp mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Emblem IL
Dato: søndag 12 juni 2016

D-12N

1 300 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Eline Kaldhusdal SollibakkeEmblem IL12.45
3Julie DrønnesundEmblem IL12.45
4Helene Heggheim JensenEmblem IL12.45
5Idun Marie WahlquistEmblem IL12.45
6Emma DrønnesundEmblem IL12.45
7Lovise BøeVelledalen IL12.45
8Silje Heggheim JensenEmblem IL12.45
9Anna Olivie WahlquistEmblem IL12.45
58Silje Marie KlungsøyrEmblem IL12.45
60Hanne Kornelia KlungsøyrEmblem IL12.45
200Marie TeigeneEmblem IL12.45
100Lea Brekke BangEmblem IL13.00

D13-14

2 220 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
28Kristin LundanesEmblem IL13.17

D13-16N

1 300 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10Sofie Skylstad HoleVelledalen IL12.45
11Line TryggestadEmblem IL12.45
12Ildri BøeVelledalen IL12.45

Damer C

1 660 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
61Malene SylteMolde og Omegn IF13.00
22Cecilie TryggestadEmblem IL13.03
21Torild HoleVelledalen IL13.06
20May-Britt DrønnesundEmblem IL13.09

D15-16

3 490 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
36Sofie SjåholmMolde og Omegn IF13.13
37Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF13.15

D17-20

3 490 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50Vilde Årøen LykkeEmblem IL13.00
51Ingrid LundanesEmblem IL13.17
49Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF13.19

D40

3 020 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
35Marianne LykkeEmblem IL13.09
34Jørill GjeitnesMolde og Omegn IF13.11

D50

3 020 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
32Marit Sylte LundanesEmblem IL13.05
33Hanne-Merete HagsetMolde og Omegn IF13.07

H-12N

1 300 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
13Emil Kaldhusdal SollibakkeEmblem IL12.45
15Henrik Ramsevik TeigeneEmblem IL12.45
16Mikkel Ibsen LervågVelledalen IL12.45
17Noah TryggestadEmblem IL12.45
18Tobias Ibsen LervågVelledalen IL12.45
19Johannes IndrebøEmblem IL12.45
57John Markus KlungsøyrEmblem IL12.45
102William EmblemEmblem IL12.45
110Jona BangEmblem IL13.00

H11-12

1 660 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
14Eemil VoitkEmblem IL13.11

H13-16N

1 300 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2Andreas NakkenVelledalen IL12.45

Herrer C

1 660 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
24Alf Petter BøeVelledalen IL13.12
26Sivert NakkenVelledalen IL13.15
25Svein NakkenVelledalen IL13.18
101Runar BangEmblem IL13.20

H15-16

3 490 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
38Magne Angelhus MorstølMolde og Omegn IF13.22

H17-20

4 450 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
56Kristian Nilsen SandnesEmblem IL13.02
55Håvard Støen GussiåsMolde og Omegn IF13.04
54Erlend Nilsen SandnesEmblem IL13.06

H40

3 490 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
46Bjarne SjåholmMolde og Omegn IF13.14
47Arunas RazickasEmblem IL13.16
48Stig DahleMolde og Omegn IF13.18
45Henning Osnes TeigeneEmblem IL13.20

H50

3 490 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
43Eivind MorstølMolde og Omegn IF13.02
40Stig BratsbergMolde og Omegn IF13.06
39Geir PaulsenOL Trollelg13.12

H60

3 020 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
31Geir NilsenEmblem IL13.03

H70

2 220 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
27Asbjørn BergMolde og Omegn IF13.00

D21

3 490 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
41Pernille Ibsen LervågVelledalen IL13.08
42Camilla ÖhmanNTNUI13.10

H21

4 450 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
53Kristoffer StenstadOppsal Orientering13.14
52Bjørn LundanesNTNUI13.17

A-kort

3 020 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
29Frank DrønnesundEmblem IL13.13
30Bernt Are LervågVelledalen IL13.24

Annonser

IOF Eventor