Norsk Orientering

Startliste for Sport8serien løp 4

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8serien løp 4
Arrangørorganisasjon: Sarpsborg OL
Dato: onsdag 7 september 2016

N-åpen

1 700 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Halvor Ek HedlundTrøsken IL18.00
2Millie Johanne JonsdatterHalden SK18.01
3Andreas TveterHalden SK18.02
4Sylvia DannevigHalden SK18.03
5Sunniva Ryste OddenSarpsborg OL18.04
6Thea KvalheimHalden SK18.05
7Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL18.06
8Johan Fredrik BraarudHalden SK18.07
9Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL18.08
10Maren Emine GlomsrudIndre Østfold OK18.09
11Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL18.10
12Hanna Gurine BerglandIndre Østfold OK18.11
13Elias ThoresenHalden SK18.12
14Sander Ryste OddenSarpsborg OL18.13
16Magnus Bratt BuvikSarpsborg OL18.15
17Ask SkivdalSarpsborg OL18.16

D -10

2 300 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
41Sigrid Schmitt GranHalden SK18.06
42Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL18.08
43Inger Anne BraarudHalden SK18.10

D 11-12

2 300 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
53Amalie LøkkebergFredrikstad SK18.30
54Josefin EylertsenHalden SK18.32
55Sigrid HaugeSarpsborg OL18.34
56Maren HenriksenHalden SK18.36
57Frida Hovgaard EisvangOK Moss18.38
58Marie Lien BackstrømHalden SK18.40
60Emma Helene OlsenHalden SK18.44
61Mathilde FossaasGimle IF18.46
62Vilde Hagen-TafjordHalden SK18.48
63Elma Sagli GudimIndre Østfold OK18.50
65Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL18.54

D 13-14

2 600 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
124Nina PedersenSarpsborg OL18.28
125Hedda Johanne Slang sunsetvikHalden SK18.30
126Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL18.32
127Alexandra AngvollFredrikstad SK18.34
128Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL18.36
129Synne Marie JenssenHalden SK18.38
130Elida Sagli GudimIndre Østfold OK18.40

D 15-16

3 400 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
143Karoline BjørnerødOK Moss18.25
144Maren Sofie GulliksenIndre Østfold OK18.27
145Hedda Raadal BjørloHalden SK18.29
146Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK18.31
147Lisa JenssenHalden SK18.33
148Marie HansenSarpsborg OL18.35
149Hanna Lye MoumHalden SK18.37
150Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK18.39
151Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL18.41

D 17-20

3 900 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
164Siri PedersenSarpsborg OL18.07
165Benedicte PedersenSarpsborg OL18.09
166Helena ÅsbergSarpsborg OL18.11

D 13-20C

2 300 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
69Victoria Lunde AndersenSarpsborg OL19.02
70Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss19.04
71Ingvild AgnaltTrøsken IL19.06
72Embla ØvretveitFredrikstad SK19.08
73Pernille SimensenSarpsborg OL19.10

H -10

2 300 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
38Ville Emil WingstedtHalden SK18.00
39Anders Hovgaard EisvangOK Moss18.02
40Sverre SandvikHalden SK18.04

H 11-12

2 300 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
44Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL18.12
45Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK18.14
46Ludvik SætherFredrikstad SK18.16
47Herman Lien BackstrømHalden SK18.18
48Alfred BjørnerødOK Moss18.20
49Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL18.22
50Liam Viggo WingstedtHalden SK18.24
51Sondre LadimOK Moss18.26
52Ole Marius GlomsrudIndre Østfold OK18.28

H 13-14

2 600 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
111Christopher LadimOK Moss18.02
112Tore Herman KirkebøenHalden SK18.04
115Thomas BlomkvistFredrikstad SK18.10
116Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK18.12
117Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK18.14
118Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK18.16
119Sivert PoppeFredrikstad SK18.18
120Jakob TorgersenHalden SK18.20
121Theodor LierIndre Østfold OK18.22
122Odin SætherFredrikstad SK18.24
123Jonathan EylertsenHalden SK18.26

H 15-16

3 400 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
131Sondre OttesenFredrikstad SK18.01
132Sigvart Eugen BerglandIndre Østfold OK18.03
133Bendik EliassenFredrikstad SK18.05
134Eirik BlågestadIndre Østfold OK18.07
135Niels Christian HellerudHalden SK18.09
136Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK18.11
137Erik Kristoffer Sandbæk GrønnerødHalden SK18.13
138Eirik ImrikFredrikstad SK18.15
139Mats Andre NygårdIndre Østfold OK18.17
140Runar Saur ModahlFredrikstad SK18.19
141Vegar SkinneIndre Østfold OK18.21
142Ole Øivind NorstedHalden SK18.23

H 17-20

3 900 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
161Benjamin AasenSarpsborg OL18.01
162Thomas TubbehaugenOK Moss18.03
163Haakon JohannesenIndre Østfold OK18.05

H 13-20C

2 300 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
110Simon Myklevold-BøhnHalden SK18.00
66Hans Peder BerglandIndre Østfold OK18.56
67Alf Kristian HelleHalden SK18.58
68Sander BystrømIndre Østfold OK19.00

Annonser

IOF Eventor