Norsk Orientering

Startliste for Nord-Norsk Mesterskap langdistanse

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Nord-Norsk Mesterskap langdistanse
Arrangørorganisasjon: Harstad OL
Dato: lørdag 20 august 2016

N-åpen

1 490 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
122Vebjørn JohnsenHarstad OL10.00
308Thea NordamHarstad OL10.00
309Sander NilsenNOTEAM10.00
311Iris Tinna MacLassenIL BUL-Tromsø10.00
312Anna Elisabeth SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering10.00
314Eirik HessenStokmarknes OL10.00
315Teodor Birk SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering10.00
317Kristoffer Nian Brovoll VaengSørreisa OL10.00
320Hedda Linnea Wergeland HofsøHarstad OL10.00
345Signe BergHarstad OL10.00
346Kristian BergHarstad OL10.00
347Tuva GrindhaugNOTEAM10.00
348Brage GrindhaugNOTEAM10.00
349Erling GrindhaugNOTEAM10.00
350Jostein JohnsenHarstad OL10.00

D -10

2 480 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
300Mari Alsos HöglinHarstad OL11.11
299Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø11.13
296Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø11.17
297Lise MarcussenHarstad OL11.19
301Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø11.21

D 11-12

2 530 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
283Klara GraversenIL BUL-Tromsø11.17
285Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering11.19
282Julie Helena Møller JørgensenSørreisa OL11.21
287Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø11.23
286Erle FrostAlta OL11.25

D 11-12N

2 480 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
284Helene Alsos HöglinHarstad OL11.15
290Mia UrsetIL BUL-Tromsø11.33
288Lene Johnsen IkdahlBodø og Omegn IF Orientering11.35

D 13-14

3 110 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
240Pia Young VikNydalens SK11.30
244Anna Jacobsen-GaskiBardu IL11.32
241Hanne MarcussenHarstad OL11.34
242Ida SolliMo OK11.36
243Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering11.38

D 13-16C

3 010 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
192Ida UrsetIL BUL-Tromsø11.09

D 15-16

4 660 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
194Eli KolstadMo OK11.22
193Ingrid Renna EilertsenKirkenes IF11.26
195Tora IndregardIL BUL-Tromsø11.28
191Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering11.30
190Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø11.32
189Idunn StrandIL BUL-Tromsø12.10

D 17-A kort

4 660 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
124Sandra Busa-KleusenaSortland OL - Orientering11.56
254Elisabeth RekkedalSortland OL - Orientering12.00
116Mette BjerveMo OK12.02
117Anne Birgitte JensenIL BUL-Tromsø12.06

D 17-C

3 010 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
182Elin Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø11.27
255Alice M PedersenBjerkvik IF11.29

D 17-20

6 210 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
165Nora Marie wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering12.34

D 21-

7 370 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
123Anne UrsetIL BUL-Tromsø11.54
120Margrete GaskiBardu IL11.58
121Liv-Iris SørgårdØverbygd IL12.00
118Torun AnkjellNordreisa IL12.02

D 40-

6 210 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
187Hilde GulbrandsenSørreisa OL11.22
184Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø12.22
185Doris Stien KaspersenMo OK12.24
186Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø12.26
183Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering12.28

D 50-

4 660 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
207Kari LofthusIL BUL-Tromsø11.38
211Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering11.40
204Kristin NilssenMo OK11.42
205Sigrid RennaKirkenes IF11.44
209Eli Charlotte NordmoMellembygd OL11.46
210Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL11.48
206Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orientering11.50
208Heidi GunnbergSørreisa OL11.52
203Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering11.54

D 60-

3 110 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
218Guri LøkseSørreisa OL11.44

D 70-

2 790 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
265Brita Eilertsen GrønliFørde IL11.05
263Anne-Marie PedersenBjerkvik IF11.07
264Eva Lund PedersenIL Siso11.09

H 11-12

2 530 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
278Eirik FrostAlta OL11.05
277Gjermund OsdalHarstad OL11.07
280Jørgen Eliseussen-SkalleHarstad OL11.09

H 11-12N

2 480 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
279Liam Løvlund TroyNordreisa IL11.27

H 13-14

3 110 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
237Emil Wilfred JensenAlta OL11.08
231Henning StrandIL BUL-Tromsø11.10
229Tom Einar Flermoen PaulsenAlta OL11.12
235Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering11.14
233Jon MarcussenHarstad OL11.16
232Eskil FrischknechtAlta OL11.18
230Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering11.20
234Gard FrostAlta OL11.22
228Hans UrsetIL BUL-Tromsø11.24
236Kasper Ankjell HolmöyNordreisa IL11.26

H 15-16

6 210 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
154Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø11.04
155Vegard StangnesOK Silsand11.06
152Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø11.08
156Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering11.10
153Øyvind Eliseussen-SkalleHarstad OL11.12
157Sander RasmussenKirkenes IF11.14
159Lars Young VikNydalens SK11.18

H 17-A kort

6 210 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
131Atle RokkanMo OK12.00
249Kurth-Christian SandnessStokmarknes OL12.02
250Lars Fredrik MartinussenSortland OL - Orientering12.04
248Geir HigraffStokmarknes OL12.06
251Torleif JohansenStokmarknes OL12.08
114Andreas Gunnberg JohansenSørreisa OL12.10
252Michael UlværStokmarknes OL12.12
129Ted BernhardsenIL BUL-Tromsø12.14
247Jonas SørensenStokmarknes OL12.16

H 17-C

3 010 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
253Jens Olav HessenStokmarknes OL11.15
246Jon Helge VaengSørreisa OL11.17
161Jacob MeldgaardIL BUL-Tromsø11.19
245Bjørn StangnesOK Silsand11.21

H 17-20

7 370 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
139Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering11.26
147Håvard RokkanMo OK11.28
149Lars Eliseussen-SkalleHarstad OL11.32
146Erling StangnesOK Silsand11.34
145Mats Jørgen Nordmo IngdalMellembygd OL11.36
148Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering11.38
143Lars SolliMo OK11.40
141Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø11.42
140Even-Johan KaspersenMo OK11.44
144Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering11.46

H 21-

10 160 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
110Yngve Blomseth HelgesenSørreisa OL11.04
115Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø11.06
108Alvin FyhnSørreisa OL11.08
105Thomas FrostAlta OL11.10
112Bård FyhnSørreisa OL11.12
106Alejandro BerrioIL BUL-Tromsø11.14
113Håvard Krey HansenOK Silsand11.16
103Ole-André HelgaasIL BUL-Tromsø11.18
111Knut Øyvind JohansenBardu IL11.20
109Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL11.22
104Christian Peter MacLassenIL BUL-Tromsø11.24

H 40-

7 370 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
125Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa IL11.00
166Roar JørgensenSørreisa OL11.04
136Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering11.08
135Rune GraversenIL BUL-Tromsø11.10
126Ole Morten WieMo OK11.12
134Odd-Runar Dahl KåvenAlta OL11.14
133Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering11.16
132Ola BratlieIL BUL-Tromsø11.18
127Håkon BrynjulfsenOK Silsand11.20

H 50-

6 210 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
179Hans-Martin VaengSørreisa OL11.24
172Arild IngdalMellembygd OL11.26
178Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø11.28
174Fred Inge EilertsenKirkenes IF11.30
261Børge HarveyIL BUL-Tromsø11.32
168Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering11.34
170Axel Juell TheisenMellembygd OL11.36
173Svein Harald HansenOK Silsand11.40
176Martin FrischknechtAlta OL11.42
175Håkon B. BøBodø og Omegn IF Orientering11.44
269Leif GulbrandsenSørreisa OL11.46
167Jonny I HansenIL BUL-Tromsø11.48
171Anders KureBodø og Omegn IF Orientering11.50
177Fred Arne JacobsenBardu IL11.52
169Atle IversenIL BUL-Tromsø11.54
262Harald StrandIL BUL-Tromsø12.18

H 60-

4 660 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201Kurt GrønliFørde IL11.06
200Arvid JohansenSørreisa OL11.08
202Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering11.10
198Gunnar KvaalStorsteinnes IL11.12
199Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering11.14
196Torgeir StrandhagenRøyken OL11.16

H 70-

3 110 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
223Asbjørn PedersenIL Siso11.50
222Jan Asbjørn EriksenSørreisa OL11.52
224Jan LøvlundNordreisa IL11.54
221Erling PedersenIL Siso11.56

H 80-

2 790 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
268Gerhard BrandseggIL Kampen11.15

Direkte C

3 010 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
215Wenche RydningHarstad OL10.00
128Martin KaspersenMo OK11.00
213Ingrid OxaasMo OK11.00
214Frode IkdahlBodø og Omegn IF Orientering11.00
259Helle J. FrischknechtAlta OL11.00

Annonser

IOF Eventor