Norsk Orientering

Startliste for Nord-Norsk Mesterskap sprint

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Nord-Norsk Mesterskap sprint
Arrangørorganisasjon: Harstad OL
Dato: fredag 19 august 2016

N-åpen

1 050 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
305Jostein JohnsenHarstad OL17.00
306Signe| BergHarstad OL17.00
307Ella JohnsenHarstad OL17.00
308Thea NordanHarstad OL17.00
309Sander NilsenNOTEAM17.00
310Kristian BergHarstad OL17.00
312Anna Elisabeth SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering17.00
313Kristoffer WeinesHarstad OL17.00
314Eirik HessenStokmarknes OL17.00
315Teodor Birk SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering17.00
316Fredrik WeinesHarstad OL17.00
317Kristoffer Nian Brovoll VaengSørreisa OL17.00
318Vebjørn JohnsenHarstad OL17.00
319Nora Hennie SkogBjerkvik IF17.00
320Hedda Linnea Wergeland HofsøHarstad OL17.00
330Tobias JenssenHarstad OL18.01

D -10

1 050 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
296Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø18.11
297Lise MarcussenHarstad OL18.13
298Martine Sofie SkogBjerkvik IF18.15
299Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø18.17
300Mari Alsos HöglinHarstad OL18.19
301Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø18.21

D 11-12

1 130 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
283Klara GraversenIL BUL-Tromsø18.25
284Helene Alsos HöglinHarstad OL18.27
285Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering18.29
286Erle FrostAlta OL18.31
287Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø18.33
288Lene Johnsen IkdahlBodø og Omegn IF Orientering18.35
290Mia UrsetIL BUL-Tromsø18.39

D 13-14

1 520 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
240Pia Young VikNydalens SK18.31
241Hanne MarcussenHarstad OL18.33
242Ida SolliMo OK18.35
243Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering18.37
244Anna Jacobsen-GaskiBardu IL18.39

D 15-16

2 350 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
190Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø18.04
191Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering18.06
192Ida UrsetIL BUL-Tromsø18.08
193Ingrid Renna EilertsenKirkenes IF18.10
194Eli KolstadMo OK18.12
195Tora IndregardIL BUL-Tromsø18.14

D 17-20

2 540 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
165Nora Marie wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering18.30

D 21-

2 850 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
118Torun AnkjellNordreisa IL18.36
120Margrete GaskiBardu IL18.40
123Anne UrsetIL BUL-Tromsø18.46
124Sandra Busa-KleusenaSortland OL - Orientering18.48
121Liv-Iris SørgårdØverbygd IL19.16

D 40-

2 540 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
182Elin Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø19.04
183Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering19.06
184Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø19.08
185Doris Stien KaspersenMo OK19.10
186Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø19.12
187Hilde GulbrandsenSørreisa OL19.14

D 50-

2 350 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
205Sigrid RennaKirkenes IF18.34
206Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orientering18.36
207Kari LofthusIL BUL-Tromsø18.38
208Heidi GunnbergSørreisa OL18.40
209Eli Charlotte NordmoMellembygd OL18.42
210Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL18.44
211Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering18.46

D 60-

1 840 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
218Guri LøkseSørreisa OL18.04

D 70-

1 240 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
263Anne-Marie PedersenBjerkvik IF18.05
264Eva Lund PedersenIL Siso18.07
265Brita Eilertsen GrønliFørde IL18.09

H -10

1 050 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
293Steinar OsdalHarstad OL18.05

H 11-12

1 130 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
277Gjermund OsdalHarstad OL18.13
278Eirik FrostAlta OL18.15
279Liam Løvlund TroyNordreisa IL18.17
280Jørgen Eliseussen-SkalleHarstad OL18.19

H 13-14

1 520 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
227Oskar JohannessenBjerkvik IF18.05
228Hans UrsetIL BUL-Tromsø18.07
229Tom Einar Flermoen PaulsenAlta OL18.09
230Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering18.11
231Henning StrandIL BUL-Tromsø18.13
232Eskil FrischknechtAlta OL18.15
233Jon MarcussenHarstad OL18.17
234Gard FrostAlta OL18.19
235Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering18.21
236Kasper Ankjell HolmöyNordreisa IL18.23
237Emil Wilfred JensenAlta OL18.25

H 15-16

2 540 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
152Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø18.04
153Øyvind Eliseussen-SkalleHarstad OL18.06
154Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø18.08
155Vegard StangnesOK Silsand18.10
156Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering18.12
157Sander RasmussenKirkenes IF18.14
158Henrik JohannessenBjerkvik IF18.16
159Lars Young VikNydalens SK18.18
161Jacob MeldgaardIL BUL-Tromsø18.22

H 17-C

1 520 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
247Jonas SørensenStokmarknes OL18.45
248Geir HigraffStokmarknes OL18.47
249Kurth-Christian SandnessStokmarknes OL18.49
250Lars Fredrik MartinussenSortland OL - Orientering18.51
251Torleif JohansenStokmarknes OL18.53
252Michael UlværStokmarknes OL18.55
253Jens Olav HessenStokmarknes OL18.57

H 17-20

2 850 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
139Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering19.18
140Even-Johan KaspersenMo OK19.20
141Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø19.22
143Lars SolliMo OK19.26
144Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering19.28
145Mats Jørgen Nordmo IngdalMellembygd OL19.30
146Erling StangnesOK Silsand19.32
147Håvard RokkanMo OK19.34
148Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering19.36
149Lars Eliseussen-SkalleHarstad OL19.38

H 21-

2 850 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
105Thomas FrostAlta OL18.10
106Alejandro BerrioIL BUL-Tromsø18.12
109Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL18.18
110Yngve Blomseth HelgesenSørreisa OL18.20
111Knut Øyvind JohansenBardu IL18.22
112Bård FyhnSørreisa OL18.24
113Håvard Krey HansenOK Silsand18.26
114Andreas Gunnberg JohansenSørreisa OL18.28
115Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø18.30

H 40-

2 850 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
127Håkon BrynjulfsenOK Silsand18.54
128Martin KaspersenMo OK18.56
129Ted BernhardsenIL BUL-Tromsø18.58
131Atle RokkanMo OK19.02
132Ola BratlieIL BUL-Tromsø19.04
133Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering19.06
134Odd-Runar Dahl KåvenAlta OL19.08
135Rune GraversenIL BUL-Tromsø19.10
136Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering19.12

H 50-

2 540 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
168Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering18.36
169Atle IversenIL BUL-Tromsø18.38
170Axel Juell TheisenMellembygd OL18.40
171Anders KureBodø og Omegn IF Orientering18.42
172Arild IngdalMellembygd OL18.44
173Svein Harald HansenOK Silsand18.46
174Fred Inge EilertsenKirkenes IF18.48
175Håkon B. BøBodø og Omegn IF Orientering18.50
176Martin FrischknechtAlta OL18.52
178Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø18.56
179Hans-Martin VaengSørreisa OL18.58

H 60-

2 350 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
198Gunnar KvaalStorsteinnes IL18.20
199Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering18.22
200Arvid JohansenSørreisa OL18.24
201Kurt GrønliFørde IL18.26
202Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering18.28

H 70-

1 840 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
221Erling PedersenIL Siso18.10
222Jan Asbjørn EriksenSørreisa OL18.12
223Asbjørn PedersenIL Siso18.14
224Jan LøvlundNordreisa IL18.16

H 80-

1 240 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
268Gerhard BrandseggIL Kampen18.15

Direkte A

2 350 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
215Wenche RydningHarstad OL18.00

Direkte C

1 520 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
259Helle J. FrischknechtAlta OL18.00

Annonser

IOF Eventor