Norsk Orientering

Startliste for AAOK-VAOK karusell løp 16 Vest

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-VAOK karusell løp 16 Vest
Arrangørorganisasjon: Marnardal IL
Dato: onsdag 24 august 2016

Damer 2

2 800 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Lene BirkelandSøgne og Songdalen OK18.00
0Kristin Smith ErkleivIL Vindbjart18.00

Damer 3

3 000 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ingunn GåsværTorridal IL18.00
0Oddbjørg MoeKristiansand OK18.00
0Inger Elise VingerhagenKristiansand OK18.00

Damer 4

4 200 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Bente MestadTorridal IL18.00
0Ingvild MulenKristiansand OK18.00

Damer 5

4 200 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Marianne AndersenKristiansand OK18.00
0Christina WhiteSøgne og Songdalen OK18.00

Damer 6

5 600 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ida AurebekkKristiansand OK18.00

Herrer 2

2 800 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Øyvind AndersenMarnardal IL18.00
0Haakon Smith EidetIL Vindbjart18.00
0Eirik HodnemyrIL Vindbjart18.00
0Fredrik SkovlyIL Vindbjart18.00
0Markus Omdal TharaldsenIL Vindbjart18.00

Herrer 3

3 000 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Kristen BueMarnardal IL18.00
0Kåre DanielsenOddersjaa SSK18.00
0Jørgen SæbøMarnardal IL18.00

Herrer 4

4 200 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Egil AndersenMarnardal IL18.00
0Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK18.00
0Harald EikKristiansand OK18.00
0Trygve LølandBirkenes IL18.00
0Svein Knutsson NomelandKristiansand OK18.00
0Trygve Børte NomelandKristiansand OK18.00
0Bjørn StormoenBirkenes IL18.00
0Harald VingerhagenKristiansand OK18.00

Herrer 5

4 200 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Morten HulløenKristiansand OK00.00
0Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK18.00
0Jan BlandkjennKristiansand OK18.00
0Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK18.00
0Helge HodnemyrIL Vindbjart18.00
0Dag MoeKristiansand OK18.00
0Ernst PyttenKristiansand OK18.00
0Brage TakleKristiansand OK18.00
0Svein WigemyrOddersjaa SSK18.00

Herrer 6

5 600 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Knut AurebekkTorridal IL18.00
0Marius AurebekkKristiansand OK18.00
0Oluf BøckmanKristiansand OK18.00
0Sebastian DalandKristiansand OK18.00
0Vegard DanielsenKristiansand OK18.00
0Jostein MoeTorridal IL18.00
0Hans Gunnar OmdalKristiansand OK18.00
0Kristian PyttenKristiansand OK18.00
0Marius PyttenKristiansand OK18.00
0Fred-Arne SivertsenKristiansand OK18.00
0Ola SløgedalMarnardal IL18.00
0Esa ViitanenTurun Suunnistajat18.00
0John ØyslebøMarnardal IL18.00

Annonser

IOF Eventor