Norsk Orientering

Startliste for AAOK-VAOK karusell løp 16 Aust

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-VAOK karusell løp 16 Aust
Arrangørorganisasjon: Froland IL
Dato: onsdag 24 august 2016

Damer 1

1 520 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Hedda FjærbuFroland IL16.00
0Tonje JohnsenØyestad IF allianse16.00
0Kamilla StudsrudHisøy OK16.00

Damer 2

2 470 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Karen HelsørFroland IL16.00
0Kristin Krafft MyhrenHisøy OK16.00
0Tuva Krafft MyhrenHisøy OK16.00
0Mette-Mari Odberg HeumØyestad IF allianse16.00
0Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering16.00
0Rikke WernersenØyestad IF allianse16.00
0Anniken ØveråsIL Imås16.00

Damer 3

3 110 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Mariann BjørkliØyestad IF allianse16.00
0Ingeborg BøbelIL Imås16.00
0Turid Dalen JohnsenØyestad IF allianse16.00
0Mia HirschIF Trauma16.00
0Ingrid Bøylestad LandaFroland IL16.00
0Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering16.00
0Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering16.00
0Ada Helene OlsenIF Trauma16.00
0Henriette OlsenIF Trauma16.00
0Fanny SkindloIF Trauma16.00
0Karin SteenIF Trauma16.00
0Ann Mari StudsrudHisøy OK16.00
0Ellen SundsdalIK Grane Arendal Orientering16.00
0Thea Kristine TerjesenØyestad IF allianse16.00

Damer 4

4 060 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Marianne HaugeHisøy OK16.00
0Kari Timenes LaugenIL Imås16.00
0Julie NærestadVegårshei IL16.00

Damer 5

4 900 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Karine VestølVegårshei IL16.00

Damer 6

5 700 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Malin HaugeHisøy OK16.00
0Silje HaugeHisøy OK16.00
0Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering16.00

Herrer 1

1 520 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jonas Okkenhaug BratlandIF Trauma16.00
0Vemund BøylestadFroland IL16.00
0Lars LandaFroland IL16.00
0Olav LandaFroland IL16.00
0Trygve LandaFroland IL16.00
0Jonas Skajå OlimstadFroland IL16.00
0Jenny SkjerkholtFroland IL16.00
0Simon TerjesenØyestad IF allianse16.00

Herrer 2

2 470 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ingrid BøylestadFroland IL16.00
0Benjamin Sætra DalandIL Express16.00
0Vemund HelsørFroland IL16.00
0Ben JonesIK Grane Arendal Orientering16.00
0Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering16.00
0Torjus Larsen LægreidIF Trauma16.00
0Finn LøvgrenIL Express16.00
0Jonas Skajå OlimstadFroland IL16.00
0Elias SælsbråtenIF Trauma16.00
0Henrik Andreas TømtIL Imås16.00
0Sander ØveråsIL Imås16.00

Herrer 3

3 110 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Bjørn BratlandIF Trauma16.00
0Tor Arvid EskiltHisøy OK16.00
0Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering16.00
0Geir Inge GjeruldsenØyestad IF allianse16.00
0Reidar GrøsleAustre Moland IL16.00
0Tony HalsallOtra IL16.00
0Stein Olav KjerlandØyestad IF allianse16.00
0Halvor KnutsenIF Trauma16.00
0Isak KnutsenIF Trauma16.00
0Eiliv Bjarne LønningenOtra IL16.00
0Atle NilsenVegårshei IL16.00
0Nils-Henrik PedersenHisøy OK16.00
0Øystein Bedford PedersenIL Express16.00
0Per Reidar SpielerIK Grane Arendal Orientering16.00

Herrer 4

4 060 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering16.00
0Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK16.00
0Eivind FjærbuFroland IL16.00
0Egil FossumIK Grane Arendal Orientering16.00
0Ragnar FremmerlidIK Grane Arendal Orientering16.00
0Jan Egil HagliIK Grane Arendal Orientering16.00
0Inge HaugeHisøy OK16.00
0Geir Henrik HirschIF Trauma16.00
0Geir Olav HovdeHisøy OK16.00
0Jan JohnsenØyestad IF allianse16.00
0Ove KjetsåOtra IL16.00
0Erling LauvrakIL Imås16.00
0Widar Taxth LølandHisøy OK16.00
0Einar Kraft MyhrenHisøy OK16.00
0Fredrik Monrad OlsenFlosta IL16.00
0Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering16.00
0Arne Kristian SkiftenesIL Imås16.00
0Are SkindloIF Trauma16.00
0Inge SkjæveslandIF Trauma16.00
0Georg SmedaasNoteam16.00
0Fredrik StudsrudHisøy OK16.00
0Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering16.00
0Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse16.00

Herrer 5

4 900 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering16.00
0Øyvind BratlandIF Trauma16.00
0Arild FlatenVegårshei IL16.00
0Henrik Chr. HirschIF Trauma16.00
0Paul JensenBirkenes IL16.00
0Håvard NilsenVegårshei IL16.00
0Tor OlsenIF Trauma16.00
0Svein RoslandHope IL16.00
0Kjell SandåkerIL Imås16.00
0Øyvin SimonsenIL Imås16.00
0Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering16.00
0Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering16.00
0Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse16.00
0Per Kristian TømtIL Imås16.00
0Norman UglandØyestad IF allianse16.00
0Anders VestølVegårshei IL16.00
0Ole Petter VestølVegårshei IL16.00
0Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse16.00

Herrer 6

5 700 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Erling FredriksenIF Trauma16.00
0Asgeir JensenBirkenes IL16.00
0Jon NilsenVegårshei IL16.00
0Per Olav NærestadIF Trauma16.00
0Mats Henrik SandnesHope IL16.00
0Terje UrfjellIL Imås16.00

Annonser

IOF Eventor