Norsk Orientering

Startliste for Torridalsløpet

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Torridalsløpet
Arrangørorganisasjon: Torridal IL
Dato: lørdag 21 mai 2016

N-åpen

1 800 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Malene EspelandNOTEAM14.00
0sigve Nygard FagevoldNOTEAM14.00
0Benjamin FiskåNOTEAM14.00
0Anne Aurebekk UdøTorridal IL14.00
0Tuva Aurebekk UdøTorridal IL14.00
208772Marie HenriksenSøgne og Songdalen OK14.00
208775Jonas HenriksenSøgne og Songdalen OK14.09

D 11-12

2 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208773Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK14.03

D 11-12N

2 200 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208780Selma WhiteSøgne og Songdalen OK14.00
208781Tori RosendahlIL Vindbjart14.03

D 13-16C

2 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208774Sara StrayKristiansand OK14.06

D 15-16

2 400 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208745Silje KregnesKristiansand OK14.00

D 17-B

2 200 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208757Oddbjørg MoeKristiansand OK14.00
208758Mette HeddelandKristiansand OK14.03

D 17-C

2 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Line Børte TerjesenNOTEAM14.01

D 17-N

2 200 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Adriana EikKristiansand OK14.10

D 17-20

3 000 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208718Ida AurebekkKristiansand OK14.23
208719Kristin MestadTorridal IL14.26
208720Andrea DrangsholtKristiansand OK14.29
208713Marie BøenPorsgrunn OL15.00

D 21-

3 400 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208711Tonje HermansenKristiansand OK14.01
208712Christina WhiteSøgne og Songdalen OK14.04
208714Janne BjorvandOddersjaa SSK14.10
208715Ingvild MulenKristiansand OK14.13
208721Ingvill Heskestad MyklandOddersjaa SSK14.19

D 45-

2 400 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208746Åse Reidun KregnesKristiansand OK14.03
208747Benedicte BeckmannOddersjaa SSK14.06
208748Sigrun NygårdAsker Skiklubb14.09

D 55-

2 400 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208749Unni MyhreOddersjaa SSK14.12

D 60-

2 400 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208750Siri ØkstadOddersjaa SSK14.15

D 70-

2 200 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208760Kari Timenes LaugenIL Imås14.09

H 11-12

2 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208776Fredrik PyttenKristiansand OK14.12
208777Torjus StefferudTorridal IL14.15

H 11-12N

2 200 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208783Kristoffer StraatTorridal IL14.09
208784Theodor Nordvik AskevollTorridal IL14.12
208785Lars BirkenesBirkenes IL14.15
208786Øyvind  HoyTorridal IL14.18

H 13-14

2 200 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208761Brage TakleKristiansand OK14.12
208762Trygve Børte NomelandKristiansand OK14.15
208763Simon Beckmann KristiansenOddersjaa SSK14.18

H 13-16C

2 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208778Guttorm RosendahlIL Vindbjart14.18
208779Olaf RosendahlIL Vindbjart14.21

H 15-16

3 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208722Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK14.35

H 17-A kort

3 000 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208724Eirik Martens SvensenKristiansand OK14.22
208723Jesse WhiteSøgne og Songdalen OK14.38
208725Steinar SundeSøgne og Songdalen OK14.44

H 17-B

2 200 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208765Helge EspelandNOTEAM14.24
208766Morten CowardOK Sør14.27

H 17-20

3 400 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208716Torkel ReinhartsenKristiansand OK14.15

H 21-

4 900 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208707Christian BøenKristiansand OK14.00
208691Ernst PyttenKristiansand OK14.03
208717Anstein MyklandOddersjaa SSK14.06
208693Henrik Svaland AasKristiansand OK14.09
208694Jon Terje EkelandOddersjaa SSK14.12
208695Hans Gunnar OmdalKristiansand OK14.15
208696Einar EkelandOddersjaa SSK14.18
208697Marius AurebekkKristiansand OK14.21
208708Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK14.23
208698Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK14.24
208699Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK14.27
208700Idar TveitOtra IL14.30
208701Ståle GjelstenKristiansand OK14.33
208702Terje UrfjellIL Imås14.36
208703Mikal Brastad LarsenNydalens SK14.39
208704Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK14.42
208705Dag BlandkjennKristiansand OK14.45
208690Svein SundeSøgne og Songdalen OK14.51
208709Kjell Arne HålandOK Sør14.57

H 45-

3 000 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208731Harald EikKristiansand OK14.13
208734Tore Voss FagervoldBærums Skiklub14.37
208735Asle KregnesKristiansand OK14.40
208726Fred-Arne SivertsenKristiansand OK14.46
208728Helge HodnemyrIL Vindbjart14.50
208729Espen BirkenesBirkenes IL14.52
208730Øivind StenstadOddersjaa SSK14.54

H 55-

3 000 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208736Rune KittelsenKristiansand OK14.04
208737Jan Oddvar SkislandOddersjaa SSK14.06
208738Svein Harald HansenOK Silsand14.08
208739Jan BlandkjennKristiansand OK14.10
208740John HansenKristiansand OK14.12
208741Øystein DybeslandSøgne og Songdalen OK14.14
208742Bjørn StormoenBirkenes IL14.16
208743Morten HulløenKristiansand OK14.18
208744Per W. TorgersenOddersjaa SSK14.20

H 60-

2 400 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208751Jon A BjørgumIL Vindbjart14.18
208752Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK14.21
208753Dag MoeKristiansand OK14.24
208754Stein CowardOK Sør14.27

H 65-

2 400 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208755Trygve LølandBirkenes IL14.30
208756Øyvin SimonsenIL Imås14.33

H 70-

2 200 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208767Svein MyklandØvrebø IL14.30
0Floke  BredlandSøgne og Songdalen OK14.45

H 75-

2 200 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208768Peter RosendahlIL Vindbjart14.33
208769Arild TelstøIL Vindbjart14.36

Annonser

IOF Eventor