Norsk Orientering

Startliste for AAOK-VAOK karusell løp 11

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-VAOK karusell løp 11
Arrangørorganisasjoner: Agder O-krets / OK Sør
Dato: onsdag 8 juni 2016

Aust-Agder

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
0Terje UrfjellHerrer 6 (24)19.00

Birkenes IL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
0Guttorm NyhusHerrer 5 (39)19.00
0Asgeir Reiersen JensenHerrer 6 (24)19.00

Hisøy OK

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
0Kristin Krafft MyhrenDamer 2 (10)19.00
0Tuva Krafft MyhrenDamer 2 (10)19.00
0Sigrun ErlandsenDamer 5 (16)19.00
0Marianne HaugeDamer 5 (16)19.00
0Malin HaugeDamer 6 (3)19.00
0Silje HaugeDamer 6 (3)19.00
0Trond FossnesHerrer 5 (39)19.00
0Inge HaugeHerrer 5 (39)19.00
0Einar Krafft MyhrenHerrer 5 (39)19.00

IF Trauma

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
0Per Olav NærestadHerrer 6 (24)19.00

IK Grane Arendal Orientering

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
0Ine MikkelsenDamer 3 (17)19.00
0Lise MikkelsenDamer 3 (17)19.00
0Christine MikkelsenDamer 6 (3)19.00
0Finn Ole JørgensenHerrer 5 (39)19.00
0Kjell Walther SørensenHerrer 5 (39)19.00

IL Høvdingen

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
0Anita Wiberg GjelstenDamer 2 (10)19.00
0Espen  BrownHerrer 3 (27)19.00
0Torgeir ErdvigHerrer 3 (27)19.00
0Nils Gunnar GjelstenHerrer 3 (27)19.00
0Nils Egil JohannessenHerrer 3 (27)19.00
0Audun KjøstvedtHerrer 3 (27)19.00
0Fredrik B. OrdingHerrer 3 (27)19.00
0Halvard VesterhusHerrer 3 (27)19.00
0Espen JohannessenHerrer 5 (39)19.00
0Jan Helge KjøstvedtHerrer 5 (39)19.00

IL Imås

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
0Liv HorntvedtDamer 2 (10)19.00
0Ingeborg BøbelDamer 3 (17)19.00
0Anne Karin StigemoDamer 3 (17)19.00
0Kari Timenes LaugenDamer 5 (16)19.00
0Vilde Brabrand UrfjellDamer 5 (16)19.00
0Jan Petter LaugenHerrer 3 (27)19.00
0Rolf MikkelsenHerrer 3 (27)19.00
0Kjell SandåkerHerrer 5 (39)19.00
0Øyvin SimonsenHerrer 5 (39)19.00

IL Vindbjart

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
0Fredrik SkovlyHerrer 2 (4)19.00
0Markus Omdal TharaldsenHerrer 2 (4)19.00
0Jon A BjørgumHerrer 5 (39)19.00
0Helge HodnemyrHerrer 5 (39)19.00
0Rune SkogerbøHerrer 5 (39)19.00
0Hans Martin SkovlyHerrer 5 (39)19.00

Kristiansand OK

45 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
0Gro BørteDamer 3 (17)19.00
0Ragnhild HaldDamer 3 (17)19.00
0Hanne HermansenDamer 3 (17)19.00
0Oddbjørg MoeDamer 3 (17)19.00
0Aileen RundeDamer 3 (17)19.00
0Marianne AndersenDamer 5 (16)19.00
0Christiane Ruud BøckmanDamer 5 (16)19.00
0Linn Carina DalandDamer 5 (16)19.00
0Andrea DrangsholtDamer 5 (16)19.00
0Silje KregnesDamer 5 (16)19.00
0Åse Reidun KregnesDamer 5 (16)19.00
0Ingvild MulenDamer 5 (16)19.00
0Siri Thortveit MyhreDamer 5 (16)19.00
0Øystein  HalvorsenHerrer 3 (27)19.00
0Odd JakobsenHerrer 3 (27)19.00
0Trygve Børte NomelandHerrer 3 (27)19.00
0Jack BjørnsenHerrer 5 (39)19.00
0Jan BlandkjennHerrer 5 (39)19.00
0Stig DalsørenHerrer 5 (39)19.00
0Odd-Anton HermansenHerrer 5 (39)19.00
0Magne Reier JørgensenHerrer 5 (39)19.00
0Rune KittelsenHerrer 5 (39)19.00
0Asle KregnesHerrer 5 (39)19.00
0Dag MoeHerrer 5 (39)19.00
0Jonas MyhreHerrer 5 (39)19.00
0Roar MyhreHerrer 5 (39)19.00
0Harald VingerhagenHerrer 5 (39)19.00
0Thorbjørn VærpHerrer 5 (39)19.00
0Johannes Bakke AashamarHerrer 6 (24)19.00
0Jon BjørgumHerrer 6 (24)19.00
0Dag BlandkjennHerrer 6 (24)19.00
0Oluf BøckmanHerrer 6 (24)19.00
0Gaute FriestadHerrer 6 (24)19.00
0Ståle GjelstenHerrer 6 (24)19.00
0Matias Hodne HanischHerrer 6 (24)19.00
0Håvard IrgensHerrer 6 (24)19.00
0Vetle Elias LynnebakkenHerrer 6 (24)19.00
0Luis Nogueira de la MuelaHerrer 6 (24)19.00
0Hans Gunnar OmdalHerrer 6 (24)19.00
0Torkel ReinhartsenHerrer 6 (24)19.00
0David RundeHerrer 6 (24)19.00
0Håvar Birkeland StormoenHerrer 6 (24)19.00
0Eirik Martens SvensenHerrer 6 (24)19.00
0Ulrik ThistedHerrer 6 (24)19.00
0Kurt Kristian Willam ThistedNybegynner 1 (3)19.00

NTNUI

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
0Arne Johannes LøkkenHerrer 6 (24)19.00

Oddersjaa SSK

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
0Anne Marie EkelandDamer 3 (17)19.00
0Unni MyhreDamer 3 (17)19.00
0Siri ØkstadDamer 3 (17)19.00
0Janne BjorvandDamer 5 (16)19.00
0Sigrid EkelandDamer 5 (16)19.00
0Odin MyhreHerrer 3 (27)19.00
0Jan Oddvar SkislandHerrer 3 (27)19.00
0Per W. TorgersenHerrer 5 (39)19.00
0Svein WigemyrHerrer 5 (39)19.00
0Einar EkelandHerrer 6 (24)19.00

OK Sør

24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
0Mona HesthagenDamer 2 (10)19.00
0Gudveig JørundlandDamer 2 (10)19.00
0Solveig SchouDamer 2 (10)19.00
0Heidi Fidje AndersenDamer 3 (17)19.00
0Mari CowardDamer 3 (17)19.00
0Gro EideDamer 5 (16)19.00
0Magnus KristiansenHerrer 1 (2)19.00
0Chris Ruben ErfjordHerrer 2 (4)19.00
0Bjørn A. SchouHerrer 2 (4)19.00
0Sindre Fidje AndersenHerrer 3 (27)19.00
0Morten CowardHerrer 3 (27)19.00
0Stein CowardHerrer 3 (27)19.00
0Hans Sommerfelt HelleHerrer 3 (27)19.00
0Kåre JacobsenHerrer 3 (27)19.00
0Einar JørundlandHerrer 3 (27)19.00
0Helge KristensenHerrer 3 (27)19.00
0Børre KrågelandHerrer 3 (27)19.00
0Terje UlebergHerrer 3 (27)19.00
0Jan EideHerrer 5 (39)19.00
0Are KristiansenHerrer 5 (39)19.00
0Terje WoldHerrer 5 (39)19.00
0Kjell Arne HålandHerrer 6 (24)19.00
0Emma IglebækNybegynner 1 (3)19.00
0Fredrik IglebækNybegynner 1 (3)19.00

Otra IL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
0Bjørn Anthony HalsallHerrer 3 (27)19.00
0Eiliv Bjarne LønningenHerrer 3 (27)19.00

Søgne og Songdalen OK

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
0Selma WhiteDamer 1 (1)19.00
0Bente R. DybeslandDamer 2 (10)19.00
0Astrid WhiteDamer 2 (10)19.00
0Else-Margrethe BredlandDamer 3 (17)19.00
0Signe HeivollDamer 3 (17)19.00
0Christina WhiteDamer 5 (16)19.00
0Roy BirkelandHerrer 5 (39)19.00
0Øystein DybeslandHerrer 5 (39)19.00
0Reidar HeivollHerrer 5 (39)19.00
0Arild KnutsenHerrer 5 (39)19.00
0Steinar SundwHerrer 5 (39)19.00
0Jan VærpHerrer 5 (39)19.00
0Svein Erik WiigHerrer 5 (39)19.00

Torridal IL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
0Bente MestadDamer 3 (17)19.00
0Jostein MoeHerrer 6 (24)19.00

Turun Suunnistajat

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
0Esa ViitanenHerrer 6 (24)19.00

Øvrebø IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
0Svein MyklandHerrer 3 (27)19.00

Øyestad IF allianse

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
0Mette-Mari Odberg HeumDamer 2 (10)19.00
0Sindre Grønvold AarøyHerrer 1 (2)19.00
0Bo Einersen KjerlandHerrer 3 (27)19.00
0Stein Olav KjerlandHerrer 5 (39)19.00

Annonser

IOF Eventor