Norwegian Orienteering Federation

Start list for AAOK-VAOK karusell løp 11

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: AAOK-VAOK karusell løp 11
Organisers: Agder O-krets / OK Sør
Date: Wednesday 8 June 2016

Damer 1

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
0Selma WhiteSøgne og Songdalen OK19:00

Damer 2

10 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
0Bente R. DybeslandSøgne og Songdalen OK19:00
0Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen19:00
0Mona HesthagenOK Sør19:00
0Liv HorntvedtIL Imås19:00
0Gudveig JørundlandOK Sør19:00
0Kristin Krafft MyhrenHisøy OK19:00
0Tuva Krafft MyhrenHisøy OK19:00
0Mette-Mari Odberg HeumØyestad IF allianse19:00
0Solveig SchouOK Sør19:00
0Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK19:00

Damer 3

17 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
0Heidi Fidje AndersenOK Sør19:00
0Ingeborg BøbelIL Imås19:00
0Gro BørteKristiansand OK19:00
0Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK19:00
0Mari CowardOK Sør19:00
0Anne Marie EkelandOddersjaa SSK19:00
0Ragnhild HaldKristiansand OK19:00
0Signe HeivollSøgne og Songdalen OK19:00
0Hanne HermansenKristiansand OK19:00
0Bente MestadTorridal IL19:00
0Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering19:00
0Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering19:00
0Oddbjørg MoeKristiansand OK19:00
0Unni MyhreOddersjaa SSK19:00
0Siri ØkstadOddersjaa SSK19:00
0Aileen RundeKristiansand OK19:00
0Anne Karin StigemoIL Imås19:00

Damer 5

16 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
0Marianne AndersenKristiansand OK19:00
0Janne BjorvandOddersjaa SSK19:00
0Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK19:00
0Linn Carina DalandKristiansand OK19:00
0Andrea DrangsholtKristiansand OK19:00
0Gro EideOK Sør19:00
0Sigrid EkelandOddersjaa SSK19:00
0Sigrun ErlandsenHisøy OK19:00
0Marianne HaugeHisøy OK19:00
0Åse Reidun KregnesKristiansand OK19:00
0Silje KregnesKristiansand OK19:00
0Kari Timenes LaugenIL Imås19:00
0Ingvild MulenKristiansand OK19:00
0Siri Thortveit MyhreKristiansand OK19:00
0Vilde Brabrand UrfjellIL Imås19:00
0Christina WhiteSøgne og Songdalen OK19:00

Damer 6

3 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
0Malin HaugeHisøy OK19:00
0Silje HaugeHisøy OK19:00
0Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering19:00

Herrer 1

2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
0Sindre Grønvold AarøyØyestad IF allianse19:00
0Magnus KristiansenOK Sør19:00

Herrer 2

4 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
0Chris Ruben ErfjordOK Sør19:00
0Bjørn A. SchouOK Sør19:00
0Fredrik SkovlyIL Vindbjart19:00
0Markus Omdal TharaldsenIL Vindbjart19:00

Herrer 3

27 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
0Sindre Fidje AndersenOK Sør19:00
0Espen  BrownIL Høvdingen19:00
0Morten CowardOK Sør19:00
0Stein CowardOK Sør19:00
0Bo Einersen KjerlandØyestad IF allianse19:00
0Torgeir ErdvigIL Høvdingen19:00
0Nils Gunnar GjelstenIL Høvdingen19:00
0Bjørn Anthony HalsallOtra IL19:00
0Øystein  HalvorsenKristiansand OK19:00
0Hans Sommerfelt HelleOK Sør19:00
0Kåre JacobsenOK Sør19:00
0Odd JakobsenKristiansand OK19:00
0Nils Egil JohannessenIL Høvdingen19:00
0Einar JørundlandOK Sør19:00
0Audun KjøstvedtIL Høvdingen19:00
0Børre KrågelandOK Sør19:00
0Helge KristensenOK Sør19:00
0Jan Petter LaugenIL Imås19:00
0Eiliv Bjarne LønningenOtra IL19:00
0Rolf MikkelsenIL Imås19:00
0Odin MyhreOddersjaa SSK19:00
0Svein MyklandØvrebø IL19:00
0Trygve Børte NomelandKristiansand OK19:00
0Fredrik B. OrdingIL Høvdingen19:00
0Jan Oddvar SkislandOddersjaa SSK19:00
0Terje UlebergOK Sør19:00
0Halvard VesterhusIL Høvdingen19:00

Herrer 5

39 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
0Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK19:00
0Jon A BjørgumIL Vindbjart19:00
0Jack BjørnsenKristiansand OK19:00
0Jan BlandkjennKristiansand OK19:00
0Stig DalsørenKristiansand OK19:00
0Øystein DybeslandSøgne og Songdalen OK19:00
0Jan EideOK Sør19:00
0Trond FossnesHisøy OK19:00
0Inge HaugeHisøy OK19:00
0Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK19:00
0Odd-Anton HermansenKristiansand OK19:00
0Helge HodnemyrIL Vindbjart19:00
0Espen JohannessenIL Høvdingen19:00
0Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering19:00
0Magne Reier JørgensenKristiansand OK19:00
0Rune KittelsenKristiansand OK19:00
0Stein Olav KjerlandØyestad IF allianse19:00
0Jan Helge KjøstvedtIL Høvdingen19:00
0Arild KnutsenSøgne og Songdalen OK19:00
0Asle KregnesKristiansand OK19:00
0Are KristiansenOK Sør19:00
0Dag MoeKristiansand OK19:00
0Jonas MyhreKristiansand OK19:00
0Roar MyhreKristiansand OK19:00
0Einar Krafft MyhrenHisøy OK19:00
0Guttorm NyhusBirkenes IL19:00
0Kjell SandåkerIL Imås19:00
0Øyvin SimonsenIL Imås19:00
0Rune SkogerbøIL Vindbjart19:00
0Hans Martin SkovlyIL Vindbjart19:00
0Kjell Walther SørensenIK Grane Arendal Orientering19:00
0Steinar SundwSøgne og Songdalen OK19:00
0Per W. TorgersenOddersjaa SSK19:00
0Jan VærpSøgne og Songdalen OK19:00
0Thorbjørn VærpKristiansand OK19:00
0Harald VingerhagenKristiansand OK19:00
0Svein WigemyrOddersjaa SSK19:00
0Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK19:00
0Terje WoldOK Sør19:00

Herrer 6

24 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
0Johannes Bakke AashamarKristiansand OK19:00
0Jon BjørgumKristiansand OK19:00
0Dag BlandkjennKristiansand OK19:00
0Oluf BøckmanKristiansand OK19:00
0Einar EkelandOddersjaa SSK19:00
0Gaute FriestadKristiansand OK19:00
0Ståle GjelstenKristiansand OK19:00
0Kjell Arne HålandOK Sør19:00
0Matias Hodne HanischKristiansand OK19:00
0Håvard IrgensKristiansand OK19:00
0Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL19:00
0Arne Johannes LøkkenNTNUI19:00
0Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK19:00
0Jostein MoeTorridal IL19:00
0Per Olav NærestadIF Trauma19:00
0Luis Nogueira de la MuelaKristiansand OK19:00
0Hans Gunnar OmdalKristiansand OK19:00
0Torkel ReinhartsenKristiansand OK19:00
0David RundeKristiansand OK19:00
0Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK19:00
0Eirik Martens SvensenKristiansand OK19:00
0Ulrik ThistedKristiansand OK19:00
0Terje UrfjellAust-Agder19:00
0Esa ViitanenTurun Suunnistajat19:00

Nybegynner 1

3 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
0Emma IglebækOK Sør19:00
0Fredrik IglebækOK Sør19:00
0Kurt Kristian Willam ThistedKristiansand OK19:00

Advertisements

IOF Eventor