Norsk Orientering

Startliste for Trollnatta

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Trollnatta
Arrangørorganisasjon: IL Koll
Dato: lørdag 5 november 2016

Troll-Mellom

68 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
224190Emma Marie BirkelundØstmarka OK16.29.42
225169Ingrid Weider EgnerHeming Orientering16.31.49
218757Even Tangen AsplinIL Koll16.35.01
220012Johan KvalheimIL Koll16.42.00
219630Sofie WahlbergIL Koll16.42.07
224108Jakob GilljamØstmarka OK16.45.11
220026Henrik HiggenIL Koll16.49.39
225000Conrad Levin StrømmenIL Koll16.51.57
218613Adriana HansenIOF16.55.32
218989Torstein RøseidIL Koll16.55.34
220108Isabel PedersenNydalens SK16.55.39
220172Mie AndresenIL Koll16.58.43
219261Kjetil N AspelundIL Koll16.58.46
212456Kamilla FahreIL Koll16.58.50
224285Andreas N. AspelundNydalens SK16.58.59
219104Katinka MoodyNydalens SK16.59.03
223923Mari KallesonOppsal Orientering16.59.52
500568Synne Syversen GihleOppsal Orientering16.59.53
218796Mathilde Rekkerbø KorenNydalens SK17.00.40
223621Johannes Foss LycheOppsal Orientering17.01.00
212542Sigurd HobølOppsal Orientering17.01.01
221436Eskil HobølOppsal Orientering17.01.04
220014Lilja Moe-FinnestadIOF17.04.51
219215Tina BakkehøiØstmarka OK17.04.53
205393Ingrid BakkehøiIL Koll17.04.58
220151Sigurd LöwhagenIL Koll17.06.17
68258Tina BakkehøiØstmarka OK17.06.28
192671Mia RoaasIOF17.06.54
219127Aksel Nissen HellerudIL Koll17.07.47
224283Josefine Oraug RyghNydalens SK17.09.09
91134Karl Oraug RyghNydalens SK17.09.11
219774Kaja WahlbergIL Koll17.09.58
219616Ingeborg ReinsliIL Koll17.10.02
218617Mika Rytter PillayIL Koll17.10.15
219511Helena MåseideIL Koll17.14.45
220076Ingrid Alma AardalIL Koll17.15.03
220131Matteus MåseideIL Koll17.15.14
212575Jonas HirschBækkelagets SK17.15.32
184993Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK17.15.38
225298Anders Vik VierliFossum IF17.16.27
217664Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering17.17.37
216858Synne Utseth BølerengenOppsal Orientering17.17.39
485677Markus RoaasIOF17.18.30
212550Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb17.18.55
219443Aurora Berdnt SandeIL Koll17.19.29
219631Sivert Brandt SandeIL Koll17.19.38
71545Elias MolundIL Tyrving17.20.16
218922Shameel SaherIL Koll17.22.06
194470Astrid ReuschHeming Orientering17.23.12
224246Otto Ulltveit-MoeIL Koll17.23.55
224144Kristian HolmIL Koll17.23.57
220166Cornelia GustafssonIOF17.24.25
220179Jo Bogstrand IngvaldsenIL Koll17.24.48
220103Mathilda GustafssonIOF17.24.49
204617Age KristvikIL Koll17.25.00
220067Andrea KOngsbergIL Tyrving17.25.15
218762Alva ForbergIL Koll17.29.10
218806Signe EngenIL Koll17.29.19
220009Tuva LassenIL Koll17.29.23
219993Sondre LassenIL Koll17.29.29
160774Frikk FinsrudAsker Skiklubb17.29.42
174738Maria KongsbergIL Tyrving17.30.58
208017Amund SaugestadNydalens SK17.31.39
213216Torjus Hoel BjoråIL Koll17.36.06
219104Ildri HarstadIL Koll17.43.54
219128Trygve HarstadIL Koll17.44.00
219244Håvard RønningenØstmarka OK17.47.05
220109Rafi RytterIL Koll

Troll-Lang

41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212637Martin Christoffer BorgIL Koll17.07.05
213219Johannes Salvesen-LundeIL Koll17.07.05
185862Pauline MyklebustIL Koll17.14.32
208999Christian Fredrik BorgIL Koll17.16.02
184365Balder Gammelli-MesselIL Koll14.56.11
184365Jørund Tolleshaug SkaugenIL Koll14.56.12
219128Jonas Hicken JohansenIL Koll16.27.36
211914Håvard Rekve LianFossum IF16.34.53
203807Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering16.41.12
63815Rikke Løken EngdahlIL Koll16.42.56
212682Ane HustvedtOppsal Orientering16.45.24
212069Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering16.45.24
219244Johannes AarreIL Koll16.46.30
219943Juni Helen EidsaaIL Koll16.46.32
212723Eskil HafskjoldNydalens SK16.46.57
213784Sondre HafskjoldNydalens SK16.46.58
500151Marielle MichelesenFossum IF16.48.09
212225Eirik Røhne SkoftelandIL Koll16.52.14
211772Erlend BakkeFossum IF16.54.15
220803Alma Rygh HoltenNydalens SK16.55.03
211812Philip RomørenFossum IF17.09.08
195897Kathinka Zahl HagenFossum IF17.11.02
219830Thea DannevigIL Koll17.11.28
219717Liv Strøm DannevigIL Koll17.11.35
219876Marie Riise-AanonsenIL Koll17.11.49
211804Ask Felland SætnanFossum IF17.12.26
186069Mari AarsethNydalens SK17.12.59
212304Oskar HoltvedtBækkelagets SK17.16.02
212251Markus HirschBækkelagets SK17.16.08
185059Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK17.16.10
213376Ukjent NordvollIOF17.20.39
213376Magnus MolundIL Tyrving17.20.40
213308Alexander HernesFossum IF17.25.05
191354Malene BarstadIOF17.25.29
211293Silja BerstadHeming Orientering17.25.31
224316Marius E. AamodtOppsal Orientering17.27.10
208390Mathias LinløkkenØstmarka OK17.29.47
186840Ukjent BekkelundIOF17.29.49
501013Marie SaugestadNydalens SK17.31.00
213631Hanne Wærp HaugeNydalens SK17.42.13
186839Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK

Natt-O-Toget D13-14

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204267Amelie AamodtOppsal Orientering17.42
157141Ella BerstadHeming Orientering17.42
212866Elise Wærp HaugeNydalens SK17.42
501167Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK17.42
206498Tina KallesonOppsal Orientering17.42
158320Alexandra LinløkkenØstmarka OK17.42

Natt-O-Toget D15-16

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501377Ada WulfsbergNydalens SK17.42

Natt-O-Toget H13-14

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
186911Marius BakkeFossum IF17.42
223652Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering17.42
160804Felix FinsrudAsker Skiklubb17.42
213227Sondre Zahl HagenFossum IF17.42
501270Kornelius LøvfaldNydalens SK17.42
194450Henrik ReuschHeming Orientering17.42
213433Birk Felland SætnanFossum IF17.42

Annonser

IOF Eventor