Norsk Orientering

Startliste for Nyttårsløpet 2015

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Nyttårsløpet 2015
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: torsdag 31 desember 2015

Damer - kort løype

2 500 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Marte K FuglestadÅlgård Orientering12.00
0Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb12.00
0Katarina Harestad HaukaasSola kommune BIL12.00
0Aslaug LuraSandnes Sparebank12.00
0Margaret MalminSUS12.00
0Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb12.00
0Anna TaksdalGanddal IL12.00

Damer - mellomlang løype

3 700 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Keth BerggrafStatoil BIL12.00
0Ingrid O. FossStavanger kommune BIL12.00
0Eli FrafjordGanddal IL12.00
0Anne GarsrudVaulen Orienteringsklubb12.00
0Anne Marie GauselGanddal IL12.00
0Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)12.00
0Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb12.00
0Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)12.00
0Synnøve LangvikKlubbløs12.00
0Brit Vivian MelingSandnes IL (Rogaland)12.00
0Grete ObrestadVaulen Orienteringsklubb12.00
0Barbro SandalGanddal IL12.00
0Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb12.00
0Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb12.00
0Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb12.00

Damer - lang løype

6 000 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)12.00
0Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb12.00
0Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)12.00
0May MelingStavanger Orienteringsklubb12.00
0Hilde NordbøRiska Orienteringsklubb12.00
0Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb12.00
0Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb12.00
0Helene OmdalNTNUI12.00
0Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)12.00
0Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb12.00
0Aud Hognestad TaksdalGanddal IL12.00

Herrer - kort løype

2 500 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Erlend BremnesGanddal IL12.00
0Aksel DommersnesGanddal IL12.00
0Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)12.00
0Svein EliassenVaulen Orienteringsklubb12.00
0Alexander KhorunzhiyCapgemini BIL12.00
0Rhoar LindangerSandnes IL (Rogaland)12.00
0Torjus LindangerSandnes IL (Rogaland)12.00
0Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb12.00
0Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)12.00
0Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)12.00
0Markus RichterSandnes IL (Rogaland)12.00
0Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)12.00
0Andreas Nybak UrdalGanddal IL12.00
0Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)12.00

Herrer - mellomlang løype

3 700 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb12.00
0Jan ArendalStatoil BIL12.00
0Ole AuklendSkattesport BIL12.00
0Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb12.00
0Øivind BerggrafStatoil BIL12.00
0Terje BrautSandnes kommune12.00
0Torbjørn DahleSandnes kommune12.00
0Ingjald EgelandStavanger Orienteringsklubb12.00
0Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb12.00
0Stein Arve FinnestadCapgemini BIL12.00
0Gudmund GauselVegvesen12.00
0Sjur GauselLaerdal Medical12.00
0Bjarne GimreGanddal IL12.00
0Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb12.00
0Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb12.00
0Øivind HansenGanddal IL12.00
0Gabriel HerigstadSandnes IL (Rogaland)12.00
0Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb12.00
0Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb12.00
0Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb12.00
0Kjell M. LangvikVaulen Orienteringsklubb12.00
0Inge LølandKlubbløs12.00
0Cato MoltheS.O.L12.00
0Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL12.00
0Sverre NordalStatoil BIL12.00
0Otte OmdalGanddal IL12.00
0Paul Andreas PaulsenStavanger kommune BIL12.00
0Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)12.00
0Johan RasmussenKlubbløs12.00
0Arnfinn RømuldStatoil BIL12.00
0Jonas Årvik SandalGanddal IL12.00
0Per Frode SandalGanddal IL12.00
0Knut SkjævelandGanddal IL12.00
0Per Martin StoklandGanddal IL12.00
0Ole Kristian TaksdalGanddal IL12.00
0Tore TvedtVaulen Orienteringsklubb12.00
0212332 U1 Ukjent løper212332Klubbløs12.00
0Nils John VestølKlubbløs12.00
0Leif Gunnar WikeneKlubbløs12.00
0Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb12.00
0Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb12.00

Herrer - lang løype

6 000 m, 43 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)12.00
0Simen AamodtNTNUI12.00
0Jan-Rune Larsen BassoStavanger Orienteringsklubb12.00
0Andreas Segadal BreilandÅlgård Orientering12.00
0Tor BrekkenGanddal IL12.00
0Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb12.00
0Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)12.00
0Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)12.00
0Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)12.00
0Joar EilevstjønnGanddal IL12.00
0Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb12.00
0Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb12.00
0Odd FuglestadÅlgård Orientering12.00
0Sjur GabrielsenVaulen Orienteringsklubb12.00
0Per Olav HaarrGanddal IL12.00
0Rune HatleAvinor Sola BIL12.00
0Lars HelgelandGanddal IL12.00
0Kristoffer JansenGanddal IL12.00
0Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb12.00
0Jakob KarlsenGanddal IL12.00
0Odd Ivar KarlsenÅlgård Orientering12.00
0Tallak LangmyrGanddal IL12.00
0Jostein LøvåsVaulen Orienteringsklubb12.00
0Mathieu McGuireStavanger Orienteringsklubb12.00
0Bjarne MonsenStatoil BIL12.00
0Ove OalandGanddal IL12.00
0Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb12.00
0Fredrik OmdalNTNUI12.00
0Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)12.00
0Kim RichterSandnes IL (Rogaland)12.00
0Fredrik SandalGanddal IL12.00
0Per Ivar StoklandGanddal IL12.00
0Morten Bjerga SundliGanddal IL12.00
0Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)12.00
0Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb12.00
0Oddvar TaksdalGanddal IL12.00
0Amund Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb12.00
0Øystein Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb12.00
0Aart Joakim int VeldGanddal IL12.00
0Sølve WathneSandnes IL (Rogaland)12.00
0Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb12.00
0Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb12.00
0Thomas Natvig ÅrstadHalden SK12.00

Damer-Ny

1 400 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Vår Vilde FarsetSandnes IL (Rogaland)12.00

Herrer-Ny

1 400 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Lars Nicolay Nygård BassoStavanger Orienteringsklubb12.00
0Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)12.00
0Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)12.00
0Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)12.00
0Skjalg K FuglestadÅlgård Orientering12.00
0Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb12.00
0212314 U1 Ukjent løper212314Klubbløs12.00
0Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)12.00

Annonser

IOF Eventor