Norsk Orientering

Startliste for KM natt Hordaland og Rogaland

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: KM natt Hordaland og Rogaland
Arrangørorganisasjon: Fitjar IL
Dato: fredag 15 april 2016

H19- Hordaland / H17- Rogaland

6 160 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Arild AasheimGanddal IL22.00
2Andreas G. PoldenGneist, IL22.02
3Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering22.04
4Jan KocbachFana IL22.06
5Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering22.08
6Ronny RykkjeVaregg Fleridrett22.10
7Øyvind JohannessenGneist, IL22.12
8Tore NymarkAskøy OL22.14
9Per Arne AadlandSamnanger IL22.16
10Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett22.18
12Sveinung RykkjeStord Orientering22.22
14Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett22.26
15Bjarthe WesterheimStord Orientering22.28
0Jonathan AlbonVaregg Fleridrett22.30
17Alan CherryVaregg Fleridrett22.32
18Oskar RøenVaregg Fleridrett22.34
19Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL22.36
20Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering22.38
21Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett22.40
22Per Ivar StoklandGanddal IL22.42
16Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett22.44
24Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett22.46
26Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett22.50
27Kjetil DammTIF Viking22.52

D19- Hordaland / D17- Rogaland

4 560 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
29Kristina VollHaugesund IL Orientering22.05
30Christiane TrösseVaregg Fleridrett22.07
31Ida Johanne AadlandSamnanger IL22.09
32Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)22.11
33Tove AasheimAskøy OL22.13
35Tonje Aasheim NymarkAskøy OL22.17
36Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)22.19
37Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering22.21
39Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)22.25

H15-18 Hordaland / H15-16 Rogaland

3 430 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
42Kristian RykkjeVaregg Fleridrett22.02
43Stian RykkjeStord Orientering22.04
44Mathias RosenlundVaregg Fleridrett22.06
45Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb22.08
46Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett22.10
0Knut KyrkjebøTIF Viking22.12

D15-18 Hordaland / D15-16 Rogaland

2 810 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
47Tora Aasheim NymarkTIF Viking22.01
49Janne Tjørhom AasheimGanddal IL22.05

A-OPEN L2

4 560 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
25Arne Henrik HovdenStord Orientering21.59
23Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)22.03

B-OPEN L4

2 810 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
51Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett22.13
52Erik BohneVaregg Fleridrett22.15
53Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett22.17

C-OPEN

1 990 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Eirun Husby NordstadVaregg Fleridrett21.00
54Oddvar de FineFitjar IL22.00
56Geir Arne IsdahlFitjar IL22.04
57Halvor L. AgaFitjar IL22.06
58Jørgen Skram IsdahlFitjar IL22.08
59Oda Volden de FineFitjar IL22.10

Annonser

IOF Eventor