Norsk Orientering

Startliste for Ringerikskarusell nr. 1

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Ringerikskarusell nr. 1
Arrangørorganisasjon: Fossekallen IL
Dato: mandag 28 mars 2016

Nybegynnere

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
186003Linnea B NyhagenFossekallen IL12.54.14
185996Maren HermansenFossekallen IL12.56.20
225389Elias Vold KjemperudFossekallen IL13.22.59
79005Ida A. BjørkliRingerike OL13.57.01
198610Marius BjørkliRingerike OL13.57.21
175969Karsten FossaasRingerike OL14.11.22
88955Magnus ZiolkoskiFossekallen IL14.12.22
60824William Kjemperud StrandFossekallen IL14.12.23
211102Sara FossaasRingerike OL14.14.21
88959Marie HermansenFossekallen IL14.15.26
160106Linn G. TobiasenRingerike OL14.30.22
204702Nicolai TesloHadeland OL14.39.40
198609Kari KollstrømRingerike OL14.50.42

H-12

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
185908Alexander B. NyhagenFossekallen IL13.49.41
158419Jo Randar HolmøyHadeland OL14.07.43
175968Oskar E. FossaasRingerike OL14.18.38
185896Eskild SætherFossekallen IL14.37.19

C Mellom

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
160113Linn TobiassenRingerike OL15.04.41

D Kort

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
79751Karin LoeFossekallen IL13.36.32
185996Liv Anett NyhagenFossekallen IL13.49.42
176158Nora Marie EnerhaugenRingerike OL14.06.54
213442Tiril ReknesHadeland OL14.07.55
60523Kari EnerhaugenRingerike OL14.10.10
88954Kjersti BårnåsFossekallen IL14.10.25
98503Ingvild FjeldstadRingerike OL14.13.30
216723Eirin MathiesenRingerike OL14.14.06
61051Live YtrehusRingerike OL14.18.07
160185Maresa StrandRingerike OL14.18.49
180917Sigrid GrindbergRingerike OL14.20.23
87520Kari StrandeRingerike OL14.23.07
413058Berthe TesloHadeland OL14.39.16

H Kort

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
60821Hans Jørgen LoeFossekallen IL13.40.33
68553Sverre ThuneRingerike OL13.50.41
216972Gunnar StøaRingerike OL13.51.18
216759Toralf OpperudRingerike OL13.53.53
216696Even A. BjørkliRingerike OL13.56.33
217086Sigurd A. BjørkliRingerike OL13.56.33
160112Richard StrandRingerike OL14.18.44
160115Stein Ivar StrandRingerike OL14.19.34
156591Anders RoumRingerike OL14.23.37
198563Jon Daniel RoumRingerike OL14.25.38
212277Reidar KollstrømRingerike OL14.50.01
160116Knut Ivar KollstrømRingerike OL14.50.31

D Mellom

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
222089Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL13.40.36
209873Ida Marie FlågenHeming Orientering13.53.18
215577Marion AmundsenRingerike OL13.56.40
204724May Ingela HopeModum OL13.59.27
216809Trine KihleNTNUI14.02.26
187205Hege HeibergHadeland OL14.07.27
177282Kristine GrønlundFana IL14.11.39
211219Ingrid LøsetRingerike OL14.12.06
176205Sidsel SkovliRingerike OL14.14.59
185895Camilla KjemperudFossekallen IL14.20.12
98609Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL14.21.33
79007Kjersti StræteRingerike OL14.30.52
400723Line ArnevikRingerike OL14.35.20
142789Stina BondehagenFossekallen IL15.18.14
216396Torunn Ø. JensenRingerike OL15.40.46
208707Hedda BondehagenFossekallen IL
175835Tuva Aas StræteRingerike OL

H Mellom

24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
217049Per KaarbyFossum IF13.51.56
411539Anders FlågenHeming Orientering13.53.20
176163Brede Høibak GundersenRingerike OL14.00.34
217060Gunnar HopeModum OL14.01.49
187097Erik SaugerudKonnerud IL14.04.37
201736Mikkel BerglundRingerike OL14.05.50
197973Olav NipenIL Tyrving14.10.37
98502Lars FjeldstadRingerike OL14.13.22
184426John Ivar KjellevoldModum OL14.14.20
215505Øyvind SørlieHadeland OL14.14.42
198571Leiv Inge KjemperudFossekallen IL14.15.36
192394Frode LøsetRingerike OL14.16.36
176069Jon Erland FossaasRingerike OL14.18.25
78995Leif Roger HultgreenRingerike OL14.19.39
192203Sverre GrafferRingerike OL14.21.15
205398Helge GrafferRingerike OL14.21.23
193685Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering14.22.00
185905Åsmund SætherFossekallen IL14.22.11
87554Hroar SannaRingerike OL14.31.17
160184Oskar ArnevikRingerike OL14.38.19
410558Olav HøgsetFossekallen IL14.51.16
213227Sondre Z. HagenFossum IF15.23.13
206289Stein H. HagenFossum IF15.23.15
487966Einar TesloHadeland OL15.28.00

D Lang

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
182073Monica BerglundRingerike OL14.06.28

H Lang

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
160321Kristian KihleRingerike OL14.04.09
61050Thorbjørn NørbeckRingerike OL14.07.38
71663Lars BerglundRingerike OL14.08.04
181874Knut AasRingerike OL14.15.08
209846Jan Richard EriksonAsker SK14.16.06
198537Morten DåsnesRingerike OL14.28.21
185994Per Anund LoeFossekallen IL14.29.46
87545Sander ArnevikRingerike OL14.36.12
400732Lars-Inge ArnevikRingerike OL14.38.57
68114Anders BrattliRingerike OL15.04.14
211550Lars EnerhaugenModum OL15.19.03
61055Juha VienaRingerike OL15.46.45
80004Geir NilsenViul Orienteringsklubb15.53.46

Annonser

IOF Eventor