Norsk Orientering

Startliste for Sport8serien finale med kretsløp

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8serien finale med kretsløp
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 17 september 2016

N-åpen

1 440 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
122Ella Elin OlsenHalden SK12.38
123Guro OttesenFredrikstad SK12.40
124Selma Soife SætherFredrikstad SK12.42
125Trym BreimoOK Moss12.44
126Magnus SigurdssonStokke IL12.46
133Elias ThoresenHalden SK13.00
135Emma BraathenTrøsken IL13.04
136Sander Ryste OddenSarpsborg OL13.06
137Johan Fredrik BraarudHalden SK13.08
138Agnes Steffensen JohansenGimle IF13.10
139Vilma DanevadFredrikstad SK13.12
140Maren Emine GlomsrudIndre Østfold OK13.14
141Signe KvalheimHalden SK13.16
142Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL13.18
143Solan LøkenOK Moss13.20
144Victoria Lunde AndersenSarpsborg OL13.22
145Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL13.24
146Jenny DanevadFredrikstad SK13.26
147Linus BjørkeHalden SK13.28

D -10

1 440 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
113Sigrid Schmitt GranHalden SK12.20
114Erle Elise WoldOK Moss12.22
115Minna Sofie WingstedtHalden SK12.24
116Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL12.26
117Thea KvalheimHalden SK12.28
118Torine Hagen-TafjordHalden SK12.30
119Inger Anne BraarudHalden SK12.32

D 11-12

1 840 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
149Nora Christine HansenRøyken OL11.59
150Sigrid HaugeSarpsborg OL12.01
151Josefin EylertsenHalden SK12.03
152Julie Sophie WoldOK Moss12.05
153Marie Lien BackstrømHalden SK12.07
154Mathilde FossaasGimle IF12.09
156Elma Sagli GudimIndre Østfold OK12.13
157Helle KvalheimHalden SK12.15
158Frida Hovgaard EisvangOK Moss12.17
159Vilde Hagen-TafjordHalden SK12.19
160Julie BrenåsVarteig OL12.21
161Amalie LøkkebergFredrikstad SK12.23
162Maren HenriksenHalden SK12.25
164Emma Helene OlsenHalden SK12.29

D 13-14

2 670 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
221Marieluise Schmitt GranHalden SK12.30
222Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL12.32
223Hedda Johanne Slang sunsetvikHalden SK12.34
224Elida Sagli GudimIndre Østfold OK12.36
225Nina PedersenSarpsborg OL12.38
226Synne Marie JenssenHalden SK12.40
227Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL12.42
228Alexandra AngvollFredrikstad SK12.44

D 13-20C

1 840 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
180Josefine Holm LindløvOK Moss13.01
181Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK13.03

D 15-16

2 810 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
242Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb12.23
243Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK12.25
244Hedda Raadal BjørloHalden SK12.27
245Aurora GjølsjøOK Moss12.29
246Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL12.31
248Karoline BjørnerødOK Moss12.35
249Hanna Lye MoumHalden SK12.37
250Selma KristiansenOK Moss12.39
251Lisa JenssenHalden SK12.41
252Marie HansenSarpsborg OL12.43

D 21-A kort

3 720 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
279Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL13.58

D 21-C

1 840 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
189Tove TesdalIndre Østfold OK13.33
190Anne Lise NyengenIndre Østfold OK13.35
191Ina BlågestadIndre Østfold OK13.37

D 17-20

3 720 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
258Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL12.06
259Helena ÅsbergSarpsborg OL12.08
260Benedicte PedersenSarpsborg OL12.10
261Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK12.12
262Siri PedersenSarpsborg OL12.14

D 40-

3 960 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
317Hanne WoldOK Moss13.43
318Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK13.45
319Linda FredhMåren OK13.47

D 45-

3 720 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
266Tone Karina IngesenSarpsborg OL13.32
267Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK13.34
268Hilde PoppeFredrikstad SK13.36

D 50-

3 720 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
272Wenche LindløvSarpsborg OL13.44
273May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering13.46

D 55-

3 720 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
276Elisabeth StrandhagenGöteborg Majorna OK13.52

D 60-

2 960 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
291Inger NergaardStokke IL13.30

D 70-

2 590 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
282Birgitte BekkelundRøyken OL13.31

H -10

1 440 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
102Martin MalmeHalden SK11.58
103Brage KristiansenOK Moss12.00
104Anders Hovgaard EisvangOK Moss12.02
105Ville Emil WingstedtHalden SK12.04
106Birk BreimoOK Moss12.06
107Selmer LøkenOK Moss12.08
108Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK12.10
109Sigve Holm LindløvOK Moss12.12
110Sverre SandvikHalden SK12.14
111Abdirahman HassanOK Moss12.16
112Philip Orud HovlandHalden SK12.18

H 11-12

1 840 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
167Ludvik SætherFredrikstad SK12.35
168Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL12.37
169Herman Lien BackstrømHalden SK12.39
170Sondre LadimOK Moss12.41
171Erlend Grønlund MoenGimle IF12.43
172Andreas TveterHalden SK12.45
173Ole Marius GlomsrudIndre Østfold OK12.47
174Alfred BjørnerødOK Moss12.49
175Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK12.51
176Jeremias Ryste OddenSarpsborg OL12.53
177Liam Viggo WingstedtHalden SK12.55

H 13-14

2 670 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
206Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK12.00
207Adam KristiansenOK Moss12.02
209Sivert PoppeFredrikstad SK12.06
210Sigurd Saxe SandvikHalden SK12.08
211Christopher LadimOK Moss12.10
212Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK12.12
213Isak Juel FagermoenFredrikstad SK12.14
214Tor Erling GjølsjøOK Moss12.16
215Thomas BlomkvistFredrikstad SK12.18
216Theodor LierIndre Østfold OK12.20
217Odin SætherFredrikstad SK12.22

H 13-20C

1 840 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
183Marius Selmer OlsenHalden SK13.07
184Hans Peder BerglandIndre Østfold OK13.09
185Alf Kristian HelleHalden SK13.11
186Sander BystrømIndre Østfold OK13.13

H 15-16

2 810 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
231Bendik EliassenFredrikstad SK12.01
232Eirik BlågestadIndre Østfold OK12.03
233Ole Øivind NorstedHalden SK12.05
234Eirik ImrikFredrikstad SK12.07
235Sigvart Eugen BerglandIndre Østfold OK12.09
236Runar Saur ModahlFredrikstad SK12.11
237Vegar SkinneIndre Østfold OK12.13
238Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK12.15
239Christian BrynildsenHalden SK12.17
240Sondre OttesenFredrikstad SK12.19
241Niels Christian HellerudHalden SK12.21

H 17-20

3 720 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
254Benjamin AasenSarpsborg OL11.58

H 21-

4 520 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
357Jon PedersenHalden SK13.30
358Morten TangenMåren OK13.32
359Håkon Nergaard BergStokke IL13.34
360Henrik Drange RuudRøyken OL13.36

H 40-

4 520 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
367Thomas LieFredrikstad SK13.50
368Fredrik LarsenIndre Østfold OK13.52
369Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK13.54
370Rune BlågestadIndre Østfold OK13.56
371Vegar KristiansenOK Moss13.58

H 45-

4 330 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
351Henrik OttesenFredrikstad SK13.31

H 50-

4 010 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
331Trygve LeivestadSarpsborg OL13.36
332Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering13.38
333Øystein JensenSarpsborg OL13.40
334Dag BrenåsVarteig OL13.42
335Ole IngesenSarpsborg OL13.44

H 55-

4 010 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
336Øyvind Roger HansenRøyken OL13.46

H 60-

3 960 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
311Torgeir StrandhagenRøyken OL13.31
312Mats StrandhagenGöteborg Majorna OK13.33
313Øystein RuudFredrikstad SK13.35

H 65-

3 960 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
321Runar KittilsenStokke IL13.51
322Kjell StenstadvoldIL Tyrving13.53
323Ragnar Niemi BergStokke IL13.55

Direkte A-kort

2 960 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
303Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL13.33
299Fossaas Trond IvarGimle IF13.46
300Eva S JohansenGimle IF13.48
302Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK13.52
304Rhine HolmOK Moss13.56
305Tor Grønlund MoenGimle IF13.58

Direkte A-lang

4 010 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
338Øyvind BergetSarpsborg OL13.50
346Dag SyversenSarpsborg OL14.06
348Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL14.10

Annonser

IOF Eventor