Norsk Orientering

Startliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 16 april 2016

N-åpen

1 670 m, 60 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1073Torine Hagen-TafjordHalden SK12.00
1029Elise Holm NedrebøOK Moss12.28
1030Elias KleivaNydalens SK12.29
1031Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK12.30
1032Tuva FossaasGimle IF12.31
1033Selmer Størmer-AntonsenNOTEAM12.32
1034Sixten SandUddevalla OK12.33
1035Guro OttesenFredrikstad SK12.34
1037Kristin MortensenIL Koll12.36
1038Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn12.37
1039Synne KjernsmoRøyken OL12.38
1040Joel Bronebakk JohanssonHalden SK12.39
1041Amund SaugestadNydalens SK12.40
1042Hedda Kind KjellevoldModum OL12.41
1043Annabell Aunmo KjellevoldModum OL12.42
1044Jonas HirschBækkelagets SK12.43
1045Markus HirschBækkelagets SK12.44
1054Ida Amundsen BjørkliRingerike OL12.53
1056Vilhelm SvarødHalden SK12.55
1057Astrid ReuschHeming Orientering12.56
1058Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL12.57
1059Jon StrandKongsberg OL12.58
1060Aksel Johan SandvikHalden SK12.59
1061Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK13.00
1062Mikkel RastadAsker Skiklubb13.01
1063Hanna SpangbergKonnerud IL13.02
1064Mathis RenardKongsberg OL13.03
1065Fredrik BueOL Tønsberg og omegn13.04
1066Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering13.05
1067Elias MolundIL Tyrving13.06
1068Erlend BakkeFossum IF13.07
1069Max Alexander NybråtenIL Tyrving13.08
1070Rasmus EngehultNotodden OL13.09
1071Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL13.10
1072Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn13.11
1074Eirik LestebergKongsberg OL13.13
1075Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn13.14
1076Magnus SigurdssonStokke IL13.15
1077Johanne Terland GundersenHeming Orientering13.16
1079Sofie Holm NedrebøOK Moss13.18
1080Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL13.19
1081Ville Emil WingstedtHalden SK13.20
1082Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn13.21
1083Håkon Fenne IngjerdBækkelagets SK13.22
1084Leon KnudsenOppsal Orientering13.23
1085Marte EgerKongsberg OL13.24
1086Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK13.25
1087Anita LangeggenKongsberg OL13.26
1088Silja BerstadHeming Orientering13.27
1089Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange13.28
1090Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL13.29
1092Erle FosstveitRaumar Orientering13.31
1093Malin Husebye AamodtFredrikstad SK13.32
1094Eero MartomaaÅs-NMBU Orientering13.33
1095Johan Fredrik BraarudHalden SK13.34
1096Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering13.35
1097Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb13.36
1098Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn13.37
1099Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL13.38
1100Frikk FinsrudAsker Skiklubb13.39

D -10

1 640 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1111Klara Aas SandtrøMåren OK12.00
1114Alva Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering12.03
1116Sigrid Schmitt GranHalden SK12.05
1117Elise RenardKongsberg OL12.06
1118Minna Sofie WingstedtHalden SK12.07
1119Pernille Nor-WollØstmarka OK12.08
1120Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn12.09
1121Inger Anne BraarudHalden SK12.10
1122Oline Bjerknes FagerlidMåren OK12.11
1123Ragne KlavenesSandefjord OK12.12
1124Ingrid LestebergKongsberg OL12.13
1125Emma Aune JakobsenOK Moss12.14
1126Eira Skaarer WiklundNydalens SK12.15
1127Mari KallesonOppsal Orientering12.16
1128Hanne Wærp HaugeNydalens SK12.17
1129Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK12.18
1130Erle Elise WoldOK Moss12.19
1131Mathea BrønnFredrikstad SK12.20
1132Astrid YtterbøAsker Skiklubb12.21
1133Helene ScheeleNydalens SK12.22

D 11-12

1 950 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1261Sigrid NermoenØstmarka OK12.45
1262Tiril Ebon EspedalNydalens SK12.46
1263Signe HoloFossum IF12.47
1264Marie KravdalGjø-Vard OL12.48
1265Mille Baastad BergIL Tyrving12.49
1266Marie SaugestadNydalens SK12.50
1267Vilde Hagen-TafjordHalden SK12.51
1268Marie ScheeleNydalens SK12.52
1269    Mari Ovidia RanestadHamar OK12.53
1270Maren HenriksenHalden SK12.54
1271Frida Hovgaard EisvangOK Moss12.55
1272Hannah Syrdal ØenHeming Orientering12.56
1273Nora Christine HansenRøyken OL12.57
1274Anne FrøislandVang OL12.58
1275Martha WisløffAsker Skiklubb12.59
1276Amalie LøkkebergFredrikstad SK13.00
1277Tuva HøyerFossum IF13.01
1279Inga Skaarer WiklundNydalens SK13.03
1281Marie KvarmeRøyken OL13.05
1282Tia Zelow BliksmarkFossum IF13.06
1283Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn13.07

D 11-12N

1 650 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1289Malene BerstadHeming Orientering12.05
1290Nora Arentz HagenSandefjord OK12.06
1291Tiril Lødeng NilsenOK Moss12.07
1292Kristine RylandHalden SK12.08
1293Mathilde FossaasGimle IF12.09

D 13-14

2 890 m, 40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1311Janna Sofie TellesbøØstmarka OK12.07
1312Tia JansenHeming Orientering12.09
1314Maya Jones ArnesenHeming Orientering12.13
1316Ingrid BlindheimLillomarka OL12.17
1317Noor Dirro-HeluMåren OK12.19
1318Marte Madslien BakkenNydalens SK12.21
1319Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL12.23
1320Tina KallesonOppsal Orientering12.25
1321Hedda SpangbergKonnerud IL12.27
1322Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL12.29
1323Elida Sagli GudimIndre Østfold OK12.31
1324Berthe TesloHadeland OL12.33
1325Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL12.35
1326Ea LunøeNydalens SK12.37
1327Kristine KravdalGjø-Vard OL12.39
1328Mari ØverbyKongsberg OL12.41
1329Alvilde Lysaker SandenEiker OL12.43
1330Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK12.45
1331Oda ScheeleNydalens SK12.47
1332Konstanse MoholthKongsberg OL12.49
1333Johanna Sofie LongfjeldModum OL12.51
1334Ida Marie FlågenHeming Orientering12.53
1335Sofie BergstrømHalden SK12.55
1336Kristin Melby JacobsenLardal OL12.57
1337Martha Nesheim KøberNydalens SK12.59
1338Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK13.01
1339Oda Isnes TyseEiker OL13.03
1341Ella BerstadHeming Orientering13.07
1343Siren Lohne BoehlkeFossum IF13.11
1344Petra HoveidAsker Skiklubb13.13
1345Hanna AndersenHeming Orientering13.15
1346Yngvild Langedal BreivikNydalens SK13.17
1347Ina MartiniAsker Skiklubb13.19
1348Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering13.21
1349Elise Wærp HaugeNydalens SK13.23
1351Pia Young VikNydalens SK13.27
1352Alexandra AngvollFredrikstad SK13.29
1353Mille JægtvikKonnerud IL13.31
1354Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL13.33
1355Åsne HaavengenKongsberg OL13.35

D 13-16C

1 960 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1520Emilie JohansenSandefjord OK12.01
1521Mia Bohlin JønsbergGimle IF12.02
1522Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK12.03
1523Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK12.04
1524Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK12.05
1526Luciana Maria SvadsMåren OK12.07
1527Eline SchjervenLardal OL12.08
1528Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL12.09
1529Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL12.10
1531Astrid RognstadHadeland OL12.12
1532Ingvild AgnaltTrøsken IL12.13
1533Emma EngehultNotodden OL12.14

D 13-16N

1 700 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1577Karen MyklebustHamar OK12.03

D 15-16

3 860 m, 62 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1593Ada WulfsbergNydalens SK12.02
1595Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL12.06
1596Ragne WiklundNydalens SK12.08
1597Hanne Eide RappRaumar Orientering12.10
1598Tonje Rognerud BøeFossum IF12.12
1599Maren NorderudIL Tyrving12.14
1600Anna Trindade EriksenNydalens SK12.16
1601Helene EgerKongsberg OL12.18
1602Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb12.20
1603Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL12.22
1604Pernille KatlaFossum IF12.24
1605Lisa JenssenHalden SK12.26
1606Hanne VassendPorsgrunn OL12.28
1607Ane Sofie KroghOppsal Orientering12.30
1608Frida Bakken UlsethNydalens SK12.32
1609Andrea RanvikKonnerud IL12.34
1610Linn Mei WaalerMåren OK12.36
1611Åsne HoloFossum IF12.38
1612Tomine Lysaker SandenEiker OL12.40
1613Mina JørgensenIL Tyrving12.42
1614Ingrid HasaasFossum IF12.44
1615Kathinka RogstadKongsberg OL12.46
1616Ingrid MadslienNydalens SK12.48
1617Karen Hoel JomaasFossum IF12.50
1618Thea LandKonnerud IL12.52
1619Sarah WølloKongsberg OL12.54
1620Tuva Aas StræteRingerike OL12.56
1621Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb12.58
1622Anniken RanvikKonnerud IL13.00
1623Andrea VaneboKongsberg OL13.02
1624Thea Sofie SalvesenAsker Skiklubb13.04
1625Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK13.06
1626Ragne NorrudFossum IF13.08
1628Christine HoenEiker OL13.12
1629Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL13.14
1630Hedda Raadal BjørloHalden SK13.16
1631Marie HansenSarpsborg OL13.18
1632Anna MeenPorsgrunn OL13.20
1633Marlin HaavengenKongsberg OL13.22
1635Carmen DirroMåren OK13.26
1636Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL13.28
1637Selma KristiansenOK Moss13.30
1638Karianne Olsvik DengerudNydalens SK13.32
1639Heidi Elisabeth BrækkeHalden SK13.34
1640Emma DanevadFredrikstad SK13.36
1641Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb13.38
1642Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL13.40
1643Ingrid G. KvålsgardFossum IF13.42
1644Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL13.44
1645Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK13.46
1646Mari Landro SvingheimKonnerud IL13.48
1647Marie LilandNydalens SK13.50
1648Ingeborg RognstadHadeland OL13.52
1650Aurora GjølsjøOK Moss13.56
1653Ingvild LangeggenKongsberg OL14.02
1654Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL14.04
1655Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb14.06
1656Hanna Lye MoumHalden SK14.08
1657Solveig Eline BergIL Tyrving14.10
1658Ingeborg KvarmeRøyken OL14.12
1659Solveig LetmolieEiker OL14.14
1660Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrving14.16

D 15-16B

2 890 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1359Kamilla LomeHamar OK13.39
1360Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK13.40
1361Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL13.41
1362Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubb13.42

D 17-A kort

3 140 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1728Kjersti MyhreKongsberg OL12.04
1729Ingrid LetmolieEiker OL12.05
1730Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK12.06
1731Benedikte BøenPorsgrunn OL12.07
1732Silje MoeFredrikstad SK12.08
1733Christina RambergØstmarka OK12.09
1734Marita Lilja GrønhovdModum OL12.10
1735Anna Isnes TyseEiker OL12.11
1736Ida Elisabeth FinstadNTNUI12.12
1737Elin KallesonOppsal Orientering12.13
1738Ann-Karin LestebergKongsberg OL12.14
1739Tina HærenTrøsken IL12.15
1741Stine NjåsteinIL Tyrving12.17
1742Kari Reppesgård HoltHedrum OL12.18
1743Tonje Kvamme DahlRingerike OL12.19
1744Cassie TrewinIL Tyrving12.20
1745Susanne TveteråsNydalens SK12.21
1746Solveig SletnerRøyken OL12.22
1747Kari LundNittedal OL12.23
1748Linn-Mari KaspersenTrøsken IL12.24
1189Else Kari ScheeleNydalens SK12.33

D 17-B

3 050 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1390Hege Resvoll SkaugOppsal Orientering12.27
1391Hilde PoppeFredrikstad SK12.28
1392Jorunn BlindheimLillomarka OL12.29
1394Lillian BergeSandefjord OK12.31
1395Gunhild MyhrAsker Skiklubb12.32
1396Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll12.33
1397Camilla ImrikFredrikstad SK12.34
1398Gro EllegaardVang OL12.35
1399Ingunn Saur ModahlFredrikstad SK12.36
1400Lene FlessebergKongsberg OL12.37
1401Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb12.38

D 17-C

1 960 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1549Silje Skatvedt StensrudOK Horten12.30
1550Grete SkotteFossum IF12.31
1551Else StordalOL Tønsberg og omegn12.32
1552Mona SveenVang OL12.33
1553Anne SørlienGjø-Vard OL12.34
1554Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn12.35
1555Laila Eriksen BlomFet OL12.36
1556Line NordhaugKonnerud IL12.37
1557Heidi EriksenLarvik OK12.38
1558Mia EngehultNotodden OL12.39
1559Kristin Kinck RannemFossum IF12.40
1560Camilla FosstveitRaumar Orientering12.41
1561Cecilie Wærp HaugeNydalens SK12.42
1562Monica Tveit TjentlandLardal OL12.43
1563Cecilie Christin KvermeFossum IF12.44
1564Ina BlågestadIndre Østfold OK12.45

D 21-A

4 030 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1775Celine RenardKongsberg OL12.04
1776Marianne BakkenNydalens SK12.05
1777Anne Marie BlekenBækkelagets SK12.06
1778Hanne Maria VisterOslostudentenes IK12.07
1779Silje Borge HoviSkien OK12.08
1780Else Kristine LienLøten o-lag12.09
1781Marit IsachsenAsker Skiklubb12.10
1782Katrine DamgaardFossum IF12.11
1783Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL12.12
1784Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL12.13
1785Kristin SletnerRøyken OL12.14
1786Belinda Jørandli RudsengenOslostudentenes IK12.15
1787Line KlyveOppsal Orientering12.16

D 35-

4 030 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1790Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK12.19
1791Marion AmundsenRingerike OL12.20
1792Kristin Nergaard BergFossum IF12.21
1793Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn12.22
1794Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK12.23
1796Dagny I. LysakerRaumar Orientering12.25
1797Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn12.26

D 40-

4 030 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1802Kari StrandKongsberg OL12.31
1803Monica BerglundRingerike OL12.32
1804Astrid KravdalGjø-Vard OL12.33
1805Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK12.34
1806Siri StørmerHeming Orientering12.35
1807Birgit Økern JensenKonnerud IL12.36
1809Kristin EgerKongsberg OL12.38
1810Karianne KatlaFossum IF12.39
1811Marit InngjerdingenHeming Orientering12.40
1812Mai Britt BjørkSandefjord OK12.41
1814Sara MathisenPorsgrunn OL12.43
1815Audrun UtskarpenOslostudentenes IK12.44
1816Valborg MadslienLillehammer OK12.45

D 45-

3 490 m, 52 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2139Maria TorgersenBækkelagets SK12.02
2143Anne Borgen SturødNydalens SK12.06
2145Mona LomeHamar OK12.08
2146Marianne ReuschHeming Orientering12.09
2147Heidi ØstliRaumar Orientering12.10
2148Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK12.11
2149Anne Teigland ArntzenRaumar Orientering12.12
2150Merete UndelandSturla, IF12.13
2151Ann Elin FlågenHeming Orientering12.14
2152Mette SpangbergKonnerud IL12.15
2153Line Skjevik ArnevikRingerike OL12.16
2154Isa HeggedalKonnerud IL12.17
2155Tone Karina IngesenSarpsborg OL12.18
2156Solveig BerganNydalens SK12.19
2157Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeRøyken OL12.20
2158Arnhild KroghOppsal Orientering12.21
2159Kristin SørensenSturla, IF12.22
2160Jorun RuudAsker Skiklubb12.23
2161Irene Felde OlaussenHalden SK12.24
2162Annette Cecilie ArentzSandefjord OK12.25
2163Barbara Willkommen EikenKongsberg OL12.26
2164Hilde VassendPorsgrunn OL12.27
2165Paula BerstadHeming Orientering12.28
2166Tone SkramRøyken OL12.29
2167Aud Ellen BrevikSturla, IF12.30
2168Marit EgnerAsker Skiklubb12.31
2169Kathrine LunøeNydalens SK12.32
2170Ina Cecilie LandroKonnerud IL12.33
2171Hanne Lerche RaadalHalden SK12.34
2172Kjersti Holt HanssenMåren OK12.35
2173Anne-Kristin KvammeRingerike OL12.36
2174Hege SolerødGjø-Vard OL12.37
2175Berit Sofie WiklundNydalens SK12.38
2176Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb12.39
2177Lenka WestinPorsgrunn OL12.40
2178Trine OldernesLillomarka OL12.41
2179Åse Ulltveit-Moe NorrudFossum IF12.42
2180Trine OlaussenFredrikstad SK12.43
2181Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK12.44
2182Ingrid Eide RappRaumar Orientering12.45
2183Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb12.46
2185Torill VisterIndre Østfold OK12.48
2186Torunn økern JensenRingerike OL12.49
2187Hege FeiringIL Tyrving12.50
2188Cora EbnerKongsberg OL12.51
2189Stine ArntzenSandefjord OK12.52
2190Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb12.53
2191Anne Mia OlsenModum OL12.54
2192Katrine BakkeFossum IF12.55
2193Ingrid KvistadKongsberg OL12.56
2194Signe Astrup ArnesenHeming Orientering12.57
2195Runa Lien BackstrømHalden SK12.58

D 50-

3 370 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2230Unn Hilde HeggedalKongsberg OL12.50
2231Wenche LindløvSarpsborg OL12.51
2232Åshild BergstølKongsberg OL12.52
2234Dagrun MelkildHeming Orientering12.54
2235Kari MadslienNydalens SK12.55
2236Trude FixdalIL Koll12.56
2237Tiri RebårdSandefjord OK12.57
2238Anne Marit BjergaardNydalens SK12.58
2239Anne Kristine NorderudIL Tyrving12.59
2240Marie AlfredssonOK Tyr13.00
2242Eva SyversenRøyken OL13.02
2243Randi NicolaisenAsker Skiklubb13.03
2244Lill-Ann TorpSandefjord OK13.04
2245Anne MadslienNydalens SK13.05
2246Maria PerssonAsker Skiklubb13.06
2247Marianne NjåsteinIL Tyrving13.07
2248Alix Young VikNydalens SK13.08
2249Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL13.09
2250Ida SyversenRøyken OL13.10
2251Hilde StorløkkenKongsberg OL13.11
2252Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL13.12
2253Anne-Kristin Eriksrud KarlsenOppsal Orientering13.13
2254May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering13.14
2255Marianne HjermstadFossum IF13.15
2256Anna GöhlmanIL Tyrving13.16
2257Monica NordbrødenHalden SK13.17
2258Eirin MathiesenRingerike OL13.18
2259Åshild FlatebakkenIL Tyrving13.19
2260Kirsti RogstadKongsberg OL13.20
2261Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering13.21
2262Kjersti StræteRingerike OL13.22
2263Anne Marit BordalRingsaker OK13.23
2264Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb13.24
2265Heidi SchatvetNotodden OL13.25
2266Tove HeimdalKonnerud IL13.26
2267Margrete EngzeliusAsker Skiklubb13.27
2268Elisabeth HetlevikKongsberg OL13.28
2269Siw SolstadIL Tyrving13.29
2271Heidi BørstadSarpsborg OL13.31
2272Jane RødderKongsberg OL13.32
2273Eldri HoloFossum IF13.33
2274Tove StrandMåren OK13.34

D 55-

3 370 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2277Kristin TandbergAsker Skiklubb13.37
2278Elisabeth StrandhagenGöteborg Majorna OK13.38
2279Eli Tufte HanssenEiker OL13.39
2280Ellen Marie TurterNydalens SK13.40
2281Tone HollowellOK Tyr13.41
2282Kari Elisabeth NatvigNittedal OL13.42
2283Kjersti SkantzeIL Tyrving13.43
2284Grete HoviSkien OK13.44
2285Gunhild HennumLierbygda OL13.45
2287Kirsti Grundnes BergIL Tyrving13.47
2288Kirsti Aas OlsenEiker OL13.48
2289Anne Berit EidNydalens SK13.49
2290Gerd FossestølNittedal OL13.50
2292Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering13.52
2293Astrid Waaler KaasHeming Orientering13.53
2294Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn13.54
2295Anne Julsrud HaugenHalden SK13.55
2296Mette HallénNydalens SK13.56
2297Christine GjermoØstmarka OK13.57
2298Karin EriksenOL Tønsberg og omegn13.58
2299Grete BerntsenMåren OK13.59
2300Berit BergeIL Tyrving14.00
2301Eli Marie WiigPorsgrunn OL14.01
2302Unni RyeAsker Skiklubb14.02
2303Lene KinnebergRaumar Orientering14.03
2304Laila SpångmyrIK Jarl Rättvik14.04

D 60-

2 930 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2308Tove Skiri WahlgrenSarpsborg OL12.03
2309Live Joronn YtrehusRingerike OL12.04
2310Lisa AnnersandOK Tyr12.05
2311Aud KjemperudEiker OL12.06
2312Sirpa LiljaModum OL12.07
2313Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange12.08
2314Bjørg SvanbergRøyken OL12.09
2315Anne SørumRingsaker OK12.10
2316Kari UndrumElverum OK12.11
2317Elle M. MelbyeHeming Orientering12.12
2318Inger NergaardStokke IL12.13
2319Wenche HultgreenIL Tyrving12.14
2320Tove DamgaardOL Trollo12.15
2321Elisabeth RødAndebu IL12.16
2322Unni Strand KarlsenFredrikstad SK12.17
2323Randi Kristin NærumLarvik OK12.18
2324Margrete JørandliGjø-Vard OL12.19

D 65-

2 930 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2356Aud I SpjelkavikIL Tyrving12.51
2357Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL12.52
2358Kari StrandeRingerike OL12.53
2359Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL12.54
2360Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL12.55
2361Bodil BerbyTrøsken IL12.56
2362Ildiko HorvatiIL Tyrving12.57
2363Ingeborg BakkenMåren OK12.58
2364Toril RiddervoldHeming Orientering12.59
2365Siv AntonsenFredrikstad SK13.00

D 70-

2 520 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2436Hjørdis ØvreåsBotne SK12.27
2437Heidrun MattickGimle IF12.28
2438Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL12.29
2439Kirsten BakkeGjø-Vard OL12.30
2440Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL12.31
2441Birgitte BekkelundRøyken OL12.32
2442Astrid GjelstadSandefjord OK12.33
2443Sidsel SandelienHeming Orientering12.34
2445Tea ForbergRond OL12.36
2446Elin DahlenRingerike OL12.37
2447Inger SkaugOppsal Orientering12.38
2448Eli KlovningPorsgrunn OL12.39
2449Liv FeiringHamar OK12.40
2450Kjersti ThoStabæk IF12.41
2451Inger Lise BjordalOppsal Orientering12.42

D 75-

2 520 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2416Tirill Liby SeipOK Skeidi12.07
2417Unni DrageHaugerud IF12.08
2418Johanna YtterbølGimle IF12.09
2419Torunn Hege FrøvollSturla, IF12.10

H -10

1 640 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1138Anders Hovgaard EisvangOK Moss12.27
1139Selmer LøkenOK Moss12.28
1140Emil Husebye AamodtFredrikstad SK12.29
1141Magnus MolundIL Tyrving12.30
1142Jørgen DahlFredrikstad SK12.31
1143Birk BreimoOK Moss12.32
1144Edvard KeransFredrikstad SK12.33
1145Erlend OtterleiØstmarka OK12.34
1146Tollef TjentlandLardal OL12.35
1147Mathias LinløkkenØstmarka OK12.36
1148Håvard Rekve LianFossum IF12.37
1149Lukas Jones ArnesenHeming Orientering12.38
1150Sverre SandvikHalden SK12.39
1151Håkon Sæl SteenFossum IF12.40
1152Abdirahman HassanOK Moss12.41
1154Audun NordbyFredrikstad SK12.43
1155Jon Magnus Telnes EnganOK Moss12.44

H 11-12

1 950 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1220Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering12.04
1224Sondre LadimOK Moss12.08
1225Herman Lien BackstrømHalden SK12.09
1226Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL12.10
1227Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb12.11
1229Alfred BjørnerødOK Moss12.13
1230Ludvik SætherFredrikstad SK12.14
1231Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb12.15
1232Jonas KroghOppsal Orientering12.16
1233Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn12.17
1234Sindre Sæl SteenFossum IF12.18
1235Theodor BjørkSandefjord OK12.19
1236Martin Nøkleby MellingRingerike OL12.20
1237Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna12.21
1238Rasmus BerglundRingerike OL12.22
1239Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK12.23
1241Simen Hagen StrømsnesAsker Skiklubb12.25
1242Anders Næss-UlsethHeming Orientering12.26
1243Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK12.27
1244Axel AaldeNydalens SK12.28
1245Liam Viggo WingstedtHalden SK12.29
1246Arne BerganKongsberg OL12.30
1247Jonas OlaussenHalden SK12.31
1248Felix R. HyllesethSentrum OK12.32
1249Mats Olsen ByeModum OL12.33
1250Hallvard TjentlandLardal OL12.34
1251Jakob RastadAsker Skiklubb12.35
1252Knut Kolltveit SørlieFossum IF12.36
1253Anders KlavenesSandefjord OK12.37
1254Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn12.38
1255Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL12.39

H 11-12N

1 650 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1301Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL12.17
1302Brage FosstveitRaumar Orientering12.18
1303Erlend Grønlund MoenGimle IF12.19
1305Emil SkytterenOdal OL - Orientering12.21
1306Vetle FosdalGimle IF12.22
1307Kristoffer EngebretsenRaumar Orientering12.23

H 13-14

3 010 m, 65 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1446Sander Tonjer FingarsenElverum OK12.02
1447Lukas KlausenSturla, IF12.04
1448Peder Bonden KjørsvikKongsberg OL12.06
1450Eirik ØvstedalNydalens SK12.10
1451Mikkel BerglundRingerike OL12.12
1452Cornelius BjørkSandefjord OK12.14
1453Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb12.16
1454Tobias MathisenPorsgrunn OL12.18
1455Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb12.20
1456Joakim Wilkens JernbergNydalens SK12.22
1457Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn12.24
1458Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL12.26
1459Felix FinsrudAsker Skiklubb12.28
1460Marius BakkeFossum IF12.30
1461Atle Nikolai WølloKongsberg OL12.32
1462Christopher LadimOK Moss12.34
1463Even BordalRingsaker OK12.36
1464Ferdinand FremmingHeming Orientering12.38
1465Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL12.40
1466Kristian ØstermannHeming Orientering12.42
1467Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK12.44
1468Eilev KvaaleAsker Skiklubb12.46
1469Sindre GisholtFossum IF12.48
1470Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF12.50
1471Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK12.52
1472Ole Jakob FrankrigNydalens SK12.54
1473Mikkel KatlaFossum IF12.56
1474Nils TveiteÅs-NMBU Orientering12.58
1475Johan EgerKongsberg OL13.00
1476Birk ThorstensenOppsal Orientering13.02
1477Sivert PoppeFredrikstad SK13.04
1478Rolf Trygve HaugKongsberg OL13.06
1479Erlend BørliFossum IF13.08
1480Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL13.10
1481Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL13.12
1482August Syrdal ØenHeming Orientering13.14
1483Adam KristiansenOK Moss13.16
1484John OtterleiØstmarka OK13.18
1485Olav LundKongsberg OL13.20
1487Tobias Mikael EspedalNydalens SK13.24
1488Grunde IsaksætreGrue IL13.26
1489Tor Erling GjølsjøOK Moss13.28
1490Ådne SkjærsteinIL Tyrving13.30
1491Elias StubberudNydalens SK13.32
1492Birk Felland SætnanFossum IF13.34
1493Henrik ReuschHeming Orientering13.36
1494Tore Herman KirkebøenHalden SK13.38
1495Gustav Andresen SkotteFossum IF13.40
1496Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering13.42
1497Vegard RanestadHamar OK13.44
1498Gaute FosstveitRaumar Orientering13.46
1499Adam ConwayKongsberg OL13.48
1500Mats LindaasElverum OK13.50
1501Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering13.52
1502Lars Øderud VatneBækkelagets SK13.54
1503Vetle DrageKongsberg OL13.56
1504Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK13.58
1505Jakob TorgersenHalden SK14.00
1506Sondre YtterbøAsker Skiklubb14.02
1507Stian Måseide SørlieRaumar Orientering14.04
1508Stein Aas StræteRingerike OL14.06
1509Odin SætherFredrikstad SK14.08
1510Sigurd Saxe SandvikHalden SK14.10
1511Jonas MyhrAsker Skiklubb14.12
1512Storm KleivaNydalens SK14.14

H 13-16C

1 960 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1536Even Amundsen BjørkliRingerike OL12.17
1537Håkon Kopperud KnutsenGimle IF12.18
1538Sander BystrømIndre Østfold OK12.19
1539Anders RoumRingerike OL12.20
1540Lukas Bjelde FossheimMåren OK12.21
1541Isak Juel FagermoenFredrikstad SK12.22
1542Gard LaeskogenRingerike OL12.23
1543Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK12.24
1544Simen HøyerFossum IF12.25
1545Gaute LindaasElverum OK12.26
1546Herman KarterudVang OL12.27

H 13-16N

1 700 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1581Anders Gylterud KvålsgardFossum IF12.07
1582Lars Mikkel Lødeng NilsenOK Moss12.08
1583Martin KindemGimle IF12.09
1584Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering12.10

H 15-16

4 660 m, 54 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1661Jonatan AuneHalden SK12.01
1662Andreas RambergØstmarka OK12.03
1663Ole Øivind NorstedHalden SK12.05
1668Sølve DrageKongsberg OL12.15
1670Fredrik SveenVang OL12.19
1671Eivind Berner MyhreFossum IF12.21
1672Rasmus MathisenPorsgrunn OL12.23
1673Niels Christian HellerudHalden SK12.25
1674Vegard LøvliAsker Skiklubb12.27
1675Njaal Ellegaard MelbyVang OL12.29
1676Mats Andre NygårdIndre Østfold OK12.31
1677Eirik ImrikFredrikstad SK12.33
1678Håkon SturødNydalens SK12.35
1679Erik Hæstad BjørnstadFossum IF12.37
1680Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK12.39
1681Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange12.41
1682Frikk DukefossLillehammer OK12.43
1683Peter GisholtFossum IF12.45
1685Johan Kristian UndelandSturla, IF12.49
1686Bendik EliassenFredrikstad SK12.51
1687Sivert Åmodt AmundsenLardal OL12.53
1688Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK12.55
1689Sondre SkytterenOdal OL - Orientering12.57
1690Isak JonssonNydalens SK12.59
1691Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb13.01
1692Sivert Sande KvermeFossum IF13.03
1693Petter Astrup ArnesenHeming Orientering13.05
1694Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL13.07
1695Sander ArntzenAsker Skiklubb13.09
1696Sondre OttesenFredrikstad SK13.11
1697Lars Young VikNydalens SK13.13
1698Per Clemet WisløffAsker Skiklubb13.15
1700Runar Saur ModahlFredrikstad SK13.19
1701Alexander Repstad StoremyrIL Hauken13.21
1702Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL13.23
1703Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering13.25
1704Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering13.27
1705Trygve MyhrAsker Skiklubb13.29
1706Audun Melby JacobsenLardal OL13.31
1707Simen Gran BlystadLøten o-lag13.33
1708Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL13.35
1710Eirik BlågestadIndre Østfold OK13.39
1711Nikolai NordhaugKonnerud IL13.41
1712Even LindaasVang OL13.43
1713Aslak HeimdalKonnerud IL13.45
1714Elias ØhmanGjø-Vard OL13.47
1716Eskil FrøislandVang OL13.51
1717Bernhard BryhnSturla, IF13.53
1718Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn13.55
1719Emil StørmerFossum IF13.57
1720Elias Skjolden SørensenLillomarka OL13.59
1721Oskar ArnevikRingerike OL14.01
1722Egil FrydenlundSturla, IF14.03
1723Sverre GrafferRingerike OL14.05

H 15-16B

3 010 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1516Markus Månum MoenMåren OK14.18
1517Håvard GjestvangOL Toten-Troll14.19
1518Endre Rognskog MellaOppsal Orientering14.20

H 17-A kort

3 140 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1753Tor Halvor BolkesjøBækkelagets SK12.29
1754Peter CarlsenRøyken OL12.30
1755Einar KlavenesSandefjord OK12.31
1756Martin SkytterenOdal OL - Orientering12.32
1757Anders FærdenKolbotn og Skimt OL12.33
1758Arno Lilja GrønhovdModum OL12.34
1759Ole Underthun JohansenIL Tyrving12.35
1760Pål Christian IngierdBækkelagets SK12.36
1761Inge RambergØstmarka OK12.37
1762Even ErlienGjø-Vard OL12.38
1763Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL12.39
1764Tobias R. HyllesethSentrum OK12.40
1765Roar MathisenOL Tønsberg og omegn12.41
1766Stein MellaOppsal Orientering12.42
1767Espen TorsethGjø-Vard OL12.43
1768Tor RingstadHedrum OL12.44
1769Fredrik SaugestadNydalens SK12.45
1770Kjetil MolundIL Tyrving12.46

H 17-B

3 050 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1366Jan Arild RyggSande Sportsklubb12.03
1368Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering12.05
1369Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL12.06
1370Trond MyhreFossum IF12.07
1371Knut Johan WinsvoldØstmarka OK12.08
1372Thor VollsetHeming Orientering12.09
1373Gunnar PedersenAsker Skiklubb12.10
1374Harald AulieIL Koll12.11
1375Tore Grønlund MoenGimle IF12.12
1376Sjur GrindstuenIndre Østfold OK12.13
1377Jarle RogndokkenFet OL12.14
1378Fredrik HøyerFossum IF12.15
1379Runar ThorstensenOppsal Orientering12.16
1380Boehlke HenrikFossum IF12.17
1381Pål Espen NordhaugKonnerud IL12.18
1382Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL12.19
1383Haakon PettersenSandefjord OK12.20
1384Per Anders YtterbøAsker Skiklubb12.21

H 17-C

1 960 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1534Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL12.15
1565Torbjørn BarikmoKongsberg OL12.46
1566Haakon KnudsenOppsal Orientering12.47
1567Gunnar SandenEiker OL12.48
1568Gunnar FosstveitRaumar Orientering12.49
1569Simon Wich-HeiterGjø-Vard OL12.50
1570Marius Bull-Tornøe BjørkliRingerike OL12.51
1571Morten EngebretsenRaumar Orientering12.52
1572Jon Daniel RoumRingerike OL12.53
1573Geir Thrane KnutsenGimle IF12.54

H 17-N

1 700 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1590Morten FjellRøyken OL12.16
1591Stian LillegårdLillomarka OL12.17

H 21-A

5 340 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1684Ole Johan BråtenVang OL12.47
1819Morten HeirFossum IF13.12
1820Sigurd FandangoOppsal Orientering13.13
1822Damien RenardKongsberg OL13.15
1823Morten TangenMåren OK13.16
1824Ove SætraHadeland OL13.17
1825Pål SkogedalAsker Skiklubb13.18
1826Håkon Nergaard BergStokke IL13.19
1827Bård Engzelius GylverAsker Skiklubb13.20
1828Eirik Holth JohannessenRøyken OL13.21
1829Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering13.22
1830Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering13.23
1831Eirik LarsenSkien OK13.24
1832Stig Carlson StrandhagenRøyken OL13.25
1833Even HaugOL Vallset/Stange13.26
1834Steinar KvaaleBø OL13.27
1835Fredrik RosenqvistIL Tyrving13.28

H 35-

5 340 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1836Kristoffer JacobsenIL Tyrving13.29
1839Aksel Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF13.32
1841Stian OverskeidIndre Østfold OK13.34
1842Geir Ola BlystadLøten o-lag13.35

H 40-

5 340 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1846Martin ØhmanGjø-Vard OL13.39
1848Erik GierckskyNydalens SK13.41
1849Lars Ole KlavestadFredrikstad SK13.42
1851Øystein RastadAsker Skiklubb13.44
1852Rune BlågestadIndre Østfold OK13.45
1853Magne SætherFredrikstad SK13.46
1854Kenneth BilstadVang OL13.47
1855Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL13.48
1856Gard LindsethNydalens SK13.49
1857Thomas LieFredrikstad SK13.50
1858Dag Steinar RagvinBø OL13.51
1859Fredrik LarsenIndre Østfold OK13.52
1860Jørn SundbyLarvik OK13.53
1861Espen DanevadFredrikstad SK13.54
1862Torbjørn Blom-hagenFossum IF13.55
1863Ola LestebergKongsberg OL13.56
1864Trond EvensenOL Tønsberg og omegn13.57
1866Bjørn HaugeNydalens SK13.59
1867Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK14.00
1868André JægtvikKonnerud IL14.01
1869Jørn-Are LongfjeldModum OL14.02
1870Henning SpjelkavikIL Tyrving14.03
1871Thomas BedinIndre Østfold OK14.04
1872Torstein HoleNydalens SK14.05
1873Audun BjerknesMåren OK14.06
1874Espen BekhusFredrikstad SK14.07
1875Lars BerglundRingerike OL14.08

H 45-

4 810 m, 66 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1882Odd Arwe LianIL Koll12.56
1883Olav HasaasFossum IF12.57
1884Christian ReuschHeming Orientering12.58
1885Arnstein DaleOL Vallset/Stange12.59
1886Per Olav AndersenHalden SK13.00
1887Rune EngehultNotodden OL13.01
1888Atle WølloKongsberg OL13.02
1889Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering13.03
1890Gjermund GravirAsker Skiklubb13.04
1892Hans Christian MeenPorsgrunn OL13.06
1893Pål AngvollFredrikstad SK13.07
1894Lars-Inge ArnevikRingerike OL13.08
1895Svein OtterleiØstmarka OK13.09
1896Sven Arne GylterudFossum IF13.10
1897Per Olav GulbrandsenLarvik OK13.11
1898Henning MartinsenFredrikstad SK13.12
1899Bjørn MartiniAsker Skiklubb13.13
1900Jon-Anders BordalRingsaker OK13.14
1901Rune ScheeleNydalens SK13.15
1902Bjørn Axel GranHalden SK13.16
1903Leif StørmerFossum IF13.17
1904Svein NygårdLillomarka OL13.18
1905Torstein KvaaleAsker Skiklubb13.19
1906Anders FlågenHeming Orientering13.20
1907Knut Ivar JohansenSandefjord OK13.21
1908Are StrandlieGjø-Vard OL13.22
1909Trond GjelstadSandefjord OK13.23
1910Knut LangeggenKongsberg OL13.24
1911Rune SørensenSturla, IF13.25
1912Jan Erik IsaksenNydalens SK13.26
1913Kjetil SteenFossum IF13.27
1914Lars EnerhaugenModum OL13.28
1915Håvard HågårdKonnerud IL13.29
1916Dag StrislandKolbotn og Skimt OL13.30
1917Kimme ArnesenHeming Orientering13.31
1918Geir TorgersenHalden SK13.32
1919Eirik JørgensenIL Tyrving13.33
1920Morten RannemFossum IF13.34
1921Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK13.35
1922Vidar GjelstadOppsal Orientering13.36
1923Tor BrennaNittedal OL13.37
1924Hans Olav HygenØstmarka OK13.38
1925Lars Erik GjeinFossum IF13.39
1926Knut Harald HyllesethSentrum OK13.40
1927Svein GranerudAsker Skiklubb13.41
1928Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL13.42
1929Odd StrandKongsberg OL13.43
1930Kent Vidar KopperudIndre Østfold OK13.44
1931Esten KorenNydalens SK13.45
1932Sverre WisløffAsker Skiklubb13.46
1933Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna13.47
1934Einar TesloHadeland OL13.48
1935Håkon BørliFossum IF13.49
1936Jan Erik AalbergBækkelagets SK13.50
1937Kjetil BjørloHalden SK13.51
1938Per Øivind EgerKongsberg OL13.52
1939Jon SkriubakkenPorsgrunn OL13.53
1940Stig MellingRingerike OL13.54
1941Espen BergstrømHalden SK13.55
1942Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering13.56
1943Arnfinn MoeFredrikstad SK13.57
1944Pål BackstrømHalden SK13.58
1945Christian JomaasFossum IF13.59
1946Jens TjentlandLardal OL14.00
1947Terje BlindheimLillomarka OL14.01
1948Gunnar Engen VikNydalens SK14.02

H 50-

4 560 m, 57 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1953Arne TorgersenBækkelagets SK12.03
1958Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering12.08
1959Knut Erling ØenHeming Orientering12.09
1961Bjørn HaavengenKongsberg OL12.11
1962Jarl ØvstedalNydalens SK12.12
1963Øystein JensenSarpsborg OL12.13
1964Sigmund VisterIndre Østfold OK12.14
1965Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering12.15
1966Per OlaussenFredrikstad SK12.16
1967Ottar WiklundNydalens SK12.17
1968Jan Sverdrup-ThygesonFredrikstad SK12.18
1969Håkon LøvliAsker Skiklubb12.19
1970Tom GrettebergBotne SK12.20
1971Snorre FrydenlundSturla, IF12.21
1972Torkjel NesheimIL Tyrving12.22
1974Terje MelsomFossum IF12.24
1975Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb12.25
1976Jon Erik KvarmeRøyken OL12.26
1977Phil ConwayKongsberg OL12.27
1978Bjørn Henning GrandalIL Tyrving12.28
1979Harald KvisliNotodden OL12.29
1981Roar PedersenOppsal Orientering12.31
1982Mons Kr. LøvfaldNydalens SK12.32
1983Carl Erik WasbergOppsal Orientering12.33
1984Guttorm L EggeOslostudentenes IK12.34
1985Øystein HoloFossum IF12.35
1986Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL12.36
1987Svein-Erik SøgårdKongsberg OL12.37
1988Helge GisholtOK Skeidi12.38
1989Kjetil EspedalNydalens SK12.39
1990Roger Andre VaneboKongsberg OL12.40
1991Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)12.41
1992Nils BerganNydalens SK12.42
1994Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn12.44
1995Terje LinløkkenØstmarka OK12.45
1996Helge GrafferRingerike OL12.46
1997Einar LunøeNydalens SK12.47
1998Arild AndresenFossum IF12.48
1999Børge PedersenNydalens SK12.49
2000Øystein ØstermannHeming Orientering12.50
2001Jørn MoeFet OL12.51
2002Jan Richard EriksenAsker Skiklubb12.52
2003Sven SimonsenFredrikstad SK12.53
2004Pål Kogstad NæssRaumar Orientering12.54
2005Roar NilsenSandefjord OK12.55
2006Erlend HaugKongsberg OL12.56
2007Jan Tore HenriksenNydalens SK12.57
2008Lasse ArnesenHeming Orientering12.58
2009Kristian KihleRingerike OL12.59
2010Frank SvarødIdd Sportsklubb13.00
2011Are KristiansenIL Tyrving13.01
2012Jon Iver BakkenNydalens SK13.02
2013Njål SvingheimKonnerud IL13.03
2014Kim Farnes HansenLierbygda OL13.04
2015Kolbjørn KasinKongsberg OL13.05
2016Gjermund RørenEiker OL13.06
2017Harald BergeLøten o-lag13.07

H 55-

4 060 m, 64 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2020Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL12.02
2026Tor LahlumKolbotn og Skimt OL12.08
2027Tore LindaasElverum OK12.09
2028Ole Johnny PetersenEiker OL12.10
2029Morten KongsbergIL Tyrving12.11
2030Tore SagvoldenØstmarka OK12.12
2032Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn12.14
2033Stein Arne NegårdVang OL12.15
2034Nils HæstadFossum IF12.16
2035Inge GlittumOK Skeidi12.17
2036Morten KarlsenMåren OK12.18
2037Hallvard BergIL Tyrving12.19
2038Terje HenriksenAsker Skiklubb12.20
2039Harald ØstbyeElverum OK12.21
2040Lars HjermstadFossum IF12.22
2041Ingvar BraatenModum OL12.23
2042Trygve TveteråsFredrikstad SK12.24
2043Tor StrandRaumar Orientering12.25
2044Tom HollowellOK Tyr12.26
2045Egil EideIL Tyrving12.27
2046Petter GullikstadRøros IL12.28
2047Trond HegnaAsker Skiklubb12.29
2048Andreas ErichsenNydalens SK12.30
2049Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering12.31
2050Tormod StrandMåren OK12.32
2051Jørn NordbrødenHalden SK12.33
2052Øivind MyhreKongsberg OL12.34
2053Ove MartinsenHauketo IF12.35
2054Egil Wickstrand IversenHeming Orientering12.36
2055Trond BaklidKonnerud IL12.37
2056Lars FremstadLarvik OK12.38
2057Terje DengerudNydalens SK12.39
2059Even Woldstad HanssenEiker OL12.41
2060Hans Henrik FremmingHeming Orientering12.42
2061Morten Roger AndersenHalden SK12.43
2062Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL12.44
2063Sigbjørn ModalsliFossum IF12.45
2064Terje Wiig MathisenNydalens SK12.46
2065Lars-Erik FiskumIL Tyrving12.47
2066Richard Zeiner-GundersenFossum IF12.48
2067Hallvard FjærLillomarka OL12.49
2068Øyvind Roger HansenRøyken OL12.50
2069Sture OttesenIndre Østfold OK12.51
2070Peer StiansenNydalens SK12.52
2071Knut AasRingerike OL12.53
2072Pål HellerudHalden SK12.54
2074Arne FossheimAsker Skiklubb12.56
2075Frode LøsetRingerike OL12.57
2076Trond RønnebergAsker Skiklubb12.58
2077Bjørn Are CarlssonFossum IF12.59
2078Bjørn WilladssenHeming Orientering13.00
2079Pål Woldstad HanssenEiker OL13.01
2080Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb13.02
2081Bård BjørheiKolbotn og Skimt OL13.03
2082Axel BromanderFredrikstad SK13.04
2083Arild KirkerødSarpsborg OL13.05
2084Per SchancheAsker Skiklubb13.06
2085Audun StrandlieGjø-Vard OL13.07
2086Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL13.08
2087Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering13.09
2088Ernst Fristad NilsenLillehammer OK13.10
2089Øystein KildahlØstmarka OK13.11
2090Onno VerberneOL Toten-Troll13.12
2091Martin GranlyLillomarka OL13.13

H 60-

4 060 m, 39 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2095Stein TurtumøygardMåren OK13.17
2097Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering13.19
2098Kjell WestinPorsgrunn OL13.20
2099Einar LienLøten o-lag13.21
2100Kjell SvanbergRøyken OL13.22
2101Bjørn HeidenstrømFredrikstad SK13.23
2102Frode SandersenNittedal OL13.24
2103Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF13.25
2104Torgeir StrandhagenRøyken OL13.26
2105Tor Ragnar AndersenHalden SK13.27
2106Per Kristian EkebergIL Tyrving13.28
2107Geir Holm GundersenSturla, IF13.29
2108Øyvind GylverAsker Skiklubb13.30
2109Ola BroxOL Toten-Troll13.31
2110Harald HoviSkien OK13.32
2111Per StensethFredrikstad SK13.33
2112Bjørn ÅstorpSarpsborg OL13.34
2113Morten JohannessenRøyken OL13.35
2114Øyvind SørlieHadeland OL13.36
2116Axel DamgaardOL Trollo13.38
2118Odd Arne BlystadLøten o-lag13.40
2119Bernt O. MyrvoldSarpsborg OL13.41
2120Einar JensenNydalens SK13.42
2121Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn13.43
2122Øivind FadumSande Sportsklubb13.44
2123Jon Arvid FossumAsker Skiklubb13.45
2124Are EriksenOslostudentenes IK13.46
2125Arve GlittumOK Skeidi13.47
2126Kjell Magne NordviGrue IL13.48
2127Eirik Næss-UlsethNydalens SK13.49
2128Per OsenVestre Akers SK13.50
2129Rolf LundeEiker OL13.51
2130Per FuruheimSkien OK13.52
2131Bård NatvigNittedal OL13.53
2132Øystein RuudFredrikstad SK13.54
2133Morten DåsnesRingerike OL13.55
2134Eirik NordbrødenHalden SK13.56
2135Magne VollenOslostudentenes IK13.57
2136Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL13.58

H 65-

3 490 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2196Widar TrømborgSande Sportsklubb12.59
2200Eldar BørsumBækkelagets SK13.03
2201Elling AakreAndebu IL13.04
2202Dag KaasHeming Orientering13.05
2203Kjell WintherOppsal Orientering13.06
2204Willy GrønstadGimle IF13.07
2205Terje WikstrømRingsaker OK13.08
2206Steinar MariussenElverum OK13.09
2207Øyvind HoveidAsker Skiklubb13.10
2208Harald BakkeGjø-Vard OL13.11
2209Einar LundHamar OK13.12
2210Lars KlyveOppsal Orientering13.13
2211Knut SkjesetVang OL13.14
2212Tor Arne StoksethFredrikstad SK13.15
2213Geir ArnesenBærums Skiklub13.16
2214Egil HusethKamp/Vestheim IF13.17
2215Knut MalmoRingsaker OK13.18
2216Runar KittilsenStokke IL13.19
2217Svein S JacobsenIL Tyrving13.20
2218Hans Lyder HaareKonnerud IL13.21
2219Paul SkjakerHadeland OL13.22
2220Sveinung RekaaNotodden OL13.23
2221Nils-Petter WiikDriv IL13.24
2222Ove Gunnar JacobsenStokke IL13.25
2224Ragnar Niemi BergStokke IL13.27

H 70-

2 930 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2370Thorolf TrolsrudBotne SK13.05
2371Kjell RøkkeIL Tyrving13.06
2372Knut Tore SolheimNydalens SK13.07
2373Tom WahlgrenSarpsborg OL13.08
2374Henning GaarderKonnerud IL13.09
2375Hasse BergstrømIL Tyrving13.10
2377Bjørn SandelienHeming Orientering13.12
2378Olav HøiåsVang OL13.13
2379Hans StordalOL Tønsberg og omegn13.14
2380Helge RevhaugRingerike OL13.15
2381Geir TrøanKolbotn og Skimt OL13.16
2382Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering13.17
2383Rolf GjølbergLarvik OK13.18
2384Ragnar HillestadLardal OL13.19
2385Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn13.20
2386Tore AabergIndre Østfold OK13.21
2387Bjørn-Wiggo N. HusebyeFredrikstad SK13.22
2388Helge BjaalandHeming Orientering13.23
2389Kjell StenstadvoldIL Tyrving13.24
2390John Thomas PetersenNittedal OL13.25
2391Kåre ThorbjørnsenLarvik OK13.26
2392Lars Martin GjeinStokke IL13.27
2393Øivind Magne RogndalenHamar OK13.28
2394Tore LangaardOppsal Orientering13.29
2395Ingar HåkonsenKongsberg OL13.30
2396Åsmund JahrDriv IL13.31
2397Roar BjordalOppsal Orientering13.32
2398Eirik EriksenSturla, IF13.33
2399Erik Johan GrorudHaslum IL13.34
2402John Ivar KjellevoldModum OL13.37
2403Trond FeiringHamar OK13.38
2404Jon FærdenKolbotn og Skimt OL13.39
2405Magnar ØvreåsBotne SK13.40
2406György HorvatiIL Tyrving13.41
2408Bjørn W. LudvigsenSturla, IF13.43

H 75-

2 930 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2328Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange12.23
2329Oddvar GjelstadSandefjord OK12.24
2330Lars Magne KlovningPorsgrunn OL12.25
2331Thor EdvardsenLarvik OK12.26
2332Bjørn GunnerødAsker Skiklubb12.27
2333Elling FrøvollSturla, IF12.28
2334Odd KletteliBækkelagets SK12.29
2335Per MeilandLommedalens IL12.30
2336Jappe BlomhoffHeming Orientering12.31
2337Svein Frimann KvalheimÅrstad IL12.32
2338Anders TaraldrudIndre Østfold OK12.33
2339Tormod DahlenRingerike OL12.34
2340Svein SolerødOL Toten-Troll12.35
2341Bjørn EgnerHeming Orientering12.36
2342Anton LommeHedrum OL12.37
2343Roger TorperIndre Østfold OK12.38
2344Trygve FosseGimle IF12.39
2345Ronald MalcolmLarvik OK12.40
2346Magnar ReppesgårdHedrum OL12.41
2347Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn12.42
2348Steinar RuudKonnerud IL12.43
2349Terje ThrondsenNittedal OL12.44
2350Tom SletnerRøyken OL12.45
2351Per Øystein AndersenLarvik OK12.46
2352Erling TidemannLommedalens IL12.47

H 80-

2 520 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2423Tor DrageHaugerud IF12.14
2424Arne LieStokke IL12.15
2425Carl-Fred. KolderupStabæk IF12.16
2426Arne Chr. ScheieØstmarka OK12.17
2427Kjell H. EriksenFossum IF12.18
2428Iver RognstadHadeland OL12.19
2429Egil RyghOL Tønsberg og omegn12.20
2430Tor E. HenriksenLillomarka OL12.21
2431Leiv HopeKongsberg OL12.22
2432Bjørn TveiteÅs-NMBU Orientering12.23

H 85-

2 520 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2411Ørnulf FremmingHaugerud IF12.02
2412Helge TvedtenLarvik OK12.03
2413Kjell TeiglandØstmarka OK12.04

D 17-18 E

4 210 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
356Margrethe WisløffAsker Skiklubb12.25
357Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL12.27
358Andrea Willkommen EikenKongsberg OL12.29
359Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK12.31
360Nora TorgersenHalden SK12.33
361Heidi Therese WiestVang OL12.35
362Karoline AuneHalden SK12.37
363Anne Willkommen EikenKongsberg OL12.39
364Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK12.41
366Ingvil AhlsandNydalens SK12.45
367Guro Skari BergerLillehammer OK12.47
368Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK12.49
369Marte BergslandTrøsken IL12.51
370Kristin OttesenFredrikstad SK12.53
371Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK12.55
373Ane DyrkornEiker OL12.59
374Johanne Øderud VatneBækkelagets SK13.01
375Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK13.03
376Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering13.05
377Kristiane RogstadKongsberg OL13.07
378Maiken Økern HågårdKonnerud IL13.09
379Åse BerganNydalens SK13.11
380Marit Melby JacobsenLardal OL13.13
381Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb13.15
382Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK13.17
383Silje HaugeHisøy OK13.19
384Idunn HaavengenKongsberg OL13.21
385Anniken Helland-HansenIL Tyrving13.23
386Aurora MoholthKongsberg OL13.25
387Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF13.27
388Maria PrestbøenSandefjord OK13.29
389Ane Holm GrønengLillehammer OK13.31
390Thea Sildnes BaklidKonnerud IL13.33
391Julie BakkeFossum IF13.35
392Ella Arentz HagenSandefjord OK13.37
393Synne SkjærsteinIL Tyrving13.39
394Emilie WestinPorsgrunn OL13.41
395Thea Feiring HaltiaIL Tyrving13.43
396Thea DyrkornEiker OL13.45
397Synne StrandAsker Skiklubb13.47
398Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss13.49

D 19-20 E

4 580 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
254Ida Feiring HaltiaIL Tyrving12.47
255Nina Asheim BirkelandHalden SK12.49
256Tonje VassendFossum IF12.51
257Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL12.53
258Siri MoholthKongsberg OL12.55
259Stine Frogner TømmervoldHamar OK12.57
260Åsne Skram TrømborgKongsberg OL12.59
262Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL13.03
263Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb13.05
264Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving13.07
265Marie OlaussenFredrikstad SK13.09

D 21-E

5 210 m, 40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201Guro VassendFossum IF12.04
206Elin EkebergIL Tyrving12.26
207Sofie JohanssonLøten o-lag12.28
208Marianne DæhliHalden SK12.30
209Betty Ann Bjerkreim NilsenIL Tyrving12.32
210Ida TiltnesIL Tyrving12.34
211Line HagmanBækkelagets SK12.36
212Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering12.38
213Marit KahrsFredrikstad SK12.40
214Tone E LyeNydalens SK12.42
215Heidi StoksethHalden SK12.44
217Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering12.48
218Linda SolbergFredrikstad SK12.50
219Kine GulliksenBækkelagets SK12.52
220Camilla StridsklevIL Tyrving12.54
221Guro TorpeFrol IL12.56
222Louise OramBækkelagets SK12.58
223Marie SpångmyrLeksands OK13.00
224Marthe GløersenBækkelagets SK13.02
225Mari Jevne ArnesenIL Tyrving13.04
226Jo ShepherdHalden SK13.06
227Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK13.08
228Malin SørensenNydalens SK13.10
229Åsa FranzenIL Tyrving13.12
230Elen Katrine SkjerveFrol IL13.14
231Lone MalmgrenGjø-Vard OL13.16
232Ragnhild LøvliAsker Skiklubb13.18
234Elin BjervaLarvik OK13.22
235Anette JuveliKonnerud IL13.24
236Gitte BromanderFredrikstad SK13.26
237Emma JohanssonFredrikstad SK13.28
238Ragnhild HjermstadFossum IF13.30
239Sabine RothaugHalden SK13.32
240Emilie Westli AndersenLøten o-lag13.34
242Therese HaareKonnerud IL13.38
243Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK13.40
244Lone BrochmannBækkelagets SK13.42
245Sigrid AlexandersenFossum IF13.44
246Linn HokholtNTNUI13.46
248Bodil HelgerudHalden SK13.50

H 17-18E

4 830 m, 45 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
305Martin HeirFossum IF12.08
306Bjørnar LøvliAsker Skiklubb12.10
307Jørgen VisterHalden SK12.12
308Tord StrandKongsberg OL12.14
309Erlend BrendstuenHalden SK12.16
310Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn12.18
311Jørgen WulfsbergNydalens SK12.20
312Benjamin AasenSarpsborg OL12.22
313Lavran ThorstensenOppsal Orientering12.24
314Tobias KristensenLarvik OK12.26
315Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF12.28
316Simen Åmodt AmundsenLardal OL12.30
317Elias JonssonNydalens SK12.32
318Erling HjermstadFossum IF12.34
319Håkon LundKongsberg OL12.36
320Sturla FrydenlundSturla, IF12.38
321Sam LunøeNydalens SK12.40
322Axel HoveidAsker Skiklubb12.42
323Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn12.44
324Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb12.46
325Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF12.48
326Joar OldernesLillomarka OL12.50
327Olav Milian Schmitt GranHalden SK12.52
328Linus OlhansÅs-NMBU Orientering12.54
329Jostein TandbergNydalens SK12.56
330Jørgen BaklidKonnerud IL12.58
331Sander ArnevikRingerike OL13.00
332Joar GjerdahlKonnerud IL13.02
333Tarjei HoloFossum IF13.04
334Eirik Langedal BreivikNydalens SK13.06
336Sander Hildebrand RogndokkenFet OL13.10
337Sindre R HoltHedrum OL13.12
338Bjørn Anders FlågenHeming Orientering13.14
339Ole Martin EdstrømOppsal Orientering13.16
340August Asheim BirkelandHalden SK13.18
341Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb13.20
342Henrik HaugKongsberg OL13.22
343Einar MelsomFossum IF13.24
344Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK13.26
345Sverre NarumOL Vallset/Stange13.28
346Kasper FosserHeming Orientering13.30
347Martin Andresen SkotteFossum IF13.32
348Håvard Landro SvingheimKonnerud IL13.34
349Lukas LilandNydalens SK13.36
350Audun Rognerud BøeFossum IF13.38

H 19-20E

4 940 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
274Ludvig RødnesOppsal Orientering12.15
275Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK12.17
276Magnus WølnebergIL Tyrving12.19
278Thomas TubbehaugenOK Moss12.23
279Audun HeimdalKonnerud IL12.25
280Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering12.27
281Dag BlandkjennKristiansand OK12.29
282Are WigaardOppsal Orientering12.31
283Henrik EijsinkNydalens SK12.33
284Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn12.35
285Knut AasheimOppsal Orientering12.37

H 21-E1

6 400 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101Carl Godager KaasBækkelagets SK12.06
107Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK12.42
108Håvard IrgensFossum IF12.44
109Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK12.46
110Peter NordbrødenHalden SK12.48
111Thomas NipenNydalens SK12.50
112Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering12.52
113Thomas Natvig ÅrstadHalden SK12.54
114Jim Øystein NybråtenIL Tyrving12.56
115Erik AxelssonHalden SK12.58
116Håvard HagaNydalens SK13.00
117Torbjørn SagbergIL Tyrving13.02
118Ola Marius PedersenOppsal Orientering13.04
119Espen FiskumHalden SK13.06
120Lukas PetersonIFK Umeå13.08
121Sigve VågsnesOppsal Orientering13.10
122Mats NordbrødenHalden SK13.12
123Fredrik EliassonHalden SK13.14
124Marius WikstrømRingsaker OK13.16
125Tore SandvikHalden SK13.18
126Erik AnderssonJärla Orientering13.20
127Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL13.22
128Jostein AndersenNydalens SK13.24
129Sindre ØsthagenFredrikstad SK13.26
130Christian Faruga KarldénKvillebyns SK13.28
131Vegard Jarvis WestergårdHalden SK13.30
132Oskar StørmerFossum IF13.32
133Håkon Raadal BjørloHalden SK13.34
134Sindre SandvenFossum IF13.36
135Øystein SørensenNydalens SK13.38
137Mattias KarlssonFredrikstad SK13.42
138Bojan BlumensteinNydalens SK13.44
139Anders Felde OlaussenHalden SK13.46
140Emil WingstedtHalden SK13.48
141Øyvind HelgerudHalden SK13.50
143Rasmus Rørholt TheisenNTNUI13.54
144Torgeir NørbechIL Tyrving13.56
145Olav LundanesHalden SK13.58
146Magne DæhliHalden SK14.00
148Borger MelsomFossum IF14.04
149Hans Petter MathisenFredrikstad SK14.06
150Anders VisterNydalens SK14.08

H 21-E2

6 350 m, 38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
154Mathias NipenIL Tyrving12.07
155Daniel OliversenTrøsken IL12.09
156Morten Nilstad PettersenIL Tyrving12.11
157Sondre Ruud BråtenNydalens SK12.13
158Henrik OttesenFredrikstad SK12.15
159Halvor SaunesNydalens SK12.17
160Øyvind StoksethHalden SK12.19
161Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK12.21
162Mathias BenjaminsenLillomarka OL12.23
163Vetle ChristiansenBækkelagets SK12.25
164Øivind Thorvald Due TrierNydalens SK12.27
165Håvard BergetFredrikstad SK12.29
166Karl FremstadHalden SK12.31
168Mikael OlaussonOslostudentenes IK12.35
171Felix BreitschädelBækkelagets SK12.41
172Bent Olav AamodtFredrikstad SK12.43
173Morten Taraldsten BrunesModum OL12.45
174Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät12.47
175Trygve Kristoffer LøvliHalden SK12.49
176Christian BøenKristiansand OK12.51
177Ivar SeierstadIL GeoForm12.53
178Marius ØieLøten o-lag12.55
179Truls KvaaseBækkelagets SK12.57
180Morten Severin SaueNTNUI12.59
181Erik Feyling HaareKonnerud IL13.01
182Håkon Østraat SævareidHalden SK13.03
183Per WiréhnAsker Skiklubb13.05
184Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK13.07
185Sverre Waaler KaasNydalens SK13.09
186Simo MartomaaKalevan rasti13.11
187Simen SmestadBækkelagets SK13.13
188Jon PedersenHalden SK13.15
189Simen BordalFossum IF13.17
190Henrik Drange RuudRøyken OL13.19
191Stefan RingOK Löftan13.21
193Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering13.25
194Asgeir Bakken RognstadEmblem IL13.27
195Kyongsa RiNydalens SK13.29

Direkte N

1 670 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1110Tina BjørnstadRaumar Orientering13.49

Direkte C

2 130 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1191Hege PrestrudRøyken OL12.00
1192Thomas BergIL Tyrving12.01
1193Ingrid Grønlund MoenGimle IF12.02
1194Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb12.03
1195Helene KartomtenNOTEAM12.04
1196Ann-Ch. J. FossaasGimle IF12.05
1197Åse Marit Rekkertbø KorenNydalens SK12.06
1199Nora HelgelandIL Koll12.08
1200Onelma BcomhoffHeming Orientering12.09
1201Ingunn Lysaker NorbomKonnerud IL12.10
1202Else Resaland WiikIL Driv12.11
1203Bjørn BrækkeHalden SK12.12
1209Arild GimseHeming Orientering12.18
1210Fredrik GudmestadFredrikstad SK12.19
1211Trine N. BergstrømHalden SK12.20
1212Simen ThomsenRingerike OL12.21
1213Hans Gøran BjørkSandefjord OK12.22
1214Magnus RyenRingerike OL12.23
1215Kristin M KolltveitFossum IF12.24

Direkte B

3 050 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4011Don SkantzeIL Tyrving12.00
4012Bård MoumHalden SK12.00
1402Randi B. AuneHalden SK12.39
1403Ellen RuudEiker OL12.40
1404Anette SchiveOK Moss12.41
1406Anders GressliOK Moss12.43
1407Trude EriksenNydalens SK12.44
1408Trygve RognstadHadeland OL12.45
1409Bent HaflanOL Tønsberg og omegn12.46
1410Solveig SælFossum IF12.47
1411Bjørn BaklidKongsberg OL12.48
1412Silje MorlandstoEiker OL12.49
1413Tove SildnesKonnerud IL12.50
1414Anne Gro StyrvoldLarvik OK12.51
1415Kjersti S. JuveliLillomarka OL12.52
1416Markus Knapp KongsbergIL Tyrving12.53
1417Eli Blomseth HelgesenSørreisa O-lag12.54
1418Tore SundtjønnÅrvoll IL12.55
1419Frøya Hauan AndersenHalden SK12.56
1420Bjørn SpjelkavikIL Tyrving12.57
1421Eva JohansenGimle IF12.58
1422Geir HelgelandIL Koll12.59
1423Yngve RøeNydalens SK13.00
1424Erlend SlokvikOL Toten-Troll13.01
1425Bent KvermeFossum IF13.02
1426Lars SpångmyrIK Jarl Rättvik13.03
1427Trond Ivar TømmervoldHamar OK13.04
1428Katinka EvensenNOTEAM13.05
1429Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn13.06
1430Kjetil HagenAsker Skiklubb13.07
1431Øyvind RanestadHamar OK13.08
1432Gyda Drage KleivaNydalens SK13.09
1433Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering13.10
1434Ellen-Sofie TerlandHeming Orientering13.11
1435Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL13.12
1437Anne NilsenÅs-NMBU Orientering13.14
1439Ingrid SkaarerNydalens SK13.16
1440Liv Edle GrønstadGimle IF13.17
1441Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK13.18
1443Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn13.20
1444Morten HelminsenFredrikstad SK13.21

Direkte A

5 260 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1156Andreas JohanssonHalden SK12.00
1157Dagfinn TorpePorsgrunn OL12.01
1158Øystein Kambo TangeråsNOTEAM12.02
1159Selma TonjerNydalens SK12.03
1160Ragnar TonjerNydalens SK12.04
1161Sven Reidar TonjerIL Tyrving12.05
1162Dag SyversenSarpsborg OL12.06
1163Helene ÅsbergSarpsborg OL12.07
1164Erik LindstrømModum OL12.08
1165Roger MostueOppsal Orientering12.09
1166Harald EikKristiansand OK12.10
1167Ole IngesenSarpsborg OL12.11
1168Kristin MikkelsenOL Tønsberg og omegn12.12
1169Knut AaldeNydalens SK12.13
1170Ellen OlsvikNydalens SK12.14
1171Trond BrevikFossum IF12.15
1172Anders Sommerstad JuveliKonnerud IL12.16
1173Øivind BergetSarpsborg OL12.17
1174Elena GrandNydalens SK12.18
1175Anja HeggemKongsberg OL12.19
1176Yngvar ChristiansenBækkelagets SK12.20
1177Pirjo LuchsingerKongsberg OL12.21
1178Atle FossestølNittedal OL12.22
1179Arve OpheimMåren OK12.23
1181Sjur LangedalNydalens SK12.25
1182Bertil AlexandersenFredrikstad SK12.26
1184Ove Antvord HaugereidLøten o-lag12.28
1185Jo WiklundNydalens SK12.29
1186Jens Erik MjølnerødHalden SK12.30
1190Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn12.34

Annonser

IOF Eventor