Norsk Orientering

Startliste for Sport8serien løp 3

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8serien løp 3
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: onsdag 25 mai 2016

N-åpen

1 680 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
94Agnes Steffensen JohansenGimle IF18.00
101Alf Kristian HelleHalden SK18.00
102Marius Selmer OlsenHalden SK18.00
105Daniel HalvorsenOK Moss18.00
107Martin MalmeHalden SK18.00
110Sander Ryste OddenSarpsborg OL18.00
111Solan LøkenOK Moss18.00
13Philip Orud HovlandHalden SK18.01
37Guro OttesenFredrikstad SK18.02
32Ville Emil WingstedtHalden SK18.03
19Fabian UlfsbyIndre Østfold OK18.04
57Elias ThoresenHalden SK18.05
20Felix HerlandIndre Østfold OK18.06
23Aksel TorgersenHalden SK18.07
34Una RetteraasenIndre Østfold OK18.08
16Johan Fredrik BraarudHalden SK18.09
89Thea KvalheimHalden SK18.10
66Hanna Gurine BerglandIndre Østfold OK18.11
96Aksel Johan SandvikHalden SK18.12

D -10

2 560 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
35Sigrid Schmitt GranHalden SK18.00
17Inger Anne BraarudHalden SK18.01
36Millie Johanne JonsdatterHalden SK18.02

D 11-12

2 560 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
81Josefin EylertsenHalden SK18.05
100Julie BrenåsVarteig OL18.06
84Marie Lien BackstrømHalden SK18.07
33Mathilde FossaasGimle IF18.08
88Helle KvalheimHalden SK18.09
92Julie Sophie WoldOK Moss18.10
91Vilde Hagen-TafjordHalden SK18.11
49Emma Helene OlsenHalden SK18.12
41Elma Sagli GudimIndre Østfold OK18.13
86Frida Hovgaard EisvangOK Moss18.15

D 13-14

3 090 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
42Elida Sagli GudimIndre Østfold OK18.00
70Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL18.02
10Alexandra AngvollFredrikstad SK18.04
26Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL18.06
90Eline Signore MyhrvoldIndre Østfold OK18.08
21Nina PedersenSarpsborg OL18.10
72Vilde RetteraasenIndre Østfold OK18.12

D 15-16

3 680 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
54Lisa JenssenHalden SK18.26
29Maren Sofie GulliksenIndre Østfold OK18.28
77Karoline BjørnerødOK Moss18.30
30Marie HansenSarpsborg OL18.32
48Hedda Raadal BjørloHalden SK18.34
7Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK18.36
56Hanna Lye MoumHalden SK18.38
22Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL18.40
69Elisabeth BrækkeHalden SK18.42

D 17-20

4 090 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
6Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK18.08
67Siri PedersenSarpsborg OL18.10
24Nora TorgersenHalden SK18.12
58Benedicte PedersenSarpsborg OL18.14
60Karoline AuneHalden SK18.16
39Kristin OttesenFredrikstad SK18.18
62Synne Malene BrækkeHalden SK18.20
25Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK18.22

H -10

2 560 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
87Anders Hovgaard EisvangOK Moss18.23
97Sverre SandvikHalden SK18.24
83Selmer LøkenOK Moss18.25
106Abdirahman HassanOK Moss18.35

H 11-12

2 560 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
85Herman Lien BackstrømHalden SK18.26
45Ludvik SætherFredrikstad SK18.27
76Alfred BjørnerødOK Moss18.28
99Jeremias Ryste OddenSarpsborg OL18.29
31Liam Viggo WingstedtHalden SK18.30
93Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL18.31
46Sondre LadimOK Moss18.32
18Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK18.33
74Ole Marius GlomsrudIndre Østfold OK18.34

H 13-14

3 090 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
14Sivert PoppeFredrikstad SK18.14
73Hans Matias GlomsrudIndre Østfold OK18.16
5Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK18.18
27Theodor LierIndre Østfold OK18.20
95Sigurd Saxe SandvikHalden SK18.22
9Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK18.24
47Christopher LadimOK Moss18.26
43Thomas BlomkvistFredrikstad SK18.28
11Odin SætherFredrikstad SK18.32
80Jonathan EylertsenHalden SK18.34

H 15-16

3 680 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
71Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK18.00
64Sigvart Eugen BerglandIndre Østfold OK18.02
61Jonatan AuneHalden SK18.04
40Mats Andre NygårdIndre Østfold OK18.06
15Niels Christian HellerudHalden SK18.08
2Runar Saur ModahlFredrikstad SK18.10
59Christian BrynildsenHalden SK18.12
75Eirik BlågestadIndre Østfold OK18.14
55Erik Kristoffer Sandbæk GrønnerødHalden SK18.16
1Eirik ImrikFredrikstad SK18.18
53Vegar SkinneIndre Østfold OK18.20
4Ole Øivind NorstedHalden SK18.24
68Even StoreheierIndre Østfold OK18.44

H 17-20

4 090 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
44Alexander Skaug YtterbølHalden SK18.00
63Benjamin AasenSarpsborg OL18.02
78Haakon JohannesenIndre Østfold OK18.04
51Erlend BrendstuenHalden SK18.06
50Sebastian AustnebergIndre Østfold OK18.24

D 13-20C

2 560 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
28Ada GulliksenIndre Østfold OK18.03
52Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss18.04

H 13-20C

2 560 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
82Halvor NærbyIndre Østfold OK18.17
3Isak Juel FagermoenFredrikstad SK18.18
79Sander BystrømIndre Østfold OK18.20
65Hans Peder BerglandIndre Østfold OK18.21
98Kristian SletnerIndre Østfold OK18.22

Annonser

IOF Eventor