Norsk Orientering

Startliste for Finndulten

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Finndulten
Arrangørorganisasjon: Lunderseter IL
Dato: søndag 12 juni 2016

N-åpen

2 200 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Emre Nybråten-GerhardsenLunderseter IL12.00
0Tindra Nybråten-GerhardsenLunderseter IL12.02
0Trond Seigerud HaugenLunderseter IL12.04
0Nova Lill Nybråten-GerhardsenLunderseter IL12.07
0Max Alexander NybråtenIL Tyrving12.08

D -10

2 200 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Oda Marissa BergersenEidskog OL12.01
0Ida Marianne BergersenEidskog OL12.05

D 17-

5 670 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Cassie TrewinIL Tyrving12.03

D 17-N

2 210 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Tina BjørnstadRaumar Orientering12.01
0Liv SimonsenOK Øst12.02
0Marissa Penelope BergersenEidskog OL12.03

D 40-

4 780 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ann Sofie NybråtenLunderseter IL12.05

D 50-

4 470 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Unn Hilde HeggedalKongsberg IL12.00
0Mette SolbergseterAustmarka IL12.01
0Ida EngenRaumar Orientering12.04

D 60-

3 880 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Lis DæhliLøten o-lag12.01
0Mary Falkevik OlssonVästvärmlands OK12.03
0Solveig BillingsøEidskog OL12.04

H -10

2 200 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL12.03.00
0Asbjørn LandeEidskog OL12.20.55

H 11-12

2 250 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ragnar LandeEidskog OL12.00

H 11-12N

2 200 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Kristoffer EngebretsenRaumar Orientering12.06

H 17-

7 000 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Tobias BeckiusOK Tyr12.00
0Ole Harald L. KvesethGrue IL12.03
0Björn BeckiusVästerås SOK12.06
0Eivind LandeEidskog OL12.09
0Lukas LilandNydalens SK12.12
0Jim Øystein NybråtenIL Tyrving12.15
0Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering12.18
0Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL12.21
0Håvard HagaNydalens SK12.24
0Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering12.27

H 17-A kort

4 780 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering12.08

H 17-C

2 760 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Trond Egil DigernesBrandval/Kongsvinger OK12.00
0Morten EngebretsenRaumar Orientering12.00
0Egil SolbergseterAustmarka IL12.01

H 17-N

2 210 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Tor SimonsenOK Øst12.00

H 40-

5 670 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Agnar RenolenWing OK12.00
0Örjan BeckiusOK Tyr12.01

H 50-

4 780 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Tor StrandRaumar Orientering12.00
0Sigurd DæhliLøten o-lag12.01
0Børge PedersenNydalens SK12.02
0Bjarte LindstadOL Toten-Troll12.03
0Kay Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK12.04
0Svein Erik SøgårdKongsberg IL12.06
0Stein Magnus MoenGrue IL12.07
0Rune ØstliBrandval/Kongsvinger OK12.09
0Svein ThorsbergGrue IL12.10
0Knut EngenRaumar Orientering12.11
0Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK12.12
0Petter GullikstadRøros IL12.13
0Jon Ivar BergersenEidskog OL12.14
0Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL12.15

H 60-

4 470 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jan SveenRaumar Orientering12.02
0Bengt SvedjebySkattkärrs SOK12.03
0Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK12.05
0Tor SolbergseterAustmarka IL12.07
0Kjell Magne NordviGrue IL12.09
0Lars OlssonVästvärmlands OK12.10

H 65-

4 470 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Stein NordviElverum OK12.06
0Leif BillingsøEidskog OL12.08

H 70-

3 880 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Klaus EngenEidskog OL12.00
0Jonny HalvorsrudEidskog OL12.00

Damer åpen

3 880 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Julie Finsrud LandeEidskog OL12.06

Herrer åpen

3 880 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jens-Henrik SimonsenOK Øst12.00
0Niklas StolpeEidskog OL12.02

Annonser

IOF Eventor