Norsk Orientering

Startliste for EM testløp sprint

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: EM testløp sprint
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: fredag 22 april 2016

H19-E

4 020 m, 69 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
8Andreas AlvemNTNUI17.08
9Vegard Jarvis WestergårdHalden SK17.09
10Henning SpjelkavikIL Tyrving17.10
11Steinar KollerudLillomarka OL17.11
12Christian BøenKristiansand OK17.12
13Elias T. MølnvikFossum IF17.13
14Kyongsa RiNydalens SK17.14
15Lok Hin MaVaregg Fleridrett17.15
16Olav Andreas RemmenOL Trollelg17.16
17Ola SingsdalNTNUI17.17
18Stian SundsvikFrol IL17.18
19Øyvind WiggenByåsen IL17.19
20Thomas NipenNydalens SK17.20
21Oskar RøenVaregg Fleridrett17.21
22Mathias NipenIL Tyrving17.22
23Olai Stensland LillevoldFossum IF17.23
24Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg17.24
25Audun HeimdalKonnerud IL17.25
26Tim RobertsonFossum IF17.26
27Jiri MartanSlavia Liberec17.27
29Sverre Turter SandvoldNTNUI17.29
30Øyvind WatterdalHadeland OL17.30
31Erik GustafssonNTNUI17.31
32Riccardo ScaletLillomarka OL17.32
35Dag BlandkjennKristiansand OK17.35
36Håkon Raadal BjørloHalden SK17.36
37Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI17.37
38Karl FremstadHalden SK17.38
39Mikkel SørensenNTNUI17.39
40Oskar StørmerFossum IF17.40
41Andreas HøyeFredrikstad SK17.41
42Borger MelsomFossum IF17.42
43Ulf Forseth IndgaardFrol IL17.43
44Espen FiskumHalden SK17.44
45Eivind HøydalNTNUI17.45
46Sverre Waaler KaasNydalens SK17.46
47Johan Asphjell BjørnaasFrol IL17.47
48Sindre Østgulen DeiszNTNUI17.48
49Bjørn EkebergIL Tyrving17.49
50Dag LofthusNTNUI17.50
51Mattias KarlssonFredrikstad SK17.51
52Isak BergsetNTNUI17.52
53Halvor Eid NielsenÄrla IF17.53
54Håvard HagaNydalens SK17.54
55Jonas Klausen EspedalNTNUI17.55
56Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett17.56
57Vegard RuttenborgNTNUI17.57
58Terje MaroniByåsen IL17.58
59Thomas Natvig ÅrstadHalden SK17.59
60Paul SirumFrol IL18.00
61Eskil KinnebergIFK Göteborg18.01
62Bojan BlumensteinNydalens SK18.02
64Rasmus Rørholt TheisenNTNUI18.04
65Sindre JohannessenFreidig18.05
66Bjørn LundanesNTNUI18.06
67Andreas SølbergOL Trollelg18.07
68Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK18.08
69Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg18.09
70Sindre SandvenFossum IF18.10
71Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL18.11
72Eirik Kamstrup HovindHalden SK18.12
73Emil AhlbäckFossum IF18.13
74Carl Petter LyngenFrol IL18.14
75Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering18.15
76Martin VisterFrol IL18.16
77Jon Aukrust OsmoenNTNUI18.17
78Anders VisterNydalens SK18.18
79Nicholas OskarssonLillomarka OL18.19
80Hans Petter MathisenFredrikstad SK18.20

D19-E

3 430 m, 51 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
105Lone MalmgrenGjø-Vard OL17.05
106Jo ShepherdHalden SK17.06
107Karoline Dahl FosbyNTNUI17.07
108Ina WesterlundNydalens SK17.08
109Eline DrageKongsberg OL17.09
111Gry GranstedtNTNUI17.11
112Khrystsina YakubkinaLillomarka OL17.12
113Frida SætherFreidig17.13
114Sabine RothaugHalden SK17.14
116Lizzie InghamHalden SK17.16
118Kristin AntonsenNTNUI17.18
119Ingeborg EideByåsen IL17.19
120Hollie OrrHalden SK17.20
121Mariann UlvestadBækkelagets SK17.21
122Maren GrandeFrol IL17.22
123Camilla ÖhmanNTNUI17.23
124Arntraut GötschIL BUL-Tromsø17.24
125Maria Dahl FosbyNTNUI17.25
126Åshild KolstadFreidig17.26
127Tonje VassendFossum IF17.27
129Ragnhild HjermstadFossum IF17.29
130Ingrid LundanesEmblem IL17.30
131Karen Oline KolstadFreidig17.31
132Cristina LuisNydalens SK17.32
133Marianne AndersenKristiansand OK17.33
134Eirin Svanøe-HafstadFrol IL17.34
135Marion HuberNydalens SK17.35
136Kine GulliksenBækkelagets SK17.36
137Runa FremstadLarvik OK17.37
138Kine Hallan SteiwerHalden SK17.38
139Marta UlvensøenNTNUI17.39
140Siri KollerudLillomarka OL17.40
141Anna UlvensøenNTNUI17.41
143Emilie Westli AndersenLøten o-lag17.43
144Siri UlvestadNydalens SK17.44
145Kristine FjeldboNTNUI17.45
146Sigrid AlexandersenFossum IF17.46
148Andrine BenjaminsenLillomarka OL17.48
149Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK17.49
150Julie StørmerNTNUI17.50
151Marthe GløersenBækkelagets SK17.51
152Linn HokholtNTNUI17.52
153Lone BrochmannBækkelagets SK17.53
154Hanna Haugen NordbrødenHalden SK17.54
155Ingjerd MyhreJärla Orientering17.55
156Emma JohanssonFredrikstad SK17.56
157Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK17.57
158Ida Marie Næss BjørgulHalden SK17.58
159Audhild Bakken RognstadNTNUI17.59
160Anne M Hausken NordbergNydalens SK18.00
161Kristine FjellangerNTNUI18.01

Annonser

IOF Eventor