Norsk Orientering

Startliste for Glåmdalsløpet

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Glåmdalsløpet
Arrangørorganisasjon: Grue IL
Dato: søndag 29 mai 2016

N-åpen

1 480 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
174Alette SnapaGrue IL10.00
176Kasper SnapaGrue IL10.00
185Astrid VaneboGrue IL10.00
186 Vilje Linnea FalchEidskog OL10.00
187Ole Jacob EllevoldOdal OL - Orientering10.00
188Synne SørliEidskog OL10.00
189Karsten EllevoldOdal OL - Orientering10.00
190Aleksander Tangen HoltetEidskog OL10.00
191Trond Seigerud HaugenLunderseter IL10.00
192Ida Marianne BergersenEidskog OL10.00
194Arne Gunnar BarfloLøten o-lag10.00

D -10

1 480 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
197Oda Marissa BergersenEidskog OL11.03

D 11-12N

1 480 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
205Ruth Malin DalGrue IL11.11

D 17-A kort

4 420 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
79Lisbeth GråvVang OL11.16
80Linda EngenRaumar Orientering11.17
81Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL11.18

D 17-B

3 590 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
135Anne-Grete AustadRaumar Orientering11.32
136Mona HaugerBrandval/Kongsvinger OK11.33
137Mette SolbergseterAustmarka IL11.34

D 17-C

3 090 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
152Berit DalheimLunderseter IL11.31
153Mari GottebergHamar OK11.32
154Maja Seigerud HaugenLunderseter IL11.33

D 17-N

2 310 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
170Liv SimonsenOK Øst11.31
171Marissa Penelope BergersenEidskog OL11.32
172Tina BjørnstadRaumar Orientering11.33

D 17-20

6 020 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
29Heidi Therese WiestVang OL11.06

D 40-

6 020 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
42Yngvild MalmoVang OL11.19
43Grethe BergersenEidskog OL11.20

D 50-

5 240 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
53Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL11.08
54Randi Fallbakken BergeLøten o-lag11.09
55Guri Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK11.10
56Ida EngenRaumar Orientering11.11
57Anita Østgård OlsenLøten o-lag11.12

D 60-

4 420 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
84Solveig BillingsøEidskog OL11.21
85Helle JørstadHamar OK11.22
86Mary Falkevik OlssonVästvärmlands OK11.23

D 70-

3 370 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
89Åse Karin ThorsbergBrandval/Kongsvinger OK11.02

H -10

1 480 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201Asbjørn LandeEidskog OL11.05.27
202Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL11.08.00

H 11-12

2 190 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
158Ragnar LandeEidskog OL11.03

H 11-12N

1 480 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208Emil SkytterenOdal OL - Orientering11.14

H 13-16N

2 310 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
163Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering11.24

H 15-16

6 020 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
25Sondre SkytterenOdal OL - Orientering11.02
26Alf Briskerud HasselvoldGrue IL11.03

H 17-A kort

5 240 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
49Stig WiestVang OL11.04
50Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering11.05
51Henning JordheimVang OL11.06

H 17-B

3 590 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
122Svein HaugomBrandval/Kongsvinger OK11.19
123Håkon HalvorsenElverum OK11.20
124Arne SørliEidskog OL11.21
125Odd HaugerBrandval/Kongsvinger OK11.22
126Erik HaugenRingsaker OK11.23
127Knut FjæstadHamar OK11.24
128Odd RiseRingsaker OK11.25
129Jens-Henrik SimonsenOK Øst11.26
130Kai Jostein BergersenEidskog OL11.27
131Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL11.28
132Martin SkytterenOdal OL - Orientering11.29
133Erlend Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK11.30

H 17-C

3 090 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
143Kåre Martin EllevoldOdal OL - Orientering11.22
144Tor SætabergetLunderseter IL11.23
145John TangenHamar OK11.24
146Egil SolbergseterAustmarka IL11.25
148Niklas StolpeEidskog OL11.27
149Trond Egil DigernesBrandval/Kongsvinger OK11.28

H 17-N

2 310 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
168Tor SimonsenOK Øst11.29

H 21-

8 780 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2Eivind LandeEidskog OL11.01
3Anders Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK11.02
4Geir Myhr ØienRingsaker OK11.03
5Kenneth BilstadVang OL11.04
6Kyrre GranFet OL11.05
7Yngve VoldenLøten o-lag11.06
8Peder Gjølstad RøhnebækÅs-NMBU Orientering11.07
9Are WigaardOppsal Orientering11.08
11Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering11.10
12Ludvig RødnesOppsal Orientering11.11

H 40-

6 460 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
20Lars Karelius NoerBrandval/Kongsvinger OK11.16
21Stian MyrvangLunderseter IL11.17
22Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK11.18

H 50-

6 020 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30Stein Arne NegårdVang OL11.07
31Richard Zeiner-GundersenFossum IF11.08
32Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL11.09
33Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK11.10
34Trond OlsenLøten o-lag11.11
35Jon Ivar BergersenEidskog OL11.12
36Kay Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK11.13
38Harald BergeLøten o-lag11.15
39Tor StrandRaumar Orientering11.16

H 60-

5 240 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
59Børre BørresenBrandval/Kongsvinger OK11.14
60Tor SolbergseterAustmarka IL11.15
61Terje MalmHamar OK11.16
62Arve SmestadLøten o-lag11.17
63Per OsenVestre Akers SK11.18
64Knut WikstrømRingsaker OK11.19
65Leif BillingsøEidskog OL11.20
66Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK11.21
67Terje WikstrømRingsaker OK11.22
69Jarle BusterudElverum OK11.24
70Lars OlssonVästvärmlands OK11.25
71Knut SkjesetVang OL11.26
72Knut MalmoRingsaker OK11.27
73Karl Petter OpsahlLøten o-lag11.28
74Roar SætabergetLunderseter IL11.29
75Ole LienLøten o-lag11.30
76Bengt SvedjebySkattkärrs SOK11.31
77Jan SveenRaumar Orientering11.32

H 70-

3 840 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
105Per VoldVang OL11.19
106Ludvig Bjerke-NarudHamar OK11.20
107Oddvar DalbyVang OL11.21
108Harald HaugenRingsaker OK11.22
109Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange11.23
110Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering11.24
111Lennart KarlssonTrollhättens OK11.25
112Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering11.26
113Trond FeiringHamar OK11.27
114Stein Erik EdvardsenElverum OK11.28
115Olav HøiåsVang OL11.29
116Ottar EvensenElverum OK11.30
117Hasse BergstrømIL Tyrving11.31
118Magne SmelandVang OL11.32
119Klaus EngenEidskog OL11.33

H 80-

3 370 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
92Nils JanssonSkattkärrs SOK11.05
93John FallbakkenOL Vallset/Stange11.06
94Hans RuudHamar OK11.07

Annonser

IOF Eventor