Norsk Orientering

Startliste for Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 10

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 10
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: søndag 20 mars 2016

Herrer

9 200 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
7204880Ilya BeliankaSävedalens AIK10.30
9000224Daniel BogrenIF Hagen10.30
850122Magnus CarlstedtSävedalens AIK10.30
870424Magne DæhliHalden SK10.30
951413Fredrik EliassonHalden SK10.30
981995Sergej FedatsenkaSävedalens AIK10.30
7201368Anders Felde OlaussenHalden SK10.30
9180386Espen FiskumHalden SK10.30
960911Karl FremstadHalden SK10.30
751205Øyvind HelgerudHalden SK10.30
7772810Markus HolterHalden SK10.30
9999987Vegard Jarvis WestergårdHalden SK10.30
871003Simon LarssonSävedalens AIK10.30
618213Olav LundanesHalden SK10.30
7177771Trygve Kristoffer LøvliHalden SK10.30
7206301Marcus MillegårdSävedalens AIK10.30
640402Mats NordbrødenHalden SK10.30
970730Peter NordbrødenHalden SK10.30
997948Ida Marie Næss BjørgulHalden SK10.30
512513Jonas PalmSävedalens AIK10.30
600160Matthieu PuechIFK Göteborg10.30
7881886Håkon Raadal BjørloHalden SK10.30
9101485Andreas RüedlingerHalden SK10.30

Damer

6 200 m, 37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
750915Emma AnderssonSävedalens AIK10.40
860203Jennie AnderssonGöteborg-Majorna OK10.40
969609Nina Asheim BirkelandHalden SK10.40
1999043Karoline AuneHalden SK10.40
681799Andrine BenjaminsenLillomarka OL10.40
931015Stina BergSävedalens AIK10.40
930819Amilia BjörklundSävedalens AIK10.40
9121221Amanda ClaessonSävedalens AIK10.40
981991Anastasia DenisovaSävedalens AIK10.40
259258Marianne DæhliHalden SK10.40
681796Emma Eithun PaulsenLillomarka OL10.40
1403967Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK10.40
7205044Anni-Maija FinckeHalden SK10.40
681795Ingvild FleisjeLillomarka OL10.40
971412Gina GranstedtHalden SK10.40
576842Maria GustafssonSävedalens AIK10.40
889129Kine Hallan SteiwerHalden SK10.40
881601Hanna Haugen NordbrødenHalden SK10.40
2003247Sabine HauswirthHalden SK10.40
259168Bodil HelgerudHalden SK10.40
549943Lizzie InghamHalden SK10.40
995854Eva JurenikovaHalden SK10.40
11894Maria KlamfeltSävedalens AIK10.40
681794Siri KollerudLillomarka OL10.40
931220Erika LindqvistSävedalens AIK10.40
580101Mats LindqvistSävedalens AIK10.40
1470502Ingjerd MyhreJärla Orientering10.40
900628Lovisa NilssonSävedalens AIK10.40
402068Pernilla NilssonSävedalens AIK10.40
510389Hollie OrrHalden SK10.40
7206313Lisa PalmSävedalens AIK10.40
9111000Helen PalmerHalden SK10.40
8180292Jo ShepherdHalden SK10.40
722004Ida-Maria SvenssonSävedalens AIK10.40
9960912Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL10.40
800926Mark UbbinkSävedalens AIK10.40
226967Charlotte WikströmSävedalens AIK10.40

Annonser

IOF Eventor