Norsk Orientering

Startliste for Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 6

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 6
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: lørdag 23 januar 2016

Herrer

21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Erik AxelssonHalden SK
Vetle Ruud BråtenIFK Göteborg
Alex CarcasHalden SK
Magne DæhliHalden SK
Espen FiskumHalden SK
Karl FremstadHalden SK
Eirik Kamstrup HovindHalden SK
Jarkko HuovilaHalden SK
Carl Godager KaasBækkelagets SK
Olai Stensland LillevoldFossum IF
Olav LundanesHalden SK
Trygve Kristoffer LøvliHalden SK
Hans Petter MathisenFredrikstad SK
Peter NordbrødenHalden SK
Kristian VadHalden SK
Håkon Østraat SævareidHalden SK
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK
Håkon Raadal BjørloHalden SK
Fredrik EliassonHalden SK
Andreas SølbergOL Trollelg
Vegard Jarvis WestergårdHalden SK

Damer

21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Isia BassetIFK Göteborg
Ida Marie Næss BjørgulHalden SK
Hedda Raadal BjørloHalden SK
Kine GulliksenBækkelagets SK
Vendula HaldinHalden SK
Bodil HelgerudHalden SK
Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb
Marte NarumNydalens SK
Hanna Haugen NordbrødenHalden SK
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK
Louise OramBækkelagets SK
Elin PetterssonIFK Göteborg
Jo ShepherdHalden SK
Miri Thrane ØdumIFK Göteborg
Åsne Skram TrømborgKongsberg OL
Siri UlvestadNydalens SK
Emilie Westli AndersenLøten o-lag
Nina Asheim BirkelandHalden SK
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK
Anni-Maija FinckeHalden SK
Helen PalmerHalden SK

Gutter

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Sander ArntzenAsker Skiklubb
August Asheim BirkelandHalden SK
Erlend BrendstuenHalden SK
Bendik EliassenFredrikstad SK
Olav Milian Schmitt GranHalden SK
Niels Christian HellerudHalden SK

Jenter

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Karoline AuneHalden SK

Åpen mellom

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL
Are EriksenOslostudentenes IK
Stig Hultgreen KarlsenOK Moss
Kjetil KarlsenOK Moss
Jon MusgraveHalden SK
Richard Zeiner-GundersenFossum IF

Åpen kort

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Sarah DunnHalden SK
Bernt O. MyrvoldSarpsborg OL
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL

Annonser

IOF Eventor