Norsk Orientering

Startliste for NM ski-o mellom

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM ski-o mellom
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: lørdag 6 februar 2016

H17 NM

5 840 m, 38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3Bjørnar TollefsenOK Øst11.02
4Lars LystadNydalens SK11.03
5Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL11.04
6Henrik HaugKongsberg OL11.05
7Einar EkelandOddersjaa SSK11.06
8Syver Røhnebæk KongsrudModum OL11.07
9Joar GjerdahlKonnerud IL11.08
10Einar LundKongsberg OL11.09
12Axel HoveidAsker Skiklubb11.11
13Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF11.12
15Sander Hildebrand RogndokkenFet OL11.14
16Erling HjermstadFossum IF11.15
17Håkon LundKongsberg OL11.16
18Joar OldernesLillomarka OL11.17
19Kasper FosserHeming Orientering11.18
20Eirik WatterdalBækkelagets SK11.19
21Anders HaugeAsker Skiklubb11.20
22Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb11.21
23Jørgen WulfsbergNydalens SK11.22
24Hallvard Arntzen FossSandefjord OK11.23
25Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering11.24
26Vegard MyklemyrEiker OL11.25
27Jørgen BaklidKonnerud IL11.26
28Elias JonssonNydalens SK11.27
29Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb11.28
30Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb11.29
31Aksel MadslienNydalens SK11.30
32Eivind TonnaLillomarka OL11.31
33Christian HohlWing OK11.32
34Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK11.33
35Øyvind WiggenByåsen IL11.34
36Audun HeimdalKonnerud IL11.35
37Bjørnar KvåleHadeland OL11.36
38Jørgen MadslienNTNUI11.37
39Sindre Jansson HaverstadNTNUI11.38
40Ove SætraHadeland OL11.39
41Øyvind WatterdalHadeland OL11.40
42Lars Hol MoholdtWing OK11.41

D17 NM

4 900 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
54Kornelia Lønning BrurbergSturla, IF11.48
55Ingjerd MyhreKongsberg OL11.49
56Ingvild C. FleisjeLillomarka OL11.50
57Åsne Skram TrømborgKongsberg OL11.51
58Julie HjortlandLarvik OK11.52
59Kristiane RogstadKongsberg OL11.53
60Idunn HaavengenKongsberg OL11.54
61Marianne DæhliHalden SK11.55
62Guro JordheimHemsedal IL11.56
63Heidi Therese WiestVang OL11.57
64Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb11.58
65Margrethe WisløffAsker Skiklubb11.59
66Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF12.00
67Marit Melby JacobsenLardal OL12.01
68Synne StrandAsker Skiklubb12.02
69Emilie Westli AndersenLøten o-lag12.03
70Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK12.04
71Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb12.05
72Anne Willkommen EikenKongsberg OL12.06
73Anine AhlsandNydalens SK12.07
74Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb12.08
75Ragnhild HjermstadFossum IF12.09
76Zsuzsa FeyAsker Skiklubb12.10
77Marta UlvensøenNTNUI12.11

H40

4 900 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
84Gjermund GravirAsker Skiklubb11.02
85Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering11.03
86Karl Anton UndelandSturla, IF11.04
88Lars BaklidKonnerud IL11.06
89Torstein HoleNydalens SK11.07
90Morten FismenFossum IF11.08
92Harald Eide-FredriksenHeming Orientering11.10
93Kjetil BjørloHalden SK11.11
94Knut Jostein SætnanFossum IF11.12

D40

3 960 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
242Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll11.42
243Hanne Lerche RaadalHalden SK11.43
244Isa HeggedalKonnerud IL11.44
245Signe Astrup ArnesenHeming Orientering11.45

H50

3 960 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
250Ole Petter HaugenNydalens SK11.50
251Stein H. HagenFossum IF11.51
253Jon Iver BakkenNydalens SK11.53
254Nils HæstadFossum IF11.54
255Kjetil EspedalNydalens SK11.55
257Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb11.57
258Nils Inge BrurbergSturla, IF11.58
259Erlend Hermod RåheimFet OL11.59
260Øystein WiggenByåsen IL12.00
261Geir Holm GundersenSturla, IF12.01
262Erlend SlokvikNydalens SK12.02
264Kim Farnes HansenLierbygda OL12.04
265Jon Terje EkelandOddersjaa SSK12.05

D50

3 090 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
194Anne MadslienNydalens SK11.59
195Hanne KvåleHadeland OL12.00
196Maria JonssonNydalens SK12.01
197Tove HeimdalKonnerud IL12.02
198Gunhild HennumLierbygda OL12.03
199Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb12.04
200Hege HeibergHadeland OL12.05
201Kari MadslienNydalens SK12.06

H60

3 090 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL12.09

H15-16

3 090 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
136Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb11.01
137Ole Johan BråtenVang OL11.02
138Aslak HeimdalKonnerud IL11.03
139Eskil FrøislandVang OL11.04
140Eivind Berner MyhreFossum IF11.05
141Johan Kristian UndelandSturla, IF11.06
142Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange11.07
143Njaal Ellegaard MelbyVang OL11.08
144Trygve MyhrAsker Skiklubb11.09
146Per Clemet WisløffAsker Skiklubb11.11
147Fredrik SveenVang OL11.12
148Erik Hæstad BjørnstadFossum IF11.13
149Isak JonssonNydalens SK11.14
150Even LindaasElverum OK11.15
151Håvard GjestvangOL Toten-Troll11.16

D15-16

3 090 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
155Linn Mei WaalerMåren OK11.20
156Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL11.21
157Hedda Raadal BjørloHalden SK11.22
158Ingvild LangeggenKongsberg OL11.23
159Åsne HoloFossum IF11.24
160Jenny BaklidKonnerud IL11.25
161Lotte MyklemyrEiker OL11.26
162Marlin HaavengenKongsberg OL11.27
163Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL11.28
164Maren NorderudIL Tyrving11.29
165Kathinka RogstadKongsberg OL11.30
166Solveig Eline BergIL Tyrving11.31
167Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb11.32
168Tale StrandKongsberg OL11.33
170Ingrid MadslienNydalens SK11.35
171Helene EgerKongsberg OL11.36

H13-14

3 090 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
174Sondre Zahl HagenFossum IF11.39
175Johan EgerKongsberg OL11.40
176Åsmund SlokvikNotodden OL11.41
177Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering11.42
178Birk Felland SætnanFossum IF11.43
179Atle Nikolai WølloKongsberg OL11.44
180Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering11.45
181Snorre SlokvikNotodden OL11.46
182Tobias Mikael EspedalNydalens SK11.47

D13-14

3 090 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
185Mille JægtvikKonnerud IL11.50
186Kristin NordgårdNotodden OL11.51
187Kristin Melby JacobsenLardal OL11.52
188Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering11.53
189Åsne HaavengenKongsberg OL11.54
190Marte Madslien BakkenNydalens SK11.55
191Emma EngehultNotodden OL11.56

H10-12

2 580 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
223Anders AmundsenKonnerud IL11.35
224Jo Randar HolmøyHadeland OL11.36
225Christian Fredrik BorgIL Koll11.37

D10-12

2 580 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
220Kathinka Zahl HagenFossum IF11.32

Direkte Lang

4 900 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
104Marius ØieLøten o-lag11.22
105Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering11.23
106Rune EngehultNotodden OL11.24
107Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering11.25
108Ida Solberg SvenneEiker OL11.26

Direkte Kort

3 090 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0920 U1 Ukjent løper920NOTEAM11.00
207Halvard BergIL Tyrving12.12
205Randi MorkNotodden OL12.26

N-åpen

2 580 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
227Kristian MorkNotodden OL11.39
237Marte EgerKongsberg OL11.49
239Jon StrandKongsberg OL11.51

Annonser

IOF Eventor