Norsk Orientering

Startliste for Eikerløpet/KM-mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Eikerløpet/KM-mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: torsdag 5 mai 2016

N-åpen

1 700 m, 82 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Hedda Kind KjellevoldModum OL10.00
2Linus Hognestad SennelsRøyken OL10.00
3Filip August FleischerEiker OL10.00
4Jon StrandKongsberg OL10.00
5Eirik LestebergKongsberg OL10.00
6Emil S MolenaarModum OL10.00
7Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL10.00
8Marthe Austal-BrekkeEiker OL10.00
9Stine Sembsmoen-SchleisKongsberg OL10.00
10Linn Sofie BjørnerødEiker OL10.00
11Mathias Nøst-HeggeRøyken OL10.00
12Olivia KjølstadRøyken OL10.00
13Elise Hedemark NelsonBerger og Svelvik OL10.00
14Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL10.00
15William Leo Hammer SchjølbergEiker OL10.00
16Helene Stenvik MoenKongsberg OL10.00
17Frida HopeModum OL10.00
18Martin Nøst-HeggeRøyken OL10.00
19Martinius FleicherEiker OL10.00
20Oskar HopeModum OL10.00
21Mina HobbelstadEiker OL10.00
22Simen Hope AbelRøyken OL10.00
23Jens WoldSturla, IF10.00
25Eira Harbo-HaaseRøyken OL10.00
26Mathias AxelsonEiker OL10.00
27Erlend SommerheinOK Horten10.00
28Mathis RenardKongsberg OL10.00
29Vegard Sølvberg-ØienRøyken OL10.00
30Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK10.00
31Marthe L JohansenEiker OL10.00
33Marthe Graff-WiikRøyken OL10.00
34Jarand GustafssonKongsberg OL10.00
35Eimund Øverli BergKongsberg OL10.00
36Johanne Hedemark NelsonBerger og Svelvik OL10.00
37Marta BorowskaEiker OL10.00
38Abelone Josefine AxelsonEiker OL10.00
39Tuva BredholtKongsberg OL10.00
40Mats JohnsenRøyken OL10.00
41Sølve Sembsmoen-SchleisKongsberg OL10.00
42Thea Helene Hammer SchjølbergEiker OL10.00
43Magnus SigurdssonStokke IL10.00
44Kristine L JohansenEiker OL10.00
45Amanda AxelsonEiker OL10.00
47Mone Småge-HilsenKonnerud IL10.00
48Filip MolenaarModum OL10.00
49Alfred Berglund SandeRøyken OL10.00
50Nikolai TesloHadeland OL10.00
51Håkon ØverbyKongsberg OL10.00
52Aksel KlausenSturla, IF10.00
54Michal borowskiEiker OL10.00
55Sofie M. Pahr HaareKonnerud IL10.00
56Herman LauvlidKongsberg OL10.00
57Olander FleischerEiker OL10.00
58Isabel HeitmannKonnerud IL10.00
59Melina Teien KnapskogEiker OL10.00
61Mathis BurkhardtEiker OL10.00
62Oliver BjerkeKongsberg OL10.00
63Annabell Aunmo KjellevoldModum OL10.00
64Jan Olav BerganKongsberg OL10.00
65Sebastian BakkenEiker OL10.00
66Marte EgerKongsberg OL10.00
67Aurora Viken FossEiker OL10.00
69Aleksander GrubaEiker OL10.00
70Per Noah SommerheinNydalens SK10.00
71Mathilde Sunniva Huse SandelienAsker Skiklubb10.00
72Marlene Huse SandelienAsker Skiklubb10.00
73Ella Louise SkogenOL Tønsberg og omegn10.00
74Ingrid SolumshengletKongsberg OL10.00
75Amalie BirkelundAsker Skiklubb10.00
76Tormod Høimyr BrekkeSturla, IF10.00
77Lars Lindum AckenhausenKonnerud IL10.00
78Håvard HauglandRøyken OL10.00
79Oliver BakkenEiker OL10.00
80Anna Paulsen AskLierbygda OL10.00
81Inez NelsonLardal OL10.00
82Eivind B FribergSturla, IF10.00
83Eskild HafskjoldNydalens SK10.00
84Sindre HafskjoldNydalens SK10.00
85Alexander DypvikStokke IL10.00
86Jens DypvikStokke IL10.00
87Julie WoldSturla, IF10.00
238Katrine AkselsenNydalens SK10.00

D -10

2 000 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
196Ingrid LestebergKongsberg OL11.11
197Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn12.22
198Sofia ØhlckersIL Tyrving12.24
199Anita LangeggenKongsberg OL12.26
200Elise RenardKongsberg OL12.28
201Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb12.30

D 11-12

2 000 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
179Mina Akiko JohnsenRøyken OL11.46
180Martine Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL11.48
181Andrea OpsahlRøyken OL11.50
182Ingvild GustafssonKongsberg OL11.52
183Nora Christine HansenRøyken OL11.54
184Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb11.56
185Emma Berglund SandeRøyken OL11.58
186Anne Maren EidstenSturla, IF12.00
187Andrea Kirkenes FjellRøyken OL12.02
188Ingvild Øverli BergKongsberg OL12.04
189Synne SandvenNotodden OL12.06
190Helene Brandal SøftingKongsberg OL12.08
192Sunniva MorlandstoEiker OL12.12
193Marie KvarmeRøyken OL12.14

D 11-12N

2 200 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
152Selma Sembsmoen-SchleisKongsberg OL11.09
153Bettina NystuenRøyken OL11.11

D 13-14

2 600 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
334Åsne HaavengenKongsberg OL11.47
335Malene InstanesSturla, IF11.49
336Sanna Sembsmoen-SchleisKongsberg OL11.51
337Kristin Melby JacobsenLardal OL11.53
339Mille JægtvikKonnerud IL11.57
340Ingrid Bogen ArenthSturla, IF11.59
341Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL12.01
342Ine InstanesSturla, IF12.03
343Oda Isnes TyseEiker OL12.05
344Nora Marie EnerhaugenRingerike OL12.07
345Nora Småge HilsenKonnerud IL12.09
346Mina SchjervenLardal OL12.11
347Mari ØverbyKongsberg OL12.13
348Berthe TesloHadeland OL12.15
349Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL12.17
350Petra HoveidAsker Skiklubb12.19
351Johanna Sofie LongfjeldModum OL12.21
352Konstanse MoholthKongsberg OL12.23

D 13-16C

2 400 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
218Ingrid MobråthenBotne SK11.32
219Nora Haakstad EllingsenKonnerud IL11.34
220Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb11.36
221Silje CarlsenRøyken OL11.38
222Tessa VerinderSturla, IF11.40
223Elin HeitmannKonnerud IL11.42
224Vera Gano MønnichRøyken OL11.44

D 15-16

3 500 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
680Lotte MyklemyrEiker OL11.02
681Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL11.04
683Johanne Viken FlatenEiker OL11.08
684Andrea VaneboKongsberg OL11.10
685Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb11.12
686Sarah WølloKongsberg OL11.14
687Andrea RanvikKonnerud IL11.16
688Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL11.18
689Tomine Lysaker SandenEiker OL11.20
690Ingeborg RognstadHadeland OL11.22
691Anniken RanvikKonnerud IL11.24
692Ingvild LangeggenKongsberg OL11.26
693Solveig LetmolieEiker OL11.28
694Anni SaarelaKonnerud IL11.30
695Kristine Eide RappRaumar Orientering11.32
696Tale StrandKongsberg OL11.34
697Silje MorlandstøEiker OL11.36
698Ingeborg KvarmeRøyken OL11.38
700Jenny BaklidKonnerud IL11.42
701Lene Berg HanssenByåsen IL11.44
702Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL11.46
703Helene EgerKongsberg OL11.48
704Hanne Eide RappRaumar Orientering11.50
705Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL11.52
707Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL11.56
708Christine HoenEiker OL11.58
709Thea LandKonnerud IL12.00
710Marlin HaavengenKongsberg OL12.02

D 17-C

2 400 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208Randi MobråthenBotne SK11.12
209Inger-Helene CarlsenRøyken OL11.14
210Mona Dalegård LøkenKongsberg OL11.16
212Nina KlausenSturla, IF11.20
213Kari BergLarvik OK11.22
214Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn11.24

D 17-N

2 200 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
150Emma Louise LightwingModum OL11.05
151Gro SandKongsberg OL11.07

D 17-

4 500 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
807Dana B. SteneNydalens SK11.00
809Hege Holth RekaaRøyken OL11.04
810Malin SørensenNydalens SK11.06
811Ida SvanbergRøyken OL11.08
812Monica BerglundRingerike OL11.10
813Therese HaareKonnerud IL11.12
814Silje Borge HoviSkien OK11.14
815Kirsti KringhaugRingerike OL11.16
816Hege KullerudKonnerud IL11.18
817Kari StrandKongsberg OL11.20
818Marit IsachsenAsker Skiklubb11.22
819Idunn HaavengenKongsberg OL11.24
820Kristine GrønlundFana IL11.26
821Maren KoplandModum OL11.28
822Sanna AntellRøyken OL11.30
823Ingvild Løver ThonModum OL11.32
824Siri MoholthKongsberg OL11.34
825Ane Baldishol BrevigRøyken OL11.36
826Linn Hege RosoLardal OL11.38
827Celine RenardKongsberg OL11.40
828Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb11.42
829Aurora MoholthKongsberg OL11.44
831Camilla StridsklevIL Tyrving11.48
832Heidi StoksethHalden SK11.50
833Brit VoldenKongsberg OL11.52
834Marianne Solheim SandbergModum OL11.54
835Eszter HorvatiIL Tyrving11.56
836Ingunn Egeberg VáriNTNUI11.58
837Christine Williksen HøilandFossum IF12.00
838Birgit Økern JensenKonnerud IL12.02

D 40-

4 000 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
772Tanja InstanesSturla, IF11.30
773Liv SchjervenLardal OL11.32
774Mette MaudalKongsberg OL11.34
775Milda ØhlckersIL Tyrving11.36
776Ann-Karin LestebergKongsberg OL11.38
777Anikken Gjein DybvikStokke IL11.40
778Merete LyseboLardal OL11.42
779Kristin EgerKongsberg OL11.44

D 45-

4 000 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
800Anne Guro NøklebyRingerike OL11.11
780Kristin Sæthre SørensenSturla, IF11.46
781Eli Bonden KjørsvikKongsberg OL11.48
782Anne Mia OlsenModum OL11.50
783Line Skjevik ArnevikRingerike OL11.52
784May Ingela HopeModum OL11.54
785Jorun RuudAsker Skiklubb11.56
786Cora EbnerKongsberg OL11.58
787Merete UndelandSturla, IF12.00
788Lenka WestinPorsgrunn OL12.02
789Ina Cecilie LandroKonnerud IL12.04
790Tone SkramRøyken OL12.06
791Mette Eline HeimstadRingerike OL12.08
792Kristin SandvenNotodden OL12.10
793Anne-Kristin KvammeRingerike OL12.12
794Ingrid KvistadKongsberg OL12.14
795Hege FeiringIL Tyrving12.16
796Hilde HovdenakModum OL12.18
797Anita Sørensen DrageKongsberg OL12.20
798Hanne Løver ThonModum OL12.22
799Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb12.24
801Laila ThomassenModum OL12.28
802Hilde StorløkkenKongsberg OL12.30
803Ingrid Eide RappRaumar Orientering12.32
804Aud Ellen BrevikSturla, IF12.34
805Solveig KongsrudModum OL12.36
806Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeRøyken OL12.38

D 50-

3 100 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
521Tove HeimdalKonnerud IL11.01
522Maria PerssonAsker Skiklubb11.03
523Heidi SchatvetNotodden OL11.05
524Tove Beate JelstadModum OL11.07
525Hilde MoholthKongsberg OL11.09
526Marit Follestad TandbergModum OL11.11
527Margrete EngzeliusAsker Skiklubb11.13
529Eva SyversenRøyken OL11.17
530Rine HanssenByåsen IL11.19
531Ida SyversenRøyken OL11.21
532Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL11.23
533Sissel SkovlyRingerike OL11.25
534Tove StrandMåren OK11.27
535Jane RødderKongsberg OL11.29

D 55-

3 100 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
536Anne Berit EidNydalens SK11.31
537Sidsel NørstebøIL Tyrving11.33
538May Jorunn RognlienModum OL11.35
539Berit BergeIL Tyrving11.37
540Helen GåsvikLierbygda OL11.39
541Grete BerntsenMåren OK11.41
542Grete S B HoviSkien OK11.43
543Helga HaverstadLierbygda OL11.45
544Berit DanielsenIL Tyrving11.47
545Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb11.49
546Gunhild HennumLierbygda OL11.51
547Sirpa LiljaModum OL11.53
548Enikø BertalanAsker Skiklubb11.55

D 60-

2 500 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
512Wenche HultgreenIL Tyrving11.55
513Lisa AnnersandOK Tyr11.57
514Elisabeth RødAndebu IL11.59
515Randi Kristin NærumLarvik OK12.01
516Linda VerdeSturla, IF12.03
517Inger NergaardStokke IL12.05

D 65-

2 500 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
518Aud I SpjelkavikIL Tyrving12.07
519Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL12.09
520Margit Ryen SteenBø OL12.11

D 70-

2 100 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
477Hjørdis ØvreåsBotne SK11.45
478Hanne BræckKongsberg OL11.47
479Thorunn Aamodt OvesenLardal OL11.49
480Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL11.51
481Birgitte BekkelundRøyken OL11.53
482Inger Lise BjordalOppsal Orientering11.55
483Sidsel SandelienHeming Orientering11.57
484Inger HalckMåren OK11.59

D 75-

2 100 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
472Marit Økern JensenBærums Skiklub11.35
473Unni DrageHaugerud IF11.37
474Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb11.39
475Lisa SørenssenRøyken OL11.41
476Torunn Hege FrøvollSturla, IF11.43

H -10

2 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
194Mathias BirkelundAsker Skiklubb12.16
195Tollef TjentlandLardal OL12.18

H 11-12

2 000 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
156Hallvard TjentlandLardal OL11.00
157Noah Rølles IssowitschRøyken OL11.02
158Endre SandKongsberg OL11.04
160Mikael BirkelundAsker Skiklubb11.08
161Martin Nøkleby MellingRingerike OL11.10
162Reno PapeKonnerud IL11.12
164Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb11.16
165Rasmus BerglundRingerike OL11.18
166Ola KjølstadRøyken OL11.20
167Arne BerganKongsberg OL11.22
168Mathias NyhaugAsker Skiklubb11.24
169Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL11.26
170Kristoffer ØhlckersIL Tyrving11.28
171Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb11.30
172Mats Olsen ByeModum OL11.32
173Martin DybvikStokke IL11.34
175Henrik Holm NesModum OL11.38
176Borgar SkjelbredKongsberg OL11.40
177Eivind Bogen ArenthSturla, IF11.42
178Halvor LøkenKongsberg OL11.44
159Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn12.16

H 11-12N

2 200 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
154Lage Røhnebæk KongsrudModum OL11.13
163Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL11.14
155Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL11.15

H 13-14

2 600 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
311Rolf Trygve HaugKongsberg OL11.01
312Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn11.03
313Simen KolbergsrudRøyken OL11.05
314Atle Nikolai WølloKongsberg OL11.07
315Oskar FossåsRingerike OL11.09
316Erlend LangeggenKongsberg OL11.11
317Per Ingvar TollehaugEiker OL11.13
318Peder Bonden KjørsvikKongsberg OL11.15
319Stian Måseide SørlieRaumar Orientering11.17
320Stein Aas StræteRingerike OL11.19
321Vetle DrageKongsberg OL11.21
322Lukas KlausenSturla, IF11.23
324Vegard Tronstad AndersenKongsberg OL11.27
325Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL11.29
326Vegard Holm JohannesenKongsberg OL11.31
328Martin BirkelundAsker Skiklubb11.35
329Mikkel BerglundRingerike OL11.37
330Lars Øderud VatneBækkelagets SK11.39
331Johan EgerKongsberg OL11.41
332Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL11.43

H 13-16C

2 400 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
215Håkon HauglandRøyken OL11.26
216Even Amundsen BjørkliRingerike OL11.28
217Daniel NystuenRøyken OL11.30

H 13-16N

2 200 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
148Sigurd Paulsen AskLierbygda OL11.01

H 15-16

4 000 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
757Johan Kristian UndelandSturla, IF11.00
758Nikolai NordhaugKonnerud IL11.02
759Vegard Øverli BergKongsberg OL11.04
760Patrick ThomassenModum OL11.06
761Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn11.08
762Sølve DrageKongsberg OL11.10
763Egil FrydenlundSturla, IF11.12
764Nicolai HarvikKonnerud IL11.14
765Sivert Åmodt AmundsenLardal OL11.16
766Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering11.18
767Audun Melby JacobsenLardal OL11.20
768Even Nygaard ØstrengRaumar Orientering11.22
769Sverre GrafferRingerike OL11.24
770Anders HorveiRaumar Orientering11.26
771Aslak HeimdalKonnerud IL11.28

H 17-C

2 400 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
202Morten FjellRøyken OL11.00
203Svend Kristian EidstenSturla, IF11.02
204Espen Ekholt BergKongsberg OL11.04
205Eivind Bøhn HeiebråtenRøyken OL11.06
206Jan LazorModum OL11.08
207Torodd KolbergsrudRøyken OL11.10

H 17-

5 300 m, 65 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
859Vegard MyklemyrEiker OL11.01
860Martin BerulfsenOL Tønsberg og omegn11.03
861Morten Nilstad PettersenIL Tyrving11.05
862Erik TrøenModum OL11.07
863Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF11.09
864Dag Steinar RagvinBø OL11.11
865Sturla FrydenlundSturla, IF11.13
867Bjørn HaavengenKongsberg OL11.17
868Harald ThonSturla, IF11.19
869Erik Feyling HaareKonnerud IL11.21
870Jørn-Are LongfjeldModum OL11.23
871Øyvind EngerNydalens SK11.25
872Martin SørensenEiker OL11.27
873Stig MellingRingerike OL11.29
874Mathias DrageKongsberg OL11.31
875Øystein SørensenNydalens SK11.33
877Hans BerulfsenOL Tønsberg og omegn11.37
878Einar LundKongsberg OL11.39
879Petter StenbroModum OL11.41
880Inge LindsethNydalens SK11.43
881Geir NilsenViul Orienteringsklubb11.45
882Morten Taraldsten BrunesModum OL11.47
883Ola LestebergKongsberg OL11.49
884Lars GrønhovdModum OL11.51
885Morten TangenMåren OK11.53
886Vetle ChristiansenBækkelagets SK11.55
887Syver Røhnebæk KongsrudModum OL11.57
888Gard LindsethNydalens SK11.59
889Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering12.01
890Henrik André LarsenKongsberg OL12.03
891Lars EnerhaugenModum OL12.05
892Henrik HaugKongsberg OL12.07
893Håvard HågårdKonnerud IL12.09
894Pål SkogedalAsker Skiklubb12.11
895Harald HoviSkien OK12.13
896Lars-Inge ArnevikRingerike OL12.15
897Øyvind StoksethHalden SK12.17
898Eirik Holth JohannessenRøyken OL12.19
899Svein NygårdLillomarka OL12.21
900Marius Lindhom AckenhausenKonnerud IL12.23
901Jan Richard EriksenAsker Skiklubb12.25
902Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL12.27
903Arno Lilja GrønhovdModum OL12.29
904Lars BerglundRingerike OL12.31
905Espen JakobsenIL Tyrving12.33
906Per WiréhnAsker Skiklubb12.35
907Steinar KvaaleBø OL12.37
908Anders TiltnesIL Tyrving12.39
909Karsten Alexander KoplandModum OL12.41
910Damien RenardKongsberg OL12.43
911Eirik LarsenSkien OK12.45
912Petter ReinemoKongsberg OL12.47
915Tord StrandKongsberg OL12.53
916Simen Åmodt AmundsenLardal OL12.55
917Joar GjerdahlKonnerud IL12.57
918Jørgen Teigen SøgårdKongsberg OL12.59
919Sander ArnevikRingerike OL13.01
920Torgeir NørbechIL Tyrving13.03
921Jarl HommeSturla, IF13.05
922Vegard Østlid BagstevoldKongsberg OL13.07
923Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL13.09
924Øyvin ThonKongsberg OL13.11
925Rune FleischerEiker OL13.13
926Per Øyvind SteneNydalens SK13.15
913Jostein F. TellnesAsker Skiklubb13.17

H 40-

4 500 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
839Jan Anders IstadAsker Skiklubb12.04
840André JægtvikKonnerud IL12.06
841Arild NyhaugAsker Skiklubb12.08

H 45-

4 500 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
842Rune SørensenSturla, IF12.10
843Pål SommerheinOK Horten12.12
844Hans Otto ØverbyKongsberg OL12.14
845Peter CarlsenRøyken OL12.16
846Per Øivind EgerKongsberg OL12.18
847Anders GustafssonSturla, IF12.20
848Kim AbelRøyken OL12.22
849Ingar Tollum AndersenKongsberg OL12.24
850Øyvind StørenBø OL12.26
851Roar MathisenOL Tønsberg og omegn12.28
852Lars Erik GjeinFossum IF12.30
853Knut LangeggenKongsberg OL12.32
854Espen LunøeNydalens SK12.34
855Øystein SkjelbredKongsberg OL12.36
856Asbjørn RoeLarvik OK12.38
857Kjell WestinPorsgrunn OL12.40
1022Runar Larsen HafslundNydalens SK12.44

H 50-

3 500 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
712Torbjørn BogenSturla, IF12.06
713Torgeir BrandalKongsberg OL12.08
714Rune RøedStokke IL12.10
715Roger Andre VaneboKongsberg OL12.12
716Lars D. FjeldstadRingerike OL12.14
717Roger WiikRøyken OL12.16
718Helge GrafferRingerike OL12.18
719Nils Inge BrurbergSturla, IF12.20
720Pål Kogstad NæssRaumar Orientering12.22
721Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb12.24
722Arild StorheimKongsberg OL12.26
723Njål SvingheimKonnerud IL12.28
725Jan SølvbergFossum IF12.32
726Svein-Erik SøgårdKongsberg OL12.34
727Erik SaugerudKonnerud IL12.36
728Kim Farnes HansenLierbygda OL12.38
729Jon Erik KvarmeRøyken OL12.40
730Gunnar HopeModum OL12.42
732Øyvind DrageKongsberg OL12.46

H 55-

3 500 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
733Per KaarbyFossum IF12.47
734Rolf E. AndersenLierbygda OL12.48
735Roy GjerdingOK Moss12.49
736Ove MartinsenHauketo IF12.50
737Jarl BerulfsenOL Tønsberg og omegn12.51
738Sigbjørn ModalsliFossum IF12.52
739Morten DueMåren OK12.53
740Hallvard FjærLillomarka OL12.54
741Trond RønnebergAsker Skiklubb12.55
742Jens Kr KoplandModum OL12.56
743Per SchancheAsker Skiklubb12.57
744Trygve RognstadHadeland OL12.58
745Richard Zeiner-GundersenFossum IF12.59
746Martin GranlyLillomarka OL13.00
748Anton PlaianAsker Skiklubb13.02
749Tov Arne BondalNotodden OL13.03
751Åge-Geir SkatterNotodden OL13.05
752Roar TønnessenKongsberg OL13.06
753Ivar LindsethRingerike OL13.07
754Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL13.08
756Knut AasRingerike OL13.10

H 60-

3 100 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
549Per Chr. HagenBø OL11.56
550Sjur GjestvangOL Toten-Troll11.57
551Reidar FossumAsker Skiklubb11.58
552Hugo ChristensenNotodden OL11.59
553Erik LindströmModum OL12.00
554Øivind FadumSande Sportsklubb12.01
555Leif Roger HultgreenRingerike OL12.02
556Dagfinn TorpePorsgrunn OL12.03
557Ola BroxOL Toten-Troll12.04
558Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering12.05
559Morten DåsnesRingerike OL12.06
560Øyvind GylverAsker Skiklubb12.07
561Torgeir StrandhagenRøyken OL12.08
562Per Kristian EkebergIL Tyrving12.09
563Geir Holm GundersenSturla, IF12.10

H 65-

3 100 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
564Jiri UrvalekPorsgrunn OL12.12
566Ragnar Niemi BergStokke IL12.16
567Christian BuggeRøyken OL12.18
568Runar KittilsenStokke IL12.20
569Hans Lyder HaareKonnerud IL12.22
570Øyvind SteneAsker Skiklubb12.24
571Bjørn SteenBø OL12.26
572Finn BjørtuftKongsberg OL12.28
573Øyvind HoveidAsker Skiklubb12.30
574Bård StangModum OL12.32
575Per ØhlckersIL Tyrving12.34
576Hans O AugedalAsker Skiklubb12.36
577Dag Rønning JensenOL Trollo12.38
578Svein GrønhovdModum OL12.40
579Svein S JacobsenIL Tyrving12.42
580Elling AakreAndebu IL12.44
581Eystein WeltzienIL Tyrving12.46
582Sveinung RekaaNotodden OL12.48
583Ove Gunnar JacobsenStokke IL12.50
584Trond FridenOL Trollelg12.52

H 70-

2 500 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
485Ingar HåkonsenKongsberg OL11.01
486Henning GaarderKonnerud IL11.03
488Helge VenåsKongsberg OL11.07
489Bjørn SpjelkavikIL Tyrving11.09
490Roar BjordalOppsal Orientering11.11
491Eirik EriksenSturla, IF11.13
492Helge FossheimHedrum OL11.15
493John Ivar KjellevoldModum OL11.17
494Hans StordalOL Tønsberg og omegn11.19
495John Thomas PetersenNittedal OL11.21
496Lasse VråleSturla, IF11.23
497Lars Martin GjeinStokke IL11.25
498Per DalheimKonnerud IL11.27
499Ragnar HillestadLardal OL11.29
500Bjørn SandelienHeming Orientering11.31
501Magnar ØvreåsBotne SK11.33
502Kjell GrønhovdModum OL11.35
503Kjell StenstadvoldIL Tyrving11.37
504Widar Taxth LølandHisøy OK11.39
505Arild MoenKonnerud IL11.41
506Bjørn W. LudvigsenSturla, IF11.43
507Paul BisethKongsberg OL11.45
508Thorolf TrolsrudBotne SK11.47
509Rolf GjølbergLarvik OK11.49
510Erik Johan GrorudHaslum IL11.51
511Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL11.53
565Hasse BergstrømIL Tyrving11.54

H 75-

2 100 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
463Per MeilandLommedalens IL11.17
464Ole Einar DalenRingerike OL11.19
465Asbjørn BræckKongsberg OL11.21
466Erling TidemannLommedalens IL11.23
467Elling FrøvollSturla, IF11.25
468Knut KjemhusKongsberg OL11.27
469Bjørn GunnerødAsker Skiklubb11.29
470Magnar ReppesgårdHedrum OL11.31
471Ivar Louis BergSturla, IF11.33

H 80-

2 100 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
455Einar HoffIL Tyrving11.01
456Iver RognstadHadeland OL11.03
458Tormod HøimyrSturla, IF11.07
459Tor DrageHaugerud IF11.09
460Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK11.11
461Leiv HopeKongsberg OL11.13
462Egil RyghOL Tønsberg og omegn11.15

Direkte AL

5 300 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
927Helene Lund-JohansenIL Tyrving10.00
928Terje BlindheimLillomarka OL10.00
929Vebjørn RøtvoldKongsberg OL10.00
930Kristian KullerudKonnerud IL10.00
931Vegard Brun SagaIL Tyrving10.00
932Yngvar ChristiansenBækkelagets SK10.00
933Trond EvensenOL Tønsberg og omegn10.00
934Håvard HalvorsenKonnerud IL10.00
935Ingunn Jahren HorvliKonnerud IL10.00
936Bertil HorvliKonnerud IL10.00
937Geir JacobsenLardal OL10.00
938Pirjo LuchsingerKongsberg OL10.00
939Charles HalaasFossum IF10.00
940Elise HafskjoldNydalens SK10.00
941Arild LarsenKongsberg OL10.00

Direkte AK

3 100 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
585Olav Fjeld KraugerudNMBU-BIL10.00
586Jon Petter NielsenNydalens SK10.00
587Nina BirkelundAsker Skiklubb10.00
588Kjersti MyhreKongsberg OL10.00
589Bjørn BaklidKonnerud IL10.00
590Marion AmundsenRingerike OL10.00
591Toini SkyttersæterKonnerud IL10.00
592Jon Erland FossaasRingerike OL10.00
593Kristin BlindheimLillomarka OL10.00
594Marita Weierud KvaaleRøyken OL10.00
595Jorunn BlindheimLillomarka OL10.00
596Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL10.00
597Håvard Sandvoll AskLierbygda OL10.00
598Ronny NelsonLardal OL10.00
599Geir SommerheinOK Horten10.00
600Ildiko HorvatiIL Tyrving10.00
601Georg HorvatiIL Tyrving10.00
602Lill Kristin EngerModum OL10.00
603Stein Erik NordbyModum OL10.00
604Håkon BergStokke IL10.00
605Cathrine NorvikRøyken OL10.00
606Solveig SletnerRøyken OL10.00
607Nina Hansen-MøllerudKongsberg OL10.00
608Kristin SletnerRøyken OL10.00
609Pål BergRøyken OL10.00
610Erik MolenaarModum OL10.00
750Bent HaflanOL Tønsberg og omegn11.00

Direkte B

2 600 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
369Annemarie RanvikKonnerud IL10.00
370Jørn Idar EllingsenKonnerud IL10.00
371Rolf Magnus JustadIF Hellas10.00
372Kjell Petter SmågeKonnerud IL10.00
373Pål Espen NordhaugKonnerud IL10.00
374Line NordhaugKonnerud IL10.00
375Merethe NordbyModum OL10.00
376Tom RådahlIL Tyrving10.00

Direkte C

2 400 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
225Torleif GaltelandAsker Skiklubb10.00
226Gunn Kristin RosoLardal OL10.00
227Anne Grethe PapeKonnerud IL10.00
228Egil AmundsenLardal OL10.00
229Marius Bull-Tornøe BjørkliRingerike OL10.00
230Liv Berit ArenthSturla, IF10.00
231Anne Marte PensgaardOK Horten10.00
232Øydis JahrenFiskum IL10.00
233Florian HauseRøyken OL10.00
234Tanja OppenzellerFossum IF10.00
235Knut BjerknesRøyken OL10.00
236Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL10.00
237Thomas BergRøyken OL10.00

H 15-16B

2 600 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
368Bernhard BryhnSturla, IF12.55

D 17-B

2 600 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
362Anne Berg GjølbergLarvik OK12.43
363Ellen GustafssonKongsberg OL12.45
364Monica Tveit TjentlandLardal OL12.47
365Gunn Elin RudiHadeland OL12.49
366Reidun Lilleholt KraugerudÅs IL12.51
367Lene FlessebergKongsberg OL12.53

H 17-B

2 600 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
353Terje Pahr HaareKonnerud IL12.25
354Per GustafssonKongsberg OL12.27
355Kenneth DybvikStokke IL12.29
357Harald LestebergKongsberg OL12.33
358Jan Arild RyggSande Sportsklubb12.35
359Eirik GullordGjø-Vard OL12.37
360Karl Anton UndelandSturla, IF12.39
361Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL12.41

Annonser

IOF Eventor