Norsk Orientering

Startliste for Skjærgårdssprinten/KM Sprint Vestfold og Telemark

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Skjærgårdssprinten/KM Sprint Vestfold og Telemark
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: søndag 1 mai 2016

N-åpen

1 230 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
301Fredrik BueOL Tønsberg og omegn11.00
302Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn11.00
303Jens G. DybvikStokke IL11.00
304Maren Sofie FremstadLarvik OK11.00
306Kristian Kaupang LyeLarvik OK11.00
307Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn11.00
308Magnus SigurdssonStokke IL11.00
407Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn11.00
412Per Kristian Møller BrunOL Tønsberg og omegn11.00
502Julie Håkonsen LiljebackOL Tønsberg og omegn11.00
504Kristian KaiserSturla, IF11.00
505Henrik  KaiserSturla, IF11.00
507Tuva BjørsethOL Tønsberg og omegn11.00
508Carl-Emil BjørsethOL Tønsberg og omegn11.00
515Sturle SigurdssonStokke IL11.00
516Vigdis SigurdssonStokke IL11.00
517Solveig OmfjordOddersjaa SSK11.00

D -10

1 490 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
500Emilie Holtskog-FeremensSkien OK10.53
501Juliette Holtskog-FeremensSkien OK11.02
227Solveig Sollerud KonstOL Tønsberg og omegn11.24
228Vilde Aakre LeistadSkien OK11.25

D 11-12

1 310 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
207Ingeborg EikåsSandefjord OK11.43
208Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn11.44

D 11-12N

1 490 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
220Marlene SkramdalHedrum OL11.17
221Nora Arentz HagenSandefjord OK11.18
222Karoline FjæreHedrum OL11.19

D 13-14

1 970 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
179Eline SchjervenLardal OL12.22
180Ida Sofie HjortlandLarvik OK12.23
181Kristin Melby JacobsenLardal OL12.24
182Emilie Kleppan StampeSandefjord OK12.25
183Mina SchjervenLardal OL12.26
184Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL12.27
186Emilie JohansenSandefjord OK12.29
187Malene NysæterSkien OK12.30

D 15-16

1 980 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
99Anna MeenPorsgrunn OL11.01
100Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL11.02
101Hanne VassendPorsgrunn OL11.03
102Andrine Harriet FremstadLarvik OK11.04
103Elise StørenBø OL11.05

D 17-B

1 970 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
190Inger-Lene FlatinSkien OK12.33
192Elin SlokvikNotodden OL12.35
193Gry AakreSkien OK12.36

D 17-C

1 310 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
210May-Britt SkramdalHedrum OL11.46
211Monica Tveit TjentlandLardal OL11.47
212Lill BirkelundPorsgrunn OL11.48
213Kjersti GullordGjø-Vard OL11.49
215Nina BrodahlStokke IL11.51
216Silje Skatvedt StensrudOK Horten11.52
217Rita Harriet Bakken FremstadLarvik OK11.53
191Kristin JohanssonHedrum OL12.34

D 17-18

2 260 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
406Anne Wilkommen EikenKongsberg OL10.54
410Kornelia Lønning BrurbergSturla, IF10.55
74Emilie WestinPorsgrunn OL12.25
75Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn12.26
76Marit Melby JacobsenLardal OL12.27
78Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL12.29
79Ella Arentz HagenSandefjord OK12.30
80Linn Hege RosoLardal OL12.31
81Ingvild Løver ThonModum OL12.32
82Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK12.33

D 19-20

2 260 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
71Julie HjortlandLarvik OK12.22
72Tonje VassendFossum IF12.23
73Martine TopstadLarvik OK12.24

D 21-

2 850 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30Marthe GløersenBækkelagets SK11.39
31Ingrid TronshaugStokke IL11.40
32Guro VassendFossum IF11.41
33Kari ChristiansenSandefjord OK11.42
34Cathrine LøyningFossum IF11.43
35Anne Marthe PeveriEiker OL11.44
36Torill Hynne FjæreHedrum OL11.45
37Ida Mari Borge HoviSkien OK11.46
38Elin BjervaLarvik OK11.47

D 40-

2 260 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
83Trude NysæterSkien OK12.34
84Elin GravningenStokke IL12.35
85Ingvild EckdahlOK Horten12.36
86Anikken Gjein DybvikStokke IL12.37
87Mona HoltePorsgrunn OL12.38
88Mai Britt BjørkSandefjord OK12.39
89Sara MathisenPorsgrunn OL12.40
90Christina Sandvand OmfjordOddersjaa SSK12.41

D 45-

1 980 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
214Janne LarsenPorsgrunn OL10.53
104Anne Berit BredholtSandefjord OK11.06
105Mona BakkePorsgrunn OL11.07
106Stine ArntzenSandefjord OK11.08
107Kristin BruserudOL Trollo11.09
108Hilde VassendPorsgrunn OL11.10
109Hanne Løver ThonModum OL11.11
110Tone Sølie LysnesHedrum OL11.12
111Annette Cecilie ArentzSandefjord OK12.49

D 50-

1 980 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
112May NordkveldeHedrum OL11.14
113Turid BertelsenPorsgrunn OL11.15
114Rita RaastadSkien OK11.16
115Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL11.17
116Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL11.18

D 55-

1 980 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
119Eli Tufte HanssenEiker OL11.21
120Grete HoviSkien OK11.22
121Turid GiilRond OL11.23
122Turid VongravenSkien OK11.24

D 60-

1 980 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
503Turid Rustand OlsenKongsberg OL10.52
131Inger NergaardStokke IL11.33
132Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL11.34
133Randi HansenStokke IL11.35
134Aud KjemperudEiker OL11.36
136Kristil KristensenOK Skeidi11.38
137Elisabeth RødAndebu IL11.39

D 65-

2 150 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
148Margareta BrynhildsenStokke IL12.00
149Gun JørgensenPorsgrunn OL12.01
150Karin KittilsenStokke IL12.02

D 70-

2 150 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
157Eli Jorid KlovningPorsgrunn OL12.09
158May Helene HansenSandefjord OK12.10

D 75-

2 150 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
164Tirill Liby SeipOK Skeidi12.16

H -10

1 490 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
223Gaute NysæterSkien OK11.20
225Sindre Flatin ErichsenSkien OK11.22
226Ludvig SkramdalHedrum OL11.23

H 11-12

1 310 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
506Martin KaiserSturla, IF10.52
206Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn10.59
196Ola MeenPorsgrunn OL11.00
194Martin DybvikStokke IL11.30
195Bendik Schia LøeNotodden OL11.31
197Hallvard TjentlandLardal OL11.33
198Adrian HagenPorsgrunn OL11.34
199Brage EikåsSandefjord OK11.35
200Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn11.36
201Vebjørn Undstad RostadmoIL BUL-Tromsø11.37
202Daniel Sandvand OmfjordOddersjaa SSK11.38
203Kristoffer EckdahlOK Horten11.39
204Henrik Kaupang LyeLarvik OK11.40
205Theodor BjørkSandefjord OK11.41

H 13-14

1 970 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
167Tobias MathisenPorsgrunn OL12.10
168Peder Torhaug-MollerudLarvik OK12.11
169Simen GravningenStokke IL12.12
170Håvard Røgeberg MagelssenOL Tønsberg og omegn12.13
171Jonas EikåsSandefjord OK12.14
172Åsmund SlokvikNotodden OL12.15
173Iver RingheimLarvik OK12.16
174Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn12.17
175Cornelius BjørkSandefjord OK12.18
176Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL12.19
177Kristoffer FjæreHedrum OL12.20
178Halvard KornmoPorsgrunn OL12.21

H 13-16N

1 490 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
218Fredrik Berg-NielsenSandefjord OK11.15
219Kristian FremstadLarvik OK11.16

H 15-16

2 260 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
401Trygve MyhrAsker Skiklubb10.56
66Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn10.59
60Per Anders EckdahlOK Horten12.11
61Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn12.12
62Rasmus MathisenPorsgrunn OL12.13
63Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn12.14
64Even GravningenStokke IL12.15
65Audun Melby JacobsenLardal OL12.16
67Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OL12.18
68Alexander Repstad StoremyrIL Hauken12.19
69Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL12.20
70Skjalg NysæterSkien OK12.21

H 17-B

1 970 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
188Ole Petter RuudOK Horten11.01
189David SolliSkien OK12.32

H 17-C

1 310 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
411Sigurdur SigurdssonStokke IL11.01
209Hans Gøran BjørkSandefjord OK11.45

H 17-18

2 850 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
20Håkon Østraat SævareidHalden SK11.29
21Sindre R HoltHedrum OL11.30
22Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn11.31
23Jens Didrik BergLarvik OK11.32
24Hallvard Arntzen FossSandefjord OK11.33
25Håkon KornmoPorsgrunn OL11.34
26Tobias KristensenLarvik OK11.35
27Henrik BertelsenPorsgrunn OL11.36
28Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn11.37
29Ole Jakob OlsrødStokke IL11.38

H 19-20

2 850 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
11Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI11.20
12Karl FremstadHalden SK11.21
13Herman Aarstrand KirsteSkien OK11.22
14Vegard Jarvis WestergårdHalden SK11.23
15Oskar StørmerFossum IF11.24
16Håkon Raadal BjørloHalden SK11.25
17Jarle LysnesHedrum OL11.26
18Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK11.27
19Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn11.28

H 21-

2 850 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Jørgen FjæreHedrum OL11.10
2Kristian StenerudNTNUI11.11
3Thore KornmoPorsgrunn OL11.12
4Knut Ivar JohansenSandefjord OK11.13
5Emil AhlbäckFossum IF11.14
7Lars FremstadLarvik OK11.16
8Robert FredriksenNotodden OL11.17
9Håkon Nergaard BergStokke IL11.18
10Jørgen FrøydLarvik OK11.19

H 40-

2 260 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
39Kenneth DybvikStokke IL11.50
40Tore DeinbollSturla, IF11.51
41Truls FjeldstadPorsgrunn OL11.52
42Kjetil EckdahlOK Horten11.53
43Per Rune OmfjordOddersjaa SSK11.54
44Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL11.55

H 45-

2 260 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
511Jens TjentlandLardal OL10.50
48Hans Christian MeenPorsgrunn OL10.58
45Jon SkriubakkenPorsgrunn OL11.56
46Asgeir FremstadLarvik OK11.57
47Trond FossSandefjord OK11.58
49Per Erik LarsenSandefjord OK12.00
50Morten HamreIL Hauken12.01
51Jostein MehammerPorsgrunn OL12.02
52Øyvind UndstadIL BUL-Tromsø12.03
53Jørn LangerudPorsgrunn OL12.04
54Espen JohnsenHedrum OL12.05
55Per Olav GulbrandsenLarvik OK12.06
56Øyvind StørenBø OL12.07
57Tor Sverre GravningenStokke IL12.08
58Jo Børre EikåsSandefjord OK12.09
59Anders Kristian HoltHedrum OL12.10

H 50-

2 260 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
91Bjørn Richard KirsteSkien OK12.42
92Arne Håkon JørgensenSandefjord OK12.43
93Terje BakkePorsgrunn OL12.44
94Oskar KaaløySandefjord OK12.45
95Jan GatevoldPorsgrunn OL12.46
96Roger LysnesHedrum OL12.47
97Petter LøeNotodden OL12.48

H 55-

1 980 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
512Harald OmlandSkien OK10.49
510Olav HanaOL Trollo10.51
400Terje HenriksenAsker Skiklubb10.57
117Terje GullordGjø-Vard OL11.19
118Espen RaastadSkien OK11.20

H 60-

1 980 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
123Dagfinn TorpePorsgrunn OL11.25
124Dag KristensenOK Skeidi11.26
125Eilef LandsverkSkien OK11.27
126Øivind FadumSande Sportsklubb11.28
127Rune LaurantsenSkien OK11.29
128Per Chr. HagenBø OL11.30
129Hugo ChristensenNotodden OL11.31
130Per Dag NordkveldeHedrum OL11.32

H 65-

1 980 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
138Ole JohanssonPorsgrunn OL11.40
139Elling AakreAndebu IL11.41
141Kay JørgensenPorsgrunn OL11.43
142Ove Gunnar JacobsenStokke IL11.44
143Paul SkjakerHadeland OL11.45
144Sveinung RekaaNotodden OL11.46
145Atle RemmePorsgrunn OL11.47
146Martin NaufHedrum OL11.48
147Runar KittilsenStokke IL11.49

H 70-

2 150 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
152Lars Martin GjeinStokke IL12.04
153Carl Ove BergOK Skeidi12.05
154Frank EliassenSandefjord OK12.06
155Ragnar HillestadLardal OL12.07
156Bjørn Willy HansenSandefjord OK12.08

H 75-

2 150 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
160Oddvar GjelstadSandefjord OK12.12
161Per Øystein AndersenLarvik OK12.13
162Lars Magne KlovningPorsgrunn OL12.14
163Anton LommeHedrum OL12.15

H 80-

2 150 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
165Per KristensenOK Skeidi11.48
166Helge TvedtenLarvik OK12.18

Annonser

IOF Eventor