Norsk Orientering

Startliste for KM lang Buskerud

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: KM lang Buskerud
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: lørdag 3 september 2016

N-åpen

1 960 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Eline Maudal PettersenKongsberg OL12.00
2Erik BerganKongsberg OL12.00
54Eirik LestebergKongsberg OL12.00
55Mathis RenardKongsberg OL12.00
57Adele TeigenKongsberg OL12.00
58Håkon ØverbyKongsberg OL12.00

D -10

2 220 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
89Iselin HøivoldKongsberg OL12.21
86Hanna SpangbergKonnerud IL12.31
84Marte EgerKongsberg OL12.53
85Elise RenardKongsberg OL12.55
87Ingrid LestebergKongsberg OL12.59

D 11-12

2 540 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
104Helene Brandal SøftingKongsberg OL12.49
105Marie KvarmeRøyken OL12.51
106Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL12.53
107Mina Akiko JohnsenRøyken OL12.55
109Ingvild Øverli BergKongsberg OL12.59
110Nora Christine HansenRøyken OL13.01
111Ingvild GustafssonKongsberg OL13.03

D 11-12N

1 960 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
71Selma Sembsmoen-SchleisKongsberg OL12.00
108Anne AamodtKongsberg OL12.57

D 13-14

3 010 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
340Mari ØverbyKongsberg OL12.21
341Sanna Sembsmoen-SchleisKongsberg OL12.23
342Nora Marie EnerhaugenRingerike OL12.25
343Hedda SpangbergKonnerud IL12.27
344Selma HøivoldKongsberg OL12.29
345Johanna Sofie LongfjeldModum OL12.31
346Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL12.33
347Ine InstanesSturla, IF12.35
348Åsne HaavengenKongsberg OL12.37
349Mille JægtvikKonnerud IL12.39
350Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL12.41
351Malene InstanesSturla, IF12.43

D 15-16

4 670 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
382Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL12.36
384Tuva Aas StræteRingerike OL12.40
385Andrea VaneboKongsberg OL12.42
386Mari Landro SvingheimKonnerud IL12.44
387Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL12.46
388Helene EgerKongsberg OL12.48
389Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL12.50
390Kathinka RogstadKongsberg OL12.52
391Jenny BaklidKonnerud IL12.54
392Christine HoenEiker OL12.56
393Anniken RanvikKonnerud IL12.58
394Tale StrandKongsberg OL13.00
395Andrea RanvikKonnerud IL13.02
396Ingvild LangeggenKongsberg OL13.04
397Tomine Lysaker SandenEiker OL13.06
398Sarah WølloKongsberg OL13.08
399Silje MorlandstøEiker OL13.10
400Marte Karine LarsenKongsberg OL13.12
401Solveig LetmolieEiker OL13.14
383Marlin HaavengenKongsberg OL13.16
403Lotte MyklemyrEiker OL13.18

D 17-A kort

4 030 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
236Sissel RudningenHemsedal IL13.25
238Marion AmundsenRingerike OL13.29

D 17-C

2 540 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
122Ingunn L NorbomKonnerud IL13.25

D 17-18

5 270 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
331Andrea Willkommen EikenKongsberg OL12.00
325Thea DyrkornEiker OL13.08
327Kristiane RogstadKongsberg OL13.12
328Elin UlsakerHemsedal IL13.14
329Idunn HaavengenKongsberg OL13.16
330Ane DyrkornEiker OL13.18
332Ingvild Løver ThonModum OL13.22
333Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL13.24
570Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb13.26
335Anne Willkommen EikenKongsberg OL13.28
511Thea Sildnes BaklidKonnerud IL13.30

D 19-20

6 560 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
534Ragnhild HjermstadFossum IF13.04

D 21-

6 560 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
514Vendula SramkovaHemsedal IL12.24
515Lise BagstevoldKongsberg OL12.26
516Anne Marthe PeveriEiker OL12.28
517Celine RenardKongsberg OL12.30
518Sølvi FossøyEiker OL12.32
519Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK12.34
520Christina Maria KasinKongsberg OL12.36
521Maren KoplandModum OL12.38

D 40-

4 670 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
252Barbara Willkommen EikenKongsberg OL12.00
241Tanja InstanesSturla, IF12.04
242Hilde HovdenakModum OL12.06
243Heidi MyklemyrEiker OL12.08
244Ina Cecilie LandroKonnerud IL12.10
245Line Skjevik ArnevikRingerike OL12.12
246Isa HeggedalKonnerud IL12.14
247Anne Mia OlsenModum OL12.16
248Marianne HøivoldKongsberg OL12.18
250Mette SpangbergKonnerud IL12.22
251Hanne Løver ThonModum OL12.24
253Birgit Økern JensenKonnerud IL12.28
254Anne Guro NøklebyRingerike OL12.30

D 50-

4 030 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
220Tove HeimdalKonnerud IL12.53
221Jane RødderKongsberg OL12.55
222Heidi SchatvetNotodden OL12.57
223Hilde StorløkkenKongsberg OL12.59
225Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL13.03
226Helle Egeberg VáriSturla, IF13.05

D 60-

3 340 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
191Live Joronn YtrehusRingerike OL12.05
192Helga HaverstadLierbygda OL12.07
193Sirpa LiljaModum OL12.09
194Aud KjemperudEiker OL12.11

D 65-

2 720 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
174Marta StangModum OL12.32
175Linda VerdeSturla, IF12.34
176Kari StrandeRingerike OL12.36

D 70-

2 720 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
179Hjørdis ØvreåsBotne SK12.42
180Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL12.44
181Hanne BræckKongsberg OL12.46

H -10

2 220 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
77Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL12.11

H 11-12

2 540 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
93Halvor LøkenKongsberg OL12.17
95Endre SandKongsberg OL12.21
96Mats Olsen ByeModum OL12.23
97Reno PapeKonnerud IL12.25
98Arne BerganKongsberg OL12.27
99Martin Nøkleby MellingRingerike OL12.29
100Oskar BaklidKonnerud IL12.31

H 13-14

3 010 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
363Halvor RudningenHemsedal IL12.59
364Vegard Holm JohannesenKongsberg OL13.01
365Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL13.03
366Atle Nikolai WølloKongsberg OL13.05
367Stein Aas StræteRingerike OL13.07
368Olav LundKongsberg OL13.09
369Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF13.11
371Sindre UlsakerHemsedal IL13.15
372Johan EgerKongsberg OL13.17
373Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL13.19
375Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL13.23
376Lukas KlausenSturla, IF13.25
377Vetle DrageKongsberg OL13.27

H 13-16C

2 540 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
119Even Amundsen BjørkliRingerike OL13.19

H 15-16

5 270 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
452Aslak HeimdalKonnerud IL12.04
453Sverre GrafferRingerike OL12.06
454Johan Kristian UndelandSturla, IF12.08
455Sølve DrageKongsberg OL12.10
456Oskar ArnevikRingerike OL12.12
457Vegard Øverli BergKongsberg OL12.14

H 17-A kort

4 670 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
279Vegard BagstevoldKongsberg OL13.19
280Terje MelsomFossum IF13.20
281Anders GustafssonSturla, IF13.21
282Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK13.22
283Stig InstanesSturla, IF13.23
285Roar TønnessenKongsberg OL13.25
287Bjørn BaklidKonnerud IL13.27
288Tom André AlstadsætherEiker OL13.28
289Jon KvisliBø OL13.29
290Endre UlsakerHemsedal IL13.30

H 17-C

2 540 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
114Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL13.09
115Marius Bull-Tornøe BjørkliRingerike OL13.11

H 17-18

6 560 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
537Håvard Landro SvingheimKonnerud IL13.10
538Vegard MyklemyrEiker OL13.12
539Audun Rognerud BøeFossum IF13.14
541Håkon LundKongsberg OL13.18
542Jørgen BaklidKonnerud IL13.20
543Sander ArnevikRingerike OL13.22
544Henrik HaugKongsberg OL13.24

H 19-20

6 560 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
548Oskar StørmerFossum IF13.28
549Trygve HeggedalKongsberg OL13.30

H 21-

8 140 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
552Halvor SaunesNydalens SK12.05
553Emil AhlbäckFossum IF12.07
554Alan CherryVaregg Fleridrett12.09
555Bojan BlumensteinNydalens SK12.11
556Erik TrøenModum OL12.13
557Leif StørmerFossum IF12.15
558Lars-Inge ArnevikRingerike OL12.17
559Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL12.19
560Kenneth SandvoldEiker OL12.21
561Matthew SpeakeLillomarka OL12.23
563Damien RenardKongsberg OL12.27
564Steinar LandeBø OL12.29
565Erik Feyling HaareKonnerud IL12.31
566Einar MelsomFossum IF12.33
567Daniel FløtreNydalens SK12.35
568Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL12.37
569Borger MelsomFossum IF12.39

H 40-

6 560 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
522Asbjørn BygglandHøydalsmo IL12.00
524Neil MarstonHemsedal IL12.44
525Lars EnerhaugenModum OL12.46
526Lars BaklidKonnerud IL12.48
527Ole MyklemyrEiker OL12.50
529Hans Otto ØverbyKongsberg OL12.54
530Håvard HågårdKonnerud IL12.56
531Stig MellingRingerike OL12.58

H 50-

5 270 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
301Knut AasRingerike OL12.20
302Erik HøivoldKongsberg OL12.22
304Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL12.26
305Ingvar BraatenModum OL12.28
306Juha VienaRingerike OL12.30
307Roar ByeModum OL12.32
308Torgeir BrandalKongsberg OL12.34
309Kim Farnes HansenLierbygda OL12.36
310Erik SaugerudKonnerud IL12.38
311Kristian KihleRingerike OL12.40
312Gjermund RørenEiker OL12.42
313Njål SvingheimKonnerud IL12.44
314Øyvind Roger HansenRøyken OL12.46
315Harald KvisliNotodden OL12.48
316Leif Kåre BessebergEiker OL12.50
317Frode LøsetRingerike OL12.52
318Trond BaklidKonnerud IL12.54
319Tibor VáriSturla, IF12.56
320Helge GrafferRingerike OL12.58
299Tormod BøeVeritas Bedriftsidrettslag13.30

H 60-

4 030 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
229Harald ThonSturla, IF13.11
230Per Chr. HagenBø OL13.13
231Geir Holm GundersenSturla, IF13.15
232Morten DåsnesRingerike OL13.17
233Vidar ElvekrokEiker OL13.19

H 65-

3 340 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
195Brede Høibakk GundersenRingerike OL12.33
197Hans Roar BakkenEiker OL12.37
198Svein GrønhovdModum OL12.39
199Jiri UrvalekPorsgrunn OL12.41
200Bård StangModum OL12.43
201Finn BjørtuftKongsberg OL12.45
202Sveinung RekaaNotodden OL12.47
203Hans Lyder HaareKonnerud IL12.49
204Åmund TonnaEiker OL12.51
205Dag Rønning JensenOL Trollo12.53

H 70-

3 340 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208Magnar ØvreåsBotne SK12.59
209Paul BisethKongsberg OL13.01
210Kjell GrønhovdModum OL13.03
211Thorolf TrolsrudBotne SK13.05
212Ragnar HillestadLardal OL13.07
213Henning GaarderKonnerud IL13.09
214Bjørn W. LudvigsenSturla, IF13.11
215Arne LandeBø OL13.13
216Ingar HåkonsenKongsberg OL13.15
217Helge RevhaugRingerike OL13.17

H 75-

2 720 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
165Ole Einar DalenRingerike OL12.14
167Elling FrøvollSturla, IF12.18
168Asbjørn BræckKongsberg OL12.20
169Steinar RuudKonnerud IL12.22
170Knut KjemhusKongsberg OL12.24
171Ivar Louis BergSturla, IF12.26

H 80-

2 720 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
166Leiv HopeKongsberg OL12.16
184Finn Åge ØsternKongsberg OL12.52

Annonser

IOF Eventor