Norsk Orientering

Startliste for Vestfold Vårcup 4

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 4
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: tirsdag 3 mai 2016

N-åpen

1 110 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
495Anne HaugbergAndebu IL17.30
496Tobias Flatner-WeldeHedrum OL17.30
497Truls Christian RevåStokke IL17.30
500Teodor Flatner-WeldeHedrum OL17.30
502Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn17.30
503Andreas KristiansenOL Trollo17.30
505Oda Huseklepp RustanOL Trollo17.30
507Magnus SigurdssonStokke IL17.30
549Lykke WisthLarvik OK17.30

D 11-12

1 580 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
370Ingeborg EikåsSandefjord OK17.30
393Amalie KvernsmyrAndebu IL17.30

D 11-12N

1 110 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
598Marlene SkramdalHedrum OL17.30
599Karoline FjæreHedrum OL17.30

D 13-14

1 770 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
353Emilie Kleppan StampeSandefjord OK17.30
354Ingvild JohnsenHedrum OL17.30
369Eline SchervenLardal OL17.30
373Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK17.30

D 13-16C

1 580 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
371Åsta Firing SimonsenAndebu IL17.30
382Julie EikelandOL Tønsberg og omegn17.30
391Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn17.30
395Anny RogneOL Tønsberg og omegn17.30
398Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn17.30
402Lise StrømSandefjord OK17.30
425Ylva AasestadHedrum OL17.30
431Gøril Kyvik BårnesHedrum OL17.30

D 15-16

2 430 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
165Hanna JohanssonHedrum OL17.30

D 17-

2 890 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
20Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL17.30
25Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn17.30
34Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn17.30
41Marit Melby JacobsenLardal OL17.30
50Gunvor Aurora MasvikLarvik OK17.30
52Vilde Eia HoltungOL Trollo17.30
66Ingvild EckdahlOK Horten17.30
67Torill Hynne FjæreHedrum OL17.30
75Katrine GjestrumHedrum OL17.30
113Sandra RobertsenOL Tønsberg og omegn17.30
119Mathea GrønnHedrum OL17.30

D 17-C

1 580 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
375May-Britt ReppesgårdHedrum OL17.30
379Lillian BergeSandefjord OK17.30
381Sissel BentsenHedrum OL17.30
384May-Britt SkramdalHedrum OL17.30
387May NordkveldeHedrum OL17.30
392Kristin JohanssonHedrum OL17.30
399Silje Skatvedt StensrudOK Horten17.30
480Liv Kristin AasestadHedrum OL17.30

D 17-N

1 110 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
504Anita Flatner-WeldeHedrum OL17.30

D 40-

2 430 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
149Elin GravningenStokke IL17.30
151Kjersti KjeldaasOL Trollo17.30
154Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn17.30
155Anette FiringAndebu IL17.30
158Celine Vik OlsenLarvik OK17.30
164Wenche EikåsSandefjord OK17.30
166Kristin BruserudOL Trollo17.30
168Tone Sølie LysnesHedrum OL17.30
174Silje IslandOL Tønsberg og omegn17.30
201Anne Berit BredholtSandefjord OK17.30
223Liv Hege Roberg-RingheimOL Trollo17.30

D 50-

2 430 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
153Hilde KløvstadSandefjord OK17.30
159Tone StoklandSandefjord OK17.30

D 60-

1 770 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
242Randi HansenStokke IL17.30
246Elisabeth RødAndebu IL17.30
247Inger NergaardStokke IL17.30
252Margareta BrynhildsenStokke IL17.30
257Randi Kristin NærumLarvik OK17.30
268Karin KittilsenStokke IL17.30
272Gro EiaOL Trollo17.30

D 70-

1 770 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
243May Helene HansenSandefjord OK17.30
256Thorunn Aamodt OvesenLardal OL17.30
275Eli Jorid KlovningPorsgrunn OL17.30
277Astrid Reppesgård LieHedrum OL17.30

H 11-12

1 580 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
372Henrik Omlid JohansenLarvik OK17.30
378Brage EikåsSandefjord OK17.30
386Kristoffer EckdahlOK Horten17.30
389Henrik Kaupang LyeLarvik OK17.30
397Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL17.30

H 11-12N

1 110 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
493Ludvig SkramdalHedrum OL17.30
499Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn17.30

H 13-14

1 770 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
240Viljan van RaaijHedrum OL17.30
244Fredrik Berg-NielsenSandefjord OK17.30
248Simen GravningenStokke IL17.30
250Jonas EikåsSandefjord OK17.30
254Peder Torhaug-MollerudLarvik OK17.30
271Kristoffer FjæreHedrum OL17.30
352Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn17.30

H 13-16C

1 580 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
390Simen KristiansenOL Trollo17.30

H 15-16

2 890 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
16Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn17.30
28Per Anders EckdahlOK Horten17.30
31Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn17.30
35Marius Sæther MydlandHedrum OL17.30
46Andreas Skjelland HeggStokke IL17.30
55Kristian Juel JohannessenHedrum OL17.30
62Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn17.30
64Even GravningenStokke IL17.30
71Trym B IslandOL Tønsberg og omegn17.30

H 17-

2 890 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
18Rune Firing HaugbergAndebu IL17.30
23Jarle LysnesHedrum OL17.30
24Ludvig JohnsenHedrum OL17.30
27Jørgen FrøydLarvik OK17.30
30Tobias KristensenLarvik OK17.30
36Ole Jakob OlsrødStokke IL17.30
38Sindre Eia HoltungOL Trollo17.30
40Hans Olav SkogstadTelenor BIL17.30
48Sindre R HoltHedrum OL17.30
49Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn17.30
53Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn17.30
65Herman Aarstrand KirsteSkien OK17.30
68Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK17.30
102Mathias GlørsenOL Tønsberg og omegn17.30

H 17-C

1 580 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
374Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn17.30
376Haakon PettersenSandefjord OK17.30
427Frode GjestumHedrum OL17.30
462Terje B. OlsenSandefjord OK17.30

H 17-N

1 110 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
426Nils Karsten SebergAndebu IL17.30
501Erland WeldeHedrum OL17.30

H 40-

2 890 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
17Stian KvernsmyrAndebu IL17.30
29Jørgen FjæreHedrum OL17.30
32Gunnar RustanOL Trollo17.30
33Kjetil EckdahlOK Horten17.30
39Jo Børre EikåsSandefjord OK17.30
56Eelco van RaaijHedrum OL17.30
57Tor Sverre GravningenStokke IL17.30
60Per Olav GulbrandsenLarvik OK17.30
61Ian RingheimOL Trollo17.30
63Tom KristensenLarvik OK17.30
69Arne NåtedalOL Trollo17.30
72Espen JohnsenHedrum OL17.30
80Magne KløveStokke IL17.30
92Trond EvensenOL Tønsberg og omegn17.30
401Øyvind KristiansenOL Trollo17.30

H 50-

2 890 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
19Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn17.30
21Lars FremstadLarvik OK17.30
26Petter LøeNotodden OL17.30
37Asle JohnsenHedrum OL17.30
42Jan Arild RyggSande Sportsklubb17.30
44Rune RøedStokke IL17.30
51Dag Johnny LianAndebu IL17.30
54Kjetil KløvstadSandefjord OK17.30
59Roar NilsenSandefjord OK17.30
70Arne Håkon JørgensenSandefjord OK17.30
78Bent HaflanOL Tønsberg og omegn17.30
146Petter LingelemSandefjord TIF17.30

H 60-

2 430 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
152Øivind FadumSande Sportsklubb17.30
157Ragnar Niemi BergStokke IL17.30
162Runar KittilsenStokke IL17.30
163Per Dag NordkveldeHedrum OL17.30
169Svein EriksenSandefjord OK17.30
170Trond CeebergAndebu IL17.30
172Ove Gunnar JacobsenStokke IL17.30
173Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn17.30
175Elling AakreAndebu IL17.30
210Kai MidtskogenBotne SK17.30

H 70-

1 770 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
241Magnar ØvreåsBotne SK17.30
245Oddvar GjelstadSandefjord OK17.30
249Bjørn Willy HansenSandefjord OK17.30
253Lars Magne KlovningPorsgrunn OL17.30
255Helge FossheimHedrum OL17.30
260Magnar ReppesgårdHedrum OL17.30
262Thorolf TrolsrudBotne SK17.30
263Roar LøkenSandefjord OK17.30
264Frank EliassenSandefjord OK17.30
265Anton LommeHedrum OL17.30
270Ragnar HillestadLardal OL17.30
273Svein ThorsenSandefjord TIF17.30
279Steinar RuudKonnerud IL17.30

Annonser

IOF Eventor