Norsk Orientering

Startliste for Trondheim Sprintcup finale

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Sprintcup finale
Arrangørorganisasjon: NTNUI
Dato: onsdag 4 mai 2016

D -10

1 200 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212120Vilde Nordgård LeirenByåsen IL18.09.26
224073Agnes Vatterholm JernbergFreidig18.17.51
206044Nora HalvorsenFreidig18.28.38
178779Anna BellingmoOL Gaula

D11-12

1 200 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212099Malin Nordgård LeirenByåsen IL18.11.10
211755Juni Pape SkjærvoldFreidig18.12.04
212972Eira Ausen FossmarkFreidig18.12.33
206519Una KittilsenFreidig18.13.22
182074Mathea Spets StorhovFreidig18.13.52
207404Tora KittilsenFreidig18.14.19
212777Marita AskeFreidig18.14.51
206033Lina Storler SnøfuglFreidig18.15.13
206048Anna Aurora NolteFreidig18.20.46
212780Vilde Talgø-KristiansenFreidig18.22.33
211745Solveig Louise NissenFreidig18.27.33
212115Stine Gilje HagelerByåsen IL

D13-14

3 400 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204216794Frida HaugskottOL Trollelg18.51.23
205179918Vilde Lereim StorliFreidig18.51.28
207180130Ane Malene KolstadFreidig18.53.42
208192325Maren VikenByåsen IL18.54.41
209212440Tuva GrøtteWing OK18.55.18
210212787Silje Marie NissenFreidig18.55.36
213563Stine AuneNidarøst OK18.56.01
142824Mari EidsmoFreidig18.56.09
221189Tale Tannvik SkeiFreidig19.00.00

D15-16

3 400 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201145211Lene Berg HanssenByåsen IL18.50.00
202206043Dina ReitanFreidig18.50.04
203222698Hedda Hoff HagenByåsen IL18.51.07
206213255Synne KvammeWing OK18.52.27
213515Hanne Helmine RogstadNidarøst OK18.55.47
180068Mona Eggen KongsbakWing OK18.56.18
213633Thea WalsethMalvik IL19.00.00

D17-20

3 400 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
402159550Malin SandstadFreidig19.10.50
404222695Marte Hoff HagenNTNUI19.10.52
406180322Vera MelkildFreidig19.11.54
409160510Line SølbergOL Trollelg19.13.03
184438Ella Eriksen KongsvikWing OK19.14.44
181017Andrine VikenByåsen IL19.15.40
203661Marie Bakken SørensenFreidig19.20.00

D21-

3 400 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
401500166Kristine FjellangerNTNUI19.10.00
40392682Mai Elin WatsonNTNUI19.10.51
405217270Guro TorpeFrol IL19.11.15
407181961Hedvig ÅstebølNTNUI19.12.16
408212578Kajsa Stina SandstadNTNUI19.12.49
410173069Elen Katrine SkjerveFrol IL19.13.04
202145Jenny PerssonByåsen IL19.13.26
159524Line Hovdenak LyngNidarøst OK19.13.51
66733Marit SchmidOL Trollelg19.14.30
161003Andrea VindalWing OK19.14.40
196843Marta UlvensøenNTNUI19.19.18
39428Gry GranstedtNTNUI19.19.44
197007Pauline Røstum BellingmoOL Gaula19.20.00
80519Sigrid BratsbergNTNUI19.20.00
150385Maren Mohagen HansenNTNUI19.20.00
212749Karen Oline KolstadFreidig19.20.00
191197Johanne RaknerNTNUI19.20.00
179828Ingunn SandbakkNTNUI19.20.00
60664Ane Kjerstine SandstadFrol IL19.20.00
206562Eirin Svanøe-HafstadFrol IL19.20.00

D40

3 400 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1181956Torunn Spets StorhovFreidig18.30.00
269051Mari Angell-PetersenFreidig18.30.23
3180719Kari UlsethFreidig18.30.39
4199490Gøril EideByåsen IL18.30.39
9226140Tone AlmåsIL Leik18.32.44
10181864Mari HoffByåsen IL18.32.48
199281Liv TennesWing OK18.33.06
160461Gro Sandstad EidsmoFreidig18.38.02
211655Sigrid MelkildFreidig18.38.34
152366Mari MoseidFreidig18.38.56
160997Susanna BrynhildsenWing OK18.40.00
160507Kristin SølbergIL Leik18.40.00

D50

3 400 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5203492Mona J. MølnvikFreidig18.31.31
672257Hilde ForbordMalvik IL18.32.05
7199602Nina-Beate LiabakkByåsen IL18.32.17
8176244Grete Berge OwrenFreidig18.32.34
80518Anne-Lise BratsbergWing OK18.40.00

D60

3 400 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203585Reidun Fallan SmaavikFreidig18.35.07

D70

3 400 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
181516Katharina Mo BergeFreidig18.33.11
78496Randi HellandWing OK18.40.00

H -10

1 200 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
225572Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL18.06.09
225350Rune HinselwoodFreidig18.08.20
225355Jørgen Moseid UlvenFreidig18.15.32
206034Ludvik Storler SnøfuglFreidig18.15.57
206049Ole Ulseth SylteFreidig18.18.43
180307Hallvard HellevikFreidig18.19.32
225465Erlend GrønliFreidig18.22.57
213348Sofus H LindWing OK18.25.36
224366Sivert Sæther LevinFreidig18.26.16
225153Kristoffer LodgaardByåsen IL18.27.02
Emil Eidsmo JohansenFreidig

H11-12

1 200 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
193043Mads Andre AuranMalvik IL17.58.57
225361Erling AustrheimFreidig18.16.18
213155Sigurd BraathenWing OK18.16.39
224471Sverre HellevikFreidig18.17.01
192662Emil LeroyerFreidig18.17.20
212820Vegard Lereim StorliFreidig18.18.17
211950Johan BjørkanByåsen IL18.20.22
180850Iver Dalsaune ThunFreidig18.23.23
212472Kasper LodgaardByåsen IL18.26.46
176201Tristan HalvorsenFreidig18.27.17
212149Jakob Lundgren MelandWing OK18.29.15

H13-14

3 400 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
307184323Mikkel HoltFreidig18.52.33
308203648Jostein RøFreidig18.52.52
310213305Vemund MølnvikFreidig18.54.30
172166Nikolai RenolenWing OK18.54.59
212595Petter Andreas LonaWing OK18.55.03
220833Vegard Ulseth SylteFreidig18.55.16
203659Brage AsplemFreidig18.55.26
211889William P WalsethMalvik IL18.56.19
200441Erlend AuneByåsen IL19.00.00
203524Henrik BraathenWing OK19.00.00
203540Gabriel CallananWing OK19.00.00
228080Mathias Enebak IversenFreidig19.00.00
159543Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig19.00.00
180237Håkon Høyem OlsenFreidig19.00.00
69072Oskar TangvoldFreidig19.00.00

H15-16

3 400 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
301179813Mats EidsmoFreidig18.50.00
302203586Simen Spets StorhovFreidig18.50.41
303153660Vegard KittilsenFreidig18.50.53
304214966Matias NissenFreidig18.51.47
305199482Petter Liabakk EriksenByåsen IL18.52.08
306179917Jo Even KolstadFreidig18.52.26
309223697Trygve TegnanderWing OK18.53.15
208705Kenneth KjelaasMalvik IL18.55.04
198094Martin SelmerFreidig18.55.17
142524Lars SandstadFreidig18.58.14
161002Jonas VindalWing OK18.58.48
203584Håkon HolstadFreidig19.00.00
184224Ådne Skjæveland JøssingWing OK19.00.00
213810Johannes LangaasNidarøst OK19.00.00

H17-20

3 400 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
508211357Kjetil MølnvikFreidig19.31.23
510206201Jonas UnsgårdIL Leik19.31.56
159540Mathias HermstadFreidig19.32.25
222709Oscar LyngenFrol IL19.32.28
114924Sivert BellingmoOL Gaula19.32.40
217107Anders HaugskottOL Trollelg19.32.52
179372Aleksander SkoglundFreidig19.33.35
211297Johannes K. MidtbøWing OK19.33.45
176240Nils Ola KvamFreidig19.34.34
207664Martin LøvåsNidarøst OK19.40.00
191301Olav Andreas RemmenOL Trollelg19.40.00

H21-

3 400 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501186224Sindre Østgulen DeiszNTNUI19.30.00
502181960Sindre JohannessenFreidig19.30.04
503208437Bjørn LundanesNTNUI19.30.37
50468412Terje MaroniByåsen IL19.30.39
505221426Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI19.30.52
506181922Ove BaardsgaardOL Trollelg19.31.18
507211189Jan SchmidOL Trollelg19.31.21
509195952Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL19.31.56
211245Christian HohlWing OK19.32.05
216922Kristoffer NeslandNTNUI19.32.40
188753Sigurd StenvikByåsen IL19.32.46
191298Roar SkulbørstadOL Trollelg19.32.50
187236Øivind AunøienOK Fjell19.33.27
160506Ola KeiseråsIL Leik19.34.00
160751Arne Johannes LøkkenNTNUI19.34.09
187214Eirik MarthinsenNTNUI19.34.38
160753Per-Martin GrønliFlosta IL19.40.00
179878Mattis HoltFreidig19.40.00
160440Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg19.40.00
152659Lars Hol MoholdtWing OK19.40.00
211537Tommy SchmidOL Trollelg19.40.00

H40

3 400 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101206040Pål KittilsenFreidig18.31.21
103192933Petter Andreas BerghMalvik IL18.32.03
104178780Jon RøstumOL Gaula18.32.19
105156740Torgeir AuneByåsen IL18.32.46
106179864Arild H ClausenFreidig18.33.21
107191299Vegard HansenOL Trollelg18.33.37
108207646Ingebrigt FuglemMalvik IL18.33.55
193006Kyrre AuranMalvik IL18.35.05
211262Eivind LonaWing OK18.35.08
187018Jan HageIL Leik18.35.14
188771Jon Olaf OlaussenMalvik IL18.35.36
410900Arild HeggesetFreidig18.36.19
203650Are RogstadNidarøst OK18.36.36
207644Marius WalsethMalvik IL18.39.05
159521Finn BjørgumNidarøst OK18.40.00
88633Øystein BraathenWing OK18.40.00
158440Bernt BrynhildsenWing OK18.40.00
199651Stein-Erik FletenWing OK18.40.00
97601Jon HolstadFreidig18.40.00
203526Jens Kjetil MehammerWing OK18.40.00
214969Gjermund RøFreidig18.40.00
222703Harald StorrønningByåsen IL18.40.00

H50

3 400 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
102182078Jens Even StorhovFreidig18.31.41
10992377Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg18.34.06
11086412Haakon ArnesenByåsen IL18.34.15
210013Øyvind SchjelderupFreidig18.34.20
211471Dag Erik HellandWing OK18.34.55
500161Øystein WiggenByåsen IL18.34.57
199655Terje MidtbøWing OK18.35.01
152255Per Erik KvamFreidig18.35.29
500509Geir Arne LodgaardByåsen IL18.36.24
69093Geir WillumsenFreidig18.36.43
192915Svein Erik BratsbergWing OK18.39.53
201831Bernt RognesFreidig18.40.00
402231Rolf Helge RøsandNidarøst OK18.40.00
161004Jon VindalWing OK18.40.00

H60

3 400 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
173333Helge RustadFreidig18.36.33
69177Jens Øystein GjersvoldNidarøst OK18.40.00

H65

3 400 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
412934Bjørn BergerByåsen IL18.35.23
161001Tor GjermstadWing OK18.36.35
210051Svein Endre HoveByåsen IL18.36.37
497403Nils Olav VennevikFreidig18.36.51
71687Steinar AasvangWing OK18.40.00

H70

3 400 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
217003Torleif StephansenNidarøst OK18.36.42
203506Rolf KarsetSteinkjer OK18.37.28
483336Magnus LandstadFreidig18.37.29
208600Roar ForbordMalvik IL18.40.00
111827Thore SundsetvikOL Trollelg18.40.00

H75

3 400 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
180706Leif EngenNidarøst OK18.37.25
76076Arne SæterhaugByåsen IL18.37.33
182084Tore BrurokNidarøst OK18.40.00
188838Robert StrømWing OK18.40.00
179842Eigil SørliMalvik IL18.40.00

Åpen kort

1 200 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201387Erik OskalHamar OK18.57.23

H 80-

3 400 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
156835Arnfinn LangelandByåsen IL18.39.13
216939Arne Kjell FoldvikNidarøst OK18.39.18

Åpen lang

3 400 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203489Rune StræteWing OK17.32.47
207676Maj-Lisbet RønningFreidig17.56.00
206220Erik Hegbom 18.11.37
184545Asbjørn MidtbøWing OK18.16.56
500628Silje MordalIngen18.29.47

Annonser

IOF Eventor