Norsk Orientering

Startliste for NM mellom finaler

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM mellom finaler
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: lørdag 9 september 2017

D 17-18 E

3 030 m, 61 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
506Vera MelkildFreidig11.53
507Andrine Harriet FremstadLarvik OK11.55
508Tora IndregardIL BUL-Tromsø11.57
509Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular11.59
510Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK12.01
511Frida Bakken UlsethNydalens SK12.03
512Marie HansenSarpsborg OL12.05
513Dina ReitanFreidig12.07
514Anna MeenPorsgrunn OL12.09
515Hanna Lye MoumHalden SK12.11
516Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering12.13
517Kathinka RogstadKongsberg OL12.15
518Eli KolstadMo OK12.17
519Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK12.19
520Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL12.21
521Inga Vestøl StødleKristiansand OK12.23
522Sofie HallemVerdal OK12.25
523Solveig Eline BergIL Tyrving12.27
524Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL12.29
525Aurora MoholthKongsberg OL12.31
526Elisabeth BrækkeHalden SK12.33
527Ragne MunkebyFrol IL12.35
528Lina Kvitvang BenanSteinkjer OK12.37
529Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL12.39
530Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø12.41
531Linn Mei WaalerMåren OK12.43
532Synne SkjærsteinIL Tyrving12.45
533Lisa JenssenHalden SK12.47
534Agnethe HasliGjø-Vard OL12.49
535Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK12.51
536Aurora GjølsjøOK Moss12.53
537Maria Ulseth SylteFreidig12.55
538Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering12.57
539Thea Sildnes BaklidKonnerud IL12.59
540Ella Arentz HagenSandefjord OK13.01
541Ingrid G. KvålsgardFossum IF13.03
542Thea DyrkornEiker OL13.05
543Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK13.07
544Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb13.09
545Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK13.11
546Kristina VollHaugesund IL Orientering13.13
547Heidi Therese WiestVang OL13.15
548Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss13.17
549Helene EgerKongsberg OL13.19
550Ingvil AhlsandNydalens SK13.21
551Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK13.23
552Åsne Naadland HoloFossum IF13.25
553Ragnhild EideByåsen IL13.27
554Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL13.29
555Karoline AuneHalden SK13.31
556Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF13.33
557Ane DyrkornEiker OL13.35
558Pernille KatlaFossum IF13.37
559Marlin HaavengenKongsberg OL13.39
560Lene Berg HanssenByåsen IL13.41
561Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK13.43
562Ragne WiklundNydalens SK13.45
563Synne StrandAsker Skiklubb13.47
564Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK13.49
565Hedda Raadal BjørloHalden SK13.51
566Hanne VassendPorsgrunn OL13.53

D 19-20 E

3 120 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
306Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK12.40
307Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb12.42
308Oda Q FossumFreidig12.44
309Emilie Liabakk EriksenByåsen IL12.46
310Åse BerganNydalens SK12.48
311Line SølbergOL Trollelg12.50
312Karine VestølVegårshei IL12.52
313Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL12.54
314Idunn HaavengenKongsberg OL12.56
315Emilie WestinPorsgrunn OL12.58
316Marit Melby JacobsenLardal OL13.00
317Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett13.02
318Anne Willkommen EikenKongsberg OL13.04
319Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)13.06
320Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering13.08
321Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering13.10
322Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)13.12
323Margrethe WisløffAsker Skiklubb13.14
324Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)13.16
325Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK13.18
326Ingrid LundanesEmblem IL13.20
327Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb13.22
328Oda J SikkelandIL Tyrving13.24
329Marie OlaussenFredrikstad SK13.26
330Malin SandstadFreidig13.28
331Vilde MalmeiNTNUI13.30
332Maiken Økern HågårdKonnerud IL13.32
333Ingeborg EideByåsen IL13.34
334Åshild KolstadFreidig13.36

H 17-18 E

3 760 m, 85 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
403Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn11.17
404Stian RykkjeVaregg Fleridrett11.19
405Mathias RosenlundVaregg Fleridrett11.21
406Kristian RykkjeVaregg Fleridrett11.23
407Petter Astrup ArnesenHeming Orientering11.25
408Sølve DrageKongsberg OL11.27
409Håvard RokkanMo OK11.29
410Audun Melby JacobsenLardal OL11.31
411Jostein Svaland DaleVang OL11.33
412Kristian PyttenKristiansand OK11.35
413Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL11.37
414Njaal Ellegaard MelbyVang OL11.39
415Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF11.41
416Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF11.43
417Vegard LøvliAsker Skiklubb11.45
418Linus OlhansÅs-NMBU11.47
419Håkon KornmoPorsgrunn OL11.49
420Scott JuvikIL Gular11.51
421Skjalg NysæterSkien OK11.53
422Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK11.55
423Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular11.57
424Ole Johan BråtenVang OL11.59
425Lavran ThorstensenOppsal Orientering12.01
426Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb12.03
427Rasmus MathisenPorsgrunn OL12.05
428Mathias VindalFreidig12.07
429Jens Johan BrekkeLillomarka OL12.09
430Per Ivar StoklandGanddal IL12.11
431Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL12.13
432Eirik Høst FossgardLillomarka OL12.15
433Erlend BrendstuenHalden SK12.17
434Even LindaasVang OL12.19
435Andreas RambergØstmarka OK12.21
436Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering12.23
437Knut KyrkjebøTIF Viking12.25
438Martin Andresen SkotteFossum IF12.27
439Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering12.29
440Elias Skjolden SørensenLillomarka OL12.31
441Sverre NarumVang OL12.33
442Simen BallangrudRaufoss IL Orientering12.35
443Fredrik SveenVang OL12.37
444Mathias HermstadFreidig12.39
445Eskil FrøislandVang OL12.41
446Joar GjerdahlKonnerud IL12.43
447Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK12.45
448Peter GisholtFossum IF12.47
449Trygve MyhrAsker Skiklubb12.49
450August Asheim BirkelandHalden SK12.51
451Emil StørmerFossum IF12.53
452Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering12.55
453Elias ØhmanGjø-Vard OL12.57
454Alexander Skaug YtterbølHalden SK12.59
455Kristian Fredrik LynumFreidig13.01
456Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL13.03
457Even FossumIK Grane Arendal Orientering13.05
458Einar EkelandOddersjaa SSK13.07
459Sindre R HoltHedrum OL13.09
460Even-Johan KaspersenMo OK13.11
461Øyvind HjermstadFossum IF13.13
462Oscar LyngenFreidig13.15
463Niels Christian HellerudHalden SK13.17
464Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb13.19
465Aslak HeimdalKonnerud IL13.21
466Axel HoveidAsker Skiklubb13.23
467Anders HaugskottOL Trollelg13.25
468Styrk Hundseid KamsvågFossum IF13.27
469Jørgen WulfsbergNydalens SK13.29
470Erik Hæstad BjørnstadFossum IF13.31
471Tord StrandKongsberg OL13.33
472Audun BerganNydalens SK13.35
473Mats EidsmoFreidig13.37
474Bjørn Anders FlågenHeming Orientering13.39
475Marius AurebekkKristiansand OK13.41
476Per Clemet WisløffAsker Skiklubb13.43
477Håkon LundKongsberg OL13.45
478Lukas LilandNydalens SK13.47
479Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb13.49
480Elias JonssonNydalens SK13.51
481Sebastian DalandKristiansand OK13.53
482Erling HjermstadFossum IF13.55
483Jørgen BaklidKonnerud IL13.57
484Einar MelsomFossum IF13.59
485Sander ArntzenAsker Skiklubb14.01
486Kasper FosserHeming Orientering14.03
487Oskar Spets StorhovFreidig14.05

H 19-20 E

3 900 m, 40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
206Erlend Kvittum NytrøenTynset IF13.02
207Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn13.04
208Are WigaardOppsal Orientering13.06
209Martin Borge HeirFossum IF13.08
210Bjørnar LøvliAsker Skiklubb13.10
211Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø13.12
212Jonas UnsgårdIL Leik13.14
213Trygve HeggedalKongsberg OL13.16
214Sturla FrydenlundSturla, IF13.18
215Ole Martin EdstrømOppsal Orientering13.20
216Peter Martinus Freyborg UranNTNUI13.22
217Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb13.24
218Jostein TandbergNydalens SK13.26
219Brage JørumByåsen IL13.28
220Ludvig RødnesOppsal Orientering13.30
221Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett13.32
222Olav Milian Schmitt GranHalden SK13.34
223Sander H. RogndokkenNydalens SK13.36
224Peter NordbrødenHalden SK13.38
225Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb13.40
226Olav Andreas RemmenOL Trollelg13.42
227Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn13.44
228Lars SolliMo OK13.46
229Erlend Nilsen SandnesEmblem IL13.48
230Kjetil MølnvikFreidig13.50
231Tobias KristensenLarvik OK13.52
232Adrian OpheimFreidig13.54
233Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering13.56
234Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK13.58
235Anders HagaRaumar Orientering14.00
236Johannes Bakke AashamarKristiansand OK14.02
237Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK14.04
238Knut AasheimHalden SK14.06
239Marius PyttenKristiansand OK14.08
240Håvard EidsmoFreidig14.10
241Audun HeimdalKonnerud IL14.12
242Håkon Raadal BjørloHalden SK14.14
243Kristian Nilsen SandnesEmblem IL14.16
244Eirik Langedal BreivikNydalens SK14.18
245Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering14.20

D21 B Finale

3 640 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
907Maren GrandeFrol IL12.00
908Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg12.01
909Live Bredholt JørgensenNTNUI12.02
910Silje ArntzenNTNUI12.03
911Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL12.04
912Kristine FjeldboIL Tyrving12.05
914Helen MartinsenIL Gular12.07
915Anna UlvensøenNTNUI12.08
916Line SundsvikFrol IL12.09
917Agnes LeoHalden SK12.10
918Maria Dahl FosbyNTNUI12.11
919Karoline Dahl FosbyNTNUI12.12
920Vibeke ØyeIL Gular12.13
921Marte Hoff HagenNTNUI12.14
922Camilla ÖhmanNTNUI12.15
923Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL12.16
924Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK12.17
925Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering12.18
926Marit SchmidOL Trollelg12.19
927Ingvild BrekkeNTNUI12.20
928Nina SmestadLøten O-Lag12.21
929Mathilde Korvald SkaareIL BUL-Tromsø12.22
930Aurora FossøyNTNUI12.23
931Synne FossøyNTNUI12.24
932Siri KollerudLillomarka OL12.25
933Elen Katrine Skjerve BredesenFrol IL12.26
934Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI12.27
935Ida TiltnesIL Tyrving12.28
936Kristine BergliaEiker OL12.29
937Hildegunn HeggøyNTNUI12.30
938Mari Jevne ArnesenIL Tyrving12.31
939Guro VassendPorsgrunn OL12.32
940Ingvild TorgersenNTNUI12.33
941Christiane TrösseVaregg Fleridrett12.34
942Nicole RagvinNydalens SK12.35
943Pernille Ibsen LervågVelledalen Il12.36
944Marion HuberNydalens SK12.37
945Arntraut GötschIL BUL-Tromsø12.38
946Vigdis HobølOppsal Orientering12.39
947Hollie OrrHalden SK12.40
948Evine Westli AndersenLøten O-Lag12.41

H21 B Finale

4 330 m, 84 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
707Espen JakobsenIL Tyrving11.59
708Vetle ChristiansenBækkelagets SK12.00
709Christian SchiveOK Moss12.01
710Nicholas OskarssonLillomarka OL12.02
711Steinar KollerudLillomarka OL12.03
712Matthew SpeakeLillomarka OL12.04
713Sigur HeggedalNydalens SK12.05
714Halvor SaunesNydalens SK12.06
715Bojan BlumensteinNydalens SK12.07
716Isak BergsetNTNUI12.08
717Arne Johannes LøkkenNTNUI12.09
718Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø12.10
719Håkon GjerdeIndre Østfold Ok12.11
720Håvard Mo VaadalNTNUI12.12
721Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI12.13
722Harald KalagerNTNUI12.14
723Tommy SchmidOL Trollelg12.15
724Kristian Skjerve BredesenFrol IL12.16
725Håvard BergetFredrikstad SK12.17
726Erling SommerfeldtAsker Skiklubb12.18
727Bjørn LundanesNTNUI12.19
728Markus GladEmblem IL12.20
729Henry McnultyNTNUI12.21
730Simen Eid NielsenNTNUI12.22
731Sondre Ruud BråtenNydalens SK12.23
732Marius ØieLøten O-Lag12.24
733Jakob Kalvig SkoganNTNUI12.25
734Harald Astrup ArnesenHeming Orientering12.26
735Jørgen FiskumFrol IL12.27
736Bjørn Tore MathisenIL Tyrving12.28
737Ola KeiseråsIL Leik12.29
738Marius WikstrømRingsaker Ok12.30
739Rapahel FerrandBækkelagets SK12.31
740Dag Steinar RagvinBø Ol12.32
741Øyvind WiggenByåsen IL12.33
742Andreas G. PoldenGneist, Il12.34
743Leif StørmerFossum IF12.35
744Øyvind WatterdalHadeland Ol12.36
745Henrik UpsalNTNUI12.37
746Jan KocbachFana Il12.38
747Jørgen FrøydLarvik OK12.39
748Martin SchälliBækkelagets SK12.40
749Asgeir Bakken RognstadEmblem IL12.41
750Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø12.42
751Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett12.43
752Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering12.44
753Mathias DrageKongsberg OL12.45
754Gustav FiskumNTNUI12.46
755Vegard Blomseth JohnsenNTNUI12.47
756Thomas RuudSarpsborg OL12.48
757Mattis HoltFreidig12.49
758Oskar StørmerFossum IF12.50
759Erik GustafssonNTNUI12.51
760Lars OwrenNTNUI12.52
761Rune NygaardIL Gular12.53
762Matias Hodne HanischKristiansand OK12.54
763Leiv-Terje ArnevikSøgne Og Songdalen Ok12.55
764Oskar RøenVaregg Fleridrett12.56
765Emil AhlbäckFossum IF12.57
766Thore KornmoPorsgrunn OL12.58
767Jan SchmidOL Trollelg12.59
768Gunnar A FiskumIL Tyrving13.00
769Yngve VoldenLøten O-Lag13.01
770Espen FiskumHalden SK13.02
771Christian VogelsangNydalens SK13.03
772Sigve VågsnesOppsal Orientering13.04
773Sindre RønningNydalens SK13.05
774Kjell Erik RøislandSøgne Og Songdalen Ok13.06
775Morten JørgensenKristiansand OK13.07
776Dag BlandkjennKristiansand OK13.08
777Damien RenardKongsberg OL13.09
778Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering13.10
779Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett13.11
780Magnus SvingheimRaumar Orientering13.12
781Andreas Svingheim MagerøyFrol IL13.13
782Stian SundsvikFrol IL13.14
783Magne JutulstadBækkelagets SK13.15
784Lars Sandstad SkjesetFrol IL13.16
785Anders Felde OlaussenNTNUI13.17
786Olai Stensland LillevoldNTNUI13.18
787Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett13.19
788Jonas Madslien BakkenNTNUI13.20
789Thomas Natvig ÅrstadHalden SK13.21
790Sverre Waaler KaasNydalens SK13.22

D21E A Finale

4 440 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101Jo ShepherdHalden SK13.28
102Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering13.30
103Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering13.32
104Linda SolbergFredrikstad SK13.34
105Emilie Westli AndersenLøten O-Lag13.36
106Linn HokholtIL Tyrving13.38
107Runa FremstadLarvik OK13.40
108Mari FastingByåsen IL13.42
109Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK13.44
110Iliana IlievaHalden SK13.46
111Eirin Svanøe-HafstadFrol IL13.48
112Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK13.50
113Audhild Bakken RognstadNTNUI13.52
114Ingunn Egeberg VáriNTNUI13.54
115Sigrid AlexandersenNTNUI13.56
116Maren Jansson HaverstadNTNUI13.58
117Julie StørmerFossum IF14.00
118Marthe GløersenBækkelagets SK14.02
119Ragnhild HjermstadFossum IF14.04
120Siri UlvestadNydalens SK14.06
121Ingrid GulbrandsenNTNUI14.08
122Karen Oline KolstadNTNUI14.10
123Ingjerd MyhreKongsberg OL14.12
124Lone BrochmannBækkelagets SK14.14
125Eva JurenikovaHalden SK14.16
126Anine AhlsandNTNUI14.18
127Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett14.20
128Kine Hallan SteiwerHalden SK14.22
129Mathilde RundhaugFrol IL14.24
130Emma JohanssonFredrikstad SK14.26
131Ida Marie Næss BjørgulHalden SK14.28
132Andrine BenjaminsenLillomarka OL14.30
133Anne M Hausken NordbergNydalens SK14.32
134Marianne AndersenKristiansand OK14.34
135Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering14.36
136Marte NarumNydalens SK14.38

H21E A Finale

5 490 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Sindre Østgulen DeiszNTNUI13.43
2Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK13.45
3Mats NordbrødenHalden SK13.47
4Håvard HagaNydalens SK13.49
5Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett13.51
6Mattias KarlssonFredrikstad SK13.53
7Håvard IrgensKristiansand OK13.55
8Rasmus Rørholt TheisenNTNUI13.57
9Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK13.59
10Anders TiltnesIL Tyrving14.01
11Alan CherryNydalens SK14.03
12Ivar LundanesEmblem IL14.05
13Vegard DanielsenKristiansand OK14.07
14Emil GranqvistNTNUI14.09
15Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL14.11
16Andreas SølbergOL Trollelg14.13
17Carl Petter LyngenFrol IL14.15
18Gaute FriestadKristiansand OK14.17
19Sindre JohannessenFreidig14.19
20Eirik Kamstrup HovindHalden SK14.21
21Hans Petter MathisenFredrikstad SK14.23
22Paul SirumFrol IL14.25
23Magne DæhliHalden SK14.27
24Martin VisterFrol IL14.29
25Anders VisterNydalens SK14.31
26Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett14.33
27Bjørn EkebergIL Tyrving14.35
28Ulf Forseth IndgaardFrol IL14.37
29Torgeir NørbechIL Tyrving14.39
30Yngve SkogstadFrol IL14.41
31Jon Aukrust OsmoenNTNUI14.43
32Ralph StreetNydalens SK14.45
33Anders NordbergNydalens SK14.47
34Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering14.49
35Markus HolterHalden SK14.51
36Olav LundanesHalden SK14.53

Annonser

IOF Eventor