Norsk Orientering

Startliste for NM lang

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM lang
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: torsdag 7 september 2017

D 17-18 E

6 330 m, 57 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
506Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular11.34
507Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL11.36
508Elisabeth BrækkeHalden SK11.38
509Anna MeenPorsgrunn OL11.40
510Marie HansenSarpsborg OL11.42
511Tora IndregardIL BUL-Tromsø11.44
512Linn Mei WaalerMåren OK11.46
513Frida Bakken UlsethNydalens SK11.48
514Andrine Harriet FremstadLarvik OK11.50
515Eli KolstadMo OK11.52
516Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK11.54
517Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK11.56
518Solveig Eline BergIL Tyrving11.58
519Sofie HallemVerdal OK12.00
520Ragne MunkebyFrol IL12.02
521Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø12.04
522Vera MelkildFreidig12.06
523Lina Kvitvang BenanSteinkjer OK12.08
524Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK12.10
525Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering12.12
526Dina ReitanFreidig12.14
527Agnethe HasliGjø-Vard OL12.16
528Inga Vestøl StødleKristiansand OK12.18
529Lisa JenssenHalden SK12.20
530Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL12.22
531Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL12.24
532Maria Ulseth SylteFreidig12.26
533Åsne Naadland HoloFossum IF12.29
534Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK12.32
535Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK12.35
536Heidi Therese WiestVang OL12.38
537Helene EgerKongsberg OL12.41
538Thea DyrkornEiker OL12.44
539Ingrid G. KvålsgardFossum IF12.47
540Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb12.50
541Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering12.53
542Aurora GjølsjøOK Moss12.56
543Thea Sildnes BaklidKonnerud IL12.59
544Ingvil AhlsandNydalens SK13.02
545Karoline AuneHalden SK13.05
546Kristina VollHaugesund IL Orientering13.08
547Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK13.11
548Ragnhild EideByåsen IL13.14
549Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL13.17
550Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss13.20
551Aurora MoholthKongsberg OL13.23
552Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK13.26
553Hedda Raadal BjørloHalden SK13.29
554Pernille KatlaFossum IF13.32
555Ane DyrkornEiker OL13.35
556Lene Berg HanssenByåsen IL13.38
557Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK13.41
558Ragne WiklundNydalens SK13.44
559Marlin HaavengenKongsberg OL13.47
560Synne StrandAsker Skiklubb13.50
561Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF13.53
562Hanne VassendPorsgrunn OL13.56

D 19-20 E

6 660 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
306Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb12.06
307Åse BerganNydalens SK12.08
308Oda Q FossumFreidig12.10
309Emilie Liabakk EriksenByåsen IL12.12
310Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK12.14
311Line SølbergOL Trollelg12.16
312Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL12.18
313Idunn HaavengenKongsberg OL12.20
314Linn Hege RosoLardal OL12.22
315Anne Willkommen EikenKongsberg OL12.24
316Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)12.27
317Marit Melby JacobsenLardal OL12.30
318Emilie WestinPorsgrunn OL12.33
319Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)12.36
320Margrethe WisløffAsker Skiklubb12.39
321Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering12.42
322Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)12.45
323Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering12.48
324Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett12.51
325Marie OlaussenFredrikstad SK12.54
326Vilde MalmeiNTNUI12.57
327Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb13.00
328Åshild KolstadFreidig13.03
329Ingrid LundanesEmblem IL13.06
330Malin SandstadFreidig13.09
331Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK13.12
332Ingeborg EideByåsen IL13.15
333Maiken Økern HågårdKonnerud IL13.18
334Oda J SikkelandIL Tyrving13.21

D 21- E

9 390 m, 43 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101Iliana IlievaHalden SK12.11
106Maren GrandeFrol IL12.21
107Aurora FossøyNTNUI12.23
108Ragnhild HjermstadFossum IF12.25
109Ingvild BrekkeNTNUI12.27
110Anine AhlsandNTNUI12.29
111Agnes LeoHalden SK12.31
112Ingrid GulbrandsenNTNUI12.33
114Hildegunn HeggøyNTNUI12.37
115Marthe GløersenBækkelagets SK12.39
116Live Bredholt JørgensenNTNUI12.41
117Evine Westli AndersenLøten o-lag12.43
118Ingunn Egeberg VáriNTNUI12.45
119Mathilde RundhaugFrol IL12.47
120Silje ArntzenNTNUI12.49
121Marion HuberNydalens SK12.51
122Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering12.54
123Sigrid AlexandersenNTNUI12.57
124Marte NarumNydalens SK13.00
125Jo ShepherdHalden SK13.03
126Karen Oline KolstadNTNUI13.06
127Eirin Svanøe-HafstadFrol IL13.09
128Kamilla OlaussenFredrikstad SK13.12
129Line SundsvikFrol IL13.15
130Emilie Westli AndersenLøten o-lag13.18
131Arntraut GötschIL BUL-Tromsø13.21
132Hanne SandstadFreidig13.24
133Karoline Dahl FosbyNTNUI13.27
134Hollie OrrHalden SK13.30
135Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering13.33
136Anna UlvensøenNTNUI13.36
137Siri KollerudLillomarka OL13.39
138Ida Marie Næss BjørgulHalden SK13.42
139Ingjerd MyhreKongsberg OL13.45
140Eva JurenikovaHalden SK13.48
141Anne M Hausken NordbergNydalens SK13.51
142Marianne AndersenKristiansand OK13.54
143Lone BrochmannBækkelagets SK13.57
144Maren Jansson HaverstadNTNUI14.00
145Kristine BergliaEiker OL14.03
146Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering14.06
147Andrine BenjaminsenLillomarka OL14.09
148Emma JohanssonFredrikstad SK14.12

H 17-18 E

7 790 m, 69 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
405Mathias RosenlundVaregg Fleridrett11.22
406Mathias VindalFreidig11.24
407Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering11.26
408Stian RykkjeVaregg Fleridrett11.28
409Alexander Skaug YtterbølHalden SK11.30
410Sverre NarumVang OL11.32
411Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF11.34
412Petter Astrup ArnesenHeming Orientering11.36
413Skjalg NysæterSkien OK11.38
414Elias Skjolden SørensenLillomarka OL11.40
415Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF11.42
416Scott JuvikIL Gular11.44
417Eirik Høst FossgardLillomarka OL11.46
418Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL11.48
419Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering11.50
420Mathias HermstadFreidig11.52
421Rasmus MathisenPorsgrunn OL11.54
422Njaal Ellegaard MelbyVang OL11.56
423Kristian RykkjeVaregg Fleridrett11.58
424Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb12.00
425Knut KyrkjebøTIF Viking12.02
426Eskil FrøislandVang OL12.04
427Peter GisholtFossum IF12.06
428Jostein Svaland DaleVang OL12.08
429Per Ivar StoklandGanddal IL12.10
430Jens Johan BrekkeLillomarka OL12.12
431Emil StørmerFossum IF12.14
432Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK12.16
433Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular12.18
434Håkon KornmoPorsgrunn OL12.20
435Joar GjerdahlKonnerud IL12.22
436Simen BallangrudRaufoss IL Orientering12.24
437Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK12.26
438Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn12.28
439Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL12.30
440Kristian Fredrik LynumFreidig12.32
441Erlend BrendstuenHalden SK12.34
442Kristian PyttenKristiansand OK12.36
443Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering12.38
444Einar EkelandOddersjaa SSK12.40
445Styrk Hundseid KamsvågFossum IF12.43
446Mats EidsmoFreidig12.46
447Håkon LundKongsberg OL12.49
448Per Clemet WisløffAsker Skiklubb12.52
449Bjørn Anders FlågenHeming Orientering12.55
450Anders HaugskottOL Trollelg12.58
451Sindre R HoltHedrum OL13.01
452Øyvind HjermstadFossum IF13.04
453Niels Christian HellerudHalden SK13.07
454Jørgen WulfsbergNydalens SK13.10
455Erik Hæstad BjørnstadFossum IF13.13
456Audun BerganNydalens SK13.16
457Aslak HeimdalKonnerud IL13.19
458Axel HoveidAsker Skiklubb13.22
459Tord StrandKongsberg OL13.25
460Even LindaasVang OL13.28
461Oscar LyngenFreidig13.31
462Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb13.34
463Even-Johan KaspersenMo OK13.37
464Erling HjermstadFossum IF13.40
465Lukas LilandNydalens SK13.43
466Oskar Spets StorhovFreidig13.46
467Einar MelsomFossum IF13.49
468Sander ArntzenAsker Skiklubb13.52
469Sebastian DalandKristiansand OK13.55
470Jørgen BaklidKonnerud IL13.58
471Elias JonssonNydalens SK14.01
472Marius AurebekkKristiansand OK14.04
473Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb14.07

H 19-20 E

10 720 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
206Sander H. RogndokkenNydalens SK11.47
207Peter Martinus Freyborg UranNTNUI11.49
208Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb11.51
209Martin Borge HeirFossum IF11.53
210Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn11.55
211Jostein TandbergNydalens SK11.57
212Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø11.59
213Brage JørumByåsen IL12.01
214Erlend Kvittum NytrøenTynset IF12.03
215Trygve HeggedalKongsberg OL12.05
216Ole Martin EdstrømOppsal Orientering12.07
217Sturla FrydenlundSturla, IF12.09
218Bjørnar LøvliAsker Skiklubb12.11
219Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn12.13
220Olav Andreas RemmenOL Trollelg12.16
221Adrian OpheimFreidig12.19
222Lars SolliMo OK12.22
223Olav Milian Schmitt GranHalden SK12.25
224Erlend Nilsen SandnesEmblem IL12.28
225Tobias KristensenLarvik OK12.31
226Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett12.34
227Anders HagaRaumar Orientering12.37
228Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK12.40
229Peter NordbrødenHalden SK12.43
230Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering12.46
231Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb12.49
232Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering12.52
233Johannes Bakke AashamarKristiansand OK12.55
234Eirik Langedal BreivikNydalens SK12.58
235Marius PyttenKristiansand OK13.01
236Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK13.04
237Håkon Raadal BjørloHalden SK13.07
238Håvard EidsmoFreidig13.10
239Kristian Nilsen SandnesEmblem IL13.13
240Knut AasheimHalden SK13.16
241Audun HeimdalKonnerud IL13.19

H 21- E

14 710 m, 77 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
6Ola KeiseråsIL Leik10.49
7Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett10.51
8Henry McNultyNTNUI10.53
9Thomas NipenBækkelagets SK10.55
10Jakob Kalvig SkoganNTNUI10.57
11Yngve VoldenLøten o-lag10.59
12Elias T. MølnvikNTNUI11.01
13David GottfridssonLillomarka OL11.03
14Daniel MarstonBækkelagets SK11.05
15Jan SchmidOL Trollelg11.07
16Sindre JohannessenFreidig11.09
17Johan SvedbergHeming Orientering11.11
18Mattis HoltFreidig11.13
19Gaute FriestadKristiansand OK11.15
20Henning SpjelkavikIL Tyrving11.17
21Håvard IrgensKristiansand OK11.19
22Harald KalagerNTNUI11.21
23Erling SommerfeldtAsker Skiklubb11.23
24Lars OwrenNTNUI11.25
25Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø11.27
26Mathias NipenBækkelagets SK11.29
27Stian SundsvikFrol IL11.31
28Øyvind WiggenByåsen IL11.33
29Vetle ChristiansenBækkelagets SK11.35
30Oskar StørmerFossum IF11.37
31Henrik UpsalNTNUI11.39
32Rune NygaardIL Gular11.41
33Håvard Mo VaadalNTNUI11.43
34Dag BlandkjennKristiansand OK11.45
35Emil GranqvistNTNUI11.47
36Oskar RøenVaregg Fleridrett11.49
37Jonas Madslien BakkenNTNUI11.51
38Lars-Inge ArnevikRingerike OL11.53
39Carl Petter LyngenFrol IL11.55
40Magnus SvingheimRaumar Orientering11.58
41Anders Felde OlaussenNTNUI12.01
42Magne JutulstadBækkelagets SK12.04
43Sverre Turter SandvoldNTNUI12.07
44Jørgen FiskumFrol IL12.10
45Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering12.13
46Simen Eid NielsenNTNUI12.16
47Dag Steinar RagvinBø OL12.19
48Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett12.22
49Espen JakobsenIL Tyrving12.25
50Erik GustafssonNTNUI12.28
51Andreas G. PoldenGneist, IL12.31
52Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett12.34
53Sverre Waaler KaasNydalens SK12.37
54Vegard Blomseth JohnsenNTNUI12.40
55Alan CherryNydalens SK12.43
56Håvard LucasenFredrikstad SK12.46
57Espen FiskumHalden SK12.49
58Anders NordbergNydalens SK12.52
59Sindre Østgulen DeiszNTNUI12.55
60Markus HolterHalden SK12.58
61Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL13.01
62Eirik Kamstrup HovindHalden SK13.04
63Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering13.07
64Håvard HagaNydalens SK13.10
65Torgeir NørbechIL Tyrving13.13
66Paul SirumFrol IL13.16
67Thomas Natvig ÅrstadHalden SK13.19
68Rasmus Rørholt TheisenNTNUI13.22
69Anders VisterNydalens SK13.25
70Emil AhlbäckFossum IF13.28
71Martin VisterFrol IL13.31
72Jon Aukrust OsmoenNTNUI13.34
73Ivar LundanesEmblem IL13.37
74Jo Forseth IndgaardFrol IL13.40
75Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett13.43
76Bjørn EkebergIL Tyrving13.46
77Andreas SølbergOL Trollelg13.49
78Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK13.52
79Olav LundanesHalden SK13.55
80Yngve SkogstadFrol IL13.58
81Magne DæhliHalden SK14.01
82Ulf Forseth IndgaardFrol IL14.04

Annonser

IOF Eventor