Norsk Orientering

Startliste for KM sprint

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprint
Arrangørorganisasjon: Trøsken IL
Dato: onsdag 31 august 2016

N-åpen

1 400 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
189Adele Øen SkålandTrøsken IL18.01
191Johan Fredrik BraarudHalden SK18.03
193Sverre SandvikHalden SK18.05
194Frida MartinussenTrøsken IL18.06
195Emma BraathenTrøsken IL18.07
196Philip Orud HovlandHalden SK18.08
197Halvor Ek HedlundTrøsken IL18.09
200Syver StrandFredrikstad SK18.12
202Sigrid Schmitt GranHalden SK18.14
203Emma Aune JakobsenOK Moss18.15
204Frederikke Warhuus SolbakkenOK Moss18.16
205Jenny DanevadFredrikstad SK18.17
206Ville Emil WingstedtHalden SK18.18
208Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL18.20
209Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL18.21
210Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL18.22
211Sander Ryste OddenSarpsborg OL18.23
213Anders Hovgaard EisvangOK Moss18.25
215Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL18.27

D 11-12

1 600 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
32Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL18.31
34Frida Hovgaard EisvangOK Moss18.33
35Maren HenriksenHalden SK18.34
36Julie Sophie WoldOK Moss18.35
38Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK18.37
39Sigrid HaugeSarpsborg OL18.38
40Mathilde FossaasGimle IF18.39
41Amalie LøkkebergFredrikstad SK18.40
42Josefin EylertsenHalden SK18.41

D 13-14

1 900 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
59Alexandra AngvollFredrikstad SK18.32
60Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss18.33
61Marieluise Schmitt GranHalden SK18.34
62Nina PedersenSarpsborg OL18.35
65Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL18.38

D 13-16C

1 600 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
43Embla ØvretveitFredrikstad SK18.42
44Sylvia DannevigHalden SK18.43

D 15-16

2 300 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
81Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK18.31
82Elisabeth BrækkeHalden SK18.32
84Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK18.34
85Selma KristiansenOK Moss18.35
87Karoline BjørnerødOK Moss18.37
88Hanna Lye MoumHalden SK18.38
89Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL18.39
90Emma DanevadFredrikstad SK18.40
91Hedda Raadal BjørloHalden SK18.41
92Marie HansenSarpsborg OL18.42
93Lisa JenssenHalden SK18.43
95Maren Sofie GulliksenIndre Østfold OK18.45

D 17-20

2 500 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
158Siri PedersenSarpsborg OL18.30
159Kristin OttesenFredrikstad SK18.31
160Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss18.32
161Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK18.33
163Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK18.35
164Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK18.36
166Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK18.38

D 21-

2 500 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
183Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL18.29
168Linda FredhMåren OK18.40
170Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK18.42
172Lene SandvikHalden SK18.44
173Hanne WoldOK Moss18.45
174Anni-Maija FinckeHalden SK18.46
175Helen PalmerHalden SK18.47
176Maren GudevoldOK Moss18.48
177Frauke Schmitt GranHalden SK18.49
179Tone Karina IngesenSarpsborg OL18.51
180Ida Marie Næss BjørgulHalden SK18.52
181Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK18.53
182Hanne Lerche RaadalHalden SK18.54
185Gøril FristadHalden SK18.57
187Hollie OrrHalden SK18.59

D 50-

2 300 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
97Anne Julsrud HaugenHalden SK18.47
99Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK18.49
101Wenche LindløvSarpsborg OL18.51
102Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK18.52
103Heidi BørstadSarpsborg OL18.53
104Liv Inger PrangerødTistedalen FL18.54
105Inger LindløvOK Moss18.55

H 11-12

1 600 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
46Sondre LadimOK Moss18.45
48Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL18.47
49Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL18.48
50Liam Viggo WingstedtHalden SK18.49
51Erlend Grønlund MoenGimle IF18.50
54Ludvik SætherFredrikstad SK18.53
56Jeremias Ryste OddenSarpsborg OL18.55

H 13-14

1 900 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
67Tore Herman KirkebøenHalden SK18.40
69Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK18.42
70Sigurd Saxe SandvikHalden SK18.43
71Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK18.44
72Adam KristiansenOK Moss18.45
74Sivert PoppeFredrikstad SK18.47
76Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK18.49
77Christopher LadimOK Moss18.50
79Odin SætherFredrikstad SK18.52

H 15-16

2 300 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
106Sondre OttesenFredrikstad SK18.56
108Eirik ImrikFredrikstad SK18.58
109Eirik BlågestadIndre Østfold OK18.59
112Bendik EliassenFredrikstad SK19.02
114Mats Andre NygårdIndre Østfold OK19.04
115Runar Saur ModahlFredrikstad SK19.05

H 17-20

2 800 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
131Jørgen VisterHalden SK18.30
133Erlend BrendstuenHalden SK18.32
135Benjamin AasenSarpsborg OL18.34
136Alexander Skaug YtterbølHalden SK18.35

H 21-

2 800 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
137Thomas BedinIndre Østfold OK18.36
138Henning Bratland CarlsenOK Moss18.37
140Emil WingstedtHalden SK18.39
141Frank LøwengreenFredrikstad SK18.40
143Markus HolterHalden SK18.42
144Magne SætherFredrikstad SK18.43
145Rune NygårdIndre Østfold OK18.44
146Erik Rytter JakobsenOK Moss18.45
147Espen BekhusFredrikstad SK18.46
148Kjetil BjørloHalden SK18.47
149Rune BlågestadIndre Østfold OK18.48
150Anders LundeVarteig OL18.49
152Christian F SchiveHalden SK18.51
153Tore Grønlund MoenGimle IF18.52
154Stian JensenSarpsborg OL18.53
155Morten TangenMåren OK18.54
156Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK18.55

H 50-

2 300 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
116Rune S. NielsenIndre Østfold OK19.06
117Bjørn ÅstorpSarpsborg OL19.07
118Tor Ragnar AndersenHalden SK19.08
119Ole IngesenSarpsborg OL19.09
120Knut LindløvOK Moss19.10
121Sigmund VisterIndre Østfold OK19.11
122Tore BjørnerødOK Moss19.12
123Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL19.13
125Dag BrenåsVarteig OL19.15
126Christopher SchiveOK Moss19.16
127Per Olaf KlemsdalVarteig OL19.17
129Øystein JensenSarpsborg OL19.19
130Ingar FinstadOK Moss19.20

Annonser

IOF Eventor