Norsk Orientering

Startliste for O-idol og Norgescup finale sr-jr

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: O-idol og Norgescup finale sr-jr
Arrangørorganisasjoner: Byåsen IL / Orkanger IF
Dato: lørdag 23 september 2017

D 17-18

3 150 m, 62 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
403Sofie HallemVerdal OK11.59
404Hanna Lye MoumHalden SK12.01
405Synne Marie KvammeWing OK12.03
406Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø12.05
407Andrine VikenByåsen IL12.07
408Kathinka RogstadKongsberg OL12.09
409Synne SkjærsteinIL Tyrving12.11
410Tonje Rognerud BøeFossum IF12.13
411Andrea VaneboKongsberg OL12.15
412Marte Lien JohnsenByåsen IL12.17
413Ragne MunkebyFrol IL12.19
414Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK12.21
415Hedda SkatvedtRaumar Orientering12.23
416Karianne Olsvik DengerudNydalens SK12.25
417Solveig Eline BergIL Tyrving12.27
418Hanne DaltveitFana IL12.29
419Inga Vestøl StødleKristiansand OK12.31
420Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL12.33
421Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF12.35
422Linn Mei WaalerMåren OK12.37
423Vilde Årøen LykkeEmblem IL12.39
424Vera MelkildFreidig12.41
425Ane Holm GrønengLillehammer OK12.43
426Lotte MyklemyrEiker OL12.45
427Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular12.47
428Anna MeenPorsgrunn OL12.49
429Tora IndregardIL BUL-Tromsø12.51
430Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering12.53
431Eli KolstadMo OK12.55
432Dina ReitanFreidig12.57
433Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL12.59
434Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL13.01
435Agnethe HasliGjø-Vard OL13.03
436Maria Ulseth SylteFreidig13.05
437Aurora MoholthKongsberg OL13.07
438Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK13.09
439Ella Arentz HagenSandefjord OK13.11
440Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK13.13
441Ingvil AhlsandNydalens SK13.15
442Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL13.17
443Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss13.19
444Karoline AuneHalden SK13.21
445Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK13.23
446Thea Sildnes BaklidKonnerud IL13.25
447Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering13.27
448Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK13.29
449Helene EgerKongsberg OL13.31
450Aurora GjølsjøOK Moss13.33
451Ingrid G. KvålsgardFossum IF13.35
452Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb13.39
453Thea DyrkornEiker OL13.41
454Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK13.43
455Lene Berg HanssenByåsen IL13.45
456Åsne Naadland HoloFossum IF13.47
457Hanne VassendPorsgrunn OL13.49
458Ragnhild EideByåsen IL13.51
459Marlin HaavengenKongsberg OL13.53
460Pernille KatlaFossum IF13.55
461Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK13.57
463Synne StrandAsker Skiklubb14.01
464Ane DyrkornEiker OL14.03
465Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF14.05

D 19-20

3 720 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
603Sonja MellbergNTNUI12.14
604Idunn HaavengenKongsberg OL12.16
605Oda Q FossumFreidig12.18
606Emilie Liabakk EriksenByåsen IL12.20
607Kristin BrekkeLillomarka OL12.22
608Karine VestølVegårshei IL12.24
609Line SølbergOL Trollelg12.26
610Tonje Aasheim NymarkAskøy OL12.28
611Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett12.30
613Anne Willkommen EikenKongsberg OL12.34
614Emilie WestinPorsgrunn OL12.36
615Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)12.38
616Marit Melby JacobsenLardal OL12.40
617Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)12.42
618Margrethe WisløffAsker Skiklubb12.44
619Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK12.46
620Vilde MalmeiNTNUI12.48
621Silje HaugeHisøy OK12.50
622Oda J SikkelandIL Tyrving12.52
623Malin SandstadFreidig12.54
624Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb12.56
625Maiken Økern HågårdKonnerud IL12.58
626Ingrid LundanesEmblem IL13.00
627Ingeborg EideByåsen IL13.02
628Marie OlaussenFredrikstad SK13.04

D 21-

4 330 m, 51 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203Sunniva MorganMalvik IL11.04
204Kristine AusenNTNUI11.06
205Anna UlvensøenNTNUI11.08
206Solveig BlindheimNTNUI11.10
207Heidi MårtenssonModum OL11.12
208Ingvild BrekkeNTNUI11.14
209Una BratlieNTNUI11.16
210Helene OmdalNTNUI11.18
211Ingvild WangNTNUI11.20
212Synne FossøyNTNUI11.22
213Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI11.24
214Line SundsvikFrol IL11.26
215Karoline Dahl FosbyNTNUI11.28
216Maren GrandeFrol IL11.30
217Kajsa Stina SandstadNTNUI11.32
218Ingrid OkkenhaugNTNUI11.34
219Sara ProforsFrol IL11.36
220Lovise FremstadNTNUI11.38
221Silje ArntzenNTNUI11.40
222Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett11.42
223Åsne Skram TrømborgNTNUI11.44
224Doris Stien KaspersenMo OK11.46
225Siri StensgårdNTNUI11.48
226Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK11.50
227Kristine FjellangerNTNUI11.52
228Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL11.54
229Marte Hoff HagenNTNUI11.56
230Mathilde RundhaugFrol IL11.58
231Ingunn Egeberg VáriNTNUI12.00
232Marthe GløersenBækkelagets SK12.02
233Karen Oline KolstadNTNUI12.04
234Evine Westli AndersenLøten o-lag12.06
235Camilla ÖhmanNTNUI12.08
236Aurora FossøyNTNUI12.10
237Ingrid GulbrandsenNTNUI12.12
238Ragnhild HjermstadFossum IF12.14
239Marta UlvensøenNTNUI12.16
240Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering12.18
241Live Bredholt JørgensenNTNUI12.20
242Siri UlvestadNydalens SK12.22
243Eirin Svanøe-HafstadFrol IL12.24
244Anine AhlsandNTNUI12.26
245Ingjerd MyhreKongsberg OL12.28
246Marianne AndersenKristiansand OK12.30
247Anne M Hausken NordbergNydalens SK12.32
248Lone BrochmannBækkelagets SK12.34
249Emma JohanssonFredrikstad SK12.36
250Emilie Westli AndersenLøten o-lag12.38
251Sigrid AlexandersenNTNUI12.40
252Marte NarumNydalens SK12.42
253Maren Jansson HaverstadNTNUI12.44

H 17-18

4 010 m, 74 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
503Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL11.04
504Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn11.06
505Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK11.08
506Rasmus MathisenPorsgrunn OL11.10
507Sølve DrageKongsberg OL11.12
508Are LodgaardByåsen IL11.14
509Vegard LøvliAsker Skiklubb11.16
510Ole Johan BråtenVang OL11.18
511Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering11.20
512William Resvoll SkaugOppsal Orientering11.22
513Alexander Skaug YtterbølHalden SK11.24
514Nikolai NordhaugKonnerud IL11.26
515Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering11.28
516Aleksander SkoglundFreidig11.30
517Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering11.32
518Sverre NarumVang OL11.34
519Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF11.36
520Andreas RambergØstmarka OK11.38
521Eirik Høst FossgardLillomarka OL11.40
522Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL11.42
523Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering11.44
524Emil StørmerFossum IF11.46
525Skjalg NysæterSkien OK11.48
526Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF11.50
527Peter GisholtFossum IF11.52
528Stian RykkjeVaregg Fleridrett11.54
529Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering11.56
530Jostein Svaland DaleVang OL11.58
531Lavran ThorstensenOppsal Orientering12.00
532Petter Astrup ArnesenHeming Orientering12.02
533Trym B IslandOL Tønsberg og omegn12.04
534Kristian RykkjeVaregg Fleridrett12.06
535Joar GjerdahlKonnerud IL12.08
536Njaal Ellegaard MelbyVang OL12.10
537Mathias HermstadFreidig12.12
538Elias Skjolden SørensenLillomarka OL12.14
539Mathias VindalFreidig12.16
540Kristian Fredrik LynumFreidig12.18
541August Asheim BirkelandHalden SK12.20
542Eskil FrøislandVang OL12.22
543Kristian PyttenKristiansand OK12.24
544Magnus GjerstadVaregg Fleridrett12.26
545Erlend BrendstuenHalden SK12.28
546Håkon KornmoPorsgrunn OL12.30
547Audun BerganNydalens SK12.32
548Even LindaasVang OL12.34
549Per Clemet WisløffAsker Skiklubb12.36
550Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb12.38
551Axel HoveidAsker Skiklubb12.40
552Håkon LundKongsberg OL12.42
553Bjørn Anders FlågenHeming Orientering12.44
554Tord StrandKongsberg OL12.46
555Einar EkelandOddersjaa SSK12.48
556Mats EidsmoFreidig12.50
557Niels Christian HellerudHalden SK12.52
558Jørgen WulfsbergNydalens SK12.54
559Sindre R HoltHedrum OL12.56
560Even-Johan KaspersenMo OK12.58
561Øyvind HjermstadFossum IF13.00
562Anders HaugskottOL Trollelg13.02
563Oscar LyngenFreidig13.04
564Erik Hæstad BjørnstadFossum IF13.06
565Aslak HeimdalKonnerud IL13.08
566Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb13.10
567Marius AurebekkKristiansand OK13.12
568Sander ArntzenAsker Skiklubb13.14
569Oskar Spets StorhovFreidig13.16
570Lukas LilandNydalens SK13.18
571Erling HjermstadFossum IF13.20
572Jørgen BaklidKonnerud IL13.22
573Einar MelsomFossum IF13.24
574Sebastian DalandKristiansand OK13.26
575Kasper FosserHeming Orientering13.28
576Elias JonssonNydalens SK13.30

H 19-20

4 590 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
703Brage JørumByåsen IL12.14
704Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK12.16
705Nils Ola KvamFreidig12.18
706Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn12.20
707Jan Erik NaessFossum IF12.22
708Jens Didrik BergLarvik OK12.24
709Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg12.26
710Bjørnar LøvliAsker Skiklubb12.28
711Ole Martin EdstrømOppsal Orientering12.30
712Ludvig RødnesOppsal Orientering12.32
713Trygve HeggedalKongsberg OL12.34
714Jostein TandbergNydalens SK12.36
715Sturla FrydenlundSturla, IF12.38
716Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb12.40
717Tarjei HoloFossum IF12.42
718Sverre Bang StøengNTNUI12.44
719Jonas UnsgårdIL Leik12.46
720Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK12.48
721Sander H. RogndokkenNydalens SK12.50
722Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn12.52
723Martin Borge HeirFossum IF12.54
724Adrian OpheimFreidig12.56
725Lars SolliMo OK12.58
726Vegard MyklemyrEiker OL13.00
727Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering13.02
728Olav Milian Schmitt GranHalden SK13.04
729Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn13.06
730Olav Andreas RemmenOL Trollelg13.08
731Peter NordbrødenHalden SK13.10
732Tobias KristensenLarvik OK13.12
733Erlend Nilsen SandnesEmblem IL13.14
734Kristian Nilsen SandnesEmblem IL13.16
735Johannes Bakke AashamarKristiansand OK13.18
736Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering13.20
737Marius PyttenKristiansand OK13.22
738Knut AasheimHalden SK13.24
739Håvard EidsmoFreidig13.26
740Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb13.28
741Håkon Raadal BjørloHalden SK13.30
742Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK13.32
743Eirik Langedal BreivikNydalens SK13.34
744Audun HeimdalKonnerud IL13.36

H 21-

4 900 m, 57 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
303Mathias Stensland LillevoldIL Tyrving11.04
304Ola KeiseråsIL Leik11.06
305Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett11.08
306Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät11.10
307Johan Asphjell BjørnaasFrol IL11.12
308Matias Hodne HanischKristiansand OK11.14
309Sebastian TorgersenNTNUI11.16
311Jørund ValaNTNUI11.20
312Håvard MyhreBækkelagets SK11.22
313Leif StørmerFossum IF11.24
314Karl FremstadBækkelagets SK11.26
315Øystein HaugFrol IL11.28
316Elias T. MølnvikNTNUI11.30
317Vegard Blomseth JohnsenNTNUI11.32
318Vetle ChristiansenBækkelagets SK11.34
319Malthe GaarsdalNTNUI11.36
320Lars OwrenNTNUI11.38
321Steinar KollerudLillomarka OL11.40
322Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI11.42
323Sindre JohannessenFreidig11.44
324Rasmus Rørholt TheisenNTNUI11.46
325Erik GustafssonNTNUI11.48
326Oskar StørmerFossum IF11.50
327Simen Eid NielsenNTNUI11.52
328Marius ØieLøten o-lag11.54
329Mattis HoltFreidig11.56
330Jonas Madslien BakkenNTNUI11.58
331Morten JørgensenKristiansand OK12.00
332Bjørn LundanesNTNUI12.02
333Øyvind WiggenByåsen IL12.04
334Mathias BenjaminsenLillomarka OL12.06
335Jakob Kalvig SkoganNTNUI12.08
336Stian SundsvikFrol IL12.10
337Isak BergsetNTNUI12.12
338Sigur HeggedalNydalens SK12.14
339Ove BaardsgaardOL Trollelg12.16
340Adrian OpheimNTNUI12.18
341Håvard HagaNydalens SK12.20
342Anders Felde OlaussenNTNUI12.22
343Markus HolterHalden SK12.24
344Emil AhlbäckFossum IF12.26
345Olai Stensland LillevoldNTNUI12.28
346Håvard IrgensKristiansand OK12.30
347Sindre Østgulen DeiszNTNUI12.32
348Jo Forseth IndgaardFrol IL12.34
349Dag BlandkjennKristiansand OK12.36
350Carl Petter LyngenFrol IL12.38
351Jon Aukrust OsmoenNTNUI12.40
352Andreas SølbergOL Trollelg12.42
353Paul SirumFrol IL12.44
354Anders NordbergNydalens SK12.46
355Ulf Forseth IndgaardFrol IL12.48
356Eirik Kamstrup HovindHalden SK12.50
357Martin VisterFrol IL12.52
358Anders VisterNydalens SK12.54
359Hans Petter MathisenFredrikstad SK12.56
360Gaute FriestadKristiansand OK12.58

H16

5 630 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL13.06
4Morten Aleksander HarkinnRingsaker OK13.08
5Andreas NysæterBergens TF13.10
6Elias BergsetIL Veten13.12
7Jakob MoOL Toten-Troll13.14
8Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering13.16
9Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn13.18
10Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø13.20
11Johan Kristian UndelandSturla, IF13.22
12Eivind Berner MyhreFossum IF13.24
13Anders VestølVegårshei IL13.26
14Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering13.28
15Eirik BlågestadIndre Østfold OK13.30
16Petter Liabakk EriksenByåsen IL13.32
17Eirik ImrikFredrikstad SK13.34
18Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK13.36
19Bendik EliassenFredrikstad SK13.38
20Lars SandstadFreidig13.40
21Gaute Kvittum NytrøenTynset IF13.42
22Simen Spets StorhovFreidig13.44
23Vegard KittilsenFreidig13.46
24Isak JonssonNydalens SK13.48
25David RundeKristiansand OK13.50
26Lars Young VikNydalens SK13.52
27Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK13.54

D16

4 850 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
102Hanne Eide RappRaumar Orientering12.49
103Idunn StrandIL BUL-Tromsø12.51
104Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK12.53
105Hedda Hoff HagenByåsen IL12.55
106Julie EikelandOL Tønsberg og omegn12.57
107Ingeborg RognstadHadeland OL12.59
108Matilde MunkebyFrol IL13.01
109Ida MonsenEgersund OK13.03
110Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering13.05
111Elise AusenPorsgrunn OL13.07
112Ingvild LangeggenKongsberg OL13.09
113Karoline BjørnerødOK Moss13.11
114Mari Strømme LidTIF Viking13.13
115Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb13.15
116Andrea RanvikKonnerud IL13.17
117Karen Hoel JomaasFossum IF13.19
118Marie LilandNydalens SK13.21
119Tale StrandKongsberg OL13.23
120Kristine Eide RappRaumar Orientering13.25
121Mari Landro SvingheimKonnerud IL13.27
122Ane Sofie KroghOppsal Orientering13.29
123Mari Kilskar GrevskottFrol IL13.31
124Tuva Aas StræteRingerike OL13.33
125Janne Tjørhom AasheimGanddal IL13.35
126Malin HaugeHisøy OK13.37
127Jenny BaklidKonnerud IL13.39

H16 Utfordrer

5 630 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
52Jo Even KolstadFreidig12.04
53Sondre OttesenFredrikstad SK12.06
54Anders HorveiRaumar Orientering12.08
55Magnus MosfjellBirkenes IL12.10
56Nicolai HarvikKonnerud IL12.12
57Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering12.14
58Håkon HolstadFreidig12.16
59Jonatan AuneHalden SK12.18
60Mathias Pedersen VoldLillomarka OL12.20
61Even GravningenStokke IL12.22
62Jonas GrønliFreidig12.24
63Sivert Sande KvermeFossum IF12.26
64Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn12.28
65Runar Saur ModahlFredrikstad SK12.30
66Matias NissenFreidig12.32

D16 Utfordrer

4 850 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
152Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL12.04
153Christine HoenEiker OL12.06
154Thea LandKonnerud IL12.08
156Silje MorlandstøEiker OL12.12
157Hanne Helmine RogstadNidarøst OK12.14
158Tonje-Malin RhrichKonnerud IL12.16
159Ingeborg KvarmeSturla, IF12.18
160Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL12.20
161Anniken RanvikKonnerud IL12.22
162Solveig LetmolieEiker OL12.24
163Carmen DirroMåren OK12.26
164Tora Aasheim NymarkTIF Viking12.28
165Sigrid EkelandOddersjaa SSK12.30

Direkte Kort

4 850 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Mai-Iren AlmåsIL Leik10.00
0Stine AuneNidarøst OK10.00
0Mari EidsmoFreidig10.00
0Frida HaugskottOL Trollelg10.00
0Kristin HaugskottOL Trollelg10.00
0Svein JacobsenIL Tyrving10.00
0Simon JohansonNOTEAM10.00
0Eldbjørg KalbekkenTynset IF10.00
0Lars R LundanesEmblem IL10.00
0Per LøvaasOL Trollelg10.00
0Ellen OlsvikNydalens SK10.00
0Solveig SikkelandIL Tyrving10.00
0Torunn Spets StorhovFreidig10.00

Direkte Lang

4 850 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Tone AlmåsIL Leik10.00
0Jostein AlvestadWing OK10.00
0Henning CarlsenOK Moss10.00
0Elisabeth Christie ØrkreStavanger Orienteringsklubb10.00
0Magnus Christie ØrkreStavanger Orienteringsklubb10.00
0Morten HeirFossum IF10.00
0Arild Holm KlausenFreidig10.00
0Jon HolstadFreidig10.00
0Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll10.00
0Jens Even StorhovFreidig10.00

Annonser

IOF Eventor